Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#4304271 Napisano: 20.04.2011 09:15:00 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

ale mnie wkurza moja drukarka emotka
musze wydrukować CV a menda źle kartki pobiera i drukuje krzywo, a nieraz nawet pogniecone wychodzą wrrrr
czy ktoś wie może czemu emotka



sprawdź czy jakiś drobiazg nie wpadł do środka
grozi to zwłaszcza drukarkom pobierającym papier z góry


Jak mi przestała działać, to w środku znalazłem oprawkę karty sim emotka
Może być zabrudzony lub zużyty wałek podajnika papieru. Można go przeczyścić pałeczką higieniczną nasączoną spirytusem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4303542 Napisano: 20.04.2011 05:28:49 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

chochliczka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

monia24 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

smsowicz napisał(a):

że system gwiazdkowy na allegro jest anonimowy. Ktoś pojechał po całej linii - wszystko zaniżył jak leci bez podawania powodu. emotka
Gdyby 2 osoby nie wystawiły w podobnym czasie, to bym wiedział kto jest winny i bym ocenił jego ocenę. Podejrzenie mam (3 na 15 to negatywy)


Kontynuując wpłata po 8 dniach, koszt samego nadania 21zł. Kupujący samowolnie wpłacił tylko 20. To gwiazdeczkami sobie nagrabił.



mnie też zaniżyli, mam same pozytywy, a średnia coraz niższa. Staram się bardzo szybko odpisywać kupującym - nawet kilka razy dziennie, moja cena wysyłki nie zawiera pakowania, ale znaczek i opakowanie, a jak widzą na znaczku 8 zł to już sie burzą że 10 zł wysylka a zaplacilam 8 - ale sle w kopercie bąmbelkowej, więc koszt to nie sam znaczek. Do szału mnie już doprowadza to allegro.Paczki wysyłam w dzień zaksięgowania pieniążków/ bądź kiedy otrzymam info od allegro - czasem 2 razy dziennie. No ale cóż.




Dali ludziom zabawkę, to frustraci wyładowują niepowodzenia życiowe. Ja swego czasu sprzedawałem doładowania - koszt wysyłki oczywiście 0zł. A ocene za koszt wysyłki miałem 4,5 i leciało w dół emotka Ale oczywiście nikt żadnego uzasadnienia w ocenach nie dał emotka


Cos o tym wiem..mialam dokladnie taka sama sytuacje emotka i tak o to uczciwy czlowiek wychodzi kurde na jakiegos olewusa i niepowaznego emotka


Jak są negatywy nie anonimowe, to często wystarczy sprawdzić wiarygodność wystawiającego i szybko stwierdzić po uzasadnieniu, ortografii, że to jakieś dziecko z niewielką ilością komentarzy lub/i ze sporym procentem negatywów.



Prawdopodobnie znowu mają jakieś problemy techniczne.Przed chwilą próbowałem wystawić komentarz sprzedającemu wchodząc na Allegro z poziomu przeglądarki IE7.W ocenie gwiazdkowej są tylko 4 pola do zaznaczenia.Po zaznaczeniu 4 gwiazdek nie rozwija się żadne menu z powodami.Nie chcąc psuć oceny sprzedającemu wycofałem się z wystawienia oceny.Żadne czyszczenie \cookies\ i plików tymczasowych z przeglądarki nie pomaga.Prawdodobodobnie zostałeś \ofiarą\tego błędu i niezauważenia tego problemu przez wystawiającego ci ocenę.Z poziomu przeglądarki Google Chrome ten problem nie występuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4302874 Napisano: 20.04.2011 12:40:40 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

monia24 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

smsowicz napisał(a):

że system gwiazdkowy na allegro jest anonimowy. Ktoś pojechał po całej linii - wszystko zaniżył jak leci bez podawania powodu. emotka
Gdyby 2 osoby nie wystawiły w podobnym czasie, to bym wiedział kto jest winny i bym ocenił jego ocenę. Podejrzenie mam (3 na 15 to negatywy)


Kontynuując wpłata po 8 dniach, koszt samego nadania 21zł. Kupujący samowolnie wpłacił tylko 20. To gwiazdeczkami sobie nagrabił.



mnie też zaniżyli, mam same pozytywy, a średnia coraz niższa. Staram się bardzo szybko odpisywać kupującym - nawet kilka razy dziennie, moja cena wysyłki nie zawiera pakowania, ale znaczek i opakowanie, a jak widzą na znaczku 8 zł to już sie burzą że 10 zł wysylka a zaplacilam 8 - ale sle w kopercie bąmbelkowej, więc koszt to nie sam znaczek. Do szału mnie już doprowadza to allegro.Paczki wysyłam w dzień zaksięgowania pieniążków/ bądź kiedy otrzymam info od allegro - czasem 2 razy dziennie. No ale cóż.




