Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika specjal

specjal

#6340587 Napisano: 31.03.2017 12:26:31 w Lay's
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

no ja juz sil nie mam... dobre teksty daje i nic o co chodzi...

Jak to, 'o co"? Nie wiesz? emotka
Od początku wiadomo, o co chodzi w takich akcjach promocyjnych - O ZWIĘKSZENIE SPRZEDAZY PROMOWANYCH PRODUKTÓW! emotka
Kusi się i judzi Konsumentów, podpuszcza, drażni obietnicą wygrania, a wszystko po to, by KUPILI PRODUKT! emotka

...jestem głęboko przekonany, że przykładanie się Organizatorów do rzetelności, obiektywizmu ocen prac zasługujących na nagrody jest CELOWO nacechowane CHAOSEM, by zwiększyć starania uczestników, by zmusić ich do działania według schematu "tym razem się nie udało, ale ja się nie poddam, wyślę nowe zgłoszenie".
Za każdym zgłoszeniem idzie przecież KOLEJNY ZAKUP emotka W interesie Organizatora takiej promocji lezy, by uczestnik nie rozszyfrował "schematu", dlatego NIE MA ŻADNEGO schematu emotka
Taka jest moja teoria spiskowa. A co, jak wszyscy kombinują, to nie będę gorszy, też mam swoją emotka

Bez grupy wsparcia się nie przebijesz emotka szukaj po biurowcach emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

specjal

#6340294 Napisano: 30.03.2017 18:27:27 w Lay's
bethan napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a jak tam nasze genialne KORPO?

Nie wywołuj wilka z lasu  emotka

A tam cisza..dźwięk klawisza? Nadstaw uszy...nikt już nie zamawia sushi emotka Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

specjal

#6340271 Napisano: 30.03.2017 17:56:18 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

a jak tam nasze genialne KORPO?
Macie tv? 

Szykują oświadczenie emotka Wyświetl w wątku >>

specjal

#6340258 Napisano: 30.03.2017 17:34:15 w Lay's
Ma ktoś teraz problem z wysłaniem zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6340216 Napisano: 30.03.2017 16:15:48 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam nie wierzę  emotka  Mam upragniony Tv  emotka emotka emotka

brawo !!! gratulacje emotka

Dołączam się emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

specjal

#6339806 Napisano: 29.03.2017 20:11:10 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

specjal napisał(a):

magisterek napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka


Jak zatem brzmi to unikatowe hasło? emotka

Las rąk emotka

Nie wiedzieliśmy, że na tym forum wszyscy dzielą się ochoczo wygranymi hasłami. Proszę nam wybaczyć, jesteśmy tu chyba za krótko emotka

jedna koszulka na taką ekipę geniuszy to nie za wiele emotka  

Odstawią sushi i się zmieszczą emotka Wyświetl w wątku >>

specjal

#6339794 Napisano: 29.03.2017 20:00:48 w Lay's
FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Zonk na całej linii a takie fajne hasełko mam emotka

emotka To jest "ZNAK", że i tak nie wygra emotka To się zawsze autorowi wydaje, że jest genialny, a Jury i tak brutalnie rozwiewa marzenia emotka wybierając według własnego gustu, albo losując emotka emotka według teorii spiskowych.

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi. Padło kilkadziesiąt propozycji a wybraliśmy najgenialniejsze. Nie może nie wygrać, bo wtedy zwątpię w jakiekolwiek konkursy.Szkoda, że zżarlismy tylko dwie paczki chipsów i nie mamy więcej kodów, bo wysłalibyśmy jeszcze więcej. Chyba pogonimy Kubę (chłopak na posyłki-goniec, zawsze nam biega po sushi) po jakieś Pepsi, wychłeptamy i zdobędziemy jeszcze ze dwa kody. No, chyba, że ktoś ma na zbyciu, udostępni, to podzielimy się wygraną emotka

Ciekawszą historią wydaje mi się wizja, w której "chłopak na posyłki" wygrywa bilety na finał i wtedy całe biuro robi oczy...większe niż po sushi na wylocie emotka Wyświetl w wątku >>

specjal

#6339728 Napisano: 29.03.2017 17:04:01 w Lay's
andziulka21 napisał(a):

Co do nazwiska Pazdan, w miejscowości, w której mieszka moja babcia co drugi ma tak na nazwisko emotka   jedno z najczęściej tam występujących..

http://www.moikre...ompletny/pazdan.html
Na południu mamy mocną obronę emotka Wyświetl w wątku >>

specjal

#6339726 Napisano: 29.03.2017 17:03:10 w Lay's
magisterek napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka


Jak zatem brzmi to unikatowe hasło? emotka

Las rąk emotka Wyświetl w wątku >>

specjal

#6339147 Napisano: 28.03.2017 14:22:08 w Lay's
lubiemakaron napisał(a):

A czy ktoś z forumowiczów wygrał TV? Bo zastanawiam się czy te hasła muszą być ze wzmiankami o Lays i Pepsi - mam w głowie milion fajnych haseł bez nich:)

Wskazówko-zagadka: lepiej mieć milion w głowie czy miliard w rozumie? emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

specjal

#6338865 Napisano: 27.03.2017 21:18:46 w Lay's
Nie martw się. Najwyżej Telewizor będzie czarno-biały emotka

stokrotka238 napisał(a):

Czy u was też jak dodajecie zgłoszenie przez tel tl szalik jest czarnobiały?
Nie wiem czy wysyłać takie bezbarwne zgłoszenie...

