Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#3769420 Napisano: 10.10.2010 07:33:35 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

dzasmina napisał(a):


Ja myślę, że to, kto jakim jest kierowcą nie zależy od ilości egzaminów. Mój szwagier zdał za 7 razem i jeździ bardzo dobrze, a kuzynka zdała za 2 razem i czasem wyjedzie na wieś (np. nie jeździ autem do kościoła, bo jest duży ruch). Pewnie, że można zdac od razu (bez znajomości), ale to też zależy od egzaminatora i od poziomu stresu, trochę szczęścia też się przyda.

myślę, że obecnie mniej zależy od egzaminatora, niż np jeszcze 6-8 lat temu emotka szczęście? jeśli w nie wierzysz, to pewnie tak emotka



oj, trochę jeszcze zależy. Tak, są kamery i w ogóle, ale jeśli egzaminator, że tak powiem nie jest przychylny, to znajdzie powód do przerwania egzaminu. Jeśli ma się szczęście i trafi się na fajnego to co innego. Wtedy nawet jeśli się nie uda, to pretensję można miec tylko do siebie.
I masz rację, nie każdy powinien miec prawo jazdy.
Ja sobie wmawiałam, że nawet gdybym miała 10 razy zdawac to się nie poddam, ale kiedy już zdam chcę wiedziec, że jestem dobrym kierowcą. No po tym 1 egzaminie się załamałam i dzięki takim komentarzom jak twoje zastanawiam się, czy może nie jestem w tej grupie, która nie powinna go miec. emotka
I wkurzyła mnie dziś siostra komentując mój egzamin. Miejmy nadzieję, że to już ostatni.

I kończę już ten temat, bo się tylko niepotrzebnie nakręcam emotka Następnym razem napiszę o PJ jak zdam. Nawet za 13 razem emotka



Dzasmina nie martw się. Ja zdałam dopiero za 3. razem i jestem bardzo szczęśliwa, że zdałam emotka Znam ludzi, którzy zdawali za pierwszym razem i są zupełnie zieloni na drodze i takich, którzy zdawali po 6- 8 razy, a jeżdżą bardzo dobrze. Z własnego doświadczenia wiem, że wiele zależy od egzaminatora... nawet teraz. Jeden zaliczy Ci egzamin, a inny gdzieś znajdzie jakieś ale, jeśli tylko chce Cię udupić. Nie oszukujmy się. Mój kolega najechał na krawężnik i zdał, kuzynka lekko otarła koło o krawężnik i oblała, bo przecież po krawężnikach jeździć nie będziemy emotka

Masz rację. Pierwszy raz to podeszłam na zasadzie A, zobaczę w ogóle jak to jest. Ale dopiero dziś zjadłam normalnie obiad, jeszcze te wszystkie dobre rady i komentarze typu: ,,Na takim błędzie oblałaś?! W jednej chwili mam ochotę rzucic to w cholerę, a za moment myślę sobie, że przecież umiem jeździc i się nie poddam.
Ee, nie, naprawdę kończę, bo już mam łzy w oczach, a przecież twardziochem trza byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3769346 Napisano: 10.10.2010 07:03:44 w Wkurza mnie...

Ja myślę, że to, kto jakim jest kierowcą nie zależy od ilości egzaminów. Mój szwagier zdał za 7 razem i jeździ bardzo dobrze, a kuzynka zdała za 2 razem i czasem wyjedzie na wieś (np. nie jeździ autem do kościoła, bo jest duży ruch). Pewnie, że można zdac od razu (bez znajomości), ale to też zależy od egzaminatora i od poziomu stresu, trochę szczęścia też się przyda.

myślę, że obecnie mniej zależy od egzaminatora, niż np jeszcze 6-8 lat temu emotka szczęście? jeśli w nie wierzysz, to pewnie tak emotka

oj, trochę jeszcze zależy. Tak, są kamery i w ogóle, ale jeśli egzaminator, że tak powiem nie jest przychylny, to znajdzie powód do przerwania egzaminu. Jeśli ma się szczęście i trafi się na fajnego to co innego. Wtedy nawet jeśli się nie uda, to pretensję można miec tylko do siebie.
I masz rację, nie każdy powinien miec prawo jazdy.
Ja sobie wmawiałam, że nawet gdybym miała 10 razy zdawac to się nie poddam, ale kiedy już zdam chcę wiedziec, że jestem dobrym kierowcą. No po tym 1 egzaminie się załamałam i dzięki takim komentarzom jak twoje zastanawiam się, czy może nie jestem w tej grupie, która nie powinna go miec. emotka
I wkurzyła mnie dziś siostra komentując mój egzamin. Miejmy nadzieję, że to już ostatni.

