Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sylzab2294

sylzab2294

#6877122 Napisano: 19.08.2022 13:19:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

sylzab2294

#6876982 Napisano: 18.08.2022 22:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Ma ktoś zapisany link do regulaminu konkursu Przejdź na Ty i wygraj bilety na siatkarskie mecze Tyskie?

https://tyskiekon...ewiatan_29.07.22.pdf Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

sylzab2294

#6875599 Napisano: 11.08.2022 12:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pandusia4 napisał(a):

gregory napisał(a):

Listy jeszcze nie ma, wiec jest nadzieja, że nie wszystko wysłali.

Tylko że listę pewnie opublikują po weryfikacji wygranych paragonów  i zgłoszeń - tak jak w przypadku Somersby ( za 2 etap nadal nie ma listy)

U Avanti zawsze jest lista wcześniej, niż po weryfikacji... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

sylzab2294

#6875422 Napisano: 10.08.2022 19:38:19 w Czy informują/ informowali?
taak napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Dino http://wszystkiesmakilata.pl informowali tylko za 1 tydzień,czy też i 2?emotka

Pierwszy do którego był wg Was?
Bo w reg. nie widzę zapisu od kiedy do kiedy trwa pierwszy, a od kiedy do kiedy drugi...

Konkurs trwał dwa tygodnie, więc etap pierwszy pewnie 18-24.07

niby tak, ale wtedy w 2 etapie wypada mniej dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6875419 Napisano: 10.08.2022 19:34:21 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

Dino http://wszystkiesmakilata.pl informowali tylko za 1 tydzień,czy też i 2?emotka

Pierwszy do którego był wg Was?
Bo w reg. nie widzę zapisu od kiedy do kiedy trwa pierwszy, a od kiedy do kiedy drugi... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6875214 Napisano: 10.08.2022 09:19:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team"

Oni są "fajni" emotka - wyżej odpisali "Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod."
W regulaminie: "Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda." emotka

brak słów...
Wymieniłam im w mailu pozycje, które się wykluczają...
Nic tu nie ma sensu, ale wg nich jest wszysto poprawnie...
No i chyba wykluczyli, ale mnie emotka  bo za dużo chciałam wiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6875165 Napisano: 09.08.2022 19:43:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Annysz napisał(a):

escada napisał(a):

czy po wysłaniu zgłoszenia z Whiskas pojawia się jakies potwierdzenie przyjęcia? miałam tylko na ekranie info,ze kot wygrał instrukcję budowy domku w pdf ( ale na maila jeszcze nie dotarł) nie odhaczyłam zgody marketingowej, nie mam jasności czy zgłoszenie bierze udział

Mam tą samą sytuację. Mail nie dotarł od piątku.

ja nie mam od 26 lipca... Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

sylzab2294

#6874825 Napisano: 08.08.2022 12:51:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

sylzab2294

#6874334 Napisano: 04.08.2022 21:58:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elsa001 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

monisss napisał(a):

Jasminum napisał(a):

monisss napisał(a):

Kupiłam 3 żywca w zabce i nie mam kodu A nabily się zappsy. ...

Ja kupiłem w drugiej Żabce te małe puszeczki i kod się pojawił po 20 minutach. Za pierwszym razem kod nie dotarł...

dziękuję - napisałam do nich emotka  oby dali ten kod 

Gdzie na jaki adres pisałeś? 

ja pisałam poprzez fanpage żabki na Facebook'u, a dostawałam mejle z kontakt@zabka.pl

napisałam bezpośrednio do nav, jutro ma ponoć wskoczyć kod...
Problem był natury technicznej... Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6874090 Napisano: 03.08.2022 20:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

olabas napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Zabka tradycyjnie nie wysyła kodów za zakup żywca mocny gaz, robią tych konkursów teraz dużo, kup zeskanuj kartę , dostaniesz kod , wyślij zgłoszenie, dzisas czy to musi być takie skomplikowane?

U mnie też kodów brak, za Zywca i piwo Brooklyn emotka

ja na zywca tez nie mam kodu...
piwa u mnie brak...

przecież zywiec piwo skończyło się wczoraj

Chodzi o wodę Żywiec.

dokładnie chodzi o wodę żywiec... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6874075 Napisano: 03.08.2022 20:13:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olabas napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Zabka tradycyjnie nie wysyła kodów za zakup żywca mocny gaz, robią tych konkursów teraz dużo, kup zeskanuj kartę , dostaniesz kod , wyślij zgłoszenie, dzisas czy to musi być takie skomplikowane?

U mnie też kodów brak, za Zywca i piwo Brooklyn emotka

ja na zywca tez nie mam kodu...
piwa u mnie brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6873220 Napisano: 31.07.2022 13:30:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W loterii Whiskas można wysłać tylko 1 zgłoszenie?

Tak

I bierze ono udział tylko w jednym losowaniu czy np. tak jak było w loterii Snickers we wszystkich kolejnych?

Ponoć we wszystkich... Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

sylzab2294

#6873061 Napisano: 29.07.2022 20:43:38 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

mk cafe za jakie dni było dziś info?

u mnie z 27 wygrana, ale nie mam sms-ka , tylko sprawdzone na stronie emotka

Dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

sylzab2294

#6873049 Napisano: 29.07.2022 19:27:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Naprawdę porażka goni porażkę... Dramat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6873007 Napisano: 29.07.2022 15:43:41 w Czy informują/ informowali?
mk cafe za jakie dni było dziś info? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6872718 Napisano: 28.07.2022 09:56:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

W Whiskas wygrałam nagrodę muzyczną ale nie przyszło na maila. Mieliście tak?

tak, ja nie mam nic, a zgłaszałam 26 lipca... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6871595 Napisano: 21.07.2022 17:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team" Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6871520 Napisano: 21.07.2022 12:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6871377 Napisano: 20.07.2022 18:09:09 w Paragony na trwające konkursy
kupię kinley (może być 5 sztuk) w rozsądnej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6871202 Napisano: 20.07.2022 07:27:41 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

stamp2 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

stamp2 napisał(a):

W loterii whiskas udało się komuś wysłać zgłoszenie dzisiaj? 

A jaki masz problem- komunikat...?

Że wysłałem już dzisiaj zgłoszenie

No właśnie mi nie przyjęło drugiego, to mi odpisali, że można tylko raz się zgłosić, to ja im, że nie widzę takiego zapisu, a inne zapisy regulaminu sugerują coś zupełnie innego (np. że można wygrać po jednej nagrodzie z każdego rodzaju), ale już było późno, więc chyba dlatego nie odpisali- może jutro.

Ja też do nich pisałam, opisując punkty regulaminu, które wykluczają ich dziwny komunikat na stronie... Ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>