Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika spineczka

spineczka

#6139553 Napisano: 01.01.2016 17:53:23 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurzaja mnie zlodzieje -ukradli na cmentarzu mojej Babci znicz...nie wiem kim trzeba byc zeby okradac zmarlych..

 Z grobu mojego Dziecka ukradli kwiatki, Tak, z grobu Dziecka. 
 To, że kradną wiedziałam bo kilka razy zginęły kwiaty z grobu moich Bliskich, ale by okradać małe dziecko?
 Przez myśl mi nie przeszło, że można.
 Można.

Oby łapy pourywało. Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6075043 Napisano: 16.09.2015 21:15:30 w Rossmann
bezaczek7 napisał(a):

Odebralam dzis gerbery, fajny zestaw w zabezpieczajacych chrupkach.

dostałaś maila?
ja nadal czekam ale chyba jutro się przejdę zapytać...

jako, że poraz pierwszy odbierać będę nagrode co musze im okazać? paragon i kod dostępu? czy nie chca nic... prócz imienia i nazwiska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6073930 Napisano: 15.09.2015 17:51:39 w Rossmann
angel2124 napisał(a):

Już sporo czasu gram w konkursach z Rossmana i nic. Jakie oni życzą sobie te hasła i odpowiedzi ? Ostatnio byłam pewna (chodzi o konkurs z Rimmel) długo myślałam nad czymś naprawdę oryginalnym i nic. Ktoś ma jakieś sugestie? Będę wdzieczna emotka

ja też często biorę udzial i w sumie tylko raz wygrałam, raz ... tam gdzie trzeba było zbierać głosy.
Tekstem jeszcze nigdy nie wygrałam emotka

ps. dziękuję za odpowiedzi odnośnie nagród Gerber ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6073832 Napisano: 15.09.2015 15:55:27 w Rossmann
Czy Ktoś dostał infromację, że można już odebrać nagrodę z konkursu Wakacje  z Gerberem, nagroda II stopnia? emotka  Bo mi się jedzonko kończy i nie wiem czy robić zapasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6072180 Napisano: 13.09.2015 11:38:17 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

dziewczyny które mają maluchy - jak sobie radzicie z kolką u nich????


Ja akurat jak się pojawiły kolki to wylądowałam z Córą w szpitalu. Mało przybierała na wadze wiec musiałam dokarmiać mm.
Zalecili Humane Anticolic i kolki odeszły w zapomnienie. W sumie przez dwa dni mialam "przyjemnosc" z kolkami u Małej, ufff emotka W sumie dobrze nie wiem co to kolka u niemowlaka ... i całe szczęscie. Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6046911 Napisano: 21.07.2015 09:02:58 w Żegnamy zmarłych
Nikt kto nie stracił dziecka nie wie jakie to uczucie ... ból ...cierpienie.
Nasze wyobrażenia na ten temat to nic w porównaniu z tym co tak naprawdę czują rodzice.

Nie życzę nikomu.

Minęły dwa lata . Ja do dziś płaczę...   Wyświetl w wątku >>
[*] 0

spineczka

#6045635 Napisano: 17.07.2015 12:14:17 w Kupię...
spineczka napisał(a):

kupie pralkę ładowaną od frontu za cenę rozsądną/ konkurencyjną z cenami sklepów internetowych emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6044595 Napisano: 15.07.2015 10:05:31 w Giełda Kodów ; )
szukam kodu "płac VISA w Biedronce"
mam mnóstwo powierdzeń płatności ale gapa ze mnie nie wymieniłam ich na kody
szukam dobrej osoby która odda kod bo z niego nie skorzysta a ja chociaż taniej dziecku mleko na allegro kupie


Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6043448 Napisano: 12.07.2015 19:16:27 w Kupię...
kupie pralkę ładowaną od frontu za cenę rozsądną/ konkurencyjną z cenami sklepów internetowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6037941 Napisano: 29.06.2015 09:54:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bije się w pierś. Filmów nie było 69 tylko 87. 
Ok 20 w ogóle nie spełniało kryteriów konkursu. 

