Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2039444 Napisano: 22.12.2008 11:44:32 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że konkurs Liptona się wczoraj skończył, a wcześniej nie grałem. 1 miejsce dzisiaj mam tylko dla satysfakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2037400 Napisano: 21.12.2008 12:29:48 w Poczta kradnie
Był sobie taki Jasiu, co był bardzo biedny i napisał list do św. Mikołaja, prosząc w nim o rower, rolki i piłkę. Gdy list trafił na pocztę, pracownicy poczty otworzyli go i przeczytali - bardzo się wzruszyli biednym Jasiem i postanowili się zrzucić na prezenty dla niego. Kupili rolki, piłkę, ale na rower zabrakło kasy.
Wysłali prezenty. Za jakiś czas przychodzi list od Jasia do Mikołaja z podziękowaniami. Pracownicy poczty czym prędzej go otworzyli i zaczęli czytać:
Św. Mikołaju! Te prezenty są świetne! Szczególnie te rolki. Szkoda tylko, że nie dostałem roweru - pewnie te małpy z poczty go zabrały...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2033619 Napisano: 19.12.2008 12:57:10 w Wkurza mnie...
Witamy,
z przykrością informujemy, że został Pan/Pani usunięty z listy uczestników gry „Danfoss Factory”, która jest dostępna po zalogowaniu na stronie www.strefainstalatora.pl. Niestety nie spełnia Pan/Pani podstawowych warunków Regulaminu gry. Aby mieć pełnoprawny dostęp musi Pan/Pani być pełnoprawnym uczestnikiem programu dla instalatorów „Strefa Instalatora”.

Z poważaniem,
Moderator Strefy Instalatora

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2033490 Napisano: 19.12.2008 11:46:55 w Wkurza mnie...
^^^
Sprawdziłem, chodzi o te bąbelki:
http://ad.afilo.p.../750x200_pani_v1.swf

Tutaj zadziałała najlepsza definicja, mianowicie:
http://ad.*
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2033455 Napisano: 19.12.2008 11:35:34 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie znów wkurzenie ogarnia z powodu tej najnowszej reklamy na forum z bąbelkami - strasznie spowalnia ona stronke:/ przy innych nie ma tego zjawiska, tylko przy tej jednej:(


potwierdzam emotka



Firefox + Adblock

Od dawna mam zablokowane reklamy, zwłaszcza na e-konkursach, więc nawet nie wiem o czym piszecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2032609 Napisano: 18.12.2008 09:18:42 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

nie 38 tyś wejść a wygrana w konkursie emotka popiszcie do ludzi z getpaid a zobaczycie jakie są ceny i sami ocenicie czy warto emotka



Ciekawe skąd mają takie możliwości... Mają sieć komputerów zombie? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2031631 Napisano: 18.12.2008 02:58:54 w Wkurza mnie...
lukaszoo napisał(a):

a mnie wkurza że teraz to bez google to by chyba ludzie nie wiedzieli jak się nazywają. wcześniej bez problemu wiedziało się kiedy stan wojenny był, kiedy atak Rosji na Polskę, kiedy najdłuższy i najkrótszy dzień w roku a teraz poczekaj, muszę sprawdzić w Google.

jak zabraknie gooogle to zginiemy normalnie:)



Nie no, jeszcze jest Wikipedia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2028611 Napisano: 17.12.2008 08:20:26 w Dowcipy
Mądry Jasio

Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda miała ciągłe kłopoty z jednym z
uczniów.
Spytała więc:
- Jasiu, o co ci chodzi?
Jasiu odpowiedział:
- Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej
klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w
trzeciej klasie!

Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu
czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi całą
sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu
test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie będzie musiał wrócić do
pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się
zgodziła.

Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie
testu.

Dyrektor: Ile jest 3 x 3?
Jasiu: 9.
Dyro: Ile jest 6 x 6?
Jasiu: 36.

I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor uważając,
że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi.
Dyrektor spojrzał na Panią Magdę i powiedział:
- Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.

Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno
dyrektor jak i Jasiu zgodzili się. (i się zaczęło)

Pani Magda spytała, co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?
Jasiu, po chwili Nogi.
Pani Magda: Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ?
Jasiu: Kieszenie.
Pani Magda: Co zaczyna się na K kończy na S, jest owłosione,
zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?
Jasiu: Kokos
Pani Magda: Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?
Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać
odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział.
Jasiu: Guma do żucia
Pani Magda: Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech
nogach?
Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać...
Jasiu: Podaje dłoń.

Pani Magda: Teraz zadam kilka pytań z serii Kim jestem?, dobrze?
Jasiu: OK.
Pani Magda: Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi
mokro wcześniej niż tobie.
Jasiu: Namiot
Pani Magda: Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz.
Drużba zawsze ma mnie pierwszą.
Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty.
Jasiu: Obrączka ślubna
Pani Magda: Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy
mnie dmuchasz, czujesz się dobrze.
Jasiu: Nos
Pani Magda: Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem.
Jasiu: Strzała

Dyrektor odetchnął z ulgą,
Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań
źle odpowiedziałem! Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2028573 Napisano: 17.12.2008 08:07:56 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

szunia napisał(a):

wkurza mnie, że ciągle dostaję kartki z Wild Bean Cafe od nieznanych mi osób!!!
jeśli będę chciała dostać kartkę, sama podam maila nadawcy!

wrrrr



Właśnie sama się zastanawiałam o o chodzi w tych kartkach i dlaczego dostaję je ciągle od nieznanych mi prywatnych osób.

Chyba trzeba w końcu załątwić sprawę z fryf.pl, które naruszyło ustawę o ochronie danych osobowych udostępniając nasze dane (w zbiorowych mailach z ujawnionymi adresatami) osobom trzecim i teraz wielu ludzi odczuwa tego negatywne konsekwencje dostając spam i oszustwa na maila.



Też dostałem spam, ale z konkursu Świat nie będzie. Wygląda jak spam wygenerowany przez trojana. Wysłane do wielu osób naraz.

Częściowo wiem o co chodzi. Jak miałem gratujacje o wygranej, to pozwoliłem na wysłanie potwierdzenia przeczytania na adres konkurs@handb.pl. Zresztą skadby miał ktoś inny wiedzieć kto brał udział w tym konkursie, a kto nie. Spam natomiast przyszedł z adresu jacekmering(malpa)interia.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2016402 Napisano: 12.12.2008 04:22:17 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

m3107 napisał(a):

a mnie wkurza Tchibo, albo poczta polska. dwa listy wyslane w jednym czasie na jednej poczcie, w jednym okienku, jeden do tchibo dochodzi a drugi juz nie emotka emotka i 60 ziarenek poszlo sie .........


u mnie to samo emotka
tata wygrał a ja nie emotka
a obydwa wysyłałam ja emotka



I u mnie to samo. Mama wygrała, siostra nie. Adresy i nazwiska inne, zgłoszenia wysłane jedno po drugim. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1999008 Napisano: 06.12.2008 10:15:10 w Dowcipy
Ile jaj ma amerykański prezydent? Oba...ma Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1998305 Napisano: 06.12.2008 07:21:28 w Avatar
No to widzę, że jest czas świątecznych avatarków. Mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1998252 Napisano: 06.12.2008 07:05:39 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

naimad14 napisał(a):

a mnie wkurza ze jest wolne a nie ma co robic emotka


ida swieta bierz sie za sprzatanie emotka zawsze jest co robic emotka



Wkurza mnie, ze nawet jak jest wolne, to nie mam czasu na sprzątanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1992146 Napisano: 04.12.2008 09:13:31 w Wkurza mnie...
Z Da Grasso nie przysłali sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1985685 Napisano: 02.12.2008 07:24:12 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

julia84 napisał(a):

