Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#858613 Napisano: 27.06.2007 01:23:32 w Allegro.pl - bez linków
Appo, a co chodzi z próbkami,że nie wolno?? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#857021 Napisano: 26.06.2007 08:00:21 w Allegro.pl - bez linków
masz fajny napis na aukcji o patelni-uwaga , do każdej książki dodaję próbki herbatek
na temat:)

Kamil,ja na Twoim miejscu to bym nie wysłała dopóki on by nie wpłacił tyle ile trzeba.On wie,że Ty jesteś grzeczny i Ci zależy i dlatego jaja sobie robi.Może to ktoś z forum?
A z tego co rozumiem to wysłałeś mu już tą rzecz,prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#856876 Napisano: 26.06.2007 07:07:41 w Allegro.pl - bez linków
babce się coś pomyliło:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#856870 Napisano: 26.06.2007 07:04:14 w Allegro.pl - bez linków
ale co jest nielogiczne?
ma zapłacić Kamilowi przelewem i wtedy on jej wyśle Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#856864 Napisano: 26.06.2007 07:01:41 w Allegro.pl - bez linków
Albo se robi jaja z tym dodawaniem albo jest skończonym matołem.Musisz do niego ostro,bo se pozwala!
kamil17 napisał(a):

Słuchajcie, ostatnio mówiłem wam ze dochodza do mnie kwoty z allegro, niepłene tzn. juz nieraz dostalem mniej niz mialem dostac , i ostatnio gosciu chcial priorytet i wplacil mi na priora zamiast 1,50 tylko0,50 gr, wiec wyslalem mu szybko zwyklym i do koperty wrzucielm to 0,50 gr, (przed tym napisalem do niego kilka e-maile czy doplaci mi ta złotówkę oczywiscie bez odzewu)

zobaczcie co mi dzis napisał:

cZłOWIEKU Z TOBA CHYBA JEST COS NAPRAWDE NIE TAK JA PIR***** nie CHODZI
O ZłOTóWKe ! gdyż 4.9 ksiazka = 6 zł przesyłka to jest 10.9zł + 1.5

priorytet 11.4 wiec mi tu nie wmawiaj i juz sie nie bede kłócil o
złotowke ale widze ze sobie nie radzis zz tym allegro jak nie umies zitp
to nie sprzedawaj! chyj z ta dodatkowa złotówka choc nie wiem skad ona
sie wcxzieła wysyłąs ksiazke i po sprawie1 siemano i nie zwaracaj
ludzio takimi rzeczami głowy bo to naprawde smieszne i wytłumacz mi skad
ta dodatkowa złotówka?jak ksiazka 4.9 przesyłka 6 i na to dodatkowo
priorytet i k**** jest 11.4 a nie 12.4 jak
mowisz

Drodzy konkursowicze!!, ja miałem z matematyki zawsze dostateczny ,ale nie mówcie mi że 10,90 +1,50 jest 11,40 bo chyba tu padne przed tym mompem emotka emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#856860 Napisano: 26.06.2007 06:57:34 w Allegro.pl - bez linków
Kamil,to po prostu napisz jej że istniją tylko te możliwości które są na Twej stronie podanie tzn.z góry przelew za rzecz i przesyłkę.

kamil17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

pomoze mi ktos z tym??
słuchajcie , u mnie na allegro ,można tylko kupowac i jest płatnośc z góy tzn. przelew na konto i dopiero wsyyłka, a dzisiaj jakas babka mi zadał pytanie:


Czy istnieje możliwość wysyłki po przedpłacie na koszt nadawcy?

ale nie bardzo je rozumiem o co jej chodzi???, ona chce za pobraniem czy jak??? wiecie moze??

tzn nie wiem o co jej chodzi z kosztem nadawcy... Czyli ze masz przesylke pokryc?
napisz zeby rozwinęła swoją wypowiedz emotka

no wlasnei, tez mi sie wydaje ze ona chce zebym placicl za przesylke emotka emotka ale napisze do niej

Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#851121 Napisano: 23.06.2007 06:17:27 w co chcielibyście wygrać?
ja też bym chciała szóstkę w lotka i już by mi to wystarczyło Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845730 Napisano: 20.06.2007 03:52:31 w Allegro.pl - bez linków
bxl-cóż za burżujska wypowiedź:)
wysokieszpilee-ładne masz te zegarki,nie martw się:)
:)
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845699 Napisano: 20.06.2007 03:31:10 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

androm napisał(a):


bezczelny typ,że jakoś tego nie zauważyl wcześniej!



