Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika specjal

specjal

#3997 Napisano: 28.09.2004 10:28:34 w Mam problem...
taki jest mój styl, latwiej przez to podejmuje decyzje, po prostu nie moge sobie czasami podarowaAŚ tych moich komentarzy ale nie znaczy to, ze nie myślc wtedy co pisze...moze cos w tym jest... dowiem sic jak znowu puszczą Wam nerwy 8) ...zartowalem...znowu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3995 Napisano: 28.09.2004 10:20:17 w poznajmy się BLIŻEJ
...ciekaw jestem dlaczego zadna z dziewczyn nie podala swojego wieku... emotka luz o którym mówisz JeSsica jest, tylko nie wszyscy potrafia sie zdystansowac, a to moim zdaniem moze wynikac z patrzenia na sprawy przez pryzmat przezytych lat...a jak wiadomo starośc nie radośAŚ emotka brak radości powoduje brak luzu itd... az do aktów przemocy emotka ale nie martwcie sic ja przeciez tylko zartujc albo po prostu gadam glupoty - a do tego mozna sic przeciez zdystansowaAŚ...lub zwyczajnie olaAŚ. Nie jest moim celem krytykowanie ludzi na tym forum, wierzc w to, ze wszyscy tu jesteśmy inteligentnymi ludLmi. Pozdrawiam Zarząd 8)

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3988 Napisano: 28.09.2004 10:00:23 w Mam problem...
...administrator straszy mnie bananem... nie wiem co zrobiAŚ... BRAVO - poradL. emotka a powaznie to jeśli mam zyAŚ na tym forum to muszc ograniczyAŚ kontakt z pewnymi osobami...albo podzickowaAŚ sobie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3985 Napisano: 28.09.2004 09:35:42 w poznajmy się BLIŻEJ
...no wiecie co?! Robicie z igly widly (do Wololo i JeSsIca) .
Chcialem tylko zazartowac... ale widze, ze tu sztywno sic robi emotka emotka APO ma racje to nie matura z polaka... i czy ja wyglądam na polonistc? emotka ..ech... ???

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3900 Napisano: 27.09.2004 02:40:57 w poznajmy się BLIŻEJ
...Daniel emotka lepiej póLno niz pózniej emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3800 Napisano: 26.09.2004 03:31:20 w poznajmy się BLIŻEJ
...polecam takze Access 2000 z Wydawnictwa PLJ emotka ...mi sic przydaje na praktykach... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3799 Napisano: 26.09.2004 03:27:39 w poznajmy się BLIŻEJ
Franky Furbo? To tez jedna z moich ulubionych lektur... niby bajeczka a jednak... świetna ksiązka dla aktualnych i przyszlych rodziców. A co jeszcze z Whartona czytalas? Moim zdaniem przygody liska calkowicie odbiegaja od innych jego ksiązek...porównując np z Historiami rodzinnymi ...jesli jeszcze nie czytalaś i to polecam Tam gdzie spotykają sic wszystkie światy ... moze nie tak zwariowana jak Franky ale wciąga...

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3783 Napisano: 25.09.2004 02:50:19 w poznajmy się BLIŻEJ
...myślc, ze to i tak by nic nie zmienilo... glosuje raczej za podrccznym slowniczkiem ortograficznym emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3780 Napisano: 25.09.2004 02:25:30 w poznajmy się BLIŻEJ

specjal

#3775 Napisano: 25.09.2004 01:47:51 w poznajmy się BLIŻEJ
tzw Zielone pluca Polski, tia zielone to są ale od toksyn... emotka PS- tylko tyle o sobie path87?

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3766 Napisano: 25.09.2004 12:15:33 w poznajmy się BLIŻEJ
...nazywam sic specjal i od 20 lat naprawiam pralki emotka

ksywa-alternatywa: danio
wiek: 22
status: kawaler
lokacja: Olsztyn
wzrost: 176
zodiakalna waga 80 kg emotka
zcby: myte
ulubiony kolor: pomaraAączowy
ulubiony film (mam ich kilka): 12 malp, Obcy-ósmy pasazer Nostromo, Zywot Briana no i caly Cyrk Monty Pythona...
ulubiony zapach do kilbla: sosna emotka
ulubiony zespól: Beastie Boys, generalnie slucham wszystkiego, zalezy od nastroju
pupil: zólw Zólwiusz
hobby: rzucanie fajek, internet, kindzi-bindzi emotka
nie lubie: cieplego piwa, spoconych kobiet, sąsiadów emotka
lubie: konkursy, dziewczcta w letnich sukienkach i kluby z dobrą muzyką
marzenie: zapomnialem
zyciowe motto: (popijam piwo)... - to jest naprawdc wazne emotka

