Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika androm

androm

#1725230 Napisano: 05.08.2008 11:02:54 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

a co napisalem?


no napisałeś że od całej kwoty czyli tak jakby od 10 tysięcy a nie od dwóch o ktorych była mowa.

oto cytat:
nie no jasne, że jak kupisz samochód za 10tys. i sprzedaż go po tygodniu za 2tys. to podatek płacisz od 2tys. i kupujący też PCC płaci od tych 2tys.
To nawet na zdrową logikę idzie zrozumieć;-)

Brodziątko:
pcc akurat zaplaci od calej kwoty Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1725172 Napisano: 05.08.2008 10:44:56 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a moim zdaniem nie brodziątko, PCC od wartości umowy, czynności cywilno-prawnej w tym przypadku sprzedaży Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1725140 Napisano: 05.08.2008 10:37:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marcepan1983 napisał(a):

brodziatko napisał(a):


tylko faktycznie musi to być rzecz nowsza niż 6 m-cy; kwota musi być wyższa od 1000zł (nie jest to ta sama kwota, którą płaci się do wygranych 750zł)

pierwsza czesc zdania o dochodowym, druga o pcc, trzecia o dochodowym. Jak ktos postronny to czyta, to tylko zglupieje.



przedmioty, które posiadamy krócej niż 6 miesięcy podatek dochodowy 19, 30 lub 40% płaci - sprzedający

przedmiot droższy niż 1000 zł
    
podatek PCC 2%     płaci - kupujący

łączna sprzedaż za ponad 10 tys. euro*
    
VAT 22%     płaci - sprzedający


Nie płacisz, Twoja sprawa...Dłużej nie che mi się dyskutować bo w zasadzie to nawet nie wiem z czym się spierasz; z podatkami? z tym, że trzeba płacić? z kwotą?
Pozdrawiam


a jeszcze jakbyś wspomniał o tym od wygranej 11% procent, to byloby Małe kompendium konkursowicza Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1725008 Napisano: 05.08.2008 09:39:20 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a ja wiem, że Pan studiuje na UJ, bo sam Pan napisał w swoim poście tutaj, że pan prowadził jakieś 12 lekcji o uniwersytecie z kolegami z UJ, czy coś:)
bez inwigilacji:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1724197 Napisano: 04.08.2008 09:22:03 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ludzie,chyba z deka przesadzacie.
Inwigilacja,temat nie na miejscu, nieprzyjacielski ton pana redaktora...
Jak w realnym życiu też tak macie, to ja nie wiem jak wy żyjecie.I ci wokoło Was.
Nie zauważyłam, żeby pan redaktor był jakiś chamski,wyniosły itd.
Wręcz przeciwnie, zniósł tu już wiele niezasłużonych kopniaków, jakiś oszczerstw, pouczania pod jego adresem.
To już 32 strona tych wywodów, a gość po prostu chciał żeby skontaktowały się z nim osoby duużo wygrywające. Zrobiła się z tego dziwna epopeja.Może zachowajcie niektóre swoje mroczne myśli dla siebie, bo za kompem siedzi człowiek, a nie robot. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723837 Napisano: 04.08.2008 06:58:43 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

artleks napisał(a):

dobre sobie ja zaledwie kilka nagrod wygralem emotka

Niech żyje skromność emotka


i strach przed skarbówką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723803 Napisano: 04.08.2008 06:50:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
No Artleks- właściwie to intersuje się takimi jak Ty:) wyjadaczami:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723794 Napisano: 04.08.2008 06:47:30 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

melisa napisał(a):

Padłam ze śmiechu. emotka

Kilka dni temu przyuważyłam na allegro fajny telefonik. Sprzedawca z miasta nieopodal, więc zaklikałam na gg po więcej informacji, m.in. pytałam o okres trzymania baterii. Sprzedawca uprzejmie odpowiedział, że nie wie i musi sprawdzić, naładuje i odezwie się jak bateria się wyczerpie. Dodałam aukcję do obserwowanych a w międzyczasie już ktoś zalicytował. Odpalam dzisiaj allegro, a tam aukcja zakończona przez sprzedawcę, oferta allegrowicza wycofana, powód:

Telefon zaginął podczas gdy testowałem dlugość działania na baterii na prośbe jednego z allegrowiczów.

Prośba była moja, ale jak telefon może zaginąć podczas testowania działania baterii. Matrix czy co? emotka emotka emotka emotka

dobre
emotka


może testował gdzieś w akademiku albo na kolonii i mu podprowadzili.
toś mu kuku zrobił niezłe. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723780 Napisano: 04.08.2008 06:43:40 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

androm napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

wprost napisał(a):

Słów mi to wisi użyłem w odniesieniu do umieszczenia mojego nazwiska w różnych miejscach.
Pewnie, że chciałbym być głównym autorem tekstu, w końcu ja piszę ten artykuł - ale gdzie mnie umieszczą jako praktykanta Wprost - to już zależy od sekretariatu. Mój szef może usiąść i coś zmienić, w sekretariacie też coś może wykombinują - tak to działa... Mogę wylądować z Pierwszego miesjca na drugim. Mogę zostać współautorem - scenariusze mogą być różne. Ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najlepiej napisać tekst - bez kłamstw, przeinaczeń itd.

Uwagi o imieniu psa były raczej dla żartu... poza tym, powtarzam - już nie żyje więc nie powinien nazywać się Konek emotka

Nie biorę rzeczy do siebie, aż tak jakby wynikało to z czyjegoś komentarza - po prostu staram się na maksa rzeczowo odpowiadać... A że wszyscy popełniamy błędy - to i ja mogę czasem coś nie do końca czytelnie napisać w poście tak jak z tym mi to wisi emotka

Pozdrawiam




z Twoich wypowiedzi wynika ze niewiele wiesz o pracy w redakcji a takze o prawie autorskim.


oj, nie bądź taka surowa, pan się uczy, młody praktykant emotka


to idzie wyczuć z wypowiedzi emotka emotka


ale jest mądry, kończy UJ i wszystkiego szybko się nauczy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723760 Napisano: 04.08.2008 06:36:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

wprost napisał(a):

Słów mi to wisi użyłem w odniesieniu do umieszczenia mojego nazwiska w różnych miejscach.
Pewnie, że chciałbym być głównym autorem tekstu, w końcu ja piszę ten artykuł - ale gdzie mnie umieszczą jako praktykanta Wprost - to już zależy od sekretariatu. Mój szef może usiąść i coś zmienić, w sekretariacie też coś może wykombinują - tak to działa... Mogę wylądować z Pierwszego miesjca na drugim. Mogę zostać współautorem - scenariusze mogą być różne. Ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby jak najlepiej napisać tekst - bez kłamstw, przeinaczeń itd.

Uwagi o imieniu psa były raczej dla żartu... poza tym, powtarzam - już nie żyje więc nie powinien nazywać się Konek emotka

Nie biorę rzeczy do siebie, aż tak jakby wynikało to z czyjegoś komentarza - po prostu staram się na maksa rzeczowo odpowiadać... A że wszyscy popełniamy błędy - to i ja mogę czasem coś nie do końca czytelnie napisać w poście tak jak z tym mi to wisi emotka

Pozdrawiam




z Twoich wypowiedzi wynika ze niewiele wiesz o pracy w redakcji a takze o prawie autorskim.


oj, nie bądź taka surowa, pan się uczy, młody praktykant emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1723755 Napisano: 04.08.2008 06:33:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

wygrałem kilka książek, parę biletów do kina i koszulkę. Nie wygrałem jednak nic wartościowego.

co niektórzy poczują się urażeni bo dla nich książki czy bilety to wartościowe nagrody


no książka to na biedę z 30 zł to wcale niemało:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1704243 Napisano: 24.07.2008 05:48:30 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

BARDZO PROSZÊ O POMOC
mam ogromny problem z moim monitorem:
wczoraj jak korzystałem komputera coś stało się z moim monitorem że wszystkie kolory zmieniły się na taki bardziej jaskrawy.
Nie wiem czym to sie stało bo nic nie robiłem w ustawieniach komputera a tak sie sam zepsuł! (wirusów raczej nie ma bo skanowałem komputer i nic nie znaleziono)
Jeśli ktoś wie czym to mogło być spowodowane i orientuje się jak to można naprawić bardzo proszę o pomoc na PW!
Z góry dziękuję


może to coś z kartą graficzną a nie z monitorem. Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1690399 Napisano: 17.07.2008 11:54:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a może pan dziennikarz chciałby zrobić wywiad z panem Pionasem:) nakreślić jego sylwetkę, od kiedy się tym zajmuje i dlaczego, a przy okazji Pionas mógłby różne historie opowiedzieć z życia wzięte, bo w końcu niejedno widział.
trochę kaski by mu wpadło, reklama, no i prestiż dla Pionasa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1688489 Napisano: 16.07.2008 02:46:47 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

A mi nie jest wszystko jedno, ponieważ mimo skończonych studiów i sporego stażu pensyjkę mam
marną,a premie wręcz symboliczne.Konkursy, zwłaszcza te na hasła reklamowe sprawiają, że chce mi się być kreatywną, bo sukces daje mi satysfakcję i często wymierną korzyść.


spróbuj zmienić pracę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1688486 Napisano: 16.07.2008 02:46:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
i tak się przecież nie zakaże panu dziennikarzowi napisania jakiegokolwiek artykułu, bo mamy wolność słowa, tak więc hulaj dusza! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1686993 Napisano: 15.07.2008 08:49:18 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a co w tym złego, że nawet ktoś sprzeda na allegro-ktoś inny kupi i jakoś gospodarka się kręci:) Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1686636 Napisano: 15.07.2008 06:23:07 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
no, ale rozumiesz Pionas, że użytkownikom naszej klasy właściwie sprzyja reklama , bo więcej ich znajomych się zarejestruje.
a tu reklama oznacza napływ konkurencji.
pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1686613 Napisano: 15.07.2008 06:12:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a jako temat proponuję pisać rzeczywiście o Poczcie Polskiej i jej kradzieżach, o tym jak listonosze zostawiają tylko awiza na polecone zamiast je przynieść, mimo, że to niezgodne z regulaminem.Temat rzeka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1686611 Napisano: 15.07.2008 06:10:39 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

Już kiedy się nami interesowali emotka
Był przecież artykuł w Cosmpolitanie, był też chyba wywiad z Lepsonem (albo mi się przyśniło), ostatnio jedna z forumowiczek była w TV i tam pokazywali fragment naszej strony emotka
A do tego musicie się przyzwyczajać bo nasz portal będzie jak nasza-klasa emotka

po tym artykule przybylo tu mnostwo nowych osob i coraz ciezej wygrac Tak mysle Kiedys na poczatku istnienia tej strony bylo o wiele łatwiej Tak wiec im mniej reklamy tym lepiej emotka


dokładnie, lepiej żeby było cicho, bo i tak już ciężko jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

androm

#1683977 Napisano: 14.07.2008 01:43:10 w Poczta kradnie
a jak coś jest duże np. koperta ale nadana poleconym to też dostają? Wyświetl w wątku >>
0 0