Wyświetl w wątku >>

specjal

#6338697 Napisano: 27.03.2017 14:53:11 w Lay's
Nawiązując do poprzedniej akcji. Jego plan na konkursy to plan bez planu. Kto gra ostatniego dnia podejmując próbę 500 zgłoszeń jednocześnie wypowiadając się o całej akcji? Z jednej strony bajdurzy o kreatywnym charakterze konkursu a z drugiej śle na pałę. Wciąga w to jeszcze studentów, którzy jeśliby wiedzieli chociaż trochę czym jest probabilistyka wyśmialiby jego kąpiele w wannie i cały ten cyrk. Jedyna widoczna tu miarodajność to liczba odsłon kanału itp, bo w temacie konkursowania kompetencji brak. Jeśli za każdym razem chce odgrywać rolę biednego misia to nie ma sprawy ale niech nie zwala winy na konkurs jeśli nie potrafi się do niego odpowiednio zabrać.

mattadore napisał(a):

krseta napisał(a):

https://www.youtu.../watch?v=pG9bdWw8nK0

nie zamierzałem klikać, ale tak jakoś wyszło,
więc Wam też zafunduje żebyście się pomęczyli;p

Na końcówce widać po twarzy jaki ma żalo-wkur#$%, że nie docenili jego fotek z akcji 1tysiaca paczek z poprzedniego konkursu. Pewnie już był spakowany do Orlando  emotka  
Ten koleś jeszcze mało wie o konkursowaniu, 
(...) Lays nie dopuści mnie do innych konkursów(..)
szkoda ,bo  tu Avanti o tym decyduję  emotka

Wyświetl w wątku >>

specjal

#6337730 Napisano: 24.03.2017 13:49:12 w Lay's
mczarna napisał(a):

krseta napisał(a):

czy ktoś może potwierdzić (w praktyce, nie forumowej teorii), że wygrywając w 1 tygodniu nagrodę dnia, a nie wygrywając tygodniowej, w drugim tygodniu można zgarnąć nagrodę tygodnia, skoro nie ma szans już wygrać dziennej?

mam nadzieję dobrze to upisałem.

Było kilka takich przypadków ale mało.

"żaba z wroną?- są takie przypadki " emotka
Koszulka nie jest warunkiem koniecznym wygrania telewizora...ale co 2 to nie 1 emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

specjal

#6303985 Napisano: 22.12.2016 13:22:19 w Lay's
luko922 napisał(a):

Czwarta konsolka w rodzinie :D 

przebijam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6292386 Napisano: 29.11.2016 12:15:16 w Lay's
defed napisał(a):

gosia16 napisał(a):

A ktoś wygrał konsolę w tygodniu w którym nie wygrał piłki,tylko w późniejszym?

tak, są takie osoby

"Żaba z wroną??!! - takie przypadki." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6291875 Napisano: 28.11.2016 13:45:35 w Lay's
aurorcia napisał(a):

specjal napisał(a):

Docierają dziś do kogoś piłki bez wcześniejszego info na maila?

Tak, w piątek 1 a w sobotę 2 bez wcześniejszego info!

Partyzantka normalnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6291859 Napisano: 28.11.2016 13:26:35 w Lay's
Docierają dziś do kogoś piłki bez wcześniejszego info na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6289856 Napisano: 24.11.2016 15:40:41 w Smolar
Ktoś pod koniec pracy "nie tę" wajchę pociągnął... emotka Wyświetl w wątku >>
3 pecia, mia, agicho 0

specjal

#6289842 Napisano: 24.11.2016 15:36:29 w Smolar
defed napisał(a):

Hahaa, ja tez mam sms o kenwoodzie emotka  a nie gralam oczywiscie...

Też dostałem ale aż tak pijany chyba nie byłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

specjal

#6288240 Napisano: 22.11.2016 11:10:37 w Lay's
joan napisał(a):

Nie dosyć, że standardowo psinco-jajco-byle-co, to jeszcze ktoś mi zajumał nazwisko, no kufa emotka

"Dogadaj się szybko z jakąś Ireną, ożeń się z nią i masz Irenę Ochódzką..." emotka Wyświetl w wątku >>