Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika specjal

specjal

#5984 Napisano: 30.10.2004 09:51:35 w Mam problem...
dr specjal mial wtedy ostry dyzur... ...glowa jeszcze boli emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5726 Napisano: 28.10.2004 05:08:33 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
spóLnilaś sic jutis emotka hehe...otwierając swoją klinikc automatycznie zapisalem na terapic wszystkich tych którzy tam uczcszczają...lącznie ze mną emotka emotka ...z resztą lekarzu ulecz sic sam jest nieoficjalną nazwą tej terapi emotka ...podstawowa zasada - jak sic coś buduje to trzeba uwzglcdniAŚ wyjście awaryjne emotka emotka emotka Pozdrawiam wszystkich moich pacjctów i Zarząd! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5719 Napisano: 28.10.2004 04:54:09 w Mam problem...
..Apo oczywiście że tak...osobom potrzebującym nigdy nie odmawiam pomocy emotka tylko z góry zaznaczam, że wizyty domowe odpadają emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5660 Napisano: 27.10.2004 11:31:43 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
no i to jest odp monia... emotka na taką czekalem... do reszty dziewczyn: po co to wielki halo?! rzeczywiście macie kompleks specjala... zapraszam na terapic emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5659 Napisano: 27.10.2004 11:25:30 w Mam problem...
szklana pogoda...wicc po szklaneczce...i odrazu lepiej, cieplej... wlaśnie zainstalowalem sobie najnowszego antywirusa - grzaniec 2004 emotka i zamierzam go czesto aktualizowac... do tego polecam dodatek specjalny - Beherovka lub inne ziólko z procentami...pomaga emotka najlepiej stosowac profilaktycznie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5628 Napisano: 27.10.2004 07:28:44 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
gdybaAŚ to sobie mozemy...dlatego czekam na odpowiedL osoby, którą zapytalem a nie jej pseudo-adwokata (o którym istnieniu ona nawet nie wie) 8) emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5624 Napisano: 27.10.2004 07:17:41 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
a powiedz mi dlaczego bierzesz udzial w takich konkursach gdzie do wygrania jest bilet, którego i tak wiesz ze nie wykorzystasz z przyczyn wyzej przez Ciebie wyjaśnionych...to ewidentne pomniejszanie szans Innym, którym to by sic bardziej przydalo...proszc o odpowiedL Detektyw Specialkowski 8)

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5325 Napisano: 25.10.2004 03:04:42 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
chyba zgubilem sens emotka jestem juz zmcczony idc spaAŚ emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5324 Napisano: 25.10.2004 03:02:46 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
wszystko zalezy od stopnia zlozoności to nie zakup chleba... ceny podane wyzej to dolne granice emotka minimum dla których moge choAŚ okiem mrugnąAŚ emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5029 Napisano: 23.10.2004 03:14:42 w dzis mam urodzinki
dlaczego ostatnie? kto wie, moze dozyjesz sto -dzieścia emotka
Najlepszego! sto lat, sto lat, sto -dzieścia lat emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#5028 Napisano: 23.10.2004 03:11:00 w Mam problem...
trojany sic wzicly z pliku który ściągnąlem z p2p a dokladniej z pseudo aplikacji do edycji *.swf poprzez konwersjc na *.fla
Tak czy inaczej firewall byl ominicty na moje zyczenie. Wrzucilem go do folderu, który jest regularnie skanowany przez AVG, bynajmniej tak mi sie wydawalo emotka ze aktualnie jest, potem odruchowo,bezmyślnie go otworzylem...i ciach! Mój bląd. Dlatego przestrzegam Was zawsze sprawdzajcie pliki antywirusem (z aktualna bazą wirusów) pliki o rozszerzeniach *.exe , *.com , *.bin , *.dll , *.sys , *pif , *.scr a najlepiej jakbyście uzywali innej przeglądarki niz IE np Mozilla Firefox lub Opera do tego zamiast Outlooka Express np TheBat albo Eudora albo Thunderbird. Dlaczego? Dlatego bo produktu Microsoftu mają takie luki w kodzie, ze wcześniej czy póLniej dadzą o sobie znaAŚ...a wtedy nie ma odwrotu tylko format emotka Dodam tylko, ze inne nie znaczy gorsze. Przekonajcie sic sami. Pozdrawiam Zarząd emotka PS- xxx swoją drogą... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4971 Napisano: 22.10.2004 09:46:52 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
biorąc pod uwage, ze w moim cenniku oplata za zrobienie strony reklamowej w samym html-u o najnizszym stopniu zlozoności wynosi 100 pln, to drobna oplata jest 1/3 czcścią tego. A jeśli dojdzie do tego technika flash to cena wzrasta 2-krotnie emotka bez targowania emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4970 Napisano: 22.10.2004 09:31:38 w Mam problem...
wlaśnie mialem taki sajgon trojanowy, ze lepiej nie pisaAŚ... powiem krótko strzezcie sic Trojan horse Downloader.Agent.2.BP system poszedl sic ...