I kończę już ten temat, bo się tylko niepotrzebnie nakręcam emotka Następnym razem napiszę o PJ jak zdam. Nawet za 13 razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3769252 Napisano: 10.10.2010 06:30:36 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

dzasmina napisał(a):

jaspeer napisał(a):

janiek napisał(a):

jaspeer napisał(a):

janiek napisał(a):

wkurza mnie młoda dziewczyna lat 19 która przywaliła mi wczoraj na parkingu pod Tesco w samochód emotka
Chciała wyjechac nie zmieniła biegu i przywaliła mi w tył auta emotka
Niech zmienią wreszcie przepisy i prawko będzie dostępne od 21 lat



współczuję... może uda Ci się wygrać darmową wizytę u lakiernika/blacharza emotka
prawko mogłoby być nawet od 16 lat, jednak egzamin powinien przebiegać inaczej... emotka :)


Naprawa zostanie pokryta z OC tej dziewczyny ale przyznała się że prawko ma od trzech tygodni i zdała za 7 razem


można powiedzieć że już wygrałeś w takim razie emotka ale co do '7-go razu' to mnie załamałeś... dlaczego nie limituje się ilości podejść do egzaminu? emotka




No proszę Cię. A kto wtedy by miał to prawo jazdy. Z licznego grona znajomych tylko 2 osoby zdały za 2-3 razem, 7 podejśc to dobry wynik emotka W swojej naiwności miałam cień nadziei, że uda się od razu, bo przecież dobrze mi szło, ale już zeszłam na ziemię. Jeśli zdam za 7 razem to będę szczęśliwa. emotka I będę dobrym kierowcą emotka


ja i wielu moich znajomych byśmy posiadali prawo jazdy... emotka w licznym gronie moich znajomych mało kto musiał podchodzić 3ci raz emotka 7 podejść to niebezpieczeństwo na drodze emotka takie moje zdanie emotka choć jak wiadomo - wiele zależy od doskonalenia techniki jazdy i tego jak się dana osoba czuje za kółkiem... można zdać za 1szym razem i być kompletnym baranem za kierownicą, a można zdać za 13tym i tak wypracować technikę jazdy, że będziesz kierowcą 'rajdowym' - w pozytywnym tego słowa znaczeniu emotka
aczkolwiek uważam, że nie każdy powinien mieć prawo jazdy emotka



Ja myślę, że to, kto jakim jest kierowcą nie zależy od ilości egzaminów. Mój szwagier zdał za 7 razem i jeździ bardzo dobrze, a kuzynka zdała za 2 razem i czasem wyjedzie na wieś (np. nie jeździ autem do kościoła, bo jest duży ruch). Pewnie, że można zdac od razu (bez znajomości), ale to też zależy od egzaminatora i od poziomu stresu, trochę szczęścia też się przyda. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3769221 Napisano: 10.10.2010 06:14:21 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

janiek napisał(a):

jaspeer napisał(a):

janiek napisał(a):

wkurza mnie młoda dziewczyna lat 19 która przywaliła mi wczoraj na parkingu pod Tesco w samochód emotka
Chciała wyjechac nie zmieniła biegu i przywaliła mi w tył auta emotka
Niech zmienią wreszcie przepisy i prawko będzie dostępne od 21 lat



współczuję... może uda Ci się wygrać darmową wizytę u lakiernika/blacharza emotka
prawko mogłoby być nawet od 16 lat, jednak egzamin powinien przebiegać inaczej... emotka :)


Naprawa zostanie pokryta z OC tej dziewczyny ale przyznała się że prawko ma od trzech tygodni i zdała za 7 razem


można powiedzieć że już wygrałeś w takim razie emotka ale co do '7-go razu' to mnie załamałeś... dlaczego nie limituje się ilości podejść do egzaminu? emotka




