Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nniewidzialnaa

nniewidzialnaa

#5683632 Napisano: 25.06.2013 20:23:22 w Oddam za darmo
slavek napisał(a):


VHHPDDC6


dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5666182 Napisano: 31.05.2013 16:10:22 w Oddam za darmo
kody na lody grycana w Poznań Kupiec Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5660952 Napisano: 24.05.2013 17:59:24 w Oddam za darmo
Oddam podwójną wejściówkę na Rockstar Skillz Up, na jutro - 25 maja Motoarena w Toruniu. Szczegóły na PW dla 1 chętnej osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5660785 Napisano: 24.05.2013 14:26:30 w Połączenia nieodebrane

Kto dzwoni z numeru : 508...171 ?

ponawiam, nikt nie odbiera, może komuś świta czyj to numer :
508 012 171 emotka



RadioZet konkurs z komplementami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5642029 Napisano: 25.04.2013 15:06:39 w Oddam za darmo
Oddam podwójne zaproszenie do Multikina w Poznaniu na dziś na 19.00 na przedpremierowy pokaz filmu Olimp w ogniu.
Bilet jest na moje dane, ale jak się orientuję to nie sprawdzają dowodów.
Oddam pierwszej osobie, która napisze do mnie PW.
Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5605491 Napisano: 07.03.2013 20:52:33 w Rossmann
zestaw 5 - gazetka i przepis na szpinakowe naleśniki z twarożkiem Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5571260 Napisano: 01.02.2013 04:17:08 w Konkursowiczki w ciąży
Cześć Dziewczyny, jestem trochęcofnięta w tych rozmowachz racji mijającej sesji i badań laboratoryjnych, które robiłam do mgr, później nadrobię to, co tu się dzieje emotka

Dziś przyszłam z informacją, że jakby któraś z przyszłych mam była zainteresowana to mam ubranka dla chłopca od początku życia do ok roczku ( 74-80cm) do sprzedaży. Ciuszki były nowe, używane tylko przez mojego Mateuszka emotka Mam też pas poporodowy, z tym że musiałabym sprawdzić czy S czy M, wymiary mogę podać później. Poza tym wózek Tako JumperX 3funkcyjny, matę edukacyjną,bujaczek-leżaczek. Jeśli ktoś były zainteresowany to proszę na PW, mogę podesłać zdjęcia. emotka
Wrócę później, narazie, jak się można domyślić, robię porządki w szafach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5487703 Napisano: 03.12.2012 12:12:22 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

nniewidzialnaa napisał(a):

nie biorę nagrody, chociaż tatar bym sobie zjadła emotka emotka



Nie mogę Ci podesłać, gdyż został skonsumowany... Ponoć bardzo smaczny był... emotka



tak też myślałam.. emotka emotka ale to może i lepiej dla mojej figury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5487691 Napisano: 03.12.2012 12:07:21 w Konkurs na forum2?
nie biorę nagrody, chociaż tatar bym sobie zjadła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5487683 Napisano: 03.12.2012 12:01:19 w Konkurs na forum2?
0 0

nniewidzialnaa

#5487106 Napisano: 02.12.2012 08:13:56 w Paragony
mam do sprzedania paragony na Bobovitę z Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5461420 Napisano: 20.11.2012 12:45:19 w Połączenia nieodebrane
pół godziny temu nieznany? Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5420001 Napisano: 25.10.2012 07:36:34 w Konkursowiczki w ciąży
benasia zdjęcie jest rewelacyjne!! emotka nie mogę się napatrzeć emotka

katrin22 jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Kubusia emotka i zdrówka, bo czytałam, że były problemy ostatnio..

mnie znowu długo nie było, teraz mam akcję-przeprowadzkę. Mateuszek już zdrowy, było zapalenie gardła, teraz mnie z kolei dopadło, więc leczę się silnymi antybiotykami, żeby szybko zwalczyć choróbsko. Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5395666 Napisano: 10.10.2012 09:08:22 w Konkursowiczki w ciąży
dejzi, benasia dzięki, jest już zdecydowanie lepiej.