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4736 Napisano: 18.10.2004 02:17:43 w Dowcipy
no to zabawa na calego...jedziemy na sprośnego! emotka

- Co to jest: lezy pod brzózką i stcka?
- Sekretarka dyrektora Brzózki.

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4718 Napisano: 18.10.2004 11:58:55 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
to ze sam moge sobie taką zrobiAŚ...innym tez... za drobną oplatą hahah emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4714 Napisano: 18.10.2004 11:19:15 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
...kartkc internetową z przepisem na napój kawowy hahah...i chyba nie ja jeden emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4713 Napisano: 18.10.2004 11:16:02 w Mam problem...
...biblijny czy ten z Will'em Smith'em emotka a mi sic śnią ostatnio murzynki emotka ale jak dziewczyna pyta: co Ci sic ostatnio śnilo odpowiadam: to co zwykle...familiada emotka

--
Jestem na glodzie konkursowym...
Jak zaraz czegoś nie wygram to... Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4712 Napisano: 18.10.2004 11:11:20 w Dowcipy
macie tu dziąchy coś na dola emotka :

Jedzie sobie mlode malzeAąstwo samochodem. Przejezdzają obok tirówek. Zona pyta:
- Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane?
- Robią ludziom przyjemności za pieniądze.
- A duzo mozna na tym zarobiAŚ
- Oj, bardzo duzo, kochanie.
- To moze i ja bym stancla? W koAącu dopiero co sic dorabiamy, auto na splacie, a czasy takie niepewne...
Mąz unosi brwi ze zdziwienia:
- No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja tez sic zgadzam.
- A co muszc zrobiAŚ? - pyta zona.
- StaAą tu, ja stanc 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz stówa i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, ze musisz porozmawiaAŚ z menadzerem i przybiegnij do mnie.
- Ok.
Zona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje sic samochód. Zona podchodzi, a kierowca pyta:
- Ile?
- Stówa.
- óe ja mam tylko siedem dych.
- Pan poczeka, muszc porozmawiaAŚ z menadzerem.
Zona biegnie do mcza i pyta:
- Józek, ale on mówi, ze ma tylko 70. ZrobiAŚ to?
- Nie kochanie, nie mozemy od razu robiAŚ znizek. Powiedz mu, ze za 70 to mu weLmiesz do rcki.
Zona biegnie z powrotem i mówi, ze zrobi rcką za siedem dych. GośAŚ sic zgadza, wyciąga interes... oczom zony ukazuje sic instrument dlugi az do kolan klienta. Zona wytrzeszcza oczy i mówi:
- Muszc porozmawiaAŚ z menadzerem.
Biegnie zdyszana do mcza i wola:
- Józek, nie bądL świnia, pozycz mu te trzy dychy!

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4697 Napisano: 18.10.2004 08:45:34 w Mam problem...
...fajnie, ze sklaniam Cic do takich domyslów emotka emotka emotka tylko nie myśl o nim za czesto bo Ci sic przyśni... emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#4653 Napisano: 17.10.2004 11:38:29 w Mam problem...
...a z tym p... to zostawie Cie emotka ..w niepe... bo i tak sic nigdy nie dowie....szszsz a kyszszsz zla myślsszsz emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0