Wg regulaminu : Komisja nie ma obowiązku publikowania listy zwycięzców.  
Cwaniaki emotka

No trudno, zostaje mi się pogodzić z PRZEGRANĄ.
Szkoda tylko, że to kolejny konkurs, który pokazuje mi, że starać się nie warto!! 

Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6037923 Napisano: 29.06.2015 08:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

Co do Oshee... kiedys bralem udzial w jakims ich konkursie. Wygralem pocieszke w postaci napojow ale ile sie naczekalem to moje. Zdazylem zapomniec o wszystkim i po paru miesiacach niespodziewanka doszla. Nie wiem jak jest dzis ale byc moze ppdobnie... uzbroj sie w cierpliwosc. Moze sie oplaci

Co ma mi sie oplacic? emotka  wszwszyscy zwyciezcy zotali juz powiadomoeni. Wynika z tego ze nasz film byl w gronie 4 filmow ktore zdaniem jury bylo najgorsze. Napisze reklamacje dla samej zasady by uczciwie podchodzic do konkursow.... a wyniki winny byc jawne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#6037918 Napisano: 29.06.2015 07:28:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos bral udział w konkursie Oshee Camp i wygral/ niewygral?
do wygrania bylo 60 pobytów na obozie oshee camp. Filmow bylo 69 i nie moge uwierzyc, ze film mojego Dawida nie dostal nawet nagrody 2 stopnia. 
wiele filmow jest przypadkowymi nagraniami a w konkursie podobno miala liczyc sie kreatywność i pomyslowosc.
dziwi mnie to ze przed podaniem wynikow organizator kazal przeslac maila z imieniem i nazwiskiem dziecka i miejscowościa z ktorej pochodzi.
pomyslalam wtedy ze ze wzgledu na mala ilosc filmow wybiora wszystkie dzieci z krakowa bo wtedy organizatorowi odejdzie oplacenie noclegu.
jestem zawiedziona tym konkursem .... myslicie ze jest sens pisania reklamacji? Rozdano 65 nagrod i jakims trafem nasz film nie dostal rzadnej a uwazam ze wyroznial sie posrod innych - nie byl najlepszy ale tez i najgorszy tak by nie dostac choc nagrody picieszenia emotka   Oczywiscie listy ze zwyciezcami nie opublikowano ....
Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5970760 Napisano: 23.01.2015 11:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam maila, że wygrałam kubek - nagrodę gwarantowaną w II losowaniu w konkursie z  BRÓDKĄ - mleko
Ale na liście podanej na stronie z wynikami to ja siebie znaleźć nie mogę emotka

???
Ktoś ma podobny przypadek? Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5967775 Napisano: 15.01.2015 16:15:45 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

Jako "piesek ogrodnika" - bo to zdaje się do mnie było? - odpowiem: dla mnie jest jasna jak słońce różnica pomiędzy sponsorowaniu bogatym ludziom apartamentów za 200 - 300 tysięcy w kwocie dopłat kiladziesiąt tysięcy na jedno gospoodarstwo na które wszyscy się składamy a świadczeniami socjalnymi dla obywateli.  Nie rozumiesz tej różnicy Spineczko? emotka   Bezrobotna cieżarna wymaga opieki państwa. Ci którzy korzystają z dopłat kilkadziesiąt tysięcy z podatków mają wystarczający kapitał by nabyć mniejsze mieszkania bez dopłat. W ramach własnego majątku, wspomaganego przez dobrowolny kredyt. To nie jest ich być albo nie być, bezdomność albo dach nad głową to jest fundowanie im luksusów kosztem tych bezradnych ciężarnych.


