Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#3919158 Napisano: 01.12.2010 06:18:58 w Rossmann
Świetny ten konkurs noworoczny:)
Ale też nie mogę doliczyc się tych 2000. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3915677 Napisano: 30.11.2010 06:04:56 w Rossmann
joan napisał(a):

uleczkar napisał(a):

Ja wygrałam raz w opisówce nagrodę wartą ponad 4 tysiące i od tej pory - nic. Nie licze czasówek - raz wpadł jakiś tusz do rzęs. Wygrana była rok temu. Już nie biorę udział w rossmanowych konkursach - szkoda mojej weny twórczej.


A ja biorę - ale tylko wtedy, gdy mi przy obiedzie jakiś ciekawy pomysł na opisówkę do głowy przyjdzie, bo mi czasu szkoda na Rossnet emotka Nawet ostatnio 2x wygrałam tymi obiadowymi przemyśleniami emotka



emotka Mi najlepsze pomysły przychodzą pod prysznicem, ale zanim wyjdę spod wody, to zapominam jak to leciało emotka
Może trzeba się przerzucic na obiadowe przemyślenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3912706 Napisano: 29.11.2010 09:11:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

anava napisał(a):

alena napisał(a):

A co sądzicie o zwycięskich zimowych wierszykach ze słowem SAGA. Niektóre z nich to ani wierszyki, ani zimowe.


podaj link do wyników


http://www.herbatasaga.pl/zima
a w wielu są obrzydliwe błędy i w ogóle niektóre to jak z łapanki te hasła.


Po raz kolejny potwierdza się zasada, że prawdopodobnie losowali.
Niektóre hasła to coś jakby ucięty sms bez ładu i składu.
A w galerii było sporo naprawdę fajnych haseł. No cóż...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3910373 Napisano: 29.11.2010 11:49:04 w Rossmann
Ja jeszcze czasem korzystam i tak przy okazji mam ten konkurs;)
Baardzo chciałam Mexxa i pudło, na Beyonce to szanse jeszcze mniejsze, ale kiedyś wygrałam Del Pozo i szczerze - nie bardzo mi podchodzi:( Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3910344 Napisano: 29.11.2010 11:41:33 w Rossmann
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

letniowoc napisał(a):

dokładam kolejne pudełeczko do kompletu emotka


Również... zgodnie z przewidywaniami emotka


Eh... i u mnie
emotka
Ale jeszcze jest nadzieja na burżuja emotka


Ja nawet na to nie liczę... i bez paragonu i czasówka to już dla mnie za dużo dobrego emotka
Liczyłam na Presto, ale zawaliłam sprawę, bo... napisałam wg mnie bardzo dobry tekst i jak zwykle za pięć dwunasta go zaczęłam wklejać, po czym okazało się, że za długi emotka Już dawno nie pisałam na Rossnet długiego tekstu i zapomniałam, że tam jest ograniczenie... Skróciłam raz - to samo, skróciłam drugi raz - dalej to samo, no a trzeci raz to już nie było sensu, bo cały pomysł diabli wzięli emotka
Żal mi było paragonu, więc naprędce skleciłam jakąś rymowankę, ale to już nie to... A tak sie pazerzyłam na odkurzacz emotka



Ja się pazerzę na Cleanic i na Beyonce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3910286 Napisano: 29.11.2010 11:26:57 w Rossmann
mia napisał(a):

letniowoc napisał(a):

dokładam kolejne pudełeczko do kompletu emotka


Również... zgodnie z przewidywaniami emotka


Eh... i u mnie
emotka
Ale jeszcze jest nadzieja na burżuja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3908676 Napisano: 28.11.2010 07:13:16 w Pomocy!!!!
magnus napisał(a):

Czy kody lecha sa 6 i 8 znakowe ?


6 znaków mają Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3906201 Napisano: 27.11.2010 07:07:56 w Pomocy!!!!
agamaty napisał(a):

dzasmina napisał(a):

djb napisał(a):

Mam pytanie , czy jak bierzecie udzial w konkursach na haslo? To ukladacie rymowanki, wiersze czy bardziej typowo hasla reklamowe/:>? jest szansa wygrac z wierszykiem?:> z gory wielkie dzieki, za podpowiedzi. Pozdrawiam



Zależy gdzie się pisze i kto czyta. Chyba niezła galeria podpowiedzi jest w konkursie Sagi, bo tam są wszystkie zgłaszane hasła i te nagrodzone.



nie wiem, czy Saga jest tu dobrym przykładem - tam jury chyba oczu nie ma (a raczej słownika ortograficznego). Od czytania niektórych nagrodzonych wypowiedzi to aż zęby bolą.


Czytając komentarze po niektórych rozwiązanych konkursach to komisja zazwyczaj nie ma oczu, gustu, a najpewniej to robią losowanie. I zazwyczaj nie pokazują zwycięskich haseł. A w Sadze można sobie poczytac.
Poza tym napisałam zależy gdzie i kto czyta. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3905383 Napisano: 27.11.2010 01:40:16 w Pomocy!!!!
djb napisał(a):

Mam pytanie , czy jak bierzecie udzial w konkursach na haslo? To ukladacie rymowanki, wiersze czy bardziej typowo hasla reklamowe/:>? jest szansa wygrac z wierszykiem?:> z gory wielkie dzieki, za podpowiedzi. Pozdrawiam



