Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#979355 Napisano: 16.08.2007 09:46:16 w Pomocy!!!!
wesoyromek napisał(a):

hey w5ec5e 1a2 *restaw5c klaw5at4re/ c6s s5e ze*s4lo


my nie ufoludki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#967403 Napisano: 12.08.2007 09:52:24 w Pomocy!!!!
androm napisał(a):

Ja również szukam takiej dobrodziejki/dobrodzieja, która przekaże mi nieużyty kod!
Bo przepadnie,bo tak muli,a tak to przynajmniej dobry uczynek zrobicie:) emotka


Zapewnię mu dobre warunki lokalowe i dużo miłości! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#967357 Napisano: 12.08.2007 09:42:12 w Pomocy!!!!
Ja również szukam takiej dobrodziejki/dobrodzieja, która przekaże mi nieużyty kod!
Bo przepadnie,bo tak muli,a tak to przynajmniej dobry uczynek zrobicie:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#966092 Napisano: 12.08.2007 01:41:13 w Pomocy!!!!
Pomocy!
Potrzebuję kodu nieużytego z biletu cinema.
Będe dozgonnie wdzięczna.

Jeśli ktoś ma kilka biletów,to może się podzieli,bo i tak nie zdąży ich wykorzystać.Pewnie nawet jedno mp4 będzie trudno wygrać więc kilka biletów pójdzie na zmarnowanie.
Proszę o pw.
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#962389 Napisano: 10.08.2007 10:22:23 w co chcielibyście wygrać?
ja duże pieniądze i nowe auto-najlepiej terenówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#911329 Napisano: 23.07.2007 09:15:11 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Hmm, chyba ciężej jest załatwić urlop z pracy niż urlop z internetu emotka

Melisa - możesz jeszcze wysłać sprzedającemu zdjęcia książki lub skany - wtedy mu udowodnisz. Wyjaśnij, że za drogo Cię wyniesie odesłanie, albo odeślesz na jego koszt, bo to przecież on stworzył problem.



wysłałam mu zdjęcia, gdzie wszystko widać bardzo dobrze, ale to jest taki Sprzedający, który stwierdził, że najpierw chce książkę, później odeśle pieniądze. Nie zobaczę ani książki ani pieniędzy. Oczywiście, że on stworzył problem, ale to jest człowiek z tych zawsze niewinnych. Nawala pracownik, ktoś mu taką książkę wcisnął do sprzedaży. On jest czysty jak łza. Jeszcze jak to zwykle bywa mnie policją straszy, bo go brzydko nazwałam przez telefon. Wielce kulturalny oszust. emotka Opisał szeroko, drukowanymi literami wszystkie zagadnienia, tylko na jedno pytanie nie wypowiedział się w ogóle: skąd ma książkę z biblioteki, gdyby nie wyrwane strony i zamazane pieczątki byłaby w stanie idealnym minus (dwa, trzy razy przeczytana), czyli nie mogła zostać wycofana, ponieważ polskich bibliotek nie stać na spisywanie na straty dobrych książek, zwłaszcza bardzo popularnych autorów... zaczynam poszukiwania tej książki. Dowiem się, z której biblioteki została zwinięta i narobię dużego smrodu Sprzedawcy. emotka emotka emotka


zacznij szukać od bibliotek w jego mieście Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910419 Napisano: 23.07.2007 01:47:57 w Allegro.pl - bez linków

Ostatnio czytałam książkę Cień wiatru i tam ktoś niszczył wszystkie istniejące książki jednego autora. Może to spotyka książki z serii, którą kupujesz:) Wyrywają niszczą w jakimś tajemniczym celu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910415 Napisano: 23.07.2007 01:46:36 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

no właśnie to samo pomyślałam, ale potem ten cham powie, że ja coś kręcę, bo przecież on tej książki z powyrywanymi kartkami nie widział. Ja nie wiem czy to ja mam takiego pecha do tych książek... kilka tygodni temu kupiłam książkę z tej samej serii i połowa książki była wyrwana. Sprzedawca był bardzo kulturalny, tą połówkę kazał mi zostawić i jeszcze tego samego dnia oddał pieniądze. W tym przypadku jestem pewna, że pieniędzy nie zobaczę na czy bo to zwyczajny oszust.
Ostatnio czytałam książkę Cień wiatru i tam ktoś niszczył wszystkie istniejące książki jednego autora. Może to spotyka książki z serii, którą kupujesz:) Wyrywają je, niszczą w jakimś tajemniczym celu

zdolnabestia napisał(a):

Melisa - może zostawisz sobie tą książkę? Szkoda stracić tyle na przesyłce, przeczytasz sobie spokojnie, a później przyda się zimą, jak trzeba będzie rozpalić w piecu emotka Albo jak się skończy papier toaletowy emotka Książka kosztowała 8 zł, a za przesyłkę zapłaciłaś już 7 i będziesz musiała zapłacić jeszcze kilka zł, może nie warto.



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910414 Napisano: 23.07.2007 01:46:21 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

no właśnie to samo pomyślałam, ale potem ten cham powie, że ja coś kręcę, bo przecież on tej książki z powyrywanymi kartkami nie widział. Ja nie wiem czy to ja mam takiego pecha do tych książek... kilka tygodni temu kupiłam książkę z tej samej serii i połowa książki była wyrwana. Sprzedawca był bardzo kulturalny, tą połówkę kazał mi zostawić i jeszcze tego samego dnia oddał pieniądze. W tym przypadku jestem pewna, że pieniędzy nie zobaczę na czy bo to zwyczajny oszust.
Ostatnio czytałam książkę Cień wiatru i tam ktoś niszczył wszystkie istniejące książki jednego autora. Może to spotyka książki z serii, którą kupujesz:) Wyrywają je, niszczą w jakimś tajemniczym celu

zdolnabestia napisał(a):

Melisa - może zostawisz sobie tą książkę? Szkoda stracić tyle na przesyłce, przeczytasz sobie spokojnie, a później przyda się zimą, jak trzeba będzie rozpalić w piecu emotka Albo jak się skończy papier toaletowy emotka Książka kosztowała 8 zł, a za przesyłkę zapłaciłaś już 7 i będziesz musiała zapłacić jeszcze kilka zł, może nie warto.



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910404 Napisano: 23.07.2007 01:41:59 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ja za tydzien wyjezdzam i jak na zlosc nikt mi kasy nie wplaca Piszę maile, prosze sie juz 10 dni i nic Obawiam sie ze wracajac z urlopu zastane niezasluzone negatywy emotka


stan konta zawsze możesz sprawdzić na wakacjach przez net.zawczasu mogłabyś popakować paczki.i jak zobaczysz wpłątę to poprosić zaufaną osobę o wysyłkę.



ale z jakiej racji mam komus glowe zawracac i sobie w urlop skoro wplaty powinnam miec CONAJMNIEJ tydzien temu? Przeciez to nie moja wina ze ktos ma w d... emotka


to daj im negatywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910378 Napisano: 23.07.2007 01:33:18 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

ja za tydzien wyjezdzam i jak na zlosc nikt mi kasy nie wplaca Piszę maile, prosze sie juz 10 dni i nic Obawiam sie ze wracajac z urlopu zastane niezasluzone negatywy emotka


stan konta zawsze możesz sprawdzić na wakacjach przez net.zawczasu mogłabyś popakować paczki.i jak zobaczysz wpłątę to poprosić zaufaną osobę o wysyłkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910368 Napisano: 23.07.2007 01:31:11 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

w moim przypadku jest to 15zł emotka emotka ten pseudoSprzedawca tłumaczy, że on nie wie dlaczego strony są powyrywane, że on tego nie pakuje, dla mnie to jest na 100% książka ukradziona z biblioteki, bo tam gdzie nie można było stempla wymazać tam po prostu wyrwano kawałek kartki emotka emotka emotka emotka emotka
aha i jeszcze muszę odesłać tę książkę na własny koszt, zapłacę za przesyłkę dwa razy!


