Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2139836 Napisano: 30.01.2009 11:04:38 w BRE Bank (mBank)
W mBaku jestem rok i nie mam zarzutów. Z wpłatomatów nie korzystam. Gdybym chciał wpłacić, to wolałbym zrobić przelew z innego konta, np. Inteligo. Lepiej zapłacić 50gr niż jechać 100km do nieczynnego bankomatu. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2139234 Napisano: 30.01.2009 12:12:43 w BRE Bank (mBank)
melisa napisał(a):

Właśnie przeczytałam na stronie mBanku, iż mają nowe wpłatomaty. To bardzo piękna inicjatywa ze strony tego banku, szkoda tylko, że nadal do najbliższego wpłatomatu mam ok. 100km, a same maszyny są tak awaryjne jak polskie samoloty i helikoptery rządowe.



Tzn biorą kasę i nic?
Z samolotami, to nie jest tak, źle, bo Kaczki jakoś wciąż latają. Ja bym dał lepsze porównanie. Awaryjne jak spłuczki w szaletach miejskich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2107140 Napisano: 17.01.2009 08:23:29 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

tunezja napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie, że od rana jestem zasypywany spamem na maile emotka Przekierowanie e-maili zaczęło przekazywać także spam, a wcześniej zatrzymywało.



Może to przez to, że gdyby ktoś chciał Ci napisać na privie, że pragnie tylko pogadać, to od razu dajesz mu prztyczka w nos i blokujesz tę osobę.
Ciekawa jestem ile masz wrogów na forum, bo każdy kto do Ciebie napisze to zapewne ktoś w Twoim mniemaniu nieprzyjazny...
Nie klikam i od razu blokuje spamerów.
kierownik zamieszania.
Nie wiem czy jesteś kierownikiem zamieszania, czy też chcesz być kierownikiem rządzenia, kto może się do Ciebie zbliżyć na tym forum, a nikt nie może...
emotka


Hej Smsowiczu, czy odpowiesz, bo z Tobą nie ma na tym forum innego kontaktu...



Po prostu nie zaglądam w każdy temat codziennie i nie zauwazyłem. A nie chodziło tu o PW, a o maila z GMaila. PW dostałem przecież od Ciebie, dlatego tu zajrzałem.


To akurat rozumiem, bo od paru dni, jestem zasypywana spamami w stylu I love you baby, codziennie je wyrzucam...

Dokładnie o to chodzi m.in. I loove my babe. Wskaźnik wykazał już ponad 700 mailii na miesiąc (po miesiącu system sam wykasowuje) - wszystko zatrzymuje system antyspamowy, ale moja sieć skrzynek ma przekierowania. Do tej pory przekierowanie nie obejmowało wiadomości typu spam. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2101122 Napisano: 15.01.2009 07:46:18 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od rana jestem zasypywany spamem na maile emotka Przekierowanie e-maili zaczęło przekazywać także spam, a wcześniej zatrzymywało. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2097322 Napisano: 14.01.2009 02:25:26 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

aniaaaa napisał(a):

to ,że ktoś mi wczoraj ukradł mydło z płynie z baru a parę dni wcześniej ktoś wyciagnął z wc kostkę zapachową emotka



Odnośnie WC kostki - może ktoś myślał, że to miętówka - tak jak żyrafa w Madagaskarze emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2086291 Napisano: 09.01.2009 09:52:27 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

tomeck napisał(a):

asiam napisał(a):

tomeck napisał(a):

a mnie wkurza zachłanność użytkowników, którzy zgarniają po kilka nagród. emotka emotka emotka emotka


Albo są sprytni albo mają szczęście.Ewentualnie dużo zainwestowali.I co się tu wkurzać?


Bo:

jest to zwykła chciwość.


E tam chciwość. Dają nagrody to sie bierze, nie?



taa...oczywiście wszyscy są takimi altruistami, że gdyby mieli sposób codziennie wygrywać telefon, telewizor czy pieniądze to i tak by się zadowolili jednym i resztę zostawili innym emotka emotka



Jest to także choroba - konkursoholizm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2082728 Napisano: 08.01.2009 08:30:17 w Wkurza mnie...
mariwanna napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Znowu problem z ups emotka , Paczka ma wybitą dziurę przez podwójne opakowanie (karton w kartonie), taka że pięść można włożyć. emotka


no to pewnie ktoś włożył emotka



Chyba po to, żeby zrobić sobie uchwyt do niesienia - tak to wygląda.