Zależy gdzie się pisze i kto czyta. Chyba niezła galeria podpowiedzi jest w konkursie Sagi, bo tam są wszystkie zgłaszane hasła i te nagrodzone. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3894489 Napisano: 24.11.2010 08:23:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarło żelazko. No rzeczywiście wartośc trochę niższa, ale jest OK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3890181 Napisano: 22.11.2010 09:29:23 w Wkurza mnie...
Ale się wkurzyłam - byłam w programie 5plus i miałam parę punktów, w zeszłym tygodniu skończyła się umowa a ja przegapiłam i nie wybrałam nic za te punkty. Teraz wchodzę tam a konto jest zablokowane:(
Czy można jeszcze jakoś skorzystac z tych punktów?? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3889943 Napisano: 22.11.2010 08:34:20 w Rossmann
manius napisał(a):

ma ktoś maila do rossmana na który mogę napisać parę rzeczy na temat wydawania prezentów?? mam pare kodów na męskie zestawy ale nie mogę dostać bo już kasjerki się nimi zajęły...


emotka Masz rację pisz! emotka
W Puchatku podobno mają tylko te stare, ale za to w tym koło dworca są i takie i takie. W Puchatku gazetek nie ma już pierwszego dnia, a w tym drugim są prawie do końca. Chyba sobie zamienie tego rossmana, chociaż do tej pory nie miałam tam problemów:( Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3872744 Napisano: 17.11.2010 01:33:34 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

a ja sie wkurzam sama na siebie ,bo przegapilam konkurs na rossnecie z kartami podarunkowymi emotka


też zapisuję się do klubu emotka



emotka emotka To już po emotka emotka
O żesz kurdesz Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3865759 Napisano: 15.11.2010 09:23:16 w Wkurza mnie...
No, ale teraz to już nie na żarty kłuje mnie w plecach emotka Już od rana siedzę i staram się nie wiercic, żeby się nie pogorszyło emotka Czekam, że samo przyszło, to może samo przejdzie.
Obiecuję (sama sobie), że jak przejdzie to pójdę do lekarza, żeby tylko przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3864385 Napisano: 14.11.2010 06:51:10 w Dziś cieszę się z.....
kondzikdg napisał(a):

dzasmina napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Z mojego nowego avatarka



A ja z mojego emotka



Ja z mojego tez, mimo, ze nie jest nowy emotka emotka



Z Twojego cieszy się mój mąż emotka
wsciekly - idealnie do Ciebie pasuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3864273 Napisano: 14.11.2010 06:21:38 w Dziś cieszę się z.....
delfinka101 napisał(a):

Z mojego nowego avatarka



A ja z mojego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3862252 Napisano: 13.11.2010 08:07:41 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Trochę mnie wkurza, a trochę zadziwia - powiedziałam mojej znajomej (koleżance, sąsiadce) o konkursie acidolacu. Dla kogoś początkującego 100 (a może i 200) nagród to spore szanse, tym bardziej, że ona ma 3 dzieci i myślałam, że będzie zainteresowana, a ona mało śmiechem nie wybuchnęła i powiedziała, że jak już ma grac to o poważne nagrody. emotka Dodam, że szkoda jej wysłac sms za 1zł, a o zakupach promocyjnych już nawet nie mówię.
I dlatego uwielbiam to forum, gdzie nikogo nie dziwi słowo komórki konkursowe\, zakupy na konkursy i inne takie. emotka



fest dziwna, ja z chęcią wzięłam udział, bo to może i nie bardzo wartościowa nagroda, ale jaka fajna i ile radości mogłaby sprawić dziecku!


No dokładnie. Ja bardzo lubię jak listonosz przynosi małej chocby płytę, bo radośc Sloneczka bezcenna.
I żeby nie robic z siebie idiotki więcej jej nie powiem nic na temat konkursów. Niech gra i wygrywa tylko pożądne nagrody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3862051 Napisano: 13.11.2010 06:39:02 w Rossmann
andzia21 napisał(a):

Powiedzcie mi emotka jak to wygląda z odbiorem nagrody? Bo idę pierwszy raz emotka dowód osobisty trzeba mieć?



tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3862003 Napisano: 13.11.2010 06:16:45 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

@dzasmina: nie dziwi mnie jakoś szczególnie reakcja Twojej koleżanki emotka u mnie w rodzinie wiele osób stwierdza że jak już coś wygrać, to konkretnie (o wartości przynajmniej >1000zł), ale tak żeby nie inwestować absolutnie w nic, nawet w najtańszy sms emotka standard emotka

a właściwie, to wkurza mnie pogoda za oknem i nuda...



mnie jednak trochę zdziwiło. Oczywiście wszyscy by chcieli wygrywac pożądne nagrody bez wkładu własnego, ale bez przesady. A jak ona mi się raz żaliła, że 15 zł wydała na smsy i NIE WYGRAŁA, to przez chwilę poczułam jakbym sama jej tą kaskę zabrała i wahałam się czy nie zaproponowac zwrotu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3861916 Napisano: 13.11.2010 05:52:58 w Wkurza mnie...
Trochę mnie wkurza, a trochę zadziwia - powiedziałam mojej znajomej (koleżance, sąsiadce) o konkursie acidolacu. Dla kogoś początkującego 100 (a może i 200) nagród to spore szanse, tym bardziej, że ona ma 3 dzieci i myślałam, że będzie zainteresowana, a ona mało śmiechem nie wybuchnęła i powiedziała, że jak już ma grac to o poważne nagrody. emotka Dodam, że szkoda jej wysłac sms za 1zł, a o zakupach promocyjnych już nawet nie mówię.
I dlatego uwielbiam to forum, gdzie nikogo nie dziwi słowo komórki konkursowe\, zakupy na konkursy i inne takie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0