Okazało się, że lek, który babka dała nam na pogotowiu nie powinien dostawać, bo jest od 2 roku życia. Wymioty spowodowane były tylko podawaniem leków w postaci syropów i teraz jesteśmy na zastrzykach od wczoraj do jutra. Już widzę znaczną poprawę. Na pół-siedząco, pół-leżąco przespałam pół nocy, Mateuszek się wypocił, temperatura zeszła, został kaszel, trochę kataru, ale fakt faktem zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Do wtorku musi zostać w domu, więc ja znowu dziś pojadę do Poznania na uczelnię, jutro wrócę do domu, a w najbliższy wtorek zabiorę go ze sobą.

dejzi mój synek pochodził dopiero chyba 3 dni do Klubu Malucha, bo na żłobek się nie załapaliśmy i wyszło nam takie choróbsko. Też wolę go jeszcze trochę potrzymać, ale w nieskończoność niestety nie mogę trzymać go w domu, bo na uczelnie chodzić muszę.. zdrówka dla Twojego dziecka emotka



a co do wymiotów dla ciężarnych - ponoć migdały dobre, ale na mnie to nic nie działało.. musiało przejść samo, z czasem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5393900 Napisano: 09.10.2012 06:35:06 w Konkursowiczki w ciąży
benasia gratuluję udanej sesji emotka Urodził Ci się baardzo dobry model emotka

Co do kwestii mieszkań to wiadomo, każdy by chciał być na swoim. Ja np. gnieżdżę się w kawalerce z jednym dużym pokojem - ja, Mateusz i siostra. Chciałoby się przestrzeń życiową większą, nawet nie dla siebie, a dla dziecka, ale finanse są na tyle ograniczone, że tak po prostu teraz musi być. Jak mogę to przyjeżdżam do moich rodziców - mieszkanie w bloku przy lesie, niedaleko rzeka, cisza i spokój, zacisze prawie 80tys. miasta..

A teraz mam ogromny problem, bo dopadło nas wstrętne choróbsko. Mateuszek w niedziele był na pogotowiu, bo szkliste oczy, gorączka, a ja w rodzinnym mieście nie mam pediatry, tylko w Poznaniu, poza tym rano, niedziela, nie będę przecież czekać do dnia roboczego.. I pani doktor powiedziała, że zapalenie gardła, a dzisiaj nocka cała nieprzespana, temperatura mimo czopków dochodzi do 40 st. C, katar się leje z nosa, za nic nie można mu odciągnąć, wczoraj wieczór i noc zwymiotował chyba całe wczorajsze jedzenie, osłabienie, płacz i ta nieszczęsna gorączka. Nawet leków nie daje sobie podać, a dostałam 3 syropy dla niego - drosetux, nurofen forte i pulmeo czy coś takiego. No nie idzie, normalnie nie idzie tego wypić.. Chcę, żeby już mu było lepiej emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5384748 Napisano: 01.10.2012 07:08:45 w Konkursowiczki w ciąży
Witam dziewczyny emotka nie odzywałam się, ale czytałam.. Chorym i zakatarzonym dzieciom życzę dużo zdrowia.

My dzisiaj z Mateuszkiem byliśmy u lekarza, bo martwiłam się takim charczeniem jego, ale p. dr powiedziała, że to może być początek alergii na mleko. Poza tym od 3 dni mamy problem z biegunką, co według pani dr związane jest z podawaniem surowych owoców - kazała wszystko dusić, zapiekać albo gotować. I odstawić jogurty.

O tych jogurtach piszę dlatego, że były marki babydream, a ostatnio były problemy z jednym z produktów tej marki, zresztą dziewczyny pisałyście o tym wcześniej. Nie chcę popadać w paranoję, wcześniej nie było problemów, a też jadał takie jogurciki. Dla jego dobra teraz odstawię i zobaczymy czy pomoże.