Dali ludziom zabawkę, to frustraci wyładowują niepowodzenia życiowe. Ja swego czasu sprzedawałem doładowania - koszt wysyłki oczywiście 0zł. A ocene za koszt wysyłki miałem 4,5 i leciało w dół emotka Ale oczywiście nikt żadnego uzasadnienia w ocenach nie dał emotka


Cos o tym wiem..mialam dokladnie taka sama sytuacje emotka i tak o to uczciwy czlowiek wychodzi kurde na jakiegos olewusa i niepowaznego emotka


Jak są negatywy nie anonimowe, to często wystarczy sprawdzić wiarygodność wystawiającego i szybko stwierdzić po uzasadnieniu, ortografii, że to jakieś dziecko z niewielką ilością komentarzy lub/i ze sporym procentem negatywów. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4302781 Napisano: 20.04.2011 12:02:42 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

smsowicz napisał(a):

że system gwiazdkowy na allegro jest anonimowy. Ktoś pojechał po całej linii - wszystko zaniżył jak leci bez podawania powodu. emotka
Gdyby 2 osoby nie wystawiły w podobnym czasie, to bym wiedział kto jest winny i bym ocenił jego ocenę. Podejrzenie mam (3 na 15 to negatywy)


Kontynuując wpłata po 8 dniach, koszt samego nadania 21zł. Kupujący samowolnie wpłacił tylko 20. To gwiazdeczkami sobie nagrabił.



mnie też zaniżyli, mam same pozytywy, a średnia coraz niższa. Staram się bardzo szybko odpisywać kupującym - nawet kilka razy dziennie, moja cena wysyłki nie zawiera pakowania, ale znaczek i opakowanie, a jak widzą na znaczku 8 zł to już sie burzą że 10 zł wysylka a zaplacilam 8 - ale sle w kopercie bąmbelkowej, więc koszt to nie sam znaczek. Do szału mnie już doprowadza to allegro.Paczki wysyłam w dzień zaksięgowania pieniążków/ bądź kiedy otrzymam info od allegro - czasem 2 razy dziennie. No ale cóż.



U mnie pewnie zobaczył w cenniku, że 10kg mniej powinno kosztować, a na myśl pewnie nie przyszło że to jest waga netto, a z opakowaniem jest 11kg i inna stawka. Ocenił już mnie z góry, bo sam sobie obniżył koszt wysyłki mniej wpłacając emotka
Na pocieszenie trzeba dodać, że nawet sprzedający co w całości finansują wysyłkę, także dostają po gwiazdkach w kosztach wysyłki. emotka
Jeden gość w sylwestra mnie molestował telefonami i też po gwiazdkach poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4302521 Napisano: 20.04.2011 10:31:56 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

myszkaa1989 napisał(a):

Zerwał ze mną wczoraj chłopak...pojechałam 130 km do jego domu żeby mu zrobić niespodziankę.. a po godzinie on mnie zostawił ;( już nie jestem kochna, już nie ma szczęścia w moich dniach. Nie mówcie mi proszę , że jeszcze mam czas.. znam siebie i wiem , że nie pokocham już nikogo tak jak jego. Straciłam sens życia sens grania w konkursach sens wszystkiego...;(;(


