Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cytriss19

cytriss19

cytriss19

#7101988 Napisano: 20.06.2023 08:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

monisss napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

edith napisał(a):

Proszę o radę  ,nie gotową odpowiedź,co się sprawdza w obecnym konkursie w Dino z piwami,rym, proza, coś szczególnego?  Wysłałam 3 zgłoszenie i zero. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Jeśli można się podłączyć, to również proszę. Również 3 zgłoszenia - każde w innym stylu i nic. Odwdzięczę się jakąś podpowiedzią jeśli tylko będę umiała pomóc emotka

u mnie też 4 x rymy,zgłoszenia raczej z tych kreatywnych i 4 pudła.. ja też nie wiem o co tam chodzi emotka  jak wygram to podpowiem emotka  jeszcze 2 puściłam,ale już na nic nie liczę, choć nie ukrywam miło by było jakby się zwróciło w chociaż jednym bonie emotka

Pisałam raczej rymem, wydaje mi się ze kreatywnie, trafiłam 2/3 zgłoszeń i tylko III stopni… co im się podoba trudno wiec powiedzieć

Dziękuję emotka  Mi się wydaje, że może wyszło u mnie za kreatywnie, może trzeba tak pół na pół. A konkurencja jest duża, więc też się z tym trzeba liczyć. Trzymam kciuki za wszystkich Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7101976 Napisano: 20.06.2023 08:10:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A z innej beczki: czy udało Wam się uzyskać zniżkę 3 zł na Heinekena w Żabce? Tam, gdzie można było wygrać Openera a na pocieszenie zniżkę na piwo emotka  Chciałam zrealizować ale podobno nie wchodzi na kasie... Ani jeden, ani drugi kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7101973 Napisano: 20.06.2023 08:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Proszę o radę  ,nie gotową odpowiedź,co się sprawdza w obecnym konkursie w Dino z piwami,rym, proza, coś szczególnego?  Wysłałam 3 zgłoszenie i zero. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Jeśli można się podłączyć, to również proszę. Również 3 zgłoszenia - każde w innym stylu i nic. Odwdzięczę się jakąś podpowiedzią jeśli tylko będę umiała pomóc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

cytriss19

#7100770 Napisano: 15.06.2023 09:18:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarły sosy Heinz Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7100743 Napisano: 15.06.2023 06:58:31 w SZUKAM....
zof83 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zof83 napisał(a):

Szukam kogoś, kto mógłby mi doradzić w kwestii zawalczenia z organizatorem o wydanie nagrody...
Chodzi o konkurs " Radosny dzień dziecka z Kinder" - wygrałam, wypełniłam formularz laureata, a po kilku dniach otrzymałam maila, iż tenże formularz wygasł. Napisałam z zapytanie, czy otrzymali moje dane itp. Odpisali, iż w związku z tym, że nie wypełniłam na czas formularza, nagroda przepadła. Drążyłam dalej temat, że z mojej strony dopełniłam formalności i może był jakiś błąd przy wysyłce tego formularza. Tym razem w odpowiedzi na mojego maila przez pomyłkę wkleili ich korespondencje z inną osobą (nie wiem jakim cudem;-), która miała taki sam problem jak ja - więc mój przypadek nie był odosobniony, poprosili bym napisała oficjalna reklamację  itd, tak więc napisałam i po godzinie otrzymałam info, że moja reklamacja została odrzucona. Walczyć dalej z nimi, czy pisać do sponsora?

Trzeba było napisać oficjalnie, że z tego, co widzisz, w załączonej przez przypadek korespondencji z inna osobą, nie jesteś odosobnionym przypadkiem, także wina leży po ich (technicznej) stronie...

Przyznam szczerze, że myślałam, że ta reklamacja to już będzie tylko formalność, przynajmniej tak mógł sugerować mail do nich, a tu zonk! - rozpatrzyli negatywnie, mogli choć zachować pozory i rozpatrzeć po kilu dniach, a nie po godzinie emotka
Ale jeszcze ich troszkę pocisnę, bo ewidentnie formularz zawierał jakieś błędy, skoro po wypełnieniu i otrzymaniu podziękowania nadal do nich nie przechodziły dane, ale już przy wysłaniu zgłoszeniu czasem długo się "kręciło" to kółeczko... i zamiast znaleźć jakiś kompromis z laureatem to oni jak mantra powtarzają w każdym mailu : "Formularz nie wypełniony, nagroda przepada..."  Jakbym z góry miała wiedzieć, że podziękowanie po wypełnieniu formularza wcale nie świadczy o jego prawidłowym przesłaniu...
Zachowują się jakbym z prywatnej kasy, te vouchery fundowali konkursowiczomemotka

Ja bym walczyła. Powoływała się na konkretne zapisy regulaminu i pisała do skutku. Znam osobę, której mógł przepaść laptop ale pisała, że się nie zgadza z decyzją i uzasadniała. W końcu uznali wygraną.
Do sponsora też bym napisała. Oni wolą jak każdy jest zadowolony z przebiegu konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7100638 Napisano: 14.06.2023 18:37:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
moja koteczka wygrała sobie drapak emotka  cieszę się, bo przy kotach takich rzeczy nigdy dość emotka  czy ktoś może już go dostał i wrzuci na forum zdjęcie? Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7099987 Napisano: 13.06.2023 10:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

karols napisał(a):

Braliście udział już w tym konkursie grillowym dino ? Rozumiem ze zgłoszenie z wczoraj dziś będzie miało informacje o ewentualnej wygranej emotka ?

