Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#4005144 Napisano: 30.12.2010 10:36:46 w Paragony
79magda napisał(a):

joan napisał(a):


... może kiedyś ta sieć zorganizuje konkurs na stworzenie opowiadania pt. Moja przygoda ze sklepami ABC - powstałyby wtedy ciekawe, pełne dramatyzmu, suspensu oraz elementów komicznych opisówki emotka W razie czego, piszę się na to emotka



Dodałabym jednak element komiczny - minę Pana z cudem odnalezionego sklepu, który ze szczęściem w oczach wyciąga z zaplecza kawę Jacobs, myśląc, że to koniec jego udręki... Niestety... to dopiero początek... Namolna i dziwna Klientka domaga się stanowczo ciastek z galaretką. Milka. Nie innych... Akcja nabiera rumieńców, na ladzie pojawiają się Jeżyki, Delicje Szampańskie, Wafle Familijne, Herbatniki Maślane, Pierniczki Alpejskie...

Ona nie zdzierżyła: MILKA musi być na paragonie!!!

Widząc dziwną minę Klientki, blady Ekspedient wyszeptał, drżąc na całym ciele: Ale na wszystkich CIASTKA pisze...

I tak to dziwna Klientka wyszła pokonana ze sklepu, trzymając kurczowo w pobielałych kłykciach drogocenny świstek z napisem: KAWA oraz CIASTKA...

Full profesjonalizm...
emotka

Misja wykonana!!!


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4004983 Napisano: 30.12.2010 09:41:40 w Wkurza mnie...
może nie bardzo, ale trochę się wkurzyłam. 'o świcie' dzwoni małż spytac, czy jest u nas mróz emotka no... wyjrzałam przez okno i mówię jest, no to kazał mi iśc odpalic auto czy zapatatita. ok. i teraz dzwoni czy JUŻ byłam emotka z samego rana? jeszcze kawy nie dopiłam! a co za różnica, czy teraz pójdę czy wieczorem? przecież chyba nie zamarzł? ale o moje nadwątlone zdrowie to się już nie spytał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4004873 Napisano: 30.12.2010 08:56:50 w Rossmann
alaalex40 napisał(a):

a czy dzis pierwsze pytanie to: czym Chinczycy obdzielaja sie... ? bo wydaje mi sie ze takie samo pytanie bylo dnia 1 emotka


emotka pytania są cały czas te same emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#4000324 Napisano: 28.12.2010 05:17:08 w Rossmann
pawel1615 napisał(a):

nie martwcie się. raz ja będę lepszy, drugi raz Wy będziecie gorsi emotka


emotka emotka no, już jestem spokojna Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3999710 Napisano: 28.12.2010 02:10:54 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Trzymajcie kciuki za maleństwo i mamę, podobno lada moment zostanę ciocią emotka



Trzymamy emotka pochwal się jak będzie już 'po'. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3994320 Napisano: 26.12.2010 07:15:05 w Wkurza mnie...
buka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

buka napisał(a):

ja mam młode cycki emotka


i chciałabyś zrobic okład mojemu mężowi?
emotka to ja się już rozglądam za świeżymi sztachetami emotka




nie nie , mój post to była jakaś chwila słabości, wpis pełen desperacji, proszę nie palcie mnie na stosie....


no, chwile słabości to chyba można zrozumiec
emotka no chyba, że to mąż by powiedział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3994296 Napisano: 26.12.2010 07:04:01 w Wkurza mnie...
buka napisał(a):

ja mam młode cycki emotka


i chciałabyś zrobic okład mojemu mężowi?
emotka to ja się już rozglądam za świeżymi sztachetami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3994064 Napisano: 26.12.2010 05:22:53 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Smutno mi, bo moja Stokrotka się rozchorowała. W sumie, to wszyscy się pochorowaliśmy, ale najbardziej jest mi przykro, że ona się musi męczyc:(


gdyby nie chodziło o dzieciaka, a o faceta, to zaleciłbym okład z młodych piersi, zawsze pomaga emotka


gdzie ja te młode piersi znajdę? a jeśli facet sam by się o nie postarał, to słyszałam, że pomaga też okład ze świeżych sztachet. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3994048 Napisano: 26.12.2010 05:13:32 w Wkurza mnie...
Smutno mi, bo moja Stokrotka się rozchorowała. W sumie, to wszyscy się pochorowaliśmy, ale najbardziej jest mi przykro, że ona się musi męczyc:( Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3994029 Napisano: 26.12.2010 05:09:06 w Rossmann
agamaty napisał(a):

mia napisał(a):