No proszę Cię. A kto wtedy by miał to prawo jazdy. Z licznego grona znajomych tylko 2 osoby zdały za 2-3 razem, 7 podejśc to dobry wynik emotka W swojej naiwności miałam cień nadziei, że uda się od razu, bo przecież dobrze mi szło, ale już zeszłam na ziemię. Jeśli zdam za 7 razem to będę szczęśliwa. emotka I będę dobrym kierowcą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3767315 Napisano: 09.10.2010 05:53:16 w Wkurza mnie...
kaczord napisał(a):

mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

ALe się wkurzylam emotka emotka emotka
Dzwonię do teściowej wypytac o szczegóły tego wygranego weekendu, a ona na to, że dostała sms z podziękowaniami i tyle emotka emotka
I gdzie tu mowa o weekendzie, a jeszcze dzwoniła jej wnuczka z potwierdzeniem, że babcia weekend wygrała.
No ja mogłam byc rozkojarzona po egzaminie, ale żeby tyle osób nie potrafiło sms emotka odczytac emotka emotka
I jakby nie mogli się wczoraj pofatygowac i chocby sms przyslac ze pomyłka, gdybym teraz nie zadzwoniła dalej szukałabym paragonu albo chętnego na wygraną emotka
Jeszcze raz zadzwoni, że coś wygrała to zaraz się rozłączę albo nie uwierzę póki nie zobaczę.

Przepraszam wszystkich piszących na PW za zamieszanie.

Teściowa też człowiek, pomylic się może, ale żeby aż tak emotka emotka


Podejdź do tego po prostu w ten sposób: emotka emotka emotka
Poza tym narodził się nowy dowcip o teściowej, co wygrała weekend relaksu emotka


Trzeba było jej powiedzieć, żeby jechała do stolicy po odbiór nagrody emotka



Śmichy, hihy, ale tak mi ciśnienie podniosła...
Jak już pospieszyła z dobrą nowiną to mogła też pofatygowac się ze sprostowaniem.

A w ogóle to mam dziś wkurzający dzień. Obiad przypaliłam (żyję jeszcze wczorajszym egzaminem), pranie się nie doprało, a tego okropnego bałaganu nawet nie chce mi się zamieśc pod dywan.

Jedyny promyczek jaki mi dziś zaświecił, to mąż, który postanowił kupic mi godzinki przed następnym egzaminem emotka Chociaż, z drugiej strony, z takim talentem to i następny kurs nie pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3766284 Napisano: 09.10.2010 08:33:09 w Wkurza mnie...
ALe się wkurzylam emotka emotka emotka
Dzwonię do teściowej wypytac o szczegóły tego wygranego weekendu, a ona na to, że dostała sms z podziękowaniami i tyle emotka emotka
I gdzie tu mowa o weekendzie, a jeszcze dzwoniła jej wnuczka z potwierdzeniem, że babcia weekend wygrała.
No ja mogłam byc rozkojarzona po egzaminie, ale żeby tyle osób nie potrafiło sms emotka odczytac emotka emotka
I jakby nie mogli się wczoraj pofatygowac i chocby sms przyslac ze pomyłka, gdybym teraz nie zadzwoniła dalej szukałabym paragonu albo chętnego na wygraną emotka
Jeszcze raz zadzwoni, że coś wygrała to zaraz się rozłączę albo nie uwierzę póki nie zobaczę.

Przepraszam wszystkich piszących na PW za zamieszanie.

Teściowa też człowiek, pomylic się może, ale żeby aż tak emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3764572 Napisano: 08.10.2010 01:38:15 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

No i nie zdałam tego egzaminu na prawko emotka I to na takim prostym błędzie emotka emotka I mój instruktor mnie objechał, bo dla niego miałam zdac za pierwszym razem, a nie na takiej prościźnie się wyłożyc emotka Eee, szkoda gadac.


Nie martw się, ci co nie zdają za pierwszym razem, jeżdżą potem lepiej emotka
Ja zdałam za trzecim, a przy pierwszym to tak mi nerwy siadły, że wyłożyłam się już na łuku (sic!) emotka
Będzie dobrze! emotka



Potwierdzam, pierwszy raz również oblałam na łuku, choć wg mojego instruktora powinnam go zrobić z zamkniętymi oczami... To jest jednak stres. Nie martw się, będzie lepiej, powodzenia
emotka


shorty87 napisał(a):

dla każdego egzaminatora mamy zdawać za pierwszym razem, ale to się tak nei da:P ja za pierwszym razem sie tak zestresowałam, że noga mi latała tak szybko, że na spokojnei nie umiałam tego powtórzyć i nie dojechałam do słupków emotka emotka emotka nie widziałam ich po prostu czarna rozpacz:D a jak się już zda to dopiero w ruchu prawdziwym takim uczysz się jeździć więc nie ma dla mnei różnicy czy ktoś zda za 1czy10 bo często zwłaszcza w moim mieście to widzi misie egzaminatora więc głowa do góry