Dziś wybiorą ale na poinformowanie maja 7 dni 😐

Ja wczoraj wysyłałam ale regulamin czytałam późno w nocy i też zrozumiałam, że dziś będzie info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7099983 Napisano: 13.06.2023 10:22:43 w Smolar
monisss napisał(a):

wysłało mi zgłoszenie,ale nie mam maila (dino), niby jak sprawdzam to jest,że prawidłowy zarejestrowane zgłoszenie..

u mnie wczoraj przyszło potwierdzenie na gmail Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7099159 Napisano: 09.06.2023 06:05:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=Jeśli chodzi o keg Heineken to mam odebrany z paczkomatu 07.06.
darog]Heineken C4
"16.6 Nagrody II-go stopnia zostaną dostarczone do urządzeń Paczkomat®InPost, które
zostały wskazane przez laureatów (zgodnie pkt 15.7 regulaminu), nie później niż do dnia
05.06.2023 r. Laureaci zostaną powiadomieni przez InPost o dostarczeniu przesyłki do
urządzenia Paczkomat®
i możliwości jej odbioru (tj. laureaci otrzymają wiadomość sms albo
e-mail, albo w aplikacji InPost, zawierającą: informację że paczka czeka na odbiór
w urządzeniu Paczkomat®
InPost oraz kod odbioru). Każdy laureat nagrody II-go stopnia
może odebrać przesyłkę z nagrodą z urządzenia Paczkomat®
InPost w terminie zgodnym
z obowiązującymi zasadami odbioru przesyłek z urządzeń Paczkomat®
InPost, z tym
zastrzeżeniem, że maksymalny termin odbioru (dla przesyłek dostarczonych do urządzeń
Paczkomat® dnia 05.06.2023 r.) to 07.06.2023 r."

SMOLAR WYSŁAŁ NAGRODY? Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7097533 Napisano: 02.06.2023 11:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
2 próby - najwięcej 20pkt. Ciekawe, czy będzie jak kiedyś w quizie Lecha, że ponad 100 trzeba było do wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7097329 Napisano: 01.06.2023 16:54:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

cytriss19

#7096785 Napisano: 31.05.2023 06:17:21 w Avanti
Finezyjna napisał(a):

Filmowy pepsi, jakaś drobna wskazówka ?

Ciężko cokolwiek podpowiedzieć, jak piszę w podobnym stylu do tych wygranych to w kolejnym etapie nic emotka  Ale zawsze używałam lokowania produktu i się rozpisywałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

cytriss19

#7096584 Napisano: 30.05.2023 12:56:59 w SZUKAM....
[quote=
 Dzień dobry, dziękuję za korespondencję. Uprzejmie informuję, że bony są ważne 6 miesięcy od daty dostarczenia.


Mi odpisali właśnie to. Ale na bonach nie ma takiej informacji więc zamierzam to podważyć. Z reguły jest określenie "ważny do...". Bez tego można mysleć, że są bezterminowe. Przynajmniej ja tak myślałam emotka  

pioge7]
karkocka napisał(a):

monikar napisał(a):

Czy ktoś wie czy bony Netto mają termin ważności??


Wazne są 6 miesięcy
https://www.netto...-firm/bony-towarowe/

Mi kiedyś odpisali, że nie mają daty i są bezterminowe. 


Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7095814 Napisano: 25.05.2023 20:05:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Projektor z Pepsi! W końcu coś większego emotka Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7094467 Napisano: 19.05.2023 12:27:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

Czy dostał ktoś odpowiedź z Rodowitej na zgłoszenia bez potwierdzenia na email za weekend z II tygodnia???

Nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7089118 Napisano: 19.04.2023 22:28:18 w SZUKAM....
A jak macie opisane paragony z Dino? W moim mieście niedawno otworzyli ale na paragonach jest: "piwo", "kawa" itp. Wszędzie tak, czy tylko w moim? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7047391 Napisano: 16.09.2022 14:30:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Co za dzień  emotka  miś Haribo, zestaw Nivea i bilety na koncert Darii Zawiałow z Lipton emotka Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#6874094 Napisano: 03.08.2022 21:01:15 w Avanti
incendio12 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

Możecie podpowiedzieć, który numer wpisujecie w konkursie Duet na lato Pepsi i Lay's? Paragon mam ze Stokrotki.
W regulaminie jest: "W przypadku paragonu fiskalnego wystawionego przez sklepy Stokrotka Uczestnik powinien uwzględnić, iż numer dowodu zakupu znajduje się po prawej stronie wydruku fiskalnego pod numerem NIP, po przeciwległej stronie daty zakupu" - czyli rozumiem, że prawie jak we wszystkich konkursach.
A na paragonie, na samym dole napis : " Przedsiębiorco liczba po nr. sys. jest nr paragonu" emotka  

Ten po prawej stronie wpisuję, ten na dole to pewnie jakiś "wewnętrzny stokrotkowy" nr paragonu emotka  Avanti i tak jest raczej spoko pod tym względem, kiedyś jak był konkurs Orlen to też był taki dopisek na paragonie, a w regulaminie inny i Avanti uznawało oba numery emotka  Jednak bezpieczniej chyba wpisać ten górny standardowy moim zdaniem 

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>