Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agamaty

agamaty

#5968200 Napisano: 16.01.2015 11:28:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

znów bombonierki, mam komunikat Test zakończony. Poprawnych odpowiedzi: 3.Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać od nas bombonierkę:Można wygrać tylko jedną bombonierkę!a żadnego @ dziś nie dostałam

no to chyba znaczy, że rano wygrałam? miał ktoś taką sytuację?

ja dziś wpisałam dane i adres mamy, mail też inny niż we wczorajszej wygranej. I info, że można wygrać tylko jedną bombonierkę. Więc może to jednak kwestia IP? Nawet z innego laptopa pisałam, ale IP mamy stałe...
Jedna bombonierka mi wystarczy, ale jak już jestem uziemiona w domu to mogłabym na dzień babci coś wygrać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967823 Napisano: 15.01.2015 17:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przymuliło i napisało, że mogę wygrać tylko jedną bombonierkę dziennie
Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967612 Napisano: 15.01.2015 13:22:49 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

Do tego, w temacie - teściowa dzwoni co dzień i sie pyta czy nie będę dziś rodzić (nie, nie będę) i znów podkreśla, że jak będą mi chcieli zrobić cc to mam się zgodzić... o matko święta... Czy ja mogę to dziecko urodzić w spokoju??? 

Aga, Ty teraz masz się niczym nie przejmować.emotka
A już najmniej teściową - niech sobie sama zafunduje CC. Jak dobrze zapłaci to może i bez ciąży jej gdzieś prywatnie zrobią.emotka

W temacie - zła passa, zły nastrój... emotka   I praca, a dokładniej to, że niedługo mogę jej nie mieć. emotka


hehe, ona o tej cesarce to już mi od czasów pierwszego dziecka truje. Nawet pieniądze chciała dawać. Myślałam, że przy trzecim już zrozumie, ale jak widać wciąż ma jakieś wątpliwości.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967601 Napisano: 15.01.2015 13:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

michalex napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale gdy wypełniłem teraz formularz to dostałem komunikat: "Można wygrać tylko jedną bombonierkę!". Jeszcze nie wygrałem bombonierki (nie dostałem maila).

u mnie było podobnie. i tak się właśnie zastanawiam jak to ludzie robią, że wygrywają kilka sztuk??? ja jednak dostałam potwierdzenie na e-mail emotka

a to nie jest kwestia różnych adresów podawanych za każdym razem (pocztowych i mail)? Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967574 Napisano: 15.01.2015 13:04:16 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

Jak ktoś bierze kredyt na 30 lat, a ja taki mam i takie mają na ogół ludzie, którzy biorą hipoteczny to skrajną nieodpowiedzialnoscią jest zakładać, że nic się nie stanie. To nie jest rok, dwa, pięć - to 30 lat!!! Ja żyję już kilka lat z kredytem i też czasem nachodzą  mnie  myśli, co będzie gdy ja lub mąż stracimy pracę lub nie daj Boże jakaś choroba się przypląta - to było i jest  moje ryzyko i za to odpowiadam. Dla mnie po prostu nie jest fair wobec innych kredytobiorców pomoganie tym co wzięli kredyt we frankach - uprzywilejowana grupa. I dodam jeszcze tylko, że aby wziać kredyt we frankach trzeba było mieć lepszą zdolność kredytową niż np dla złotówek - i tyle w temacie. A poza tym to wkurza mnie, że na tablecie źle cytują mi się posty w tym wątku emotka



ale jak według ciebie objawia się pomaganie kredytobiorcom, którzy wzięli kredyt we frankach? Bo ja nigdy złotówki od nikogo nie dostałam w ramach żadnej pomocy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967567 Napisano: 15.01.2015 12:47:52 w Wkurza mnie...
eveliina napisał(a):

Wkurza mnie znów panika odnośnie kursu franka - mi jakoś rząd nie pomagał w spłacie kredytu, gdy stopy procentowe były znacznie wyższe niż teraz! Znajomi wzieli kredyt ten sam we frankach, my w złotówkach, oni przez lata żyli śmiejąc się z naszej głupoty, jeżdżac na super wakacje i żyjąc na wyższej stopie niż my, a teraz strach w oczach. I żeby nie było - nie chodzi mi o głupią satysfakcję, na zasadzie a dobrze wam tak, ale przecież każdy został poinformowany o ryzyku związanym z wahaniem kursu walut, no to o co chodzi? 

ale mi tez rząd nie pomógł w spłacie ani nawet na to nie liczę. Oprocentowanie mam teraz ok 1% więc nie ma tragedii. Ale akurat na 15 mamy spłatę więc sam fakt, że akurat dzis sobie to skacze to mnie wkurza. Świadoma byłam ryzyka kursowego więc nie płaczę i nie tragizuję. Jeszcze 21 lat będe to spłacać, więc wiele się może zmienić. A i tak nadal płacę mniej niż ci co wzięli ten sam kredyt w PLN. No i nie powiedziałabym, że ta różnica pozwoliła mi żyć na wyższej stopie i smiać sie z innych - nie zaglądam nikomu do portfela i nie obchodzi mnie co robi ze swoimi pieniędzmi. A wkurza mnie teściowa bo przeczytała na pasku w TV że frank podrożał i dzwoni co my teraz zrobimy. A co ją to obchodzi? Nasz kredyt i nasza sprawa.