A ja się ostatnio wkurzyłam Brałam udział w pewnym konkursie, gdzie trzeba było wysłać maila z odpowiedzią na pytanie. Ja się produkowałam, wymyśliłam niezłą historię, po czym wysłałam maila z opcją potwierdzenia przeczytania. Nie dostałam żadnego potwierdzenia więc logiczne jest, że nikt nie przeczytał mojej wiadomości. Ale o co mi chodzi? Otóż niedawno były wyniki i wygrał jakiś kiepski tekst, a w dodatku było napisane, że jury wybrało ten tekst spośród wszystkich nadesłanych. Niezła ściema emotka emotka emotka emotka


julia, nie masz do konca racji, mozna obejsc wyslanie potwierdzenia przeczytania, wiec istnieje prawdopodobienstwo, ze jednak Twoj tekst przeczytali. Ale inna kwestia to sprawiedliwosc w wyborze...



Potwierdzam. Mnie program pocztowy się pyta czy wysłać potwierdzenie. Można na stałe ustawić, że nigdy nie wysyła nie pytając. Z darmowych skrzynek webmail chyba tylko wp.pl obsługuje potwierdzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1974033 Napisano: 28.11.2008 05:52:12 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza spam w postaci SMS o beznadziejnych konkursach, horoskopach, tapetach, dzwonkach, itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1961053 Napisano: 23.11.2008 09:19:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jutro trzeba wstać o 5 nad ranem i jeszcze pracować przez 8 koszmarnie długich godzin. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1947325 Napisano: 17.11.2008 05:23:29 w Wkurza mnie...
magma6 napisał(a):

mnie wkurzają tandetne wygrane takie jak deski z delmy, zrobione pewnie w Chinach z odpadów, a wycenione w regulaminie na 20zł emotka



To, co idzie na konkursy, odpisują sobie od podatku. A jak napiszą, że nagroda o wartości 20zł, a w rzeczywistości 2zł, to 18zł mają do kieszeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1945455 Napisano: 16.11.2008 05:40:15 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

mama2006 napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie komisja ZUs, która mnie czeka niebawem, chyba zwariuję do tego czasu... emotka


biedna,współczuję Ci,ja też stawałam 2 razy i to też w Toruniu.Najgorsze jest to,że w większości przypadków człowiek jest tam traktowany jak potencjalny oszust, naciągacz.Stres jest niesamowity a ZUS tak naprawdę to państwo w państwie.



Wkurza mnie ZUS! Bo budują piękne budynki, by mieć komfort w pracy, a człowiek który staje przed ich komisją, to dla nich śmieć, którego można rzucić o ścianę! Nasz rząd powinien zrobić porządek z tym urzędem. Przecież jak ktoś choruje wiele lat, to nagle nie wyzdrowieje, nawet ZUS go nie uzdrowi!



ZUS to kolejny złodziej...
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#1945452 Napisano: 16.11.2008 05:39:05 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie, ze mi rower z piwnicy zapie*** emotka emotka emotka


mnie kiedyś też ukradli rower (córka dostała na komunię-tydzień po tym ukradli),podobno okradli kilka piwnic na moim osiedlu,po prostu przecięli skobel.Zgłosiliśmy kradzież na policję i jakież nasze zdziwienie, kiedy po kilku tygodniach dostajemy wezwanie na policję a tam stało kilkanaście rowerów w tym nasz,tylko trochę poprzerabiany.Okazało się,że złodziej był z sąsiedniego województwa i co jakiś czas robił naloty na nasze miasto.Aż kiedyś, zupełnie przypadkowo ,nad ranem został zatrzymany przez policję.A wiecie , czym on woził te kradzione samochody? Na bagażniku samochodu osobowego ( po kilka).Okazało się ,że melinę miał na jakiejś stacji benzynowej.Kradł też podobnow ten sposób, że :samochód zatrzymał gdzieś dalej,nad ranem włamywał się do piwnicy,kradłrower, odjeżdżał nim do samochodu,wstawiał na bagażnik i wracałpo następny.Tak długo aż miał pełny bagażnik.I udawalo mu się podobno kilkanaście razy.



Też bym chciał, żeby znaleźli, ale szczerze wątpię... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0