Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#4160789 Napisano: 21.02.2011 12:37:06 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

A mnie wkurza to, że jak już znalazłam Posti, to niestety nie wygrałam, ale to jeszcze nic

byłam dziś u lekarza i jak powiedziałam o co mi chodzi to dostałam z.eb, że tak późno przyszłam i jeszcze dziś mam jechac do szpitala na badania emotka ku.wa jak ja właśnie tego szpitala tak się boję. emotka a mówiłam wczoraj mężowi, żeby jechał ze mną, to nie chciał emotka i teraz nie wiem czy czekac na kogoś, kto pojedzie ze mną, czy mam sama jechac, czy się przygotowac na dłuższy pobyt... ehhh
tak się boję, że będą mi chcieli dren założyc emotka


emotka Nie martw się, na pewno będzie dobrze emotka


nie dopuszczam innej myśli emotka
i wkurza mnie mój chłop. no obudził się. 2 tygodnie mówię, że coś nie tego, a on teraz dzwoni i jeszcze dokłada emotka
już chyba poczekam do wieczora, żeby nie jechac tam SAMA. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4160594 Napisano: 21.02.2011 11:46:42 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to, że jak już znalazłam Posti, to niestety nie wygrałam, ale to jeszcze nic

byłam dziś u lekarza i jak powiedziałam o co mi chodzi to dostałam z.eb, że tak późno przyszłam i jeszcze dziś mam jechac do szpitala na badania emotka ku.wa jak ja właśnie tego szpitala tak się boję. emotka a mówiłam wczoraj mężowi, żeby jechał ze mną, to nie chciał emotka i teraz nie wiem czy czekac na kogoś, kto pojedzie ze mną, czy mam sama jechac, czy się przygotowac na dłuższy pobyt... ehhh
tak się boję, że będą mi chcieli dren założyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4157562 Napisano: 20.02.2011 10:33:24 w Oddam za darmo
zapunktowani 1l
LML7P4 66W3FK 637P Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4152861 Napisano: 18.02.2011 12:42:14 w TESCO konkursy
kadett33 napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

I co z tym zakochaniem w Paryzu? Chyba ci organizatorzy sa z dwoch roznych parafii, jedni pisza o 100 bonach, inni o pieciuset, jedni o rozwiazaniu 17.02, inni o 5 dniach roboczych od posiedzenia komisji,a w sumie to chyba wielka lipa...


bo organizator dał 500 bonów, a agencja reklamowa wyda ich tylko 100, a 400 będą mieli na inne konkursy.


oni chyba już tak mają. o ile się nie mylę, to w tesco turcja też była mała pomyłka - na obrazku było 200 bonów, a w regulaminie 100.
a kto by im tam liczył, parę bonów w tą czy w tamtą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4150502 Napisano: 17.02.2011 05:04:10 w Rossmann
pioge7 napisał(a):

wiolafasola napisał(a):

redakcja@rossnet.pl ale przy dobrych wiatrach odpiszą po tygodniu - bynajmniej ja tak mam, jak do nich piszę.


no to ten znam ale jest jeszcze jeden do jakiejś osoby, która zajmuje się konkursami i właśnie tego szukam


no to jest właśnie mail do pani Moniki, która zajmuje się konkursami, ale naprawdę odpowiadają po kilku dniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4148634 Napisano: 17.02.2011 08:06:49 w Konkursy firm tytoniowych
juhu! do foremek doszła popielniczka za głosowanie emotka emotka
ale jakie wyniki! 40% do 39% emotka a do kiedy można głosowac?
trzymam kciuki i za aquariusa i za mikolaja75 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4143033 Napisano: 15.02.2011 12:55:24 w Konkursy firm tytoniowych
szunia napisał(a):

ja też głosuję codziennie, ale na mikolaja, bo mnie jego oko zahipnotyzowało emotka


i mnie się to oko podoba emotka a poza tym chciałabym, żeby się wyrównali procentowo i żeby był emocjonujący finał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4140879 Napisano: 14.02.2011 04:55:04 w Konkursy firm tytoniowych
i ode mnie głosik. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4140444 Napisano: 14.02.2011 02:41:34 w Wkurza mnie...
a mnie denerwuje to, że boję się iśc do lekarza emotka udaję, że nic się nie dzieje i że jak nie mówię o problemie to go nie ma. może rzeczywiście wymyśliłam sobie to i owo emotka no ale jakbym zrobiła badanie to wtedy wiedziałabym na pewno, a tak to dalej będę się domyślac. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4139564 Napisano: 14.02.2011 09:29:46 w Rossmann
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

nowy konkurs emotka ale tylko 1 nagroda emotka
http://www.rossne.../?contrixId=11900001
dieta owocowo warzywna?! zagłodziliby mnie emotka