...wiccej grzechów nie pamictam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3762 Napisano: 25.09.2004 10:32:06 w Mam problem...
...jesli moge spytac jak to jest: On sam tak z siebie chce gotowac? bo jesli tak to powinnas go wspierac a nie...rozumem, ze nie kazdy urodzil sie Pascalem no ale pewien przedzial tolerancji powinien byAŚ...mam racjc? Ok, moze postaraj sie go namówic na coś innego np kopiec kreta emotka ...nie zartuje... ja od tego zaczynalem, od deserów w proszku...potem spróbowalem ugotowac obiad - spaghetti - banal...sos, makaron, parmezan...Moim zdaniem chinska kuchnia to juz wyzszy stopien wtajemniczenia bo jest chiAąszczyzna i chiAąszczyzna , to drugie wychodzi jak sie robi samemu emotka ..proponuje zacząAŚ od potraw jajecznych...jak sie nie uda to przynajmniej bcdą niezle jaja emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3735 Napisano: 25.09.2004 06:13:22 w Mam problem...
...lojeju, baby panikują! emotka ...nie wieta, ze chopy to najlepsze kucharki na świcie?! Toć ba, samiusieńką prawde godom! emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3704 Napisano: 25.09.2004 01:56:33 w Mam problem...
...szukam podstrony wspólpraca ... albo jakikolwiek wasz baner do ściągniccia... pozdro!

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3703 Napisano: 25.09.2004 01:54:40 w Mam problem...
Otwieram oficjalne centrum zazaleAą (nie koniecznie do strony)

Pozdrawiam Zarząd! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3702 Napisano: 25.09.2004 01:47:13 w Dowcipy
..hmm...a ten znacie?

Idzie niedLwiedL przez las i widzi na drodze jeza, który coś sobie zajada:
- Co jesz? - pyta niedLwiedL.
- Co niedLwiedL? - odpowiada jez.
NiedLwiedziowi zrobilo sic trochc glupio, wicc postanowil zapytaAŚ inaczej:
- Co jesz jezyku?
- Co niedLwiedL misiu?

Nad rzeką, obok farmy siedzi krowa i pali trawkc. Podplywa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta:
- Te, krowa, co robisz?
- Aaaa, widzisz bóbr, jaram i jest OK.
- Daj trochc, jeszcze nigdy nie kurzylem...
- Jasne! Ciągnij macha bracie!
Bóbr wciągnąl dym i od razu go wypuścil. Na to krowa:
- Stary, nie taaak! Patrz: ciągniesz macha i trzymasz go w plucach dluzszą chwilc. Zresztą - wiesz co? W tym czasie jak wciągniesz, przeplyAą sic kawalek pod wodą w dól rzeki, wróAŚ tu i wtedy wypuśAŚ powietrze. I mówic ci bcdzie OK.
Jak uradzili tak zrobili. Bóbr sic zaciągnąl, plynie pod wodą, ale juz po kilku chwilach zrobilo mu sic happy. Wyszedl na brzeg po drugiej stronie rzeki, walnąl sic na trawc i orbituje. Podchodzi do niego hipopotam i pyta:
- Te bóbr, co robisz?
- Aaaa, widzisz hipciu, fazujc sobie troszke...
- Daj trochc stuffu, ja tez chcc.
- PodplyAą na drugi brzeg do krowy - ona ci da.
Hipopotam podplynąl w górc rzeki, wychodzi na brzeg, a krowa wywalila galy i krzyczy:
- Bóbr, k..wa, WYPUŚA† POWIETRZE! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3691 Napisano: 24.09.2004 03:35:08 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
Przepraszam jesli Cie urazilem tym zartem...wiesz, ze to tylko cenzuray - jak temat na to wskazuje... Dobranoc...

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3688 Napisano: 24.09.2004 02:58:16 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
...uuuu....trzcsą mi sic portki...tylko nie wiem czy to na mysl o to Tobie emotka czy o wololo emotka hahahahahahahha emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3686 Napisano: 24.09.2004 02:53:09 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
Wole tortury mickka poduszeczką... co Wy na to? JeSsIca... bylem bardzo niegrzecznym chlopcem...hahah emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#3678 Napisano: 24.09.2004 02:21:32 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
W gruncie rzeczy wszyscy o tym myślimy... moze ja troche intensywniej... ukamieniujecie mnie za to dziewczcta? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0