Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aggie

aggie

#2195395 Napisano: 27.02.2009 12:57:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie wiem czy w dobrym temacie piszę...

Czy ktoś wie cokolwiek na temat konkursu z czekoladami dove w almie? Bo ja się łudzę że może uda mi się cosik wygrać, a być może już jest dawno po ptakach... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2195062 Napisano: 27.02.2009 10:10:44 w Wkurza mnie...
coring napisał(a):

beataa81 napisał(a):

tato999 napisał(a):

grancias napisał(a):

Wkurzyl mnie konkurs Knorra ... Każdy Posiłek to okazja ... Hasło, które zajeło 2 miejsce jest niemalże identyczne jak moje ;/ Roznica jest taka , ze ja nic nie wygralem, a ta osoba tak. Nic oczywiscie do niej nie mam, ale jak hasla sa takie same to powinno sie nie nagradzac nikogo, a jesli juz tak to dwie osoby ;/




w ogóle wątpię w to aby czytali wszystkie hasła bo ja uważam skromnie że moje były troche lepsze niż te wygrane emotka no ale subiektywna ocena jury emotka


Jestem tego samego zdania...podejrzane to takie bo znam kreatywność ludzi z tego forum i domyślam się,że było dużo lepszych haseł...a ja...no cóż...trzeba mi było nie spędzać godziny nad wymyślaniem oryginalnego rymowanego hasła i wysłać zdanie-Każdy posiłek to okazja by coś zjeść...to pewnie bym coś wygrała...ech nie pierwszy to taki konkurs...


ja bym ci wycieczke do meksyku za to dal emotka emotka emotka



Nie po raz pierwszy się okazało, że wygrywają hasła proste, takie bardziej zwyczajne.
Muszę się przestawić na pisanie takich a nie wymyślać i wydziwiać. Skoro jest takie zapotrzebowanie to się trzeba dopasować...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2194990 Napisano: 27.02.2009 09:49:29 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

mahuska napisał(a):

aleks21 napisał(a):

A mnie wkurza mój mąż, który nie popiera mojego bzika konkursowego i nie chce kupić Huggiesów, tylko leci na pampersach emotka Ale jak wygrałam dzisiaj myszkę to jakoś bardziej miły się zrobił. Naiwny... mysli że dostanie emotka


A ja kupuje Huggies bo wydaja mi sie lepsze od pampersów emotka
I wkurza mnie to ze mnie jakoś dzisiaj nic nie wkurza. Może dlatego ze zmienili mi listkowego


Mój mąż też nie popiera mojego bzika i nie chce kupić tych pieluch emotka




Moja druga połowa mówi, że zwariowałam z tymi konkursami. Faceci to jakoś bardziej sceptycznie do tego podchodzą. Nawet tu na forum widać, że panów mniej niż więcej...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2194773 Napisano: 27.02.2009 07:32:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani wczoraj, ani dziś nic nie wygrałam emotka
Oby przekorny los jak najszybciej zdezaktualizował mój wpis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2193462 Napisano: 26.02.2009 02:46:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie ma dziś nagród emotka
Nawet na prenumeratę Claudii się nie załapałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2191103 Napisano: 25.02.2009 09:29:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wygrałam ślizgacza, a szkoda bo mój chrześniaczek bardzo by się ucieszył z takiej niespodzianki.

A dziś czekam niecierpliwie na wyniki jednego konkursiku. Jeśli się trafi nagroda to będzie super prezent dla mojej mamuśki. Oby się udało... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2188916 Napisano: 23.02.2009 09:46:34 w Wkurza mnie...
A mnie jeszcze wkurza gdy konkursy nie są rozwiązywane w regulaminowym czasie. A ja czekam i czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2188909 Napisano: 23.02.2009 09:42:19 w Wpisujcie Miasta
Pozdrowienia z Poznania! Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2186726 Napisano: 22.02.2009 10:10:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
hittmanka napisał(a):

aggie napisał(a):

Nic nie wygrałam w konkursie knorra, nic w kinder bueno emotka
W tych batonikowych konkursach to najbardziej prawdopodobne, że wygram parę kilogramów więcej i duuuużą ........pupę


Co ty możesz wiedzieć o duuuuużym tyłku emotka poczekaj aż się zacznie promocja marsów, snickersów i bounty... tam zobaczysz co to są zbędne kilogramy emotka emotka



W żadnych marsach i snickersach niczego nie wygram. Kończę z batonami. I tak sobie myślę, że może jakieś konkurs z płatkami otrębowymi? Wyjdzie