Macie rację. Ja plac zrobiłam dobrze bez poprawek i jak wyjeżdżałam na miasto to też nie mogłam tej nogi utrzymac, a ręce jeszcze mi się trzęsą emotka I zaraz przy wyjeździe widzę stoi Stop jak słup, to stanęłam równiutko przed znakiem, a że wolne było to przy drodze już się nie zatrzymałam i doopa emotka emotka
A że instruktora miałam naprawdę fajnego i tłukł mi takie sprawy bez przerwy, to mi się dostało po uszach. Nie spodziewałam się, że tak będę to przeżywała, jak wracałam do domu to mi nerwy puściły i łezki ocierałam, żeby nikt nie widział. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3764418 Napisano: 08.10.2010 12:51:46 w Paragony
Szukam paragonu z Dove na 20zł. Jak zawsze miałam, to w tej edycji nie mam:( A na dodatek to teściowa wygrała. Paragon z początku promocji. Propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3764297 Napisano: 08.10.2010 12:18:18 w Wkurza mnie...
No i nie zdałam tego egzaminu na prawko emotka I to na takim prostym błędzie emotka emotka I mój instruktor mnie objechał, bo dla niego miałam zdac za pierwszym razem, a nie na takiej prościźnie się wyłożyc emotka Eee, szkoda gadac. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3761702 Napisano: 07.10.2010 12:57:32 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że skończyłam dziś kurs na prawko definitywnie i baardzo mi smutno, bo fajnie było. Eh... chyba łezka mi się w oku kręci...

A jutro mam egzamin emotka emotka praktyczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3761617 Napisano: 07.10.2010 12:23:42 w Paragony
Szukam paragonu z Londy z przed 19.09. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3753289 Napisano: 04.10.2010 03:08:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Chuck dotarł, ale w porównaniu z miśkiem z Sagi... eee... właściwie to nie ma z czym startowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3753266 Napisano: 04.10.2010 03:03:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy Londa informowała już z III etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3744632 Napisano: 01.10.2010 08:14:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka Dotarł i do nas misiek z Sagi emotka
A ile radochy ma moja Stokrotka - bezcenne. Jest od niego tylko trochę wyższa i bardzo lubię patrzec jak go nosi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3741239 Napisano: 30.09.2010 10:34:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Drugi i niestety ostatni kosz z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3738331 Napisano: 29.09.2010 01:36:12 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że wczoraj ktoś dzwonił z zastrzeżonego i jak odebrałam to się rozłączyło (a odebrałam może po sekundzie, bo akurat telefon miałam pod ręką). I dziś patrzę a tu znowu połączenie z zastrzeżonego nieodebrane, a specjalnie telefon podgłosiłam - musiał byc bardzo krótki sygnał. I bardzo mnie to wkurza emotka
A z jakiego numeru Londa dzwoni? I czy dzwonią już może z III etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3737266 Napisano: 29.09.2010 08:55:59 w Rossmann
A czy ktoś wie ile to jest miesięczny zapas farb do włosów emotka
1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3734195 Napisano: 28.09.2010 02:18:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I jeszcze odebrałam edukacyjną wyprawkę Egmont z Rossmana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3733711 Napisano: 28.09.2010 12:17:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosz z biedronki ale 1, czekam na jeszcze 1.

I niespodziewanie popielniczka i zapalniczka z L&M (popielniczka beznadziejna, ale jak za nic to może byc). Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#3724708 Napisano: 25.09.2010 03:03:11 w Rossmann
radosna napisał(a):

Czy z jednego komputera można w Rossmannie wysyłać odpowiedzi z dwóch kont? Ktoś kiedyś pisał, że oni - podobnie jak i Tesco - nie lubią takich osób, które wysyłają na wiele kont z jednego komputera. Ale ja nie chcę na wiele kont, tylko na siebie i na Mamę.



ja tam wysyłam zazwyczaj na siebie i męża i nie widzę problemu, czasem mi się udaje, czasem jemu. I chyba nie mam zmiennego IP. Wyświetl w wątku >>
0 0