Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karkocka

karkocka

#3223364 Napisano: 21.03.2010 09:32:15 w Pomocy!!!!
elzbieta napisał(a):

witam wiem ze to nie kliknijcie ale to jest wyjatkowa sytuacja jutro konczy sie konkurs i strasznie nowym szybko dochodza glosy wiec moge do jutra odpasc prosze o glosiki
http://elabarbara.www.satynowarandka.pl


i odemnie glosik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3220233 Napisano: 20.03.2010 07:57:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magic18girl napisał(a):

szampon,odżywka i dwa lakiery wo paznokci z matrixa a nawet niewiedziałam że wygrałam emotka


u mnie tez niespodziewanie Matrix emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3213968 Napisano: 18.03.2010 08:43:33 w skojarzenia
0 0

karkocka

#3213936 Napisano: 18.03.2010 08:36:21 w skojarzenia
komin-kominiarz Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3210794 Napisano: 17.03.2010 09:17:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dzieciece przeboje 3 z MiniMini emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3210631 Napisano: 17.03.2010 08:34:17 w skojarzenia
0 0

karkocka

#3187836 Napisano: 11.03.2010 11:11:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
torba i koszulka z HBO emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3183998 Napisano: 10.03.2010 10:19:37 w skojarzenia
słońce-plaża Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3181912 Napisano: 09.03.2010 04:04:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
amif napisał(a):

bulionetki


i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3180372 Napisano: 09.03.2010 07:52:37 w skojarzenia
zmierz siły na zamiary-dobre chęci Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3180339 Napisano: 09.03.2010 07:40:24 w Żegnamy zmarłych

karkocka

#3179430 Napisano: 08.03.2010 07:23:07 w skojarzenia
słoneczny patrol-same balony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3179403 Napisano: 08.03.2010 07:16:52 w skojarzenia
to działa na facetów!-duże balony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3179052 Napisano: 08.03.2010 05:10:32 w Rossmann
ksyntia napisał(a):

30 sec. mi wysłało zgłoszenie na tusz emotka


u mnie chyba jeszcze dłużej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3179012 Napisano: 08.03.2010 04:54:31 w Pomocy!!!!
proszę o pomoc w quzie, już chyba wpisałam wszystkie opcje emotka
http://www.instytut.pl/sensitive/

proszę PW Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3176492 Napisano: 07.03.2010 06:46:31 w skojarzenia
0 0

karkocka

#3176152 Napisano: 07.03.2010 04:00:09 w skojarzenia
rudy rydz!-grzybek Wyświetl w wątku >>
0 0

karkocka

#3175487 Napisano: 07.03.2010 11:24:43 w skojarzenia
0 0

karkocka

#3175472 Napisano: 07.03.2010 11:19:15 w skojarzenia
0 0

karkocka

#3175467 Napisano: 07.03.2010 11:16:54 w Pomocy!!!!
sambolera napisał(a):

adamaszek napisał(a):

sambolera napisał(a):

adamaszek napisał(a):

Czy ktoś może miał podobna sytuację do mojej:
Zaprenumerowałem dwa miesięczniki z jednego wydawnictwa - jeden dostałem na czas, drugi miał być ok. 25 lutego - do tej pory nie dotarł. Czy w takiej sytuacji przyślą mi raz jeszcze czy przepadł numer marcowy???



czy to Bauer może?



Taaak!



mam u nich dwie prenumeraty i też miałam kilka razy problemy
zaraz znajdę maila którego ja używam w korespondencji i Ci wyslę na pw


Ja u nich prenumeruję Twój Styl od wielu lat i kilka razy zdarzyło się ,że nie doszła do mnie gazeta,ale zadzwoniłam do nich i bez problemu przysyłali jeszcze raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0