Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sylzab2294

sylzab2294

#7054918 Napisano: 20.10.2022 23:48:10 w Paragony na trwające konkursy
jagermeister kupię w dobrej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7054446 Napisano: 19.10.2022 12:54:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

Starzy konkursomaniacy pewnie pamietają wątek "makiet" - tak mi się to skojarzyło emotka  dobrze, że nikt nie jedzie do Smolarka grać im serenadę pod oknem .. oops emotka  poddałam komuś pomysł?  
p.s. do Pana do śpiewa nic nie mam, ale moim zdaniem to mocno nie fair wstawiać link do yt w konkursie na tekst

Zwłaszcza, że pan Marcin zarzekał się, że wysyła filmy tylko tam, gdzie regulamin na to pozwala. 

Dla mnie to nie jest nie fair, tylko po porostu jest głupie... Bo chłop wykazuje się totalną ignorancją i naraża na śmieszność...
Tak jak już pisałam żadna porządna agencja nigdy nie weźmie tego pod uwagę, jego zgłoszenie to przypadkowy ciąg znaków wskazujących na zamieszczenie czegoś na YT i koniec... 
A że na FB wygrywa... no to świadczy o poziomie organizatorów... pewnie najczęściej to firmy, które same sobie robią konki, bez porządnych regulaminów i bez udziału konkursowiczów którzy wytknęliby im proceduralne braki... Ja się od takich z daleka trzymam...

To że się naraża na śmieszność czy ośmieszenie, podejrzewam ze mu to "lotto" byleby nagrody do kieszeni wpadały...
monisss a co do makiet... Hmm, teraz prawie żaden organizator nie chwali się laureatami, ani też pracami jakie wygrały, więc może nasze myślenie, że epoka makiet minęła jest błędne... Kto wie... Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#7054387 Napisano: 19.10.2022 10:23:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje...

rzeczywiście! Dramat, ile tego jest... Jedno i to samo w kółko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7053656 Napisano: 15.10.2022 19:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

termitek99 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

maverick napisał(a):

termitek99 napisał(a):

W Carrefourze pojawiły się plakaty z konkursem Milka, który się skończył. To chyba konkurs widmo:
https://www.jaksmakujemilka.pl/

Jego zapewne tylko nie było u nas na forum, a Ci co zagrać zdążyli pochwalą się po wynikach emotka
A ja czekałem na taki właśnie, od 2 dni, widząc po ile wejście do konkursu w Auchan emotka

Nawet na stronie C4 w konkursach go nie ma... ciekawe emotka

Też odświeżam ich stronę. Fajny konkursik - niestety pierwsze słyszę, o niczym nie wiedziałem. Najgorsze jest to, że byłem akurat 1.10 w Carrefourze z listy i nie kupiłem produktów Milka... Plakatu w tym Markecie też nie widziałem.

U mnie plakaty wywiesili po zakończeniu konkursu

A mnie się śmiać chce z tego wszystkiego... Konkurs sztos, nagrody sztos - a nikt nic nie słyszał o nim (przynajmniej oficjalnie). Podejrzewam, że jakiś tydzień przed startem był regulamin na stronie Karlsbada, a tak się składa, że zaglądałem tam całkiem niedawno. Strzelają sobie sami w kolano tą "promocją" - nie zwiększy to sprzedaży produktów Milka jak nie było info nawet na Carefourowskiej stronie...Kiedyś był konkurs Łomży 0% ogólnopolski, który nie był w bazie (wtedy myślałem że jest), a ja się podzieliłem nowiną o wygranej. Żebym wiedział wcześniej, że mam uprawnienia do tego, że mogę dodawać te konkursy na tej stronie, to na pewno bym się podzielił i nikt nie zarzucałby mi że "nie chcę się dzielić".



Akurat sprawdzałam stronę karlsbad i niestety ale nie widziałam nic , żadnego regulaminu, więc to bardzo dziwny konkurs był. Zapewne nieliczni wiedzieli i zatrzymali dla siebie... Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#7052783 Napisano: 12.10.2022 12:54:28 w Smolar
adamo86 napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na nadanie hulajnogi z Empika?
W sensie, że weryfikacja pozytywna ale bez maila o nadaniu DPD?

ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7052378 Napisano: 11.10.2022 12:10:47 w Czy informują/ informowali?
olivkap napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

olivkap napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

olivkap napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy komuś z Was udało się wygrać w "Jesienny konkurs Bourjois" zakupy ze stylistką, albo wiecie na pewno, że już informowali o głównych?

Też jestem ciekawa. Na Fb mieli informować w komentarzach, a nie widzę, żeby się coś pojawiło lub żeby w ogóle odpowiadali.

Na Instagramie też cisza

Na Instagramie, z tego co pamiętam, mają być prywatne wiadomości

a nagrody gwarantowane wszyscy dostali? (znaczy info)

Jeśli zgłoszone było w regulaminowym czasie, to raczej tak. Ja na insta znalazłam wiadomość, zupełnie przypadkiem, w spamie.

dzięki, muszę zatem spam sprawdzić... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7052331 Napisano: 11.10.2022 09:54:11 w Czy informują/ informowali?
olivkap napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

olivkap napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy komuś z Was udało się wygrać w "Jesienny konkurs Bourjois" zakupy ze stylistką, albo wiecie na pewno, że już informowali o głównych?

