Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ignam

ignam

#5848612 Napisano: 10.04.2014 22:29:12 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

E tam, na fb też są fajne konkursy, nie tylko te lajkowe- cenzurakowe, do których mam lajkowstręt. Moja pierwsza wygrana w życiu to był tusz z fb, więc jak mam sentyment emotka



Ostatnio większość wygranych mam z Facebooka, ale jak widzę stale plagiaty to mnie już odrzuca. Zrobiłam sobie folderek na boku i wywalam te strony, których organizatorzy nie reagują na zżynanie, żeby ich przypadkiem znowu nie polubić.
Od donoszenia też mnie odrzuca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5842931 Napisano: 28.03.2014 18:59:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nowa moda na Facebooku - publikowanie zwycięzców konkursu po sztuce, przez kilka dni. Już kilka fanpage się tym zaraziło. Tak, wiem, że chodzi im o odwiedzanie strony ale to żałosne... I wkurzające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5839850 Napisano: 20.03.2014 12:43:03 w Informują
Loteria Tchibo kubki Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

ignam

#5809659 Napisano: 20.01.2014 20:30:59 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
Ale przecież to już jest sprawa karna. Prokurator powinien się tym zająć. Nawet chyba z urzędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5807804 Napisano: 16.01.2014 15:57:17 w Informują
Nivea wysyła maile z konkursu Diamond Volume. Lista ma być na początku przyszłego tygodnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5801553 Napisano: 05.01.2014 22:16:39 w Wkurza mnie...
asiakali napisał(a):

Wkurza mnie kornik (albo cała ich rodzinka) która zamieszkała w mojej ławie, a swoją obecność znaczy kupką trocin... i jak ja mam się ich pozbyć ? emotka



Poczekaj na mróz, taki -20 i wystaw ławę na noc na zewnątrz. Jak przeżyje (nie wiem co tam masz, fornir, okleinę?) to powinno być po sprawie. Albo chemią truć. Ale to trzeba szczelnie w folię zawinąć żeby podziałało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5800060 Napisano: 02.01.2014 20:18:36 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Co do Nivea - wysłałam teraz normalnie zgłoszenie, nie było komunikatu, że konkurs się zakończył... a ja chciałam tylko sprawdzić i napisałam kilka liter bez sensu. Czyli i tak diamenciki przepadły emotka



Potwierdzam - znowu działa. Mail też przyszedł emotka Teraz się wkurzam, bo wypadłam z rankingu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799492 Napisano: 02.01.2014 00:51:26 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Iii

ignam napisał(a):

No ja mam dzisiaj dzień! Najpierw Students.pl a teraz się okazało, że zakończyli Diamonds na Nivea 5 dni przed regulaminowym terminem. emotka
Chciałam dodać odpowiedź i już nie mogę. emotka emotka emotka
Ładnie się rok konkursowy zaczął. emotka

emotka jak to zakończyli? Ja poświęciłam czas żeby nastukac tych punktów i dopiero miałam pisać. Mam zapisane, że do 5 stycznia konkurs?!



"Konkurs zakończył się, Twoja odpowiedź nie zostanie uwzględniona"
Taki tekst. Punktów nie odejmuje. A w regulaminie do 05.01.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799481 Napisano: 02.01.2014 00:00:30 w Wkurza mnie...
No ja mam dzisiaj dzień! Najpierw Students.pl a teraz się okazało, że zakończyli Diamonds na Nivea 5 dni przed regulaminowym terminem. emotka
Chciałam dodać odpowiedź i już nie mogę. emotka emotka emotka
Ładnie się rok konkursowy zaczął. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799350 Napisano: 01.01.2014 19:02:42 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

ignam napisał(a):

gosia16 napisał(a):

ignam napisał(a):

Weszłam przez kopię na students.pl. Na głównej stronie mogę przeczytać tylko tyle: "Dziękujemy Wam i do zobaczenia! Stało się! Ktoś musi napisać tekst, który zawsze jest ciężko stworzyć. Tekst, który jest tym, zwiastującym koniec."

Dalej nie mogę wejść. Na Facebooku i Google cisza.
Miałam coś koło 27 000 punktów.
emotka emotka emotka


dalej pisze tak
Długo zastanawiałem się, co tak naprawdę powinno się tu pojawić. Stwierdziłem, że na początku przedstawię jak się sprawy mają, a później oddam głos redakcji.
Sprawy się mają tak, że z dniem 01.01.2014 po ponad pięciu latach działalności przestajemy wydawać Students.pl. Od tej daty nie znajdziecie już w serwisie nowych tekstów czy filmów wideo. Wyłączona zostanie możliwość rejestracji nowych użytkowników oraz nie będzie możliwe logowanie na istniejące konta. Wasze dane osobowe zostaną usunięte z naszych serwerów. Możliwe będzie jedynie przeglądanie treści, które powstały od początku istnienia serwisu.

