Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#6832465 Napisano: 20.12.2021 18:27:47 w Zbieramy kasę!

androm

#6832249 Napisano: 19.12.2021 18:08:03 w Zbieramy kasę!

androm

#6832126 Napisano: 18.12.2021 14:32:23 w Zbieramy kasę!

androm

#6831775 Napisano: 16.12.2021 23:43:34 w Zbieramy kasę!

androm

#6831481 Napisano: 15.12.2021 21:55:45 w Zbieramy kasę!

androm

#6831478 Napisano: 15.12.2021 21:44:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
astronautka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

domika napisał(a):

greka napisał(a):

odświeżacz powietrza z konkursu Zlap zdrowy oddech !!!! yuhuuuuu

i u mnie emotka

Też mam emotka  przyda się emotka

Mam i ja emotka

i ja Wyświetl w wątku >>

androm

#6831475 Napisano: 15.12.2021 21:13:27 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

chce kupić zmywarke rodzina 4 osobowa dużo naczyn co proponujecie ? firma,pojemność kogo pytac o pomoc w sklepie pomogą?

w sklepie to Ci polecą tej marki, od której sprzedaży mają największą prowizję:) Wyświetl w wątku >>

androm

#6831176 Napisano: 15.12.2021 11:38:47 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

gregory napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Tato mnie dzis poinformował, że kupil mi mieszkanie na 4 piętrze bez windy we Wrocławiu,bym miała bliżej do pracy i zycia kulturalno rozrywkowego i znajomych. Z jednej strony się cieszę, ale bardzo się martwię, bo mam 2 letnią suczke w typie jamnika szorstkowlosego i chciałabym ja zabrać ze sobą do nowego lokalu, gdyż piesek jest ze mną bardzo związany emocjonalnie, na pewno bardziej niż z moja mamą. Słyszałam jednak, że pieski ras małych nie powinny schodzić i wchodzić po schodach,bo mogą sobie uszkodzić kregoslup.Czy Wy, a może ktoś z Waszej rodziny czy znajomych ma jakieś doświadczenia w tym temacie?Nie chciałabym zadawać pieskowi cierpienia i płacić krocie u weta,gdy sunia dozna np. dyskopatii? Bardzo poważnie biorę pod uwagę zakup jakiejś specjalnej torby do transportu psa lub plecaka,ale nie wiem czy ona zechce w ogóle wejsc do czegoś takiego. Sunia waży 8 kg i raczej nie będzie grubsza/wieksza.

Piesek jak piesek ale zazdroszcze taty, który kupuje mieszkanie dorosłej córce. ja muszę na swoje sam zarabiać.

Rozumiem, co czujesz, ale ja mam po prostu trochę inną perspektywę.Moja jedna siostra kilkanascie lat temu dostala od rodziców 3 pokojowe mieszkanie na parterze, druga mieszka na 2 piętrze bez windy w mieszkaniu po rodzicach mojego ojca. Mój tato po prostu wykluczył sytuację, kiedy ja musiałabym wziąć kredyt. Zresztą tamte mieszkania nie są póki co zapisane na moje siostry-one z nich tylko korzystaja. U mnie tez tak bedzie

szkoda, że tak wysoko, bo to też "na starość" problem i w ogóle wnoszenie czegokolwiek np. zakupów, umęczysz się
a noszenie na rękach tego 8-kilowego psa odpada? ja wnoszę 12 kg hulajnogę czasem - lekko nie jest, ale 8 a 12 kg to jest różnica Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

androm

#6830647 Napisano: 13.12.2021 14:42:56 w Zbieramy kasę!

androm

#6830646 Napisano: 13.12.2021 14:40:13 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Tylko TOBIE się wydaje, że "jej się nie udało". Byłam świadkiem przeróżnych rozmów, gdzie ktoś podał obcym! ludziom różne istotne informacje typu "a we wtorek nie, bo z synem jeżdżę na rehabilitację i nikogo nie ma w domu" albo "proszę Pani, ja mam za niską emeryturę na takie coś, nasze dochody to co miesiąc..." lub też "nie mogę teraz podać numeru karty kredytowej, bo mam konto z mężem, a on tę kartę ma przy sobie w pracy, a ja jestem teraz całkiem sama w mieszkaniu" (ostatnia sprawa została zgłoszona na policję). Nie masz pojęcia, co dla rozmówcy jest kwestią kluczową, a dopiero po odłożeniu słuchawki i przeanalizowaniu rozmowy, możesz ciut się domyślić, o co mogło chodzić.Procedura jest prosta:
1) Znasz numer? Odbierasz!
2) Nie znasz numeru? Odbierasz i od razu pytasz, skąd rozmówca ma Twój numer? Jeśli to nie organizator konka, rozłączasz się natychmiast.
Ale to jednocześnie trudna procedura, bo ludzie nie potrafią się rozłączyć i zakończyć rozmowy. Mnie to przychodzi z łatwością, mam słowo WYPIEDRALAĆ mentalnie wytatuowane na czole emotka