Poza tym dzisiaj się zważyliśmy i mamy 11,1 kg, więc jest nieco mniej niż myślałam ( waga w rękach zawodzi emotka ).

Co do wanienki ja posiadam zwykłą. Próbowałam przestawić Mateuszka na dużą wannę, ale się dość mocno buntował. I mam problem z myciem głowy - o ile pozwala nałożyć szampon na głowę to już ze spłukiwaniem jest wielki problem i płacz. Czy któraś z Was używa jakiegoś ronda kąpielowego dla dziecka i może coś sprawdzonego polecić?

Aa i podsyłam zdjęcie 11 miesięczniaka +3 dni emotka

https://www.faceb...173876861&type=1 Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5347010 Napisano: 31.08.2012 09:17:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia mój śpi od 20 do 6.00, 6.30. Z reguły po jedzonku jeszcze się zdrzemnie do 8.30, ale z tym to też loteria.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5337406 Napisano: 22.08.2012 07:38:15 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 byleby tylko te nasze dzieci wytrzymały dzielnie ten czas ząbkowania ( i my przy okazji też:), bez większych nerwów emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5337276 Napisano: 22.08.2012 06:31:26 w Konkursowiczki w ciąży
Hej dziewczyny emotka Trochę nie pisałam, ale podczytywałam na bieżąco emotka
gratulacje bobilcia emotka dużo zdrowia dla Ciebie i Maluszka emotka

agusia147 teraz to trzeba pościągać wszystkie rzeczy z dolnych szafek emotka ja u siebie już wszystko mam pozdejmowane, stoi cały goły regał na wysokości rączek Mateuszka ( w wynajmowanym mieszkaniu mam jeszcze starą meblościankę rodem zPRL-u, niestety idealną do przemieszczania się dla małego emotka ). Twój Kamilek bardzo szybko działa, musi być silnym chłopakiem emotka

benasia gratulacje dla Mikołajka emotka teraz to dopiero będzie gonitwa za nim, a nad morzem to tym bardziej emotka

U Mateuszka ząbki pełną parą - 5 wyklutych ( dwie górne jedynki, trzy zęby na dole) + dwa prześwity w zębach widzę, więc zapowiada się marudny czas. Poza tym raczkowanie opanowane chyba do perfekcji, co z jednej strony mnie cieszy, bo może dzięki temu uda się zrzucić co nieco emotka I spacerki w łóżeczku. W weekend zapowiada się podróż do rodziny do Gniezna, zobaczymy jak mu się spodoba emotka Mało czasu na konkursy, bo dużo pracy przy Matim emotka Już nie będzie tak spokojnie jak w pierwszych trzech miesiącach emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

nniewidzialnaa

#5290717 Napisano: 17.07.2012 04:23:33 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

http://www.bebikl...ja/galeria/entry/303

dziewczyny proszę o klik jeśli możecie emotka emotka



5 głosów oddane emotka



benasia napisał(a):

nniewidzialnaa - my ważymy dla wadze dla niemowląt bo jest najdokładniejsza no i taką mamy emotka
Taka normalna też chyba dobra jest emotka
No i Mati też duży chłopczyk.
My ważymy zazwyczaj w miesięcznicę urodzinek - po kąpaniu bo wtedy na golaska Mikołajek siedzi i mam obraz co miesiąc jak rośnie emotka



ten pomysł z ważeniem co miesiąc jest bardzo dobry emotka ja nie miałam sposobności żeby go praktykować, bo po 1 - brak wagi niemowlęcej, po 2 - dopiero tutaj, u moich rodziców mam wagę emotka , będąc w Poznaniu unikałam ważenia (siebie:)), a Mateuszek był ważony tylko jak byłam z nim u pediatry. Teraz jak stabilnie siedzi, nie ześlizguje się z niej, to mogę ważyć, wiadomo, wynik nie jest w pełni dokładny, ale chociaż poglądowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0