Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#3857022 Napisano: 11.11.2010 08:47:25 w Rossmann
Jedna osoba fizyczna może odebrac 1 prezent.
To są mini produkty - opisane już parę stron wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3852837 Napisano: 10.11.2010 05:50:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ostatnio ciągle blokują mi się klawisze u, i, o, p, j, k, l, m i co chwilę muszę wciskac Fn. Kropka też. lapek był zalany ale z drugiej strony i podobno klawiaturę 3 razy czyscili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3852781 Napisano: 10.11.2010 05:30:12 w Rossmann
manius napisał(a):

ja chcialem dzisiaj odebrać prezent z rossnetu, a pani mi przyniosła ten sam co miesiąc temu dla kobiet i powiedziała że tylko takie ma.. męskiego odpowiednika nie mieli.. mial tak już ktoś?



A gdzie odbierałeś? Na Sienkiewicza? Mam nadzieję, że będą mieli te nowe jak pójdę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3852755 Napisano: 10.11.2010 05:21:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jest w końcu Londa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3851903 Napisano: 10.11.2010 12:51:27 w Rossmann
grusia napisał(a):

Hmmm...to teraz nie wiem czy meza wysylac po chusteczki emotka


ja bym poczekała na oficjalne rozpoczęcie na stronie, żeby później nie było, że paragon nie ten
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3851886 Napisano: 10.11.2010 12:46:16 w Rossmann
grusia napisał(a):

Dzieki emotka Niestety i nas Skarb wybyl zanim sie pojawil i niedoinformowana jestem emotka . I to od jutra ma byc tak ?



w sumie to i ten cleanic i beyonce od dzisiaj, czekam z niecierpliwością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3851867 Napisano: 10.11.2010 12:42:10 w Rossmann
a ja tak chciałam Mexxa emotka emotka
Żeby tylko z Beyonce nie był czasówką.
Poza tym myślę, że nie losują - zbyt często nazwiska się powtarzają. Ktoś trafia w gust i tyle. Bo jak na losowanko to chyba za dużo szczęścia. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3851839 Napisano: 10.11.2010 12:37:21 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

grusia napisał(a):

Co to za konkurs ktory ma sie zaczac jutro ? Na stronie czasem jest taki baner ale ani slowa wiecej . Ma ktos Skarb i moze mi sprawdzic czy to ni ejest ten konk gdzie trzeba kupic chusteczki nawilzane dla dzieci czy jakos tak ?

a gdzie masz zapowiedz takiego konka emotka ja widzialam tylko w gazetce od dzis konkursik Hippa - ale on sie juz wczoraj pojawil... Skrabu nie mam -moze jeszcze dzis beda to wezme



trza kupic 2 opakowania chusteczek cleanic kindi do wygrania 60 bonów na 100zł - opisówka raczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3851192 Napisano: 10.11.2010 09:32:52 w Rossmann
mia napisał(a):

No super, rodzinne pobrane, tym razem bez żadnych problemów emotka



i u mnie też emotka
Fajne te zestawiki Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3844932 Napisano: 08.11.2010 02:48:18 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

No wkurza mnie okropnie to prawko, jestem już po (dopiero) 2 egzaminie emotka Żeby tylko nie wprowadzili tych limitów emotka


nie łam się emotka kumpela moja zdawała duuuużo więcej razy emotka fakt że jeździć nie umie do dziś, ale prawo jazdy ma emotka limity to podejrzewam że pojawią się dopiero jak zostanę ministrem emotka



No wiem, pisałeś emotka Powiedz, z której listy startujesz, to na Ciebie nie zagłosuję, bo wróżę sobie podobną ilośc egzaminów co Twoja znajoma (no tylko, że ja umiem jeździc).
Wkurza mnie, że po tych egzaminach mam przez tydzień jakąś chandrę albo coś takiego, ale jutro jadę ustalic nowy termin emotka I tylko patrzec jak za rok pochwalę się kategorią B emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3844892 Napisano: 08.11.2010 02:33:36 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a ciekawe co zrobią z tymi nagrodami, które przepadły?


regulamin napisał(a):

4.12. Nieprzesłanie wszystkich elementów zgłoszenia w sposób i terminie okreslonym
w regulaminie powoduje utrate prawa do nagrody. W takim przypadku nagrody pozostaja
własnoscia Organizatora.


jak zwykle - zostaną u Organizatora emotka



Noo... szkoda.

Jaspeer wiesz co mnie wkurza od kilku dni? Tobie bym powiedziała, ale z Twoimi poglądami boję się zaryzykowac emotka


zaryzykuj, nie pogryzę emotka a kwestia moich poglądów to do innego wątku pewnie by się nadała emotka



No wkurza mnie okropnie to prawko, jestem już po (dopiero) 2 egzaminie emotka Żeby tylko nie wprowadzili tych limitów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3844875 Napisano: 08.11.2010 02:30:03 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a ciekawe co zrobią z tymi nagrodami, które przepadły?


regulamin napisał(a):

4.12. Nieprzesłanie wszystkich elementów zgłoszenia w sposób i terminie okreslonym
w regulaminie powoduje utrate prawa do nagrody. W takim przypadku nagrody pozostaja
własnoscia Organizatora.


jak zwykle - zostaną u Organizatora emotka



Noo... szkoda.