Masz całkowitą rację emotka , podczas rozmowy rzeczywiście ona tak umiejętnie starała się nagiąć każde zdanie i temat, aby czegoś się o mnie dowiedzieć, ale z racji mojej wręcz chorobliwej nieufności (plus zdenerwowania SMS-em w niedzielę o takiej porze), zaczęłam ją sama tak ostro wypytywać, doczepiać się do każdego nielogicznego zdania i dziwacznej argumentacji, jednocześnie pisząc ciągle do dostawcy prądu na FB, że sama poczułam się w pewnym momencie niczym przesłuchujący. emotka
Edit: oto cały SMS od niej: "Dzień dobry. W poniedziałek i wtorek w godzinach 8-13 odbędzie się odczyt prądu na ulicy... (tu jest moja ulica) ... jeśliby Państwa nie było, proszę o przesłanie stanu licznika prądu z adresem SMS zwrotnym. Pozdrawiam, inkasentka Asia". 

dzisiaj byłaś 8-13?, jutro też się postaraj być to zobaczysz czy przyjdzie Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6830640 Napisano: 13.12.2021 14:21:16 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

(...) Problem w tym, że ze mną jej się nie udało, ale z iloma osobami jej się uda.  emotka  I oczywiście takich osób, jej podobnych, mogą w kraju być tysiące. emotka

Tylko TOBIE się wydaje, że "jej się nie udało". Byłam świadkiem przeróżnych rozmów, gdzie ktoś podał obcym! ludziom różne istotne informacje typu "a we wtorek nie, bo z synem jeżdżę na rehabilitację i nikogo nie ma w domu" albo "proszę Pani, ja mam za niską emeryturę na takie coś, nasze dochody to co miesiąc..." lub też "nie mogę teraz podać numeru karty kredytowej, bo mam konto z mężem, a on tę kartę ma przy sobie w pracy, a ja jestem teraz całkiem sama w mieszkaniu" (ostatnia sprawa została zgłoszona na policję). Nie masz pojęcia, co dla rozmówcy jest kwestią kluczową, a dopiero po odłożeniu słuchawki i przeanalizowaniu rozmowy, możesz ciut się domyślić, o co mogło chodzić.
Procedura jest prosta:
1) Znasz numer? Odbierasz!
2) Nie znasz numeru? Odbierasz i od razu pytasz, skąd rozmówca ma Twój numer? Jeśli to nie organizator konka, rozłączasz się natychmiast.
Ale to jednocześnie trudna procedura, bo ludzie nie potrafią się rozłączyć i zakończyć rozmowy. Mnie to przychodzi z łatwością, mam słowo WYPIEDRALAĆ mentalnie wytatuowane na czole emotka

emotka emotka
jeśli podaje się za organizatora, krzyczysz: Wygrałam główną??? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6830631 Napisano: 13.12.2021 14:00:46 w WC - rozmowy o wszystkim
i zapytaj na czacie dostawcy prądu czy w numerze legitymacji rzeczywiście sa jakie dane jej wprasowane, szczerze wątpię Wyświetl w wątku >>
2 brucee, cb656 0

androm

#6830630 Napisano: 13.12.2021 13:57:50 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

androm napisał(a):

bruce napisał(a):

Powiedziała, że otrzymała od dostawcy prądu, ale skontaktować się z nim nie chciała. Sprawa mi właśnie śmierdziała na kilometr, stąd chciałam wiedzieć, czy spotykał się ktoś z Was z podobnymi SMS-ami, bo ja pierwszy raz, a ona zapewniała, że praktykuje takie zapowiedzi swoich wizyt często. emotka

a może zapytaj sąsiadów czy się kontaktowała itd.