Wkurza mnie tlen poczta. Ciągle wyskakuje bład połączenia z serwerem luba barrrdzo wolno chodzi. A ostatnio nawet nie chcą maile przychodzić na skrzynkę. Wysłałem z gmaila, to wrócił raport o niedostarczeniu. Czy u Was też są problemy z poczta tlena? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2078106 Napisano: 07.01.2009 03:45:58 w Wkurza mnie...
Znowu problem z ups emotka , Paczka ma wybitą dziurę przez podwójne opakowanie (karton w kartonie), taka że pięść można włożyć. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2077965 Napisano: 07.01.2009 03:17:01 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

tekla napisał(a):

wkurza mnie, że facet ma badziewną wiertarke bo od rana wierci i wierci i wywiercić nie może emotka
Mnie od tego głowa już pęka.

Jak by tego było mało to jeszcze otrzymałam przesyłkę zakupionej rzeczy otwieram ...... a tu cała potłuczona emotka



A mnie i w szczególności mamę wkurzył kurier ups emotka . Nie chciało mu się wnosić paczek na 4 piętro, a jak był zmuszony, to zemścił się rzucając nimi i wyzywał mając pretensje, że mieszkam na 4 pietrze. Mnie nie bylo, a mama pilnowała dziei i zresztą samo wchodzenie już ją meczy, , a co dopiero noszenie paczek. Paczki 5kg nie chciało się wałkoniowi wnieść. To jego obowiązek dostarczyć pod wskazany adres. Pierwszy raz się mi trafił taki cham. emotka emotka emotka emotka


U mnie UPS w porządku gościu jak mnie nie ma w domu to do pracy przywozi przesyłki, za to wkurza mnie kurier DPD-oszust jeden podpisał się moim nazwiskiem i paczkę zapierdzielił emotka


Tak samo-nie odpuszczać!Na pewno dojdą do tego kto tą paczkę dostarczał,wszystko mają w papierach!Dzwoń do tej firmy jak najszybciej i wszystko im powiedz! Niech emotka jeden poniesie konsekwencje!



Podrabianie dokumentów (art. 270)
Art. 270.

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2076023 Napisano: 06.01.2009 09:55:30 w Wkurza mnie...
tekla napisał(a):

wkurza mnie, że facet ma badziewną wiertarke bo od rana wierci i wierci i wywiercić nie może emotka
Mnie od tego głowa już pęka.

Jak by tego było mało to jeszcze otrzymałam przesyłkę zakupionej rzeczy otwieram ...... a tu cała potłuczona emotka



A mnie i w szczególności mamę wkurzył kurier ups emotka . Nie chciało mu się wnosić paczek na 4 piętro, a jak był zmuszony, to zemścił się rzucając nimi i wyzywał mając pretensje, że mieszkam na 4 pietrze. Mnie nie bylo, a mama pilnowała dziei i zresztą samo wchodzenie już ją meczy, , a co dopiero noszenie paczek. Paczki 5kg nie chciało się wałkoniowi wnieść. To jego obowiązek dostarczyć pod wskazany adres. Pierwszy raz się mi trafił taki cham. emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2059511 Napisano: 01.01.2009 09:26:44 w Wkurza mnie...
spursman napisał(a):

A mnie wkurza konkurs ŚNB -miało być wczoraj już o nagrodach głównych i nadal NIC emotka



Miało być 28grudnia (regulamin) 30 gru (maile), a kiedy będzie naprawdę...? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2052208 Napisano: 29.12.2008 10:25:10 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie Reni, zadaję mu pytania, włosy wyrywam z głowy, a on nic... emotka


mam to samo...... wcale nie reaguje......