byłam w tym samym wieku, kiedy mój eks zerwał ze mną wysyłając mi sms-a. Przeżyłam to bardzo, straciłam apetyt, wymiotowałam, nawet okres mi się zatrzymał, podejrzewano mnie nawet o ciążę, w sumie to sama nawet przez chwilę się bałam Jeszcze tego mi brakuje ! emotka Pomyślałam. To był koniec marca, na dworze zrobiło się cieplutko, na chodnikach zaroiło się od par, trzymających się za ręce, a ja zostałam sama...
Na szczęście szybko przechodzę z jednej skrajności w drugą, z wielkiego doła wzniosłam się na szczyt uczucia, a to za sprawą chłopaka, który od dawna kręcił się koło mnie, ale ja ślepa i zakochana w innym go nie zauważałam. W maju już byliśmy parą, a ja dodatkowo miałam satysfakcje, bo mój eks z płaczem i niemalże na kolanach prosił mnie o drugą szansę... ale ja drugi raz w to samo gó... się nie pakuję.
A z chłopakiem, którego poznałam mam trójkę wspaniałych maluchów (w tym bliźniaki, co by ktoś nie pomyślał, że mnożymy się rok w rok jak króliczki emotka a w czerwcu będziemy mieć swoją pierwszą okrągłą rocznicę ślubu - 5 latek emotka
Jak widzisz kochanie, teraz jest Ci ciężko , ale wkrótce staniesz z powrotem na nogi i sama przekonasz się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło emotka Głowa do góry!



Ja po zerwaniu z chłopakiem też straciłam chęć na wszystko. Długo nie mogłam się pozbierać, ale stwierdziłam, że tak nie może być. Zagrałam o kurs windusrfingowy i wygrałam go. A na kursie poznałam super chłopaka, który wyleczył moje złamane serce emotka Także nie załamuj się. Popłacz tydzień, a potem zrób rzeczy których do tej pory nie robiłaś. Szalej, baw się i poznawaj ludzi emotka Trzymam kciuki żebyś szybko poznała prawdziwego księcia z bajki, z którym będziesz na dobre i na złe emotka Buziaki



Młody dziennikarz zwrócił się z prośbą do Bernarda Shawa, aby
opowiedział mu treść swojej nowej sztuki:
- Dobrze, opowiem panu, proszę słuchać uważnie:
Akt I - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
Akt II - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
Akt III - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
I kurtyna zapada.
- Ależ, ależ... to... to nadzwyczajne - mówi speszony dziennikarz -
ale w czym tkwi intryga?
- Intryga, przyjacielu - tłumaczy Shaw - w tym, że kobieta jest zawsze
ta sama, a tylko mężczyzna jest w każdym akcie... inny.

Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4302178 Napisano: 20.04.2011 08:43:46 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

że system gwiazdkowy na allegro jest anonimowy. Ktoś pojechał po całej linii - wszystko zaniżył jak leci bez podawania powodu. emotka
Gdyby 2 osoby nie wystawiły w podobnym czasie, to bym wiedział kto jest winny i bym ocenił jego ocenę. Podejrzenie mam (3 na 15 to negatywy)


Kontynuując wpłata po 8 dniach, koszt samego nadania 21zł. Kupujący samowolnie wpłacił tylko 20. To gwiazdeczkami sobie nagrabił. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4302046 Napisano: 20.04.2011 08:03:41 w Wkurza mnie...
że system gwiazdkowy na allegro jest anonimowy. Ktoś pojechał po całej linii - wszystko zaniżył jak leci bez podawania powodu. emotka
Gdyby 2 osoby nie wystawiły w podobnym czasie, to bym wiedział kto jest winny i bym ocenił jego ocenę. Podejrzenie mam (3 na 15 to negatywy) Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4280024 Napisano: 10.04.2011 01:34:55 w Paragony
Szukam paragonów Praktiker. Oferty PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4272943 Napisano: 07.04.2011 12:10:26 w Wkurza mnie...
Niechlujstwo w podawaniu danych na allegro. Imię, nazwisko, miejscowość, ulica z małych liter. Ostatnio nawet ulica krutka zamiast Krótka. Później wsio muszę poprawiać. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4268790 Napisano: 05.04.2011 05:54:55 w Carrefour konkursy
Monika11 napisał(a):

A z Dębicy ktoś grał ? Chodzi mi o konkurs z pralkami emotka


Ja nie z Dębicy, ale zapomniałem zagrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4261681 Napisano: 02.04.2011 09:14:23 w Popraw sobie humor...
smsowicz napisał(a):

Promocja karty graficznej MSI
http://www.msi-po...esc&news_no=1089


Już usunęli stronę. - tylko na 1 kwietnia albo zapas cukru się wyczerpał. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4261236 Napisano: 01.04.2011 09:31:28 w Popraw sobie humor...