Czy ktoś słał dzisiaj na Rossnet? emotka


mi się w końcu udało usiąść, ale mam mieszane uczucia, bo mi ten biały ekran nie chciał na końcu zniknąć i dopiero jak kliknęłam odśwież to podziękowało za udział


i mi chyba nie wysłało, a przynajmniej mam taką nadzieję, bo też musiałam odświeżac i po kilku minutach czekania zrezygnowałam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3990420 Napisano: 23.12.2010 08:26:37 w Wkurza mnie...
Ja miałam kiedyś kota, który wszystko zjadł, nawet ugotowany nylon i chomika, a myszy przynosił do domu (koty podobno tak robią z wdzięczności, więc OK). Niestety zjadł go pies emotka Był u nas ponad 10 lat i chyba 2 dni po nim płakałam, aż mąż mnie przywrócił do pionu stwierdzeniem Nie przesadzaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3987304 Napisano: 22.12.2010 05:02:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
knorr - ekspresowo i bardzo fajny zestawik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3983517 Napisano: 21.12.2010 12:49:58 w Rossmann
a mnie chyba mają na czarnej liście emotka ale nic to, następnym razem się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3973527 Napisano: 18.12.2010 11:09:57 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

a może nie żyje?



chrapie!to zyje
emotka


Skoro chrapie, to masz podstawy do reklamacji emotka


No jednak coś robi,a mówiłaś ze cały czas śpi. Może go pokulaj czasem z jednej na drugą stronę żeby odleżyn nie miał.



Musiałam poszukac pierwszy wątek,bo cały czas obstawiałam,że mowa o mężu...tylko zastanawiałam sie czyj to mąż hahahahaha emotka emotka emotka



cały czas śpi i chrapie - rzeczywiście może pasowac do męża emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3972293 Napisano: 17.12.2010 08:07:22 w Mam problem...
farciarzbrygitta napisał(a):

Witam,
Mam problem, nie mam kasy, a dzisiaj mam kolęde, najprawdopodobniej przyjdzie ksiądz proboszcz.
Chciałem mu dać dwa czteropaki lecha, ale nie wiem, czy to nie za mało?
Jak myślicie ile czteropaków lecha wypada mu dać?


powinieneś częściej udzielac się na forum - byłoby weselej. Do dziś wspominam przygodę z pomarańczami w Tesco
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3968313 Napisano: 16.12.2010 05:11:47 w Paragony
szukam paragon schwarzkopf real z data do 30.11. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3967085 Napisano: 16.12.2010 11:49:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dzasmina napisał(a):

U mnie to raczej przejściowe - akurat ma urlop bezpłatny, więc nie ma co liczyc na dochód w styczniu, a ten listopadowy rozszedł się w ekspresowym tempie. Nowych wydatków nie da się zaplanowac, ale za to pojawia się kilka nieplanowanych;) Chyba nie wyjdziemy z długów przez nadchodzący rok. Ale co tam
emotka


Zatem zawczasu życzę Ci, żeby każdy nowy wydatek poprzedzony był nową & fajną nagrodą w konkursie emotka


Nawzajemnie
emotka
Ja w poniedziałek odbieram prawko i ten niespodziewany wydatek jest z tym związany.
Gdyby tak nagrody chciały wpadac równie często, co te wydatki....

Znowu się wkurzyłam, bo spojrzałam na zegarek. Wam też tak szybko idzie??
I w piecu wygasło emotka
Nie ma na co czekac, idę po 2 apap i biorę się za rzetelną robotę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3967047 Napisano: 16.12.2010 11:39:37 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Joan chyba będziemy miały podobne święta, z tym, że u mnie styczeń też się taki zapowiada emotka


Najgorsze, że u mojego faceta co miesiąc nie wiadomo, jaka będzie wypłata, a czasem jest mikroskopijna - niczego się nie da z wyprzedzeniem zaplanować, żadnych większych zakupów ani wyjazdów i jeszcze to info o bezdochodowym grudniu emotka


U mnie to raczej przejściowe - akurat ma urlop bezpłatny, więc nie ma co liczyc na dochód w styczniu, a ten listopadowy rozszedł się w ekspresowym tempie. Nowych wydatków nie da się zaplanowac, ale za to pojawia się kilka nieplanowanych;) Chyba nie wyjdziemy z długów przez nadchodzący rok. Ale co tam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3966988 Napisano: 16.12.2010 11:23:51 w Wkurza mnie...
Chyba wezmę z Was przykład i
zrobię sobie też taką długaaaaaaaaaśną listę i będę na nią patrzyła
a zanim zacznę - napiję się kawy emotka

Joan chyba będziemy miały podobne święta, z tym, że u mnie styczeń też się taki zapowiada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3966914 Napisano: 16.12.2010 11:08:46 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Wkurzyłam się, bo miałam najszerszy zamiar dziś podgonic ze świątecznymi porządkami, ale rano chciałam spr wyniki i godzinka mi uciekła (a to tylko 5 min miało byc), a teraz tak mnie głowa rozbolała, że muszę czekac aż apap zacznie działac emotka I chciej tu dobrze emotka


Mnie bolała głowa i położyłam się na 5 minut o 8..wstałam o 11.30.Teraz musze napić się akwy,więc znowu nic nie robie..Koszmar.Wypije akwe i kompa wyłacze,bo skonczy sie,ze obiadu nawet dziś nie zrobię:)



emotka emotka emotka Też chyba się położę emotka
A może ktoś mnie obudzi na obiad a dookoła będzie idealny porządek? emotka

cudaczek chyba czekamy na te same wyniki, bo moje też się spóźniają (wyniki oczywiście;) Wyświetl w wątku >>
0 0