Nie wszystkich znam, bo sama jestem "przyjezdna". Kogo mogłam, zapytałam i odpisali mi dziś, że nic o tym nie wiedzą. 

ja to bym zgłosiła na policję, serio, jeśli masz jej nr telefonu to sprawdzą kto to
i nagrywałabym rozmowy, są do tego aplikacje w telefonie, bo to nienormalne, że tak się "przejmuje swoją pracą", że aż w niedzielę się kontaktuje, wypytuje kto będzie , legitymacji numeru nie poda
u mnie odczyt idzie i jak kogoś nie ma to kartkę mu zostawia i to tyle, nikt się jednostkowo nie bawi z każdym właścicielem Wyświetl w wątku >>

androm

#6830613 Napisano: 13.12.2021 12:49:31 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Powiedziała, że otrzymała od dostawcy prądu, ale skontaktować się z nim nie chciała. Sprawa mi właśnie śmierdziała na kilometr, stąd chciałam wiedzieć, czy spotykał się ktoś z Was z podobnymi SMS-ami, bo ja pierwszy raz, a ona zapewniała, że praktykuje takie zapowiedzi swoich wizyt często. emotka

a może zapytaj sąsiadów czy się kontaktowała itd. Wyświetl w wątku >>

androm

#6830583 Napisano: 13.12.2021 10:50:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wysłali już komuś piwa Heinekena? Jak tak, to czym? dpd? Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#6830492 Napisano: 12.12.2021 17:49:55 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Potwierdzam, to piękne rzeczy i bardzo chętnie kupowane. emotka

W temacie wątku - czy ktoś z Was spotkał się z niedzielnymi SMS-ami inkasentów dostawcy prądu, którzy zapowiadają na jutro swe wizyty celem odczytu licznika, pytają o obecność domowników, ale numeru swojej legitymacji (aby można było ich zweryfikować) nie chcą podać i jeszcze argumentują, że w tym numerze mają swoje dane osobowe oraz pesel, więc go podać nie mogą?  emotka emotka

baardzo dziwne Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

androm

#6828100 Napisano: 04.12.2021 22:12:48 w Żegnamy zmarłych
cudaczek121 napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Mia zdrówka ❤️. Co za dzień, nienawidzę pogrzebów, a do tego Białystok od rana przywitał nas śniegiem, to oznaczało lodowisko przez kilka godz, zanim wyjadą solarki. 🤔Hm, mój strach w oczach od rana, ale przecież obiecałam całej grupie, że odbiorę osobiście wiązankę i dostarczę, a nie mogłam was zawieść. Niestety, bylam tylko w Domu Pogrzebowym, złożyłam kondolencję rodzinie od całej grupy.Wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego opóźniło się o pół godz, Ksiądz sie spóźnił  podejrzewam, że to przez pogodę 🤔Zrobiłam zdjęcie wiązanki i jedne z Domu Pogrzebowego, tylko wydaję mi się że to rodzina musiałby wyrazić zgodę na pokazanie zdjęcia Urny na grupie.     Pozdrawiam Agnieszka 

Zdjęcie wiązanki jak dla mnie w zupełności wystarczy. Przecież wierzymy Ci, że tam byłaś i chwała Ci za to. Moi rodzice z kolei wczoraj pożegnali swojego Kolegę ginekologa lat 62.Zdecydowanie za wcześnie odszedł, Jego mama jeszcze żyje, ech:( Smutne to wszystko

też covid? Wyświetl w wątku >>
[*] 0

androm

#6828087 Napisano: 04.12.2021 21:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

kogo nie ma, niech żałuje emotka  Zapraszam konkursowiczow do przejscia na TY emotka

sądząc po zdjęciu, jesteś jedyną osobą, która się pojawiła:) Wyświetl w wątku >>

androm

#6828078 Napisano: 04.12.2021 20:34:47 w Zbieramy kasę!

androm

#6823083 Napisano: 16.11.2021 13:39:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?

Moim zdaniem to mocno nie ma miejscu traktować ludzi z voucherami jako klientów drugiej kategorii. Przecież im zapłacono za voucher, wzięli już pieniądze, już zapomnieli? Zgłosiłabym takie coś do agencji, bo to jest mocno chamskie. Wyświetl w wątku >>