Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dzasmina

dzasmina

#6447055 Napisano: 29.12.2017 23:24:39 w Wkurza mnie...
generalnie staram się zamykać, ale jak wyjdę z domu, to zaraz mi się wydaje, ze telefon dzwoni i tak co chwilę sprawdzam, że nie opyla mi się zasuwać. jeszcze się na Marcu nie zawiodłam, oby tak zostało. Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6447048 Napisano: 29.12.2017 22:53:57 w Wkurza mnie...
nie sądziłam, że kiedyś to nastąpi, ale rozumiem cudaczka. ja zazwyczaj noszę otwartą torebkęemotka pcham do niej zakupy, papiery i co tam trzeba, więc muszę mieć do niej swobodny dostęp, a telefon musi mieć swoje miejsce. raz mi wyleciał z przegródki, wpadłam w panikę, że zgubiłam, dopiero jak przetrząsnęłam ten śmietnik, to go na dnie torebki znalazłam. z okazji nowego roku miałam tam zrobić porządek, ale... rozwaliła mi się tubka z klejem, a synek otworzył w niej pojemnik z brokatem i nawet mi się nie chce sprawdzać co przepadło.
hmm ale nic jeszcze nie zgubiłam, ani nikt nie skorzystał z zaproszeniaemotka nom, nie wiem czy to mnie nie wkurzaemotka Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6446945 Napisano: 29.12.2017 19:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

To nie jest potwierdzone info, ale wydaje mi się to tak oczywiste jak 2+2. Mogę się oczywiście mylić. Co do produktu Velvet - ludzie tak tylko kupowali czy też ktoś wygrał i taki paragon przeszedł pozytywnie weryfikację? Inna sprawa, ze tam każde opakowanie ma kod kreskowy, czyli producent dopuszcza sprzedaż na sztuki.
gryszelm, jedna bateria oryginalnie tak pakowana to jest inna sprawa, taka wyszła z fabryki.

no ok, dla mnie to nie jest takie oczywiste, bo o ile chusteczek nie mieli, ani nie chcieli sprzedawać na sztuki, to baterie już tak. nie wiem co na to producent, ale skoro są sklepy, które dają taką możliwość, to wg mnie jest to produkt konkursowy, bo w regulaminie nie widzę zapisu, że ma być opakowanie. może oni też tego nie przewidzieli?
zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6446923 Napisano: 29.12.2017 17:45:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

tak , ale chusteczki miały kod kreskowy!

no tak, ale np na długopisie kodu nie ma, a kupić można.
zresztą nie znam się, nie orientuję się. baterii nie kupowałam po znajomości, a i sklep to spora sieciówka, skoro takie mają w sprzedaży, to ja nie wnikałam.

ps czy ktoś może odsyłał paragon z pojedynczą baterią? proszę o pw Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6446914 Napisano: 29.12.2017 17:21:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Miła26 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Miła26 napisał(a):

ktoś orientuje się może czy na konkurs Duracell może być kupiona jedna bateria?

Jeśli masz na myśli taką wyjętą ze zbiorczego opakowania i sprzedawana na sztuki w osiedlowym kiosku, to nie, bo to nie jest produkt konkursowy. 

myślałam,że to nie ma znaczenia

To tak jakbyś miała kupić na konkurs Milki jeden produkt i kupiłabyś jedno ciastko wyjęte z paczki u pani Zosi w sklepiku. Coś tu nie gra, prawda? emotka  Produkt to produkt, taki jak wyszedł z fabryki.

ale to potwierdzone info? nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie nawet pani Krysia z mojego wiejskiego sklepiku nie sprzeda ciastka wyjętego z opakowania, ale baterie już tak. i wg mnie jest to dowolny produkt konkursowy. to tak jak dowolny produkt velvet - nie wszędzie można kupić chusteczki na sztuki, ale kto znalazł, to miał. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6444192 Napisano: 19.12.2017 21:59:51 w SZUKAM....
ewunia napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

kto podpowie w jakim markecie mozna kupic ladne i niedrogie choinki???
w lidlu byly ale przegapilam, i teraz zostaly u nas same chocholy:(

prosze pomozcie emotka

...może w Castoramie zobacz, u nas były przyzwoite i nie drogie emotka

u mnie widziałam pod kauflandem, jak chyba co roku Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6439612 Napisano: 09.12.2017 22:10:36 w Dziś cieszę się z.....
a ja cieszę się, może nie dziś, bo już od miesiąca z nowego aparatu. początkowo użytkowanie było męczące, ale zaczyna mi się coraz bardziej podobać. cieszę się, że wreszcie mogłam sobie na niego pozwolić. Wyświetl w wątku >>
1 koper 0

dzasmina

#6434010 Napisano: 28.11.2017 11:36:12 w Wkurza mnie...
andii napisał(a):

Jak wygrałaś w princepolo , to na @ przychodzi formularz do wypełnienia i tam ten kod jest napisany! tylko fotkę wgrywasz z tym właśnie kodem emotka

Że też nie przyszło mi do głowy najpierw kliknąć w ten linkemotka
Dzięki Ci dobra kobietoemotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

dzasmina

#6433732 Napisano: 27.11.2017 18:49:36 w Wkurza mnie...
mkrzysiek napisał(a):

Sprawdź konto kasa znikła emotka  zwrot zrobią w ciągu 14 dni na fb ludzie o tym piszą.

teraz nie wiem czy się cieszyć, czy ponawiać, bo na koncie nie ma śladu po tej operacji Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6433700 Napisano: 27.11.2017 17:53:08 w Wkurza mnie...
mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie Rossmann i robienie ludzi w balona.
Od piątku składałem zamówienia i ciągle czegoś brak emotka

i mnie rossmann wkurza. zamówić się udało, ale zapłacić chyba już nie. płaciłam kartą i ciągle jest, że zamówienie nieopłaconeemotka

i jeszcze mnie wkurza, że w ostatniej chwili udało mi się wygrać w prince polo i z radości ciepnęłam papierek na stosik wcześniej zgłoszonych, przetasowałam, gdy liczyłam za którym razem mi się udało i teraz się głowię, który wygrał. a iq oczywiście nie odpisuje Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6432466 Napisano: 23.11.2017 22:42:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

są tam odpowiedzi FAQ i chyba z tego co pamietam w regulaminie, ale zaraz sprawdzę.

że musi być zakończona to już doczytałam, ale tego pytania ni ma. no nic, byle do jutra.
Miłej nocki emotka

edit: a no właśnie chyba nie spełnię tych wszystkich warunków w jednej rundzieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6432453 Napisano: 23.11.2017 22:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

dzasmina napisał(a):

Zrobiłam dziś zakupy na allegro, ale płatność jest jeszcze rozpoczęta, a dziś kończy się runda. Będę miała szansę zagrać jutro jak płatność się zakończy, czy po ptakach już? emotka

z tego co zrozumiałam, to płatność zakończona musi być w  danej rundzie

oby, bo to miał być złoty strzał, a chyba jak zwykle strzeliłam, ale jak kulą w płot.
a gdzie to pytanie znajdę? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6432447 Napisano: 23.11.2017 22:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobiłam dziś zakupy na allegro, ale płatność jest jeszcze rozpoczęta, a dziś kończy się runda. Będę miała szansę zagrać jutro jak płatność się zakończy, czy po ptakach już?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6428640 Napisano: 14.11.2017 21:30:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani jednego głośnika z dcemotka , wyczekiwanej zmywarki od smolara też nie będzie, ani zakupami w answear się nie pocieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6427190 Napisano: 11.11.2017 21:33:42 w Wkurza mnie...
pewnie też, ale i zmęczenie swoje robi.
do tego jeszcze dałam się namówić na "rękodzieło" i zaczyna mi brakować czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6427182 Napisano: 11.11.2017 21:13:21 w Wkurza mnie...
zamiast duracella ja kupiłam gp, a mąż energizera, a durexa kupiłam w rossmannieemotka no co się dzieje?! Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

dzasmina

#6425030 Napisano: 06.11.2017 16:20:33 w Winiary
grzybekmalutki napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a w jakich godzinach działa ta infolinia?

9-17

dziękuję emotka
może jeszcze uda mi się dodzwonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6425021 Napisano: 06.11.2017 16:08:26 w Winiary
a w jakich godzinach działa ta infolinia? Wyświetl w wątku >>
0 0

dzasmina

#6420339 Napisano: 25.10.2017 13:08:50 w Zdjęcia naszych wygranych
pięknie zapakowany voucher Yasumi
Wyświetl w wątku >>

dzasmina

#6413903 Napisano: 09.10.2017 16:24:17 w Dziś w telewizji polecam film...
i ja już idę po herbatkę i zajmuję miejsce przed tv emotka
jeszcze tylko makijaż zrobięemotka Wyświetl w wątku >>