Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gonika

gonika

#2723696 Napisano: 07.10.2009 07:03:00 w Paragony
Mam paragon z Kasi z lipca, sierpnia i września Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2713527 Napisano: 04.10.2009 06:56:53 w Paragony
Mam paragon z KASI z 1 września Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2677776 Napisano: 21.09.2009 10:45:43 w Paragony
cudaczek121 napisał(a):

samantha22 napisał(a):

coring napisał(a):

lelic napisał(a):

madziamck napisał(a):

lelic napisał(a):

tak ale o tym konkursie dowiedziałam sie z tego forum i pisaliście ze nie trzeba emotka


swoją drogą to od czego są regulaminy emotka



o od czego jest to forum - najpierw piszecie ze nie trzeba a teraz nikt nie chce paragonu dac?
emotka


po pierwsze - zamilcz!
po drugie - jak ci ktos na forum napisze, ze aby dostac nagrode najpierw musisz cenzura zjesc, to zjesz?
po trzecie - naucz sie czytac regulaminy - masz nauczke
po czwarte - jakbys byla grzeczna i grzecznie poprosila to napewno jakas dobra osoba by sie znalazla i odstapila paragon


emotka

coring święta racja emotka


Jak ja nienawidzę takich pieniaczy mających tendencję roszczeniową emotka Nic tylko daj i daj,a jak nie dasz,to jesteś be



Ale cały czas pisałyśmy że nie trzeba wysyłać paragonu, dopóki nie poproszą. To jest chyba różnica. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2663368 Napisano: 16.09.2009 10:52:31 w Wkurza mnie...
A ja z racji wieku nadaję się do kawy i kremów. Ale zupki też jem, nie tylko ci młodsi, a pasta tez przydałaby się. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2652908 Napisano: 12.09.2009 12:05:52 w Zostań testerem.
potworkaa napisał(a):

a ktoś się załapał do kampanii Nic Nac's? ja tak strasznie chciałam a mam tylko te zupki emotka


A ja ci bardzo zazdroszczę tych zupek. U mnie nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2650734 Napisano: 11.09.2009 10:57:38 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

tatek22 napisał(a):

sophie napisał(a):

tatek22 napisał(a):

wkurzają mnie osoby,które widząc na mdw że się wygrało kosz dove-nachalnie spamuja pytając czy trzeba miec paragon-o której wysłać i ile dni o prychodzi info o wygranej-heh,hej-wystarczy poczytac regulamin a a nie szukać łosi!!!!!




Ja nie spamuję ,ale że tak powiem , napisze sobie ,że korona by ci z głowy nie spadła jak odpisał i pomógł.
Ja przed chwila tez napisałam o kawie lavazza ,bylo kilka zapytań na priv i jakoś odpowiedziałam bez problemu.


no spox ale czy w loterii można miec jakies podpowiedzi jeśli losuje system?
też odpowiadałam ale ile można...?




zgadzam się a rozwala mnie pytanie czy trzeba mieć paragon?? emotka
Już kilka osób szuka paragonów emotka wyraźnie w regulaminie napisali ze w ciągu 7 dni mogą oddzwaniać ( i losowo powybierali i dzwonią)
ale dobrze ze z tym porządek zrobili - łatwiej pójdzie wygrać emotka mam nadzieje ze zweryfikują WSZYSTKICH a nie tylko losowo


Popieram. Gdy okazało się, że nie trzeba wysyłąć paragonów to wszyscy wysyłają sms i wygrywają. A ja siedzę z tym paragonem i nie mam wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2650598 Napisano: 11.09.2009 10:25:01 w Wkurza mnie...
tatek22 napisał(a):

wkurzają mnie osoby,które widząc na mdw że się wygrało kosz dove-nachalnie spamuja pytając czy trzeba miec paragon-o której wysłać i ile dni o prychodzi info o wygranej-heh,hej-wystarczy poczytac regulamin a a nie szukać łosi!!!!!


Mnie także. Czy ludzie wogóle nie czytają regulaminów przed przystąpieniem do konkursów. Później zadają ciągle te same pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2647355 Napisano: 10.09.2009 06:38:20 w Pomocy!!!!
kosmos napisał(a):

Witam.Czy ktos zna adres na który wysyla sie dane i paragon z dove:)?.Skasowal mi sms:(



Ten temat z paragonami jest wałkowany od kilku dni, poczytaj sobie forum. Nie wysyłamy paragonów, dopóki nas o to nie poproszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2646365 Napisano: 09.09.2009 05:27:00 w Zostań testerem.
A ja nawet zupek nie będę testować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2642222 Napisano: 08.09.2009 09:18:51 w Pomocy!!!!
nice napisał(a):

gonika napisał(a):

Wysyłam sms z życzeniami na 111lat.......Dostaję wiadomość zwrotną że przyjęto, a za chwilę że drugą wiadomość że błędana treść ...
Nie wiem co jest grane, czy podzieliło mi te życzenia i poszło w dwóch turach?



mogło podzielić na 2 jeżeli sms przekroczył 160 znaków i ten drugi zaczynał się od innych słów niż wymagane. Sprawdź sobie.