Dopłat do apartamentów nie ma emotka  .... zakupione mieszkania w ramach programów muszą spełniać pewne kryteria w tym metrażowe....
Widzę, że moja wypowiedź nie znalazła zrozumienia/

Nie wiem czy dalsza dyskusja ma jakikolwiek sens.
Nie ma ... Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5967763 Napisano: 15.01.2015 15:55:31 w Wkurza mnie...
eveliina.... ale ja nie odnosiłam się do Twojej wypowiedzi .... emotka  nie napisałam że to  Ty jesteś "psem ogrodnika"...
moja wypowiedź jest odpowiedzią na ogólnodostępny hejt w necie. Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5967744 Napisano: 15.01.2015 15:20:27 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza fala hejtu wobec frankowiczów.emotka
Nie wiem skąd w ludziach tyle nienawiści? My Polacy uwielbiamy cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia .... uwielbiamy cieszyć się z tego, że komuś się gorzej powodzi - dzieje.

Wkurza mnie głośne okrzyki kredytobiorców w PLN "Nie pomagać, nam nikt nie chce pomóc" ... jak również wkurza mnie pieprzenie w mediach, że przewalutowanie kredytów po kursie z dnia umowy doprowadzi do milionowych strat (żaden bank udzielając kredyt w CHF nie zakupił nigdy franka - co najwyżej po kursie  złotówki przeliczył) ...

Tak, mam kredyt we frankach i miałam świadomość ryzyka walutowego w momencie podpisywania umowy. Na ratę kredytu nawet przy tak wysokim kursie mnie stać, ale współczuje innym, którym niestety zdolność kredytowa się w dniu dzisiejszym skończyła....

Ja nie żądam i nie krzyczę głośno by nie dopłacać młodym biorącym kredyt w PLN do zakupu mieszkań, by bezrobotnym nie wypłacać zasiłków, by rodzinom o niskich dochodach nie wypłacać dodatków... by nie leczyć kobiet ciężarnych które nie płacą ZUS .... nie płacić becikowego, nie pomagać innym ... tylko dlatego, że MI PAŃSTWO nie pomogło. Polacy w większości  to takie "pieski ogrodnika" - sami nie "dostaną" to innemu też nie dadzą!!!

Nie da się wszystkim pomóc!

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5950404 Napisano: 02.12.2014 16:47:36 w Pomocy!!!!
marzenier napisał(a):

Mam takie pytanie...
Jeżeli organizator pokrywa podatek od nagrody tzn."kwota podatku jest częścią dołączoną do nagrody",ale całe rozliczenie musze załatwić sama, to jak ja mam to zrobić. .tzn.czy oni mi ta kwotę przeleja na konto,a ja mam iść do US i po prostu zapłacić?



Podatek od wygranych pobiera i odprowadza ten, kto je wydaje.
Zryczałtowany podatek od wypłat z tytułu wygranych w konkursach zobowiązany jest pobrać płatnik, czyli podmiot wypłacający lub wydający nagrodę. Zgodnie z art. 42 ust. 1 i 1a ustawy o PIT ma on obowiązek przekazania kwoty zryczałtowanego podatku na rachunek właściwego dla niego urzędu skarbowego.

Musi to zrobić do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym pobrano podatek. Ponadto po zakończeniu roku, do końca stycznia, ma obowiązek przesłać do tego urzędu roczną deklarację.

Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5950265 Napisano: 02.12.2014 12:39:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po czterech latach wróciłam do konkursów i nic nic nic....
Ale mam nadzieje, że cierpliwość i wytrwałość mnie wynagrodzi w końcu (...) kiedyś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5946959 Napisano: 24.11.2014 13:12:24 w Konkursowiczki w ciąży
U mnie też wciąż ruchomy....
tym bardziej ze zalecenie CC, ale mm nadzieje, że cora lutowa będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#5946945 Napisano: 24.11.2014 12:37:08 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):



gratulacje:))) a jaki termin lutowy?? ja mam na 8 marca moją kobitkę, to też bardzo blisko:))



dziękuję Dziewczęta.
termin na 28 lutego i też kobitka będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0