Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewachem

ewachem

#5424530 Napisano: 29.10.2012 11:24:39 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

ewachem napisał(a):

Proszę o zyczliwość:
wielokrotnie pojawialy się tu opisy różnych sposobów aktywacji/wyjmowania kasiorki z kart visa. Czy moglby mi ktos w 1-2 zdaniach napisac jak to zrobic najszybciej i najprosciej aby wyjac pelne 100zł
p.s. bankomat bzwbk mam niedaleko


trzeba zarejestrować kartę na stronie, wpłacić na jej rachunek 5 zł (opłata za wypłatę) i iść wypłacić

tylko trzeba usunąć naklejkę z czipa, bo inaczej nie da się wypłacić



Dziękuję pięknie psze Pani administrator
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5424483 Napisano: 29.10.2012 11:02:50 w Kaufland konkursy
Proszę o zyczliwość:
wielokrotnie pojawialy się tu opisy różnych sposobów aktywacji/wyjmowania kasiorki z kart visa. Czy moglby mi ktos w 1-2 zdaniach napisac jak to zrobic najszybciej i najprosciej aby wyjac pelne 100zł
p.s. bankomat bzwbk mam niedaleko Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5421605 Napisano: 26.10.2012 06:54:22 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

ewachem napisał(a):

nice napisał(a):

ewachem napisał(a):

Czy na konkurs w Stokrotce muszę kupić: pomysla na zupe dowolny bulion i co jeszcze? Jest napisane w regulaminie ze przyprawa, ale co to znaczy: czy moge kupic np kolejny bulion czy jakies kostki czy jak


są wymienione konkretne produkty przecież w regulaminie (nawet z gramaturą)


to widze, ze jest wymienione, ale co kryje sie pod nazwa PRZYPRAWA. Kazdy produkt z tej listy?
Pomysl na zupe oki rozumiem
Bulion - rozumiem
a przyprawa? - to reszta ktora nie jest ani pomyslem na zupe ani bulionem?


Wystarczy dobrze przejrzeć Regulamin, żeby zobaczyć co można kupić. Skoro są Pomysły na..., Buliony i inne, to inne są przyprawami.


oki, tak tez zrobie, dzieki
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5421589 Napisano: 26.10.2012 06:48:54 w Inne mniejsze markety
nice napisał(a):

ewachem napisał(a):

Czy na konkurs w Stokrotce muszę kupić: pomysla na zupe dowolny bulion i co jeszcze? Jest napisane w regulaminie ze przyprawa, ale co to znaczy: czy moge kupic np kolejny bulion czy jakies kostki czy jak


są wymienione konkretne produkty przecież w regulaminie (nawet z gramaturą)


to widze, ze jest wymienione, ale co kryje sie pod nazwa PRZYPRAWA. Kazdy produkt z tej listy?
Pomysl na zupe oki rozumiem
Bulion - rozumiem
a przyprawa? - to reszta ktora nie jest ani pomyslem na zupe ani bulionem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5421585 Napisano: 26.10.2012 06:47:37 w Inne mniejsze markety
kaki76 napisał(a):

ewachem napisał(a):

Czy na konkurs w Stokrotce muszę kupić: pomysla na zupe dowolny bulion i co jeszcze? Jest napisane w regulaminie ze przyprawa, ale co to znaczy: czy moge kupic np kolejny bulion czy jakies kostki czy jak


przyprawa to chyba jarzynka , ja tak to rozumuje i tak kupiłam


ja tych jarzynek nie uzywam, kurcze ja pomyslalam, ze kupie ten pomysl na zupe, bulion i jakies jeszcze kostki drobiowe, bo w tym reg to niby jets lista tych produktow (jakas strasznie krótka) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5421558 Napisano: 26.10.2012 06:36:01 w Inne mniejsze markety
Czy na konkurs w Stokrotce muszę kupić: pomysla na zupe dowolny bulion i co jeszcze? Jest napisane w regulaminie ze przyprawa, ale co to znaczy: czy moge kupic np kolejny bulion czy jakies kostki czy jak Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5418168 Napisano: 24.10.2012 09:48:18 w Paragony
somesmile napisał(a):

sprzedam paragon Finish Makro propozycje na pw


a co to za konkurs? bo w ogóle nie kojarzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5417907 Napisano: 24.10.2012 07:51:11 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

a właśnie rozmawiałam z mężem okazuje się że rtęć w termometrach -rtęć metaliczna nie jest szkodliwa w przypadku spożycia bo nie wchodzi w reakcje i zostanie wydalona. Problemem są opary z rtęci dlatego dobrze że wywietrzyłaś a dywan to musi się wietrzyć długo. A może wystarczy go posypać siarką tylko nie wiem czy to nie zniszczy dywanu.