Dużo tych książek wystawiał mogło mu umknąć... ale ja na pierwszy rzut oka wiedziałam, że z tą książką jest coś nie tak, tylna okładka odstawała od zawartości o 1 cm. Nawet ślepy by zauważył, że brakuje w tej książce połowy kartek... może liczył, że przy moim krótkowidzeniu nie dojrzę? emotka


może liczył,że i tak nie umiesz czytać:)
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845697 Napisano: 20.06.2007 03:30:21 w Allegro.pl - bez linków
appo
nie dość,że krętacz,to jeszcze głupi
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845694 Napisano: 20.06.2007 03:29:48 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a ja jednak wylicytowałam te buty dla syna. Przypomne ze najpierw facet wycofal oferty przed koncem aukcji bo byly za niskie a nie bylo ceny minimalnej. Za drugim razem podstawil osobe ktora podbijala sztucznie cene Skapowalam sie bo ta osoba miala tylko jeden komentarz i to od niego emotka Wiec przestalam licytowac i czekalam W ostatniej minucie wycofal jej oferte i wygralam Niesmak byl spory i strach jakie te buty beda Ale dzis przyszly i nowiutkie Jestem bardzo zadowolona emotka


To nie dość,że krętacz,to jeszcze mocno głupi:)

taki mały krętacz
dobrze,że masz go już z głowy

dokladnie Najsmieszniejsze ze przyznal sie do wszystkiego z wdziękiem emotka emotka pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam emotka

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845687 Napisano: 20.06.2007 03:25:14 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Się zdenerwowałam.
Wylicytowałam książkę za niemałą kwotę. Rzadkie wydanie, długo na nie polowałam. W żadnej księgarni się jej nie dostanie, na allegro raz na pół roku. Otwieram przesyłkę, patrzę książka jakaś chuda zaglądam na koniec a tam... pół książki wyrwane (książka klejona więc dokładnie widać, że blisko połowy stron nie ma). No dosłownie myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Został tylko spis treści na którym widniał ostatni rozdział 230 strona a książka miała stron -> 150. Od razu zadzwoniłam do Sprzedawcy, zobowiązał się zwrócić pieniądze (na razie mam tylko deklarację, kasy na koncie jeszcze nie), ale pieniądze pieniędzmi a na następny taki egzemplarz przyjdzie mi czekać kolejne pół roku emotka emotka emotka


bezczelny typ,że jakoś tego nie zauważyl wcześniej! Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845685 Napisano: 20.06.2007 03:23:44 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

a ja jednak wylicytowałam te buty dla syna. Przypomne ze najpierw facet wycofal oferty przed koncem aukcji bo byly za niskie a nie bylo ceny minimalnej. Za drugim razem podstawil osobe ktora podbijala sztucznie cene Skapowalam sie bo ta osoba miala tylko jeden komentarz i to od niego emotka Wiec przestalam licytowac i czekalam W ostatniej minucie wycofal jej oferte i wygralam Niesmak byl spory i strach jakie te buty beda Ale dzis przyszly i nowiutkie Jestem bardzo zadowolona emotka


taki mały krętacz
dobrze,że masz go już z głowy Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#845676 Napisano: 20.06.2007 03:20:24 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

Musze wam ,powiedzieć, że dzisiaj zaliczyłem pierwszy raz pocztę tzn. po raz pierwszy wysłałem cos komuś z allegro, i bardzo pozytywne wrażenie . PAni bardszo miła i co ważne szybka więc na poczcie byłęm 2 minuty emotka SUPER


to dobrze,że pierwszy kontakt miałeś pozytywny.
Kamilu,czy masz do nas jakieś pytania np.czy na poczcie mówić dzień dobry czy witam?:)
pytaj bez krępacji
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#835458 Napisano: 15.06.2007 04:00:25 w Allegro.pl - bez linków
i pamietaj adres wpisywać niebieskim a nie na czarno,bo na czarno nie dochodzą:)
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#835408 Napisano: 15.06.2007 03:11:02 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

a musze podpisywac koperte, że np rzecz z allegro albo coś ??? czy tylko wystarczą dane faceta??


Kamil,czy w następnym poście zapytasz czy kopertę zaklejać klejem czy śliną?:)
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#833532 Napisano: 14.06.2007 05:07:45 w Allegro.pl - bez linków
to może zmien po prostu cene w kup tera?
ja nie wiem bo igdy tak nie wystawialam Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#833378 Napisano: 14.06.2007 03:30:28 w Allegro.pl - bez linków
Kamil a co Ty do hurtowni potrzebujesz tych pudełek?
Może zajrzyj na śmietnik,może jakieś kartony są:)
Ja paczkie kiedyś oblepiałam tapetą bo to dobre,twarde.
Taki papier jcienki jak papierowy podrze się na paczce więc taki dobry nie będzie.Chodzi o taki pakunkoway,jego kolor nie gra znaczenia,ale najczesciej jest brązowy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#833276 Napisano: 14.06.2007 02:27:29 w Allegro.pl - bez linków
nie wiem,pewnie parę złoty a nie lepiej i taniej wziąc z supermarketu jakieś małe pudełko? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#833267 Napisano: 14.06.2007 02:20:26 w Allegro.pl - bez linków
visserarthur napisał(a):

a ja ubezpieczam paczki juz od 50 zl- teraz juz nie licza sobie za zabezpieczenie, wiec jest taniej emotka


o to ciekawe że już tego nie ma
to było głupie,jak się chciało ubezpieczyć to się musiało bulić chyba 2.5 zł za zabezpieczeni tyle że moje paczki były dobrze zrobione i po prostu polegało to na przybiciu pieczątki... Wyświetl w wątku >>
0 0