Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewachem

ewachem

#5578976 Napisano: 08.02.2013 10:58:13 w WC - rozmowy o wszystkim
pola731 napisał(a):

dolly napisał(a):

pola731 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

pola pozostają powiadomienia mailowe i smsowe - nie opuszczaj forum emotka


całkiem forum nie opuszczę , ale przykro mi będzie czytać nie biorąc udziału



Pola, no a nie może ktoś odbierać za Ciebie, jak będzie taka konieczność?


nie ma kto - jestem ja , młody w szkole - a moja mama się wysypie , szkoda zachodu



moja mama (emertyka) doskonale poradziła sobie z konkursami i teraz jej zaplecze konkursowe jest większe od mojego
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5578973 Napisano: 08.02.2013 10:54:11 w Pomocy!!!!
becia1973 napisał(a):

mahuska napisał(a):

monikar napisał(a):

chochliczka napisał(a):

monikar napisał(a):

Pilnie potrzebuję pomocy. Koleżanka na jednym z portali aukcyjnych (nie allegro) zakupiła telefon. Zapłaciła za niego przelewem i jak nie trudno się domyśleć telefon nie dotarł a sprzedawca śmieje jej się teraz w twarz. Poradziłam jej aby zgłosiła sprawę na policję ale zastanawiam się czy w ogóle jest sens? Czy sa jakieś inne sposoby na odzyskanie pieniędzy. Oczywiście dziewczyna ma potwierdzenie przelewu, całą korespondencje jaką prowadziła ze sprzedawcą. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i coś poradzi??


Chyba nie ma innego sposobu, niz na pismie powiadomienie tego oszusta, ze zglasza na policje sprawe,jezeli w ciagu ilus tam dni nie dostanie zwrotu kasy albo telefonu, po tym czasie poszlabym na policje- nie ma innej rady.Powinna isc, nawet jesli nie odniesie to duzego skutku,dla zasady, by taki złodziej nie czuł sie bezkarny.




Też jej tak poradziłam. Wkurza mnie że oszuści w sieci są tacy bezkarni...




oczywiście że zgłosic sprawę na policję. Wpisz w google słowo oszustwo i znajdziesz ile spraw już w sądzie się skończyło emotka Powodzenia emotka



oczywiście- trzeba iść zgłosić oszustwo na policję i poinformować allegro- oni zwrócą na tej podstawie wartość przelewu



niech idzie na policje, ja poszlam bo kiedys nie otrzymalam w ten sam sposob modemu. Zlozylam zeznania, przynioslam wydruki potwierdzajace dokonanie wplaty (generalnie wszystko co ma niech wezmie idąc na policje). Bylam na Policji tylko 1 raz. Sprawa trwala 3 miesiace. Allegro oddało mi kasę za modem (program Ochrony Kupujących) a po tych 3 miesiacach Pan zostal uznany za winnego i przyslal mi modem emotka z przeprosinami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5578873 Napisano: 08.02.2013 09:09:21 w Konkursowiczki w ciąży
keiti78zg napisał(a):

http://www.bangla...atory-do-nebulizacji

szukam nebulizatora, kolejny zakup po cisnieniomirerzu, od 3 tyg mam kaszel meczacy, osłuchowo czysto a sie dusze i prowokuje nawet wymioty, lekarka zaleciła nebulizacja sola fizjologiczna - tylko jaki wybrac?
w przychodni była ta biedrona z bangli, nie wiem na jakie parametry zwrocic uwage, zeby i dziecko/dzieci wykorzystały jak i dorosły



ja mam taki: Medel Family Soft Touch i jestem mega zadowolona. U nas to podstawowy sprzęt w czasie chorób. Jak tylko zaczyna się kaszel od razu robię dzieciom inhalacje. I już nie pamiętam kiedy antybiotyk brały. Inhalacje to dla mnie super sprawa
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5577718 Napisano: 07.02.2013 07:51:04 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

ewachem napisał(a):

ja z innej beczki...co kupujecie męzowi na Walentynki? u mnie pomysłow brak emotka



Walentynki... Hmmm my sobie czekoladki I love Milka kupujemy. Nie szalejemy z prezentami na taką okazję. Prezenty najfajniejsze zawsze na gwiazdkę i urodziny. A tak to symboliczny drobiazg, albo fundujemy sobie przyjemność w stylu kino.


no właśnie chce jakąs drobnostkę emotka ostatnio kupiłam mu książkę trening inteligencji i siedział wieczorami i głowkował nad nią Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5577696 Napisano: 07.02.2013 07:27:56 w Konkursowiczki w ciąży
ja z innej beczki...co kupujecie męzowi na Walentynki? u mnie pomysłow brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5575450 Napisano: 05.02.2013 07:44:22 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Kochane potrzebny mi przepis na łatwy i sprawdzony biszkopt co zawsze wychodzi i jakiś smaczny ale nie mdły krem do tortu.



http://margarytka...012/09/biszkopt.html


ja polecam stąd Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5573863 Napisano: 04.02.2013 01:24:34 w Biedronka
avatea napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

u mnie nadal nie ma przelewu.... emotka

czy ktoś jeszcze czeka?