Szkoda nerwów na tego skośnookiego pluszaka. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2051411 Napisano: 29.12.2008 02:28:08 w Wkurza mnie...
siwalodz napisał(a):

annb napisał(a):

gdzie masz z 24.12?! emotka


24 nie było losowania emotka



1.2 Konkurs rozpoczyna się dnia 03.12.2008 roku i trwa do 23.12.2008 roku.

III. Rozstrzygnięcie konkursu

3.1 Spośród prawidłowo zarejestrowanych uczestników Konkursu, Komisja Konkursowa w obecności Prawnika rozlosuje nagrody dnia, o których mowa w niniejszym Regulaminie w punkcie 2.5. Rozstrzygnięcie Konkursu w etapie codziennego losowania nagród następuje w dniu następnym. Ostatnie losowanie nagród dnia zostanie przeprowadzone dnia 24.12.2008.


W regulaminie sa sprzeczności... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2051313 Napisano: 29.12.2008 01:57:51 w Wkurza mnie...
annb napisał(a):

gdzie masz z 24.12?! emotka



Sorki. 22, 23 grudnia, 24 grudnia nie ma.

3.4 Lista osób nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie www.swiatniebedzie.pl w dniu losowania.

Akurat... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2051272 Napisano: 29.12.2008 01:33:43 w Wkurza mnie...
agusagus2 napisał(a):

siwalodz napisał(a):

krzyszu napisał(a):

zagrałem drugi raz na swiąt niebedzie i wpadły słuchawki z mikrofonem emotka :D a za pierwszym razem wpadła myszka. Szkoda że tak późno zacząłem grać emotka


ja grałam znacznie dłużej i nawet podkładka nie wpadła. emotka



ja również od początku nic emotka



A u mnie na jedno konto z 6xpodkładka 1xpendrive.

W temacie - wkurza mnie, że wyniki z Świąt nie będzie się przeciągają. Wyniki z 22, 23 24 grudnia dopiero przed chwilą się pokazały. A losowanie głównych nagród powinno się odbyć 28 gru i wyniki tegoż samego dnia, a w mailu piszą, ze będą 30 grudnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2047817 Napisano: 27.12.2008 02:39:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pawel1615 napisał(a):

slavek napisał(a):

arczi napisał(a):

specjaledition napisał(a):

Mi się nie podoba ta reklama z bąbelkami strasznie przy niej muli komp emotka


emotka


też to mam - zużycie pamięci 100% emotka emotka emotka


i u mnie tez emotka



Chyba użycie procesora 100%
firefox + adblock. U mnie nie ma reklam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2041958 Napisano: 23.12.2008 02:08:37 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

gemma napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie jak widzę bardzo podobne moich wcześniej wysłanych pytań do Reniferra.



mam tak samo emotka


a mnie wkurza,że tyle się zawsze namyślę nad tymi pytaniami żeby były w miare składne i inteligentne a wybierają takie głupiutkie z błędami ortograficznymi...już mi się nie chce...ze trzydzieści już wysłałam i nie mam pomysłów...kupię dziś w sklepie coś dziecku-niech ma emotka



Widziałem tego renifera w Carrefourze jako gratis do 2 butelek pepsi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2041954 Napisano: 23.12.2008 02:05:39 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

mnie tez wkurzają denne pytania do renifera;/ czy brzydko pachnie itd
Poza tym długie czekanie na nagrody z polek, kapliczek, buteleczkę lovi....



Mnie też wkurzają, że wygrywają takie beznadziejne pytania, w dodatku pisane z błędami. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2040874 Napisano: 22.12.2008 08:36:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jak widzę bardzo podobne moich wcześniej wysłanych pytań do Reniferra. A tak w ogóle, to czyta pewnie tak jak i odpowiada.

http://miranda.ovh.org/reniferro.PNG Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2040215 Napisano: 22.12.2008 04:35:32 w Wkurza mnie...
kamilm93 napisał(a):

A mnie wkurza to, że jak jestem na stronie e-konkursy.info automatycznie przeglądarka zawiesza mi się co pare minut emotka



Kiedyś to dopiero się wieszała, ale po zmianie serwera już działa prawidłowo. Wyświetl w wątku >>
0 0