Jaspeer wiesz co mnie wkurza od kilku dni? Tobie bym powiedziała, ale z Twoimi poglądami boję się zaryzykowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3844850 Napisano: 08.11.2010 02:24:51 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

jaspeer napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

jaspeer napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

jaspeer napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

wrr chyba mi przepadła nagroda z karty dan? nie mozna wygrac na te sama osobe nagrody 3 stopnia z roznych telefonow? w roznym etapie?


zdaje się, że nie można emotka różne nagrody na tą samą osobę i ten sam numer - ok, inaczej - niet ;x


wrrrr kurde gdybym wiedziałą podałabym mamę, zastanawiam sie jak niektóre osoby po 5-6 razy wygrały te sama nagrode 3 stopnia w jednym etapie.... a były jeszcze 2.... jak wybrneły podawały na inne osoby? trzeba by miec duza rodzine:// ale mam nerwa:/ jeszcze babsko zadzwoniło jak jechałam autem i sama sie wkopałam ze nie mam jak zapisac ale w poprzednim etapie wypełniałamte formularze!


a widzisz problem w tym, żeby w przypadku 'miliona' wygranych tego samego stopnia podać dane całej rodziny i znajomych, po czym dogadać się z nimi odnośnie odbioru? emotka ja nie widzę, więc są tacy co i zarobią na tym grube tysiące emotka


zebym wiedziała , to kurde tylko 100 zł ale liczyłam na nie:/ i sama w niewiedzy sie wkopałam..... Myslałam ze 1 osoba w tym samym etapie nie moze wygrac, i ze kolejny etap jest traktowany jako niezalezny


za dobrze by było emotka napisali w regulaminie że jedna osoba może wygrać jedną z nagród każdego stopnia, więc ogólnie trzy to maks emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



a ciekawe co zrobią z tymi nagrodami, które przepadły? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

dzasmina

#3844060 Napisano: 08.11.2010 10:58:59 w Konkursy z dużą ilością nagród
letniowoc napisał(a):

malenka89 napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Mam pytanie o konkurs Schwarzkopf, ten gdzie są do wygrania bilety na Eliite do Warszawy i zestawy kosmetyków. Po wysłaniu sms`a trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie (czas krótszy niz 7 sekund). Może mi ktoś podać to pytanie (np. na PW) emotka



chyba raczej czas nie krótszy niż 7 sekund emotka



No faktycznie emotka A już się martwiłam jak ja zdąże w ciągu 7 s. udzielić dobrej odpowiedzi emotka
samantha22 a z jakiego zakresu są te pytania? Coś o produktach Schwarzkopf? Tak z grubsza pytam emotka



Tak, pytania dotyczą schwarzkopf, np. czy palette to marka do koloryzacji włosów, a w drugim miałam chyba czy Palette to marka do stylizacji włosów. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3815969 Napisano: 29.10.2010 11:45:05 w Paragony
Też szukam paragonu Ariel z Polo Marketu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3780413 Napisano: 14.10.2010 03:44:25 w Wkurza mnie...
Ale wkurzająca ta Zetka emotka Nie mogliby tych zgłoszeń na stronie przyjmowac emotka Wymyśliłam całkiem fajny tekścik emotka ale co z tego jak nie mogę się dodzwonic.
I wkurzyłam się, bo przez to dzwonienie wyczyściło mi całą listę połączeń, a niektórych numerów nie miałam zapisanych emotka
Już za samo dodzwonienie się powinni dawac nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3771024 Napisano: 11.10.2010 01:47:54 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

dzasmina napisał(a):

joan napisał(a):

Z egzaminu na prawo jazdy kat. B, com go dziś zakończyła wynikiem pozytywnym! emotka
Teraz czas zjeść śniadanie emotka



Ale Ci zazdroszczę emotka emotka

Ja dziś w końcu cieszę się, że posprzątałam ten wszechobecny bałagan.
I pogoda taka ładna emotka


Nooo, właśnie, ten wszechobecny bałagan emotka Jeździłam ostatnio po 2x dziennie i w efekcie musiałam wczoraj pożyczyć od siostry parę czystych skarpetek emotka Resztę dnia poświęcam porządkom emotka



A tam porządki, resztę dnia poświęc na świętowanie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3771002 Napisano: 11.10.2010 01:38:26 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Z egzaminu na prawo jazdy kat. B, com go dziś zakończyła wynikiem pozytywnym! emotka
Teraz czas zjeść śniadanie emotka



Ale Ci zazdroszczę emotka emotka

Ja dziś w końcu cieszę się, że posprzątałam ten wszechobecny bałagan.
I pogoda taka ładna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3770283 Napisano: 11.10.2010 09:32:54 w Rossmann
To kto czeka na wyniki?
Domek misia, burżuj i irving tak? Ciekawe czy wszystko dadzą jednocześnie? Powodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0