taratara,oni zawsze tak gadają że to niby pracownicy pakują tylko że działają jednosobowo Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910342 Napisano: 23.07.2007 01:21:15 w Allegro.pl - bez linków
rybka1103 napisał(a):

bxl napisał(a):

rybka1103 napisał(a):

melisa napisał(a):

ale ty jak pakowałaś, to wysłałaś nierozpieczętowany starter Play? Jeśli tak to jest kolejna próba wyłudzenia. Najprawdopodobniej wyłamał ją Kupujący i probuję wyciągnąć od Ciebie kasę. Wykorzystał kwotę doładowania te 30zł i oddaje zużytą kartę. Sprytne, ale ja bym się na Twoim miejscu nie dała. To tak jak kupić film w folii, zdjąć folię, obejrzeć a potem żądać zwrotu kasy od Sprzedającego, że film był używany a ty kupowałaś nowy, podobna sytuacja do agusiac87.




Ale tego i tak nie udowodnię... zresztą nie będę się z nim kłócić... najwyżej będę parę zł w plecy...


Popros kolesia o numer karty , chyba ze sama paniemtasz, napisz meila na ok@pomocplay.pl z pytaniem czy i kiedy byla katra aktywowana, jak po tym jak mu ja sprzedalas to masz dowody ze koles chce Cie wrobic.



Wielkie dzięki za info, będę musiała to sprawdzić emotka


świetny pomysł
wiece co, ja rozumiem oszustwa na wielką skalę(no,powiedzmy) ale żeby robić z siebie oszusta by wyłudzić 5 lub 10 zł to jest wstyd
kto tych ludzi urodził i wychował? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910314 Napisano: 23.07.2007 01:11:18 w Allegro.pl - bez linków
rany boskie, jaki oszust
a co do Agusi-też niezła oszustka,skoro niby dała bez folii to widocznie się dało i niech zwala.
Ja naprawdę Agusia kazałabym tacie do niej zadzwonić żeby ją wystraszył i żeby poszła na drzewo gdzie jej miejsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910115 Napisano: 23.07.2007 11:43:24 w Allegro.pl - bez linków
wiesz, jakby usłyszała dorosły męski głos w słuchawce,to by się trochę przestraszyła,bo to z pewnością gówniarka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910061 Napisano: 23.07.2007 11:19:41 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

icoonia a najlepiej,bo wydaje mi się,że jesteś młoda,daj tacie telefon do tego kupującego i niech sobie z nim pogada to tamtemu się odechce jaja sobei robić.


a sorki, to miało być do agi,chodzi o ten niby brak folii Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910059 Napisano: 23.07.2007 11:18:55 w Allegro.pl - bez linków
Agusia,zawsze przy negatywie możesz dodać swoją odpowiedź na niego i wyjaśnić a do allegro zgłoś,bo to jest chamstwo straszne. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910050 Napisano: 23.07.2007 11:15:59 w Allegro.pl - bez linków
icoonia a najlepiej,bo wydaje mi się,że jesteś młoda,daj tacie telefon do tego kupującego i niech sobie z nim pogada to tamtemu się odechce jaja sobei robić. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#910043 Napisano: 23.07.2007 11:14:23 w Allegro.pl - bez linków
tak, po prostu trafiłaś na jakiegoś gówniarza naciągającego na 5 zł.Zgloś do allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#909561 Napisano: 23.07.2007 08:24:31 w Poczta kradnie
to straszne,że tu na forum też dochodzi do tego typu przestępstw/
a u mnie jak nadają polecony to sprawdzają zgodność z tym na paczce.wiadomo jak nie dojdzie można domagać się odszkodowania. Wyświetl w wątku >>
0 0