czeka...



czeka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5570114 Napisano: 31.01.2013 04:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darekgryko napisał(a):

gryszelm napisał(a):

darekgryko napisał(a):

mgrzel napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czytam nazwiska laureatów z Heliosa z róznych kin, ale nie widzę nazwisk forumowiczów emotka czy ktos wygrał od nas? te nazwiska jakies takie nieznane emotka


Też nie kojarzę nazwisk. Nie podali wygranych haseł. Pewnie po pierwszym przedwczesnym ogłoszeniu wyników w Koninie i reakcjach forumowiczów na wygrane hasła z tego zrezygnowali.


w Bstoku Dorota Roszk...forumowiczka-gratuluje.
jestem za tym, zeby jednak podali hasła,,,a już główne to obowiązkowo.


i Pani Monika Ż...rehabilitantka mojej córki, bardzo miła i sympatyczna, gratulacje.


i Marcin Z...od Ewy z forum- gratulacje!
u nas NIC.


emotka mąż zaproponował, że na seans filmowy pójdzie z uczniami ze swojej szkoły ( z kilku klas), a więc sala kinowa bedzie pełna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5566792 Napisano: 28.01.2013 09:42:04 w Biedronka
vickichelm napisał(a):

Czy dostał ktoś przekaz pocztowy z biedronki?


czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5556031 Napisano: 18.01.2013 09:50:23 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

po ile ml dziennie dajecie dzieciom wapno?


5ml Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5553859 Napisano: 16.01.2013 08:37:04 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

staszek napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wkurza mnie moje roztargnienie emotka i ta wieczna zgaga emotka



może refluks żołądkowy masz? (to do zgagi było)


mialam zapalenie zoladka, a teraz jak mloda w brzuchu rosnie, to i zgaga coraz mocniej mnie meczy emotka emotka



pij mleko...mi przy obu ciążach ratowało życie przy zgagach Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5549740 Napisano: 12.01.2013 08:05:02 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ja tam wolę używać standardowych środków higienicznych bo i tak na konkursy je kupuje np. w Kauflandzie emotka


u mnie zapas podpasek pod sufit z powodu Kauflanda Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5549737 Napisano: 12.01.2013 07:59:33 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):


np. siostra mi przed świętami mówiła, że jestem szurnięta totalnie, bo zamiast podpasek/tamponów używam kubeczka menstruacyjnego
normalnie się w głowę pukała, że mi odbiło totalnie
spróbowała
dalej się w głowę puka - czemu to tak późno odkryła i tyle lat się męczyła z mega niehiginicznymi wynalazkami typu podpaska emotka

a jaka oszczędność emotka



co do uzywania wielorazowych pieluch to dla mnie to odlot...w swoim zabieganym zyciu nie wyobrazam sobie tego, ale na szczescie jeszcze mam nadzieje kilka miesiecy i pieluchy won na zawsze

Dianek jesli to nazbyt dyskretne pytanie to nie odpowiadaj...ale strasznie mnie ciekawi ten kubeczek...juz jakis czas temu widzialam to na allegro, czytalam opienie na forum, moze conieco powiedziec (np. jakiej firmy uzywasz kubeczka)
Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5549616 Napisano: 12.01.2013 04:59:38 w Konkursowiczki w ciąży
apropos gdzie teraz jest promocja na Pampersy Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5549058 Napisano: 11.01.2013 08:12:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

ewachem napisał(a):

Czy ktoś może coś się dowiadywal odnośnie konkursu Cała Polska piecze z Gellwe - konkurs dla przedszkoli


Jeśli chodzi o 2 etap miał byc rozwiązany do 10 stycznia ale tam nikt nigdy nie odbiera telefonu a na meile nigdy nie odpisują emotka Ciekawa jestem czy już rozwiązany bo nigdzie niema żadnego info
emotka


narazie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5547438 Napisano: 10.01.2013 01:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może coś się dowiadywal odnośnie konkursu Cała Polska piecze z Gellwe - konkurs dla przedszkoli Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

ewachem

#5544337 Napisano: 08.01.2013 09:50:35 w Inne mniejsze markety
Jeśli ktoś ma za dużo smsow ze scrable ze stokrotki to chetnie przygarne Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5544078 Napisano: 07.01.2013 11:29:46 w Wkurza mnie...
fryteczka napisał(a):

wkurza mnie bolące i drapiące gardlo i czerwony nos od kataru i tony chusteczek emotka



na gardło najlepszy ziołomiód sosnowy. Od stycznia 2012 roku codziennie łyzeczka my i dzieci=zero chorób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewachem

#5530649 Napisano: 27.12.2012 08:25:09 w Żegnamy zmarłych
visserarthur napisał(a):

a wczoraj odeszła moja mama emotka emotka i zostałem bez rodziców emotka emotka najgorsze swieta do tej pory, ale nie o swieta przeciez chodzi emotka emotka emotka emotka


emotka trzymaj się Wyświetl w wątku >>
[*] 0