No niestety... nie dla mnie emotka
Primo: palenia jeszcze nie rzuciłam, a wymyślać teorii odnośnie przyszłych męczarni mi się nie chce
Secundo: do końca maja nie ma mowy żebym mogła wziąć wolny tydzień w pracy
Tertio: tydzień na warzywkach i sokach z moim umiłowaniem chleba implikowałby dla mnie chyba rychły zgon, a co najmniej rozstrój żołądka emotka


a mi właśnie temat odpowiada, bo rzuciłam emotka ale... ja prawie nie jem owoców i warzyw i naprawdę wykończyliby mnie taką dietą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4139489 Napisano: 14.02.2011 09:07:14 w Rossmann
nowy konkurs emotka ale tylko 1 nagroda emotka
http://www.rossne.../?contrixId=11900001
dieta owocowo warzywna?! zagłodziliby mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4136356 Napisano: 12.02.2011 07:55:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
no ja np nie rozumiem tego
7. Wygrana Nagrody Specjalnej nie wyklucza Uczestnika z wygranej nagród przewidzianych w pozostałej
puli nagród Konkursu.
czyli jak dla mnie osoba, która wygrała telefon mogła wygrac też galę i kosmetyki, a takiej osoby nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4136302 Napisano: 12.02.2011 07:36:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
benasia napisał(a):

ismena napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

haz0r napisał(a):

Regulamin akurat czytałem, dodatkowo miało być 30 telefonów do wygrania z reala, a nie żadna nagroda II stopnia i po drugie Zwycięzcy nagród Drugiego Stopnia oraz Nagrody Głównej zostaną dodatkowo powiadomieni przez Organizatora o wygranej telefonicznie a żadnej rozmowy nie miałem, więc czyżby to kosmetyki tak dziwnie oznaczone?:/



Nagroda drugiego stopnia to zaproszenie na finał Elite Model Look - i mogli ją zdobyć uczestnicy zarówno z Reala, jak i z ogólnpolskiego.



czy wygrał ktoś zarówno zaproszenie na galę, jak i telefon?
Telefony miały być nagrodą dodatkową, a wg listy jak ktoś wygrał telefon, to nie ma go ani w w nagrodzonych galą, ani kosmetykami emotka


wg mnie osoba która wygrała galę nie wygrala telefonu, a osoba która wygrała tel wygrała też kosmetyki. tak to rozumię. bo tel to nagroda dodatkowa. a czemu tak jest to nie wiem, ale chyba dobrze myślę.


a wg mnie osoba, która wygrała galę mogła też wygrac telefon i tym bardziej kosmetyki. telefony, to nagrody dodatkowe, dla osób, które grały z reala. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4135228 Napisano: 12.02.2011 01:09:00 w Dziś cieszę się z.....
A ja cieszę się, że po baaardzo wietrznej nocy w końcu mam prąd i wodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4133257 Napisano: 11.02.2011 07:07:43 w Rossmann
skorpionka82 napisał(a):

Bardzo się cieszę, że wygrałam, bo wrzuciłam zdjęcie córci, podrzuciłam linka znajomym i całkowicie o tym zapomniałam.... Nie spodziewałam się, bo była taka konkurencja emotka

Na jakiej podstawie mogę odebrać nagrodę? Tzn. skąd w sklepie będą wiedzieć, że ja to ja? Jak wygląda weryfikacja laureatów?


będą wiedzieli, bo mają twoje nazwisko, a ty przyjdziesz do nich z dowodem w wyznaczonym terminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4132833 Napisano: 11.02.2011 04:45:03 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

agamaty napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

przypaliłam ziemniaki i smród roznosi się po całym mieszkaniu i - zapewne - po klatce schodowej też...

emotka emotka


oj, ziemniaki mojej sąsiadki to na połowie osiedla było czuć emotka A jak garnek? emotka emotka



w porę odeszłam od komputera i uratowałam. Własnie się moczy, bo połowa ziemniaków się przykleiła do niego emotka

eee tam, mąż nie musi jeść obiadu emotka


pewnie, że nie musi jeśc, powiedz mu, że i tak dobrze wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4132238 Napisano: 11.02.2011 02:17:14 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

Pomoże ktoś z orange? Walcze od tygodnia i nic emotka


ja dziś wysłałam, ale już mnie głowa boli emotka takiego mam lenia Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4129167 Napisano: 10.02.2011 04:23:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aka napisał(a):

czym przychodzi bestseller z empiku?


kurierem UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4126188 Napisano: 09.02.2011 08:39:49 w Rossmann
mikel napisał(a):

potrzebuje odpowiedzi na konkurs orange,będzie ktoś tak miły?


ja będę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4126128 Napisano: 09.02.2011 08:28:49 w Rossmann
merynosek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

merynosek napisał(a):

Może ktoś podsunąć pomysł na konkurs Orange? emotka Myślę 3 dni i nic nie mogę wymyślić... emotka


ja myślę od początku i nic emotka całymi dniami czekam na wyniki i nic emotka
masz już ten dove? może pomarudzę razem z Tobą?


Niestety brak Dove... W tamtej edycji też marudziłam i nie wygrałam NIC emotka


dobrze, że rossnet to chociaż chusteczki są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0