Do tego, w temacie - teściowa dzwoni co dzień i sie pyta czy nie będę dziś rodzić (nie, nie będę) i znów podkreśla, że jak będą mi chcieli zrobić cc to mam się zgodzić... o matko święta... Czy ja mogę to dziecko urodzić w spokoju???  Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967534 Napisano: 15.01.2015 12:13:18 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Serio byłaś w sklepie bez żadnej promocji? Ja się jeszcze nie złamałam, myję wszystko w samej wodzie, prawie nie jem, kawy nie piję, ale w ramach rekompensaty popijam trochę alkohol, wczoraj było wino mussssujące emotka


Nie ma się z czego śmiać - sama oddałam zapasy na Szlachetną i zostałam z niczym, a konkursów brak. Udałam się do sklepu, a tam od zarąbania proszków! Musiałam ceny porównywać i gramatury i ilość prań i na czytnik chodzić, dżyzys, pół godziny głupi proszek wybierałam. A gdyby organizowano konkurs, wzięłabym z półki towar promocyjny nawet mu się nie przyglądając emotka


hehe, i to się nazywa świadomy konsument emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5967479 Napisano: 15.01.2015 11:17:50 w Wkurza mnie...
kurs franka mnie dziś dobija... że też na 15 dzień miesiąca mamy spłatę raty...  Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5964544 Napisano: 08.01.2015 21:48:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
raaany... ja już chyba nigdy nic nie wygram... AJAX. jak mogłeś mi to zrobić?? Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5963793 Napisano: 07.01.2015 09:28:24 w SZUKAM....
szukam konkursów, gdzie trzeba kupić szampon do włosów, kremy do rąk i kremy do twarzy. Jakoś nagle mi się zapasy pokończyły.... Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5961498 Napisano: 30.12.2014 15:53:25 w Wkurza mnie...
Kupiłam duży Vanish na konkurs ... Tylko szkoda ze zrobiłam to w Carrefourze zamiast w Intermarche... Grrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5961229 Napisano: 29.12.2014 23:18:10 w Kaufland konkursy
Dzis dotarły bony do mnie
Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5961183 Napisano: 29.12.2014 20:51:41 w Biedronka
Regulamin mówi o podaniu peselu autora pracy a w załączniku nie widzę na to miejsca. Wpisywaliscie gdzieś? Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5959680 Napisano: 23.12.2014 18:03:16 w Inne mniejsze markety
A miał ktoś telefon z bonem z 8 i 9 grudnia? Ja mam SMS, żadnych nieodebranych nie miałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5959666 Napisano: 23.12.2014 17:05:37 w Inne mniejsze markety
ziolko napisał(a):

asante napisał(a):

gocha542 napisał(a):

sms z Polowania na nagrody z 9 grudnia....czy to kubek?


Prawdopodobnie tak, też mam. Do kiedy trzeba ten paragon odesłać? Dają 3 dni, ale roboczych czy normalnych?



pytałam pani, do kiedy mam odesłać paragon, bo teraz jestem w trakcie przygotowań świątecznych, to powiedziała, że do poniedziałku


Ziółko, a mówiła czy te smsy to sa tylko kubki? Bo znaczek bedzie droższy niż ten kubek...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5958319 Napisano: 19.12.2014 16:28:03 w Inne mniejsze markety
asante napisał(a):

mia napisał(a):

asante napisał(a):

No dobra, niech sobie wsadzą te gary, mam je w nosie emotka

Hm, to ja je mam w całkiem innym miejscu... emotka


A fe mia! Gary służą do czegoś innego.



to ja z wami, niech się wypchają. Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5957129 Napisano: 17.12.2014 15:17:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
amen, krzyżyk nad moim konkursowaniem... nie umiem nic wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5957127 Napisano: 17.12.2014 15:15:07 w Leclerc
a u mnie zero... Ja już chyba nigdy nic nie wygram ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5957026 Napisano: 17.12.2014 12:58:10 w Leclerc
ja też słałam sms, liczę, że jeszcze nie informowali... Wyświetl w wątku >>
0 0

agamaty

#5957024 Napisano: 17.12.2014 12:57:21 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Bu...maile z koszami poszły z leclerca a ja sms słałam głupia..nie wiem czemu.. cenzuraznowu nic



ja też słałam sms, myslisz, że nie dawali za to nagród? Ja tam się jeszcze połudzę. A wkurzaą mnie te gary z DC - uparłam się na nie i będę walczyć, o! Za chwilę będę matką wielodzietną, garów mi trzeba, garów!

Wyświetl w wątku >>
0 0