Dziękujemy Wam za wiele miesięcy, które z nami spędziliście. Za Waszą cierpliwość i oddanie. Być może spotkamy się w innych miejscach sieci.



A czy jest tam jakaś data? Kiedy oni to napisali. Zaskoczyli mnie totalnie.


taka data jest na górze strony 31. Grudzień 2013, 00:00 Od redakcji



Dziękuję.
No ładnie mi się rok zaczął emotka
I chyba nie tylko mnie.
Tak się nie robi.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799344 Napisano: 01.01.2014 18:55:31 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

ignam napisał(a):

Weszłam przez kopię na students.pl. Na głównej stronie mogę przeczytać tylko tyle: "Dziękujemy Wam i do zobaczenia! Stało się! Ktoś musi napisać tekst, który zawsze jest ciężko stworzyć. Tekst, który jest tym, zwiastującym koniec."

Dalej nie mogę wejść. Na Facebooku i Google cisza.
Miałam coś koło 27 000 punktów.
emotka emotka emotka


dalej pisze tak
Długo zastanawiałem się, co tak naprawdę powinno się tu pojawić. Stwierdziłem, że na początku przedstawię jak się sprawy mają, a później oddam głos redakcji.
Sprawy się mają tak, że z dniem 01.01.2014 po ponad pięciu latach działalności przestajemy wydawać Students.pl. Od tej daty nie znajdziecie już w serwisie nowych tekstów czy filmów wideo. Wyłączona zostanie możliwość rejestracji nowych użytkowników oraz nie będzie możliwe logowanie na istniejące konta. Wasze dane osobowe zostaną usunięte z naszych serwerów. Możliwe będzie jedynie przeglądanie treści, które powstały od początku istnienia serwisu.

Dziękujemy Wam za wiele miesięcy, które z nami spędziliście. Za Waszą cierpliwość i oddanie. Być może spotkamy się w innych miejscach sieci.



A czy jest tam jakaś data? Kiedy oni to napisali. Zaskoczyli mnie totalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799335 Napisano: 01.01.2014 18:42:43 w Wkurza mnie...
Weszłam przez kopię na students.pl. Na głównej stronie mogę przeczytać tylko tyle: "Dziękujemy Wam i do zobaczenia! Stało się! Ktoś musi napisać tekst, który zawsze jest ciężko stworzyć. Tekst, który jest tym, zwiastującym koniec."

Dalej nie mogę wejść. Na Facebooku i Google cisza.
Miałam coś koło 27 000 punktów.
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5799236 Napisano: 01.01.2014 13:58:00 w Wkurza mnie...
Wkurzył mnie students.pl Z Firefoxa mnie od wczoraj nie łączy, z Explorera weszłam, żeby się dowiedzieć, ze wyłączyli rejestracje i logowanie w serwisie. Dostawałam jakieś wiadomości na maila ale nie mogłam ich otworzyć. Czy to znaczy, że mi przepadły wszystkie uzbierane punkty?
Uprzedzali gdzieś?
Na Facebooku można tylko komentować.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794306 Napisano: 18.12.2013 01:39:26 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
jakub22 napisał(a):

ROZWIĄZANIE: Najlepiej w tej sytuacji złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy jako umowy zawartej z konsumentem na odległość. Termin 10 dniowy od dnia zawarcia.
Powinno zaskutkować. Tego typu regulaminy stanowiące załącznik do umowy zawieranej na odległość mają wiele klauzul niedozwolonych. Złożenie oświadczenia w ustawowym terminie powinno zamknąć temat.



Popieram
Plus usunięcie konta i wszystkich danych osobowych z pisemnym powiadomieniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794179 Napisano: 17.12.2013 20:50:21 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
androm napisał(a):

Mama2006 - też tak mam! To atak oszustów!

Niunia-to co napisałaś sprawi, że będziesz musiała zapłacić za 2 miesiące.



I tu się zgadzam emotka W tym podanym przez nich wzorze WYPOWIEDZENIA tez jest przekręt. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794117 Napisano: 17.12.2013 19:11:31 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
androm napisał(a):

Ignamto czytaj dalej regulamin:
"Prawo odstąpienia nie przysluguje uzytkownikowi w nastepujacych przypadkach:
a) świadczenia usługi rozpoczetego za zgoda konsumenta przed upływem terminu o ktorym mowa w art 7 ust 1 ustawy o ktorej mowa w ust 1

I również w regulaminie masz:
"Usługobiorca składa pride żądanie natychmiastowego rozpoczecia świadczenia usługi.."



Otóż nie. Przepis mówi wyraźnie "jeśli nie umówili się inaczej" to nie można odstąpić. Tymczasem w przepisach dot. prawa odstąpienia W REGULAMINIE opisany jest tryb konkretny odstąpienia, nie całkiem zgodny z ustawą - czyli UMÓWILI SIĘ INACZEJ.