Też jestem ciekawa. Na Fb mieli informować w komentarzach, a nie widzę, żeby się coś pojawiło lub żeby w ogóle odpowiadali.

Na Instagramie też cisza

Na Instagramie, z tego co pamiętam, mają być prywatne wiadomości

a nagrody gwarantowane wszyscy dostali? (znaczy info) Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7052140 Napisano: 10.10.2022 12:59:29 w Lay's
zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

A ja "siebie" widzę na liście za VII etap. Ale widocznie to tylko taka sama litera nazwiska... Kiedy informowali mailowo już za VII etap?

Dwa tygodnie temu. Z pewnością miałbyś maila już dawno temu. 

Zgadza się. Aczkolwiek coś kojarzę, że edzia21 pisała, że kiedyś widziała siebie na liście, a maila nie było. Po dopytaniu okazało się, że to faktycznie ona i przesłali jeszcze raz wiadomość z oświadczeniem.

A fakt, tak było emotka

Było na forum i w drugą stronę emotka  charakterystyczne imię i litera nazwiska, brak maila a po dopytaniu okazało się, że to ktoś inny. Ale zapytać zawsze można, chociaż Avanti chyba kilkukrotnie upomina się o odesłanie paragonu emotka  

ja z inicjałów jestem często na liście, ale to nie ja emotka  Raz dostałam odpowiedź, jak dopytywałam, że jak nie mam maila to nie jestem to ja, zwykła zbieżność danych... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

sylzab2294

#7049616 Napisano: 28.09.2022 00:03:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
same wtopy, jak żyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#7049344 Napisano: 27.09.2022 08:56:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już otrzymali nagrody z metaxy? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6887489 Napisano: 08.09.2022 20:00:26 w Smolar
as32572 napisał(a):

A To paragon z Kauflanda?
Ja pytałam ich o Kaufland i dostałam odpowiedź o numerze po słowie Paragon i tak wpisuje.
Najlepiej również zapytaj żeby w razie czego mieć podkładkę.

bo w kauflandzie, to jest numer transakcji...
Na jego podstawie wystawiają fv. Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6881137 Napisano: 07.09.2022 14:02:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

w MDW ktoś pochwalił się nagrodą z Somersby z dzisiaj. czyli było opóźnienie ...

czyli to przedostati etap, czy już ostatni? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6881013 Napisano: 06.09.2022 23:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

z jakiego konkursu sa te bilety na siatkówke, co się teraz ludzie chwalą?

To chyba ciągle Tyskie. Na pewno był.w zapowiedziach, bo kojarzę dyskusje. Czy ktoś go zdążył dodać do bazy nie wiem, no wydaje mi się, że jakoś na ostatnią chwilę był tam wrzucony. 

W zapowiedziach byl z Lewiatana dawno rozwiązany, a ten - nie wiem skad- moze mi umknął

O tym myślę https://tyskiekonkurs.pl/

To jest do jakiegos innego, z lewiatana informowali 22 czy 23.08 a ten trwał do 30, czyli jak widac nikt sie nim nie podzielił z tych co grali 

Był w zapowiedziach. Chyba wrzucony w przedostatnim dniu trwania i chyba już do bazy nie doleciał emotka  Nie wiem, nie widziałam, nie grałam emotka

Tak, ale tyczył się Lewiatana, a nie Żabki o której w ogóle nie było mowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6881006 Napisano: 06.09.2022 23:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

z jakiego konkursu sa te bilety na siatkówke, co się teraz ludzie chwalą?

To chyba ciągle Tyskie. Na pewno był.w zapowiedziach, bo kojarzę dyskusje. Czy ktoś go zdążył dodać do bazy nie wiem, no wydaje mi się, że jakoś na ostatnią chwilę był tam wrzucony. 

W zapowiedziach byl z Lewiatana dawno rozwiązany, a ten - nie wiem skad- moze mi umknął


Zgadza się. W zapowiedziach był lewiatan wrzucony na ostatnią chwilę. O Żabce w zapowiedziach nie na wzmianki, chyba że rzeczywiście siadło mi na oczy... Jeśli tak jest, wyprowadźcie mnie z błędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6879939 Napisano: 01.09.2022 12:57:28 w Czy informują/ informowali?
miketyson napisał(a):

METAXA - chyba jestem na liście - i co dalej? Były jakieś maile?

były 26 sierpnia maile Wyświetl w wątku >>
1 miketyson 0

sylzab2294

#6879068 Napisano: 29.08.2022 09:31:53 w Czy informują/ informowali?
Za jakie dni dziś informują z Big Milka z żabki? Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6878549 Napisano: 26.08.2022 07:43:27 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Soplica już informowała w tym tyg?


Podpinam się pod pytanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6878548 Napisano: 26.08.2022 07:41:52 w Lotto i inne
kornwalija napisał(a):

Czy jak kupuję zdrapek za 6zł, to należy mi się też kupon Loteriady?


Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6877460 Napisano: 21.08.2022 19:59:18 w Czy informują/ informowali?
A czy z tego konka w ITM: https://www.e-kon...marche#.YwJyDnZBzIU, już informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0