Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika masza

masza

#6866394 Napisano: 23.06.2022 16:02:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
mountain napisał(a):

Lambi 500 zł emotka

mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

masza

#6866126 Napisano: 22.06.2022 14:53:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw od Milki DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

masza

masza

#6863639 Napisano: 07.06.2022 14:01:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
edith napisał(a):

Voucher 400 zl na plecak z Chetos Auchan 🙂🙂😀A myślałam że już po wygranej bo podobno 31 maj był powiadomiony emotka




2x kanken 400    emotka Wyświetl w wątku >>

masza

#6862864 Napisano: 02.06.2022 16:57:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder prezent  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

masza

#6862387 Napisano: 31.05.2022 16:01:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jak szybko wysyłają aktualnie paczki z Kinder ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#6861216 Napisano: 24.05.2022 19:59:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koce i poduszki od fioletowej krowy - zgłoszenie z 21/04 / @ o godz. 11:42 Wyświetl w wątku >>

masza

#6859473 Napisano: 14.05.2022 22:24:49 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce 

W marcu ubiegłego roku inny pies także bezpańsko latający po wiosce, wręcz kopulował się na mojej nodze i oplotl moja lewa noge w taki sposób, że dosłownie miałam siniak na siniaku i moja lewa noga wyglądała jakbym była ofiara przemocy domowej- byłam wtedy.bez swojej suki, ale tamten pies wyczul ode mnie mojego psa. Innym razem.ten sam pies dokumentnie rozszarpał mi płaszcz, gdy szlam do przystanku, bo mnie rozpoznał, że jestem od Tosi wlascicielka. Wtedy nie używałam żadnej obrony. Nie chcemy naszej suki na razie sterylizować, bo ponoć suki powinny mieć chociaż raz młode. Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, pod warunkiem, że nie są wobec mnie agresywne. Nie stosuje gazu ani żadnych form przemocy, dopóki zwierzak nie wejdzie mi w szkode. 

Współczuję twojemu psu takich archaicznych poglądów . W dzisiejszych czasach , gdzie  powszechna sterylizacja jest normą , tyle się o tym trąbi - mówić takie rzeczy ….Może spróbuj udać się do weterynarza, który cię uświadomi  Wyświetl w wątku >>

masza

#6859466 Napisano: 14.05.2022 21:35:34 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? 
Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce  Wyświetl w wątku >>

masza

#6859344 Napisano: 13.05.2022 20:45:48 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .
Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował . Wyświetl w wątku >>

masza

#6859334 Napisano: 13.05.2022 19:24:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder prezent - wygrana z wtorku  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

masza

#6859049 Napisano: 12.05.2022 15:10:22 w Czy informują/ informowali?
sledzik860 napisał(a):

masza napisał(a):

M&M sy się do kogoś ostatnio odzywały?  emotka

Do mnie 10 maja wieczorem - 200 zł.

DZKI  emotka  gratki Wyświetl w wątku >>

masza

#6859032 Napisano: 12.05.2022 14:07:21 w Czy informują/ informowali?
M&M sy się do kogoś ostatnio odzywały?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#6858772 Napisano: 11.05.2022 15:10:33 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Tablet do rysowania z Kinder... Nie dość, że przyszedł pomazany, to jeszcze połamany. 

Włącz go i wciśnij czyszczenie . Powinno być ok Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#6858620 Napisano: 10.05.2022 18:30:49 w Informują
Informują z Konkurs "Kinder Radosny Dzień Dziecka 2022"

Rodzaj powiadomienia: @ ...
Dodatkowe informacje:
za niedzielę Wyświetl w wątku >>

masza

masza

#6858555 Napisano: 10.05.2022 16:14:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1 mili05 0

masza

masza

#6857583 Napisano: 05.05.2022 22:21:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy z Kinder przychodzi potwierdzenie na @?

U mnie nie ma ani na gmailu ani na op.pl wiec pewnie nie emotka  

Dziękuję za info emotka  też nie mam  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

masza

#6857543 Napisano: 05.05.2022 18:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Kinder przychodzi potwierdzenie na @? Wyświetl w wątku >>
0 0