Za dodatkowy argument podam Ci, że tryb odstąpienia w regulaminie przewiduje 10 dni od WYDANIA RZECZY. A Regulamin przewiduje twoją płatność ZA USŁUGĘ. Tym bardziej widać tu brak tożsamości świadczenia. Płacisz za usługę i możesz od niej odstąpić MIMO ustawy bo UMÓWIŁEŚ SIĘ INACZEJ. Regulamin przyznaje Ci KORZYSTNIEJSZE warunki odstąpienia niż te w ustawie - tam masz 10 dni od świadczenia usługi a tu AŻ od wydania rzeczy. Czy to jest jasne?

Ale mozna odstąpić oczywiście WCZEŚNIEJ bo umowa (regulamin) ma prawo dać łagodniejsze warunki odstąpienia ale nie cięższe. Czyli można odstąpić tuż po zawarciu umowy, zgodnie z ustawą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794087 Napisano: 17.12.2013 18:39:31 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
androm napisał(a):

Jejku, Ignam, ale tam gdzie masz opisane odstąpienie od umowy masz właśnie napisane, że w niektórych przypadkach odstąpienia nie na, są wymienione te przypadki gdy nie ma np. gdy usługa jest świadczona od razu albo dotyczy hazardu itd.Ja to naprawdę dobrze interpretuję, wczytaj się w ustawę.Artykuł 10 ustęp 3 podpunkt 1

Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.
Art. 10. 1. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia.

2. W razie braku potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust. 1, termin, w którym konsument może odstąpić od umowy, wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia. Jeżeli jednak konsument po rozpoczęciu biegu tego terminu otrzyma potwierdzenie, termin ulega skróceniu do dziesięciu dni od tej daty.

3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1,

2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,

3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu



Żeby nie rozszerzać tych sporów prawnych:

"3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej..."

W Regulaminie sklepu (http://3czekolady...mp;information_id=5)
jest napisane

"2. Użytkownik może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od dnia otrzymania produktu. Użytkownik nie musi podawać przyczyn odstąpienia. Odstąpienie winno nastąpić przez złożenie pisemnego oświadczenia, które należy przesłać na adres: PRIDE EUROPE INVESTMENTS LIMITED, 6051 Larnaca, 10 Patron, Cypr. Dla dochowania terminu wystarczające jest wysłanie oświadczenia przed jego upływem."

Czyli jednak umówili się inaczej.

Interesuje Was ODSTĄPIENIE od umowy. Nie wypowiedzenie, ani nie rozwiązanie umowy.


Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794075 Napisano: 17.12.2013 18:13:41 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
androm

Z regulaminu konkurs: "Jeżeli użytkownik jest konsumentem w rozumieniu art. 22¹ kodeksu cywilnego, to na podstawie _ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny_" - to tylko TYTUŁ ustawy, ta ustawa nie odnosi się do produktu niebezpiecznego, posiada tylko przepisy przejściowe w tym zakresie, które KOMPLETNIE NAS NIE INTERESUJĄ. Nas interesuje prawo odstąpienia od umowy.

Regulamin mówi wyraźnie o zasadach odstąpienia od umowy, właściwie zgodnie z prawem. Nie ma tu nic niezwykłego.

Należy w ciągu 10 dni wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres wskazany w regulaminie. Kropka. Nie mącić żadnymi produktami niebezpiecznymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ignam

#5794051 Napisano: 17.12.2013 17:50:11 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
bruce napisał(a):

Moim zdaniem trzeba chyba gdzieś coś napisać, aby było potwierdzenie, że się chciało od tej umowy natychmiast odstąpić. Tylko - gdzie? emotka



"2. Użytkownik może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od dnia otrzymania produktu. Użytkownik nie musi podawać przyczyn odstąpienia. Odstąpienie winno nastąpić przez złożenie pisemnego oświadczenia, które należy przesłać na adres: PRIDE EUROPE INVESTMENTS LIMITED, 6051 Larnaca, 10 Patron, Cypr. Dla dochowania terminu wystarczające jest wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Jeżeli użytkownik zapłacił kartą płatniczą, to zwrot pieniędzy nastąpi na rachunek jego karty. Jeżeli zapłacił przelewem bankowym to zwrot nastąpi na rachunek, z którego dokonano przelewu. Jeżeli zapłacił przy odbiorze produktu, to zwrot nastąpi na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu."

Z Regulaminu.

Odstąpienie wyślij najlepiej za potwierdzeniem doręczenia a ksero zachowaj dla siebie.

Zrób printscreen z regulaminu - z przepisu powyżej. Jeżeli wróci i adres jest lipny to Cię to nie interesuje. Można też sprawdzić w KRS czy spółka nie ma oddziału w Polsce. Wyświetl w wątku >>
0 0