Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#3966837 Napisano: 16.12.2010 10:49:22 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się, bo miałam najszerszy zamiar dziś podgonic ze świątecznymi porządkami, ale rano chciałam spr wyniki i godzinka mi uciekła (a to tylko 5 min miało byc), a teraz tak mnie głowa rozbolała, że muszę czekac aż apap zacznie działac emotka I chciej tu dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3963933 Napisano: 15.12.2010 12:28:19 w Rossmann
rafi323raf napisał(a):

mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

wowczek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

wowczek napisał(a):

A ja cały czas byłam przekonana, że w świątecznym codziennie do wygrania jest po 30 czy 45 nagród z każdej kategorii emotka emotka emotka I jak grałam to odczekałam kilka minut, żeby wcelować w pulę Tołpy emotka emotka emotka



ja nie musiałam czekac, bo mój internet idzie jak burza i zanim wysłało, to mijało kilka minut emotka



No to obie mamy Tołpę
emotka emotka emotka



Żeby tylko nie karma emotka
A w ogóle, to zapatruję się na główną wygraną emotka Ostatnio nic w opisówkach nie wpada (nie będzie beyonce:() więc może teraz emotka


Dziewczyny, dobijacie mnie! emotka
Mi w sekundę szło, czyli pewnie wszystko za wcześnie! emotka emotka
Nie cierpię czasówek! emotka


a mi się wydaje że jak szybko idzie to jest dobrze, a nagród pewnie po kilku sekundach już nie ma emotka


niestety, też mi się tak wydaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3963762 Napisano: 15.12.2010 11:41:22 w Rossmann
wowczek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

wowczek napisał(a):

A ja cały czas byłam przekonana, że w świątecznym codziennie do wygrania jest po 30 czy 45 nagród z każdej kategorii emotka emotka emotka I jak grałam to odczekałam kilka minut, żeby wcelować w pulę Tołpy emotka emotka emotka



ja nie musiałam czekac, bo mój internet idzie jak burza i zanim wysłało, to mijało kilka minut emotka



No to obie mamy Tołpę
emotka emotka emotka



Żeby tylko nie karma emotka
A w ogóle, to zapatruję się na główną wygraną emotka Ostatnio nic w opisówkach nie wpada (nie będzie beyonce:() więc może teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3963736 Napisano: 15.12.2010 11:34:40 w Rossmann
wowczek napisał(a):

A ja cały czas byłam przekonana, że w świątecznym codziennie do wygrania jest po 30 czy 45 nagród z każdej kategorii emotka emotka emotka I jak grałam to odczekałam kilka minut, żeby wcelować w pulę Tołpy emotka emotka emotka



ja nie musiałam czekac, bo mój internet idzie jak burza i zanim wysłało, to mijało kilka minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962391 Napisano: 14.12.2010 09:29:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

dżasmina - ja tylko się pytałam jak na to patrzycie emotka
akurat żele z Rossmanna to była pierwsza rzecz jaką skojarzyłam, nic nie sugerowałam! (pewnie wolałabyś duplo lub acidolac) emotka emotka


A wolałabym emotka
Ja się przyzwyczaiłam do tych masowych wygranych. A niech ludzie mają skoro potrzebują. Może i ja kiedyś zgarnę kilka nagródek i założę konto na allegro emotka
Ale raczej nie wszyscy się tak na to zapatrują. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962349 Napisano: 14.12.2010 09:17:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

dzasmina napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Ja to bym jeszcze chciała nieśmiało poruszyć temat.. wielu jednakowych wygranych przez jedną osobę z multikont.. To jest takie normalne na tym forum?


Podaj przykład, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, o co chodzi.


ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka



Myślę, że to naturalne. Ale nie wszyscy obwieszczają takie dobre nowiny, by uniknąc komentarzy, tudzież przydomku hurtownika.



Naturalne, czyli.. akcpetowane?
To ja już wiem, czemu nie wygrywam nigdzie praktycznie emotka


Możesz nie akceptowac, tylko co to da.
No ja ostatnio też mam pecha. Ani duplo, ani acidolacu. Za to mam AŻ 2 żele z ross emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962324 Napisano: 14.12.2010 09:07:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

joan napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Ja to bym jeszcze chciała nieśmiało poruszyć temat.. wielu jednakowych wygranych przez jedną osobę z multikont.. To jest takie normalne na tym forum?


Podaj przykład, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, o co chodzi.


ojj ja zawsze tak niezrozumiale piszę emotka Wybaczcie.
Na przykład: 5 żeli z Rossmanna.. Chodzi mi o takie hurtowe ilości dla jednej osoby.. Ja nie napisałam, że to nie fair, tylko co o tym myślicie? Może to całkiem naturalne? emotka