smsowicz

#4260068 Napisano: 01.04.2011 12:27:00 w Carrefour konkursy
Janiek podawał 200-300 emotka Na oko rzeczywiscie by się nie powiedziało, że jest ich ponad 400. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4260058 Napisano: 01.04.2011 12:23:57 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

a u mnie w jeden dzień podobno stała hostessa i nie kazała robić zdjęć emotka

hehe... ale na drugi dzień już jej nie było emotka


nie kazała - fajne określenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4239521 Napisano: 23.03.2011 02:08:44 w TESCO konkursy
jackk76 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

EURO RSCG 4D Sp. z o.o., ul. Marynarska 11, 02 – 674 Warszawa- pod ten adres wysyła się reklamacje? Coś dziwne jeżeli wysłali część wczoraj bonów i nikt się nie pochwalił-więc pewnie ściema z wysyłką .Ja piszę właśnie reklamację emotka



Próbowałem się teraz dodzwonić ale niestety pora obiadowa u nich aż do godziny 15. Nie ma co piszę reklamację bo dziś jest ostatni dzień.


To oni mają sjestę? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4238825 Napisano: 23.03.2011 09:37:04 w TESCO konkursy
aerdna napisał(a):

aerdna napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Tylko szkoda że wygrana jest 1000
A odszkodowania tylko 100 zł

A co z tymi pustymi kopertami, dzwoniliście??


właśnie odszkodowanie nie będzie równe kosztom tego bonu emotka emotka


Czemu odszkodowanie 100 ? Z tego co pamiętam to na stronie PP pisze, że można żądać 50 x tyle ile się zapłaciło za znaczek. Wiec możesz zażadac max tyle ile wychodzi z tego równiania uzasadnisz to wygrana w konkursie i podepnij jakiś @ o wygraniej itp.

Mi kiedys zaginął krem. Prawdziwa wartosc to 72 żł, przedałam na allegro za 50 zł a zażądalam 150 i wypłacili mi 150 + jeszcze za znaczek oddali hahah




Za utratę przesyłki poleconej lub jej zniszczenie można się domagać nawet do pięćdziesięciokrotności opłaty pobranej przez Pocztę Polską od nadawcy za traktowanie przesyłki jako przesyłki poleconej.

- Za utratę paczki pocztowej lub jej uszkodzenie możemy ubiegać się maksimum dziesięciokrotności opłaty pobranej za jej nadanie prze pocztę.


Ale tutaj nie o pocztę się rozchodzi, tylko że pierwszego dnia coś im nie wyszło w systemie smsowym i za dużo tysi rozdali i w zamian chcą dać setki. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4234654 Napisano: 21.03.2011 07:11:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że nakupiłem budyniów na 7 paragonów i myślałem że konkurs do dzisiaj (wg info na plakacie), a był do wczoraj. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4229912 Napisano: 19.03.2011 09:36:48 w Wkurza mnie...
kasiaw1431 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

nie wkurza a po prostu wku...a mnie taka jedna minister z grzyweczką namawiająca rodziców do posłania do szkoły sześciolatków!
ażeby to szlag najjaśniejszy trafił!
mam nadzieję ze rząd się zmieni zanim ta nieznająca się kompletnie na niczym kobita zrujnuje całą oświatę,
w życiu bym nie myślała ze będę tęsknić za Romanem....

ta reklama doprowadza mnie do furii!!!!



mój młodszy synek w listopadzie skończył 4 latka i od września już musi do zerówki pójść
zabierają dzieciom dzieciństwo


A starcom podnoszą wiek emerytalny i zabierają starość. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4219817 Napisano: 15.03.2011 04:40:33 w Połączenia nieodebrane
jolcia12 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Kto wie co to za numer 73333 ??? emotka



jak anioła głos emotka


Ciągle spamują na smsami... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#4218342 Napisano: 14.03.2011 11:11:35 w Popraw sobie humor...
tygrysek82bu napisał(a):

Ide, albo nie ide...
http://www.youtub.../watch?v=6KRbP2Ulh6Q


To mój ziomek. Sąsiad z ulicy. Wyświetl w wątku >>
0 0