Jako chemik moze sie wypowiem: trujace sa opary rtęci (wywietrzyc pomieszczenie). Nie zgadzam sie z agasiam z sprawie rteci metalicznej (tej co w postaci kulek rozsypała sie po dywanie), ona jest rowniez szkodliwa, gdyz ulega kumulacji w takich narzadach jak watroba, nerki i NIE ulega wydaleniu gdyz nie wystepuje w postaci zjonizowanej tylko attomowej. Najszybszym sposobem neutralizaji metalicznej rtęci jest posypanie siarka (to nie zniszczy dywanu). Ale skad wziac siarke w domu? Jak masz zapalki to zeskrob głowki. Wprawdzie to nie jest czysta siarka a siarczki antymonu,ale mysle ze wystarczy jak na domowe warunki. Dobrze jest tez dywan wytrzepac po prostu Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5416394 Napisano: 24.10.2012 08:40:09 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę zrobić zakupy w Stokrotce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5415577 Napisano: 23.10.2012 04:38:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

ewachem

#5412829 Napisano: 22.10.2012 10:33:01 w Kaufland konkursy
poradzcie prosze na jaki numer mozna dodzwonic sie do 4Frame, numer 664027468 nie odpowiada, numer kontaktowy ze strony intrenetowej tez Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5412240 Napisano: 21.10.2012 07:54:52 w Kaufland konkursy
joanka napisał(a):

czy obowiązkowo piszemy bez polskich znakow jak oni się zaopatruja na to ?


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5412235 Napisano: 21.10.2012 07:52:40 w Kaufland konkursy
keiti78zg napisał(a):

jejku ten temat mi jakos nie lezy:/


kilka dni temu pisalam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5409437 Napisano: 19.10.2012 09:43:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yuliya25 napisał(a):

Słuchajcie, czy ktoś skopiował regulamin Stokrotki Zgotuj sobie kuchnię marzeń? Bo na stronie już nie ma, a nie paięta kiedy rostrzygnięcie i do kiedy powiadamianie emotka



http://konkursinf...onkurs_kulinarny.pdf
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5409378 Napisano: 19.10.2012 09:07:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

AVANTI
Kochani w związku z kontrowersjami, które narosły wokół naszego konkursu, poprosiliśmy o konsultację prawnika. Sprawa przedstawia się następująco: Hasło, które wybraliśmy, jest popularne, ale właśnie dzięki temu chwytliwe i pasujące do Avanti. Od uczestników konkursu wymagaliśmy jedynie zaproponowania hasła, niekoniecznie tworzenia nowego, jeszcze nieznanego. Dodaj do ulubionych to dobry slogan, jury uznało go za wyjątkowo trafny i wyróżniający się spośród innych propozycji. Nie ma tu mowy o plagiacie, nikt nie będzie odbierał nagrody laureatce. Bardzo nam przykro, że nie jesteście zadowoleni z naszego wyboru, mamy nadzieję, że wyróżnienia jakoś zrekompensują wam zepsuty humor.




mysle ze w kolejnych konkursach jakichkolwiek na hasla ludzie beda wysylali dodaj do ulubionych w pierwszych sekundach trwania konkursu, bo skoro głupki wybieraja to a noz widelec bedzie sie mialo tym banalnym hasłem szczęscie i sie wygra...zaluje ze w reginie nie wyslalam
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5409010 Napisano: 18.10.2012 08:18:19 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

malutka456 gdzie jest taki szpital?? emotka


ja tez rodziłam w takim szpitalu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5408087 Napisano: 18.10.2012 11:54:26 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Możliwe, ja pamiętam, że po przebiciu pęcherza akcja przyspieszyła ( o ile mogła bardziej przyspieszyć emotka )



Jutro chyba potruje lekarzowi, czy orientuje się jakie jest prawdopodobieństwo, jeśli pierwsze dziecko miało bardzo zarośnięte ciemiączko (prawie go nie miało), to czy przy drugim to samo może być. Chyba tego obawiam się najbardziej, bo do dzisiaj odczuwam ten brak ciemiączka emotka


przepraszam, ale zżera mnie ciekawośc: a w jaki sposób odczuwa się brak ciemiączka? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5408085 Napisano: 18.10.2012 11:53:33 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 napisał(a):

juz nie wspomne ile kobiet wierzy w to, ze przez dlugie wlosy dzieci mialy zgage w ciazy emotka


moje dzieci po urodzeniu były mega kudłate a ja miałam w ciąży mega zgagę...więc akurat w to wierzę odrobinę Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5407946 Napisano: 18.10.2012 11:07:19 w Połączenia nieodebrane
+48814445087 co t może być? w necie nic nie znalazlam Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5407305 Napisano: 17.10.2012 09:27:12 w Konkursowiczki w ciąży
jak ja swojemu mowie ze cos nie wolno to on jeszcze palcem macha nu nu i jak pytam: jak panie w zlobku pokazuja ze Łukaszkowi nie wolno? to od razu macha palcem nu nu Wyświetl w wątku >>
0 0