Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
w regulaminie jest 400 zestawów. a 50 na tej glównej konkursu.
Wyświetl w wątku >>
Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma...
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
tak, widzialam, ale po odblokowaniu piszą o wygraniu 1 z 50 zapasów. dlatego się zastanawiam ile tego w końcuy jest? Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
jakoś mam nieodparte wrażenie, że przylożylam do tego rękę
może mi ktoś powiedzieć ile tych nagród jest w palette? 1 z 50 zestawów, czy 400 szt czy ile tego? Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
no raczej tak Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
o 12.30 byl wpis ze sluchawkami
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
do 15.09 mają czas. mam nadzieję, że jeszcze nie informowali.
eh czekam na tego pendraka i chyba się nie doczekam
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
np dove daje zaproszenie dwuosobowe do jachranki
https://www.e-kon...118434/#.Uiy5WKIj2So
a palette to, o ile dobrze pamiętam, roczny zapas, czyli 12 sztuk.
myślę, że byloby milo, gdyby osoby, które mają dostęp do konkursów wklejaly info o zasadach i nagrodach. Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
tylko że u mnie to chyba nie wirus, bo skanowanie nic nie pokazalo. na pewno nie policja. do serwisu oddam go dopiero pod koniec tygodnia i tak się zastanawiam co, jak i ile. Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
jedyne co mi przeszkadza to to, że tą blokadę mogliby dać po kliknięciu w zakladkę "weź udzial", tak żeby można bylo poznać zasady i nagrody wcześniej.
bez zakupu nie wezmę udzialu, a jeśli już kupię to mogę im nawet opakowanie oddać, o ile zawartość zużyję
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
wiem co czujesz. mojego lapka tez szlag trafil, a bardzo się przywiązalam i mialam tam wszystko co mi bylo potrzebne.
a moze ktos mial cos podobnego i powie czy jest dla niego nadzieja
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
chyba jeszcze nie. mają czas do 15.09 Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
ja mam odnotowane, że z pierwszego we wtorek dzwonili Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
jutro, pojutrze Wyświetl w wątku >>
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
no tak, o nipie wiedzialam, reszty się domyślalam. chodzilo mi raczej o to, czy dostal ktoś plytę nie podając tych danych
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
dzasmina
Postów 2382
Data rejestracji 10.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane