Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika eliza

eliza

#6726099 Napisano: 01.09.2020 18:18:04 w Czy informują/ informowali?
Nie wiecie z jakiego konkursy dzwoniło dziś Albedo? Nie słyszałam dokładnie,wiem tylko że to bon 50 zł-z dedukcji wychodzi mi że to konkurs Syoss,ale w regulaminie jest że powiadomią w sierpniu. Czy ktoś kojarzy co to mogło być? Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6685899 Napisano: 26.02.2020 13:32:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
olunka napisał(a):

właśnie zawieszka dojechała z Nivea - DPD

Do mnie też-nie dość że w pogniecionym pudełku to jesszcze taka maleńka,że to chyba dla lalki jest,5 zł bym za nią nie dała nawet  emotka   Wyświetl w wątku >>

eliza

#6615459 Napisano: 01.07.2019 17:51:19 w Konkursy firm tytoniowych
Ja również przygarnę zaproszenie z Winstona Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6579301 Napisano: 11.03.2019 15:08:24 w Dziś cieszę się z.....
nkba napisał(a):

freyja88 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

ziolko napisał(a):

Cieszę się, że w zagajniku niedaleko mojego bloku właśnie "gadały" bażanty emotka

I co tam podsłuchałaś?  emotka

Hmm... jeszcze nie znam ich języka emotka  mimo, że słucham ich od lat emotka  

A u mnie gadają żurawie emotka To już prawdziwy objaw wiosny na zimnej północy!

A na moim bloku powieszone są budki dla jaskółek. Uwielbiam patrzec jak wieczorem błyskają ich białe brzuszki. Niektórym przeszkadza ich "gadanie" a Ja...już sie ich znów nie mogę doczekać emotka "Szczęśliwy ten dom, gdzie jaskółki są"

Zazdraszczam emotka

U mnie bażanty mieszkają w żywopłocie,ochroniły się przed ustrzeleniem w jesieni i są nadal,na wiosnę zawsze zamieszkują tam też zające a na tarasie w zeszłym roku miałam ptaszki-kopciuszki.Już powoli słychać ptasie trele-uwielbiam takie poranki emotka Wyświetl w wątku >>

eliza

#6528852 Napisano: 16.09.2018 15:53:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Huśtawka z Winiar i u mnie,ostatni etap.Biedny facet musiał w niedzielę dostarczać emotka  a 2 własny musiał ją skręcić emotka Wyświetl w wątku >>
2 maryam, ZetZ 0

eliza

#6522814 Napisano: 27.08.2018 20:27:39 w Albedo Marketing
scrabble napisał(a):

donia7 napisał(a):

Do mnie nadal nie dotarła. A wyprowadzamy się od teściów jutro i będzie problem z odbiorem  emotka

Do mnie dzwonił dzień wcześniej. Raczej nie będzie problemu ze zmianą adresu jeżeli nie jest daleko, albo niech jakiś zaufany sąsiad odbierze. To nie jest ciężkie, 4 paczki, łatwe do przeniesienia. Kierowca pomoże przytachać do domu. 

Jaka firma kurierska wozi te huśtawki i z którego etapu je macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6477386 Napisano: 27.03.2018 11:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

eliza napisał(a):

jkkp napisał(a):

shineoff napisał(a):

jkkp napisał(a):

No i zgłupiałam rezerwa kubków milka, a ja mam taki @ 
Gratulujemy!
Zostałeś laureatem nagrody II stopnia o wartości 200 zł w konkursie Prince Polo „Pokaż emocje”.
Zanim przekażemy nagrodę w Twoje ręce, uzupełnij swoje dane i oświadczenia w formularzu laureata, który znajdziesz
       oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga! Pamiętaj, że na wysłanie formularza masz 48 godzin od chwili wysłania go przez Organizatora.

Pozdrawiamy,

Organizator

Napisz do nich albo zadzwoń i zapytaj o co chodzi emotka  Chociaż lepsze 200 zł niż ten byle jaki termos ;D

Pewnie pomyłka  emotka

Ja też mam takiego maila,kliknęłam na formularz i był mój nr.paragonu który zgłaszałam,ale jak chciałam wypełnić formularz to mi nie przyjęło zdjęcia i potem włączyła się strona główna. Ma ktoś nr.telefonu do IQ marketing,chętnie zadzwonię i wyjaśnię sprawę.

też mam problem, pomylilam się i zniknął formularz. +48 22 543 29 00

Zadzwoniłam,ale niestety tylko kontakt mailowy wchodzi w grę,telefonicznie niczego się nie dowiemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6477376 Napisano: 27.03.2018 11:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jkkp napisał(a):

shineoff napisał(a):

jkkp napisał(a):

No i zgłupiałam rezerwa kubków milka, a ja mam taki @ 
Gratulujemy!
Zostałeś laureatem nagrody II stopnia o wartości 200 zł w konkursie Prince Polo „Pokaż emocje”.
Zanim przekażemy nagrodę w Twoje ręce, uzupełnij swoje dane i oświadczenia w formularzu laureata, który znajdziesz
       oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga! Pamiętaj, że na wysłanie formularza masz 48 godzin od chwili wysłania go przez Organizatora.