Myślę, że to naturalne. Ale nie wszyscy obwieszczają takie dobre nowiny, by uniknąc komentarzy, tudzież przydomku hurtownika. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962316 Napisano: 14.12.2010 09:05:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
buka napisał(a):

no cóż , przyznam się że ja konkurować nie muszę, bo gdy nasz stwórca dzielił talentami nie załapałam się na promocję w zakresie pięknego malowania.. , umiem malowac jedynie domek, i te znaczki do w.c chociaz do dziś nie wiem który jest damski a który męski i właże intuicyjnie jeśli mnie już przypili emotka


może kiedyś będzie konkurs na najlepsze znaczki do WC i będziesz miala ogromne szanse. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962229 Napisano: 14.12.2010 08:43:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
babariba napisał(a):

a jeden uczciwy pan przyznał się, że ma 27 lat emotka



I o to chyba chodzi. Gdyby rodzice przyznali się do swoich prac nie byłoby problemu z ustaleniem autora. Tylko wtedy posypałyby się gromy, że odbierają dzieciom. A przecież Ci, co podpisali się za dzieci sugerują, że ewentualna wygrana trafi do tego dziecka.
No chyba, że pan grał dla siebie to emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3962156 Napisano: 14.12.2010 08:25:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
To nie jest konkurs dla dzieci - w regulaminie przynajmniej nic o tym nie ma, mogą w nim brac udział wszyscy, a że jest rysunkowy, to można tak o nim myślec.
Rzeczywiście po kresce widac czy dziecko jest autorem rysunku i według mnie niewiele dzieci brało w nim udział.
Są zastrzeżenia co do najmłodszych, ale znajoma zgłaszała prace swoich dzieci (10 i 6 lat) i obie prace robiła ona. Czy nie wierzyła w ich talent? nie wnikałam. Ale chyba nie ona jedna tak myślała.
A poza tym, przemyślałam mój wcześniejszy post i dlaczego te najmłodsze nie miałyby cieszyc się z nagrody? Bo nie narysują ulubionego bohatera? Bo może nawet nie wskażą, który to?

Bardzo liczyłam na duplo, ale niestety moja córeczka ma 3 latka i nie umie obsługiwac lapka na tyle dobrze, więc prace robiłyśmy razem (tak, wiem, oszustwo). Nie udało się. Może powinnam sama je robic.
I na 50 nagród pochwaliły się może 3 osoby. Dzięki takim właśnie komentarzom coraz mniej osób chwali się wygranymi. I słusznie. Podejrzewam, że wygraną w tymbarku pochwali się podobna liczba osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3956654 Napisano: 13.12.2010 12:05:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.konkur...ia/najnowsze_prace/1

ładnie jak na 2 miesiące.

W ogóle dla mnie niektóre prace 2,3,4 latków to prace rodziców stylizowane na samodzielne dziecka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3932465 Napisano: 06.12.2010 10:40:49 w Rossmann
grusia napisał(a):

Cos czuje ze nikt ze mna by sie nie zamienił emotka Zadna wygrana humoru mi nie poprawi emotka
Rok kijowo sie zaczał i kijowo sie konczy - oby przyszły był lepszy .



Tak jak mój. Ale co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
Po piątkowym super, hiper udanym dniu nawet przegrana mi nie straszna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3932389 Napisano: 06.12.2010 10:22:38 w Rossmann
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Miejmy nadzieję, że wyniki (jak dla mnie z Bourjois) będą punktualnie. Liczę na chociaż jedną dobrą wiadomośc w dniu dzisiejszym emotka


Punktualnie o 12-tej, to zasiadam na fotelu u dentysty... emotka
Więc trzymam za Was! emotka



Dentysta emotka emotka To raczej my trzymamy kciuki za Ciebie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3932374 Napisano: 06.12.2010 10:19:06 w Rossmann
Miejmy nadzieję, że wyniki (jak dla mnie z Bourjois) będą punktualnie. Liczę na chociaż jedną dobrą wiadomośc w dniu dzisiejszym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3926704 Napisano: 03.12.2010 08:39:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestawy plastyczne - fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3926524 Napisano: 03.12.2010 07:55:09 w Dziś cieszę się z.....
slavek napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Cieszę się okropnie i niesamowicie, bo zdałam egzamin na prawo jazdy emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
A nie spodziewałam się, bo pierwszy raz w taką pogodę (zawieje i zamiecie) jechałam.
Radośc moja nie zna granic emotka emotka emotka emotka



graty - obrona pracy magisterskiej czy matura to pikuś w stosunku do egzaminu na prawo jazdy emotka



Dzięki. I masz rację - maturę i obronę miałam raz, a egzaminy... nie aż tak dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3926453 Napisano: 03.12.2010 07:31:45 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się okropnie i niesamowicie, bo zdałam egzamin na prawo jazdy emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
A nie spodziewałam się, bo pierwszy raz w taką pogodę (zawieje i zamiecie) jechałam.
Radośc moja nie zna granic emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3922517 Napisano: 02.12.2010 05:12:12 w Rossmann
A ja mając nadzieję, że wszyscy grali na rossnecie to puściłam sobie domówkę emotka emotka

Ale chyba nie tylko ja tak pomyślałam, bo coś długo ten sms szedł emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3922502 Napisano: 02.12.2010 05:07:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
taleksander napisał(a):

u mnie acidolac nagroda główna. A gdzie pocieszenie??? Czeka jeszcze ktoś?



Chyba najpierw wysyłali same główne, bo ja czekam na pocieszenia i ciicho. No chyba, że ktoś dostał pocieszenie?? Dostał?? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3919258 Napisano: 01.12.2010 06:45:31 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

tak, bo teraz konkurs trwa do 15.12, a ogólnie trwa do 2.01.2011... Siedziałąm pół godz i wydumałam o co chodzi.. emotka


Dobrze wiedziec, pewnie bym przegapiła emotka Noo... częśc świąteczną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0