Wydawało mi się że jest mniej niż 160 znaków (liczyłam), ale coś mi obcieło i nie wiem w którym momencie. Teraz zeby wysłać jeszcze raz, te same poprawione to muszę kupić znowu kosmetyki
emotka
A litery takie jak ą to liczone są jako ile znaków, bo użyłam ich 2 razy, i może to jest przyczyną. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2642158 Napisano: 08.09.2009 08:59:42 w Pomocy!!!!
Wysyłam sms z życzeniami na 111lat.......Dostaję wiadomość zwrotną że przyjęto, a za chwilę że drugą wiadomość że błędana treść ...
Nie wiem co jest grane, czy podzieliło mi te życzenia i poszło w dwóch turach? Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2638011 Napisano: 06.09.2009 03:32:31 w Pomocy!!!!
loczeq napisał(a):

na jaki adres nalezy odeslac paragony z wygranych koszy Dove ?



A kazali ci przesłać paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2636125 Napisano: 05.09.2009 04:45:56 w Poczta kradnie
Nie wiem po co listonosz miałby kraść listy?
Ale mi zwinęli kostki bulionowe z winiar, dziura zrobina w kopercie w sam raz do wyciągnięcia ich.
Sprey na gardło, specjalnie rejestrowałam się żeby go dostać, w kopercie różne papiery i informacja że dostaję ten specyfik, a po nim ani śladu.
3 łyżeczki z mullera, wcieło gdzieś.
Już nie wspomnę o rozbebeszonej pocztówce zapachowej (już mogli sobie ją zostawić i wąchać dalej) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2635156 Napisano: 05.09.2009 07:21:27 w Paragony
twix4 napisał(a):

parasolka napisał(a):

jasnoska napisał(a):

parasolka napisał(a):

janko napisał(a):

janko napisał(a):

Poszukuję paragonu z Kasi z 1 lub 2 sierpnia.

Kurcze felix, dzwoniłem do nich i pytałem, czy można na lipcowy paragon wysłać zgłoszenie w sierpniu, i babka stwierdziła, że można.

A teraz okazuje się, że nie....

Bardzo proszę pw.:)


Nadal szukam paragonu z Kasi z 1 lub 2 sierpnia




kurcze a ja mam paragony z sierpnia a chciałam wysłac teraz we wrześniu to co nie mogę ? emotka


nie emotka



kurcze ale ..... co kogo obchodzi kiedy ja to kupiłam, mam paragon powinno się liczyć
emotka emotka emotka


dokładnie tak samo mam:( nie wiedziałam, że liczy się dany miesiąc i wysłałam 1 września a miałam paragon z sierpnia. Dopiero następnego dnia wyczytałam na forum że musi być dany miesiąc. Ech... szkoda trzeba było iść i kupić i wysłać z innego numer;p gorzej jak wygra nie te numer;p



Dlaczego ludzie nie czytają regulaminów przed przystąpieniem do konkursów? Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2630107 Napisano: 03.09.2009 11:18:32 w Paragony
dysia napisał(a):

gonika napisał(a):

Odpowiedzcie mi co robicie w takiej sytuacji:
trzeba kupić np. kosmetyk danej firmy, a na paragonie nie widać że to Palette, Dove..... Co robicie wysyłacie paragon taki jaki jest, czy idziecie do sklepu o potwierdzenie( pieczątka ,podpis).


ja oczekuje od kierownictwa, oświadczenia, że na paragonie jest zakupiony produkt o którym piszesz, z pieczątka sklepu.
Miałam podobną sytuacje na carrfourze z kosmetyczkami



Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2630092 Napisano: 03.09.2009 11:14:01 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

wkurza mnie też to, że jutro mam egzamin na prawko i wiem, że nie zdam!


Z takim podejściem to na pewno nie zdasz.
Dam Ci dobrą radę, idź do apteki i kup sobie jakiś syrop na uspokojenie. Łyknij dziś wieczorem i jutro rano. Dużą część zdających zżerają nerwy i dlatego nie zdają.
Ja tak łykłam sobie przed egzaminem i byłam spokojniutka, no i zdałam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2630010 Napisano: 03.09.2009 10:58:39 w Paragony
Odpowiedzcie mi co robicie w takiej sytuacji:
trzeba kupić np. kosmetyk danej firmy, a na paragonie nie widać że to Palette, Dove..... Co robicie wysyłacie paragon taki jaki jest, czy idziecie do sklepu o potwierdzenie( pieczątka ,podpis). Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2626893 Napisano: 02.09.2009 09:08:48 w Paragony
lizzie napisał(a):

No i niestety trafiłam do tego wątku emotka

Poszukuję paragonu z Kasi z sierpnia <max. do 24 sierpnia). Myślałam, ze nie ma znaczenia, z kiedy jest paragon, byle był wcześniejszy, niż wysłany sms, i tak sobie wysyłałam na lipcowy. A tu się okazało, że musi być sierpniowy emotka


mam taki paragon z 13.08 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2615994 Napisano: 29.08.2009 01:22:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wczoraj jak weszłam na dlalejdis to się wkurzyłam, bo znowu mnie nie było. Ale zawsze czytam kto wygrał i widzę że co niektóre nazwiska to się powtarzają. Albo mają takie szczęście albo ..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gonika

#2609951 Napisano: 27.08.2009 02:28:55 w Wkurza mnie...
beata82roksana82 napisał(a):

gonika napisał(a):

Wkurzam się bo w Tesco są takie fajne konkursy, a ja nie mam w zasięgu tego sklepu. emotka




a u mnie nie ma Reala emotka
tam tez są fajne konkursy i akcje


Ani Tesco, ani Reala po porostu pipidówka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0