Pozdrawiamy,

Organizator

Napisz do nich albo zadzwoń i zapytaj o co chodzi emotka  Chociaż lepsze 200 zł niż ten byle jaki termos ;D

Pewnie pomyłka  emotka

Ja też mam takiego maila,kliknęłam na formularz i był mój nr.paragonu który zgłaszałam,ale jak chciałam wypełnić formularz to mi nie przyjęło zdjęcia i potem włączyła się strona główna. Ma ktoś nr.telefonu do IQ marketing,chętnie zadzwonię i wyjaśnię sprawę. Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6468166 Napisano: 28.02.2018 13:06:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher na walizkę z Belvity -mail przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6450069 Napisano: 08.01.2018 12:35:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Coca-cola z Leclerc -zamiast 0,5l coca-coli zero wpisanej w regulaminie jest zwykła (może i lepiej) Kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6416416 Napisano: 15.10.2017 18:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

eliza napisał(a):

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w śliwce nałeczowskiej jest kod?Jak on wygląda?Mam opakowanie foliowe 300 g kupione w biedronce i nie wiem gdzie kodu szukać.Naklejki konkursowej nie ma więc nie wiem czy dobre kupiłam emotka Chodzi mi o ten konkurs http://sliwkobranie.pl/#start

kody są tylko w opakowaniach promocyjnych z naklejką konkursową

Dzieki,śliwkę kupiłam mężowi i już w domu mi się przypomniało że konkurs jest.Trudno,nie ma kodu nie będzie zawieszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6416397 Napisano: 15.10.2017 18:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w śliwce nałeczowskiej jest kod?Jak on wygląda?Mam opakowanie foliowe 300 g kupione w biedronce i nie wiem gdzie kodu szukać.Naklejki konkursowej nie ma więc nie wiem czy dobre kupiłam emotka
Chodzi mi o ten konkurs 
http://sliwkobranie.pl/#start Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6413701 Napisano: 09.10.2017 11:50:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szczoteczki z colgate-jedna niebieska,druga czerwona ,kurier GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6376961 Napisano: 07.07.2017 12:15:23 w Dyskusje o loteriach
Ja naiwnie jednak ciągle myślę,że 1 zgłoszenie mi wystarczy-będzie to będzie nie to nie-aż tak pazerna nie jestem.W życiu lwyznję zasadę że każdy ma to co mu pisane emotka  Blacka posłałam 2 razy,więcej nie zamierzam emotka Wyświetl w wątku >>

eliza

#6376870 Napisano: 07.07.2017 08:18:27 w Dyskusje o loteriach
Loterie lubię za to,że to los decyduje (może naiwnie ale wierzę w to),nie każdy tekstem potrafi zabłysnąć i wpasować się w dana agencję a w loterii ma szansę.Naiwnie często gram tylko 1 zgłoszeniem wychodząc z założenia,że jak mi pisane tak będzie emotka  W loterii wygrałam samochód (dawno temu) i z tego co usłyszałm od agencji z ponad miliona smsów wylosowano mój  emotka  Dlatego czasem wolę loterię niż opisówkowe -wysyłam i zapominam że wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>

eliza

#6376495 Napisano: 06.07.2017 10:11:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj laptop milka abc -nie dośc że uszkodzony głośnik to jeszcze gwarancja od 2016 roku leci a wartość nagrody mocno zawyżona. Gdyby ktoś chciał go sprzedać warto sprawdzić czy działa wszystko,aby uniknąc później pretensji od kupującego Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6359305 Napisano: 23.05.2017 20:47:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Okocim Delikatesy Centrum -karta media ekspert 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6351772 Napisano: 30.04.2017 19:33:15 w Smolar
Chciałam dzisiaj dodać zgłoszenie do loterii https://www.kibicujemyrazem.pl/ jednak mam informację że trwała do 28.0.Na stronie Smolara oraz w regulaminie jest napisane,że trwa do 30.04. Czy ktos tak jak ja zwlekał do dzisiaj i też mu się nie udało zagrać? Dziwi mnie to,bo Smolar zawsze przestrzegał regulaminów,czyżby się zaczeli gubić? Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6351604 Napisano: 29.04.2017 16:15:20 w Smolar
Jakim kurierem Smolar wysyła nagrody?Czy dobrze kojarzę że to Dpd? Wyświetl w wątku >>
0 0

eliza

#6345115 Napisano: 11.04.2017 17:49:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
leniuszka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

karta z DC Okocim 1000 zł

I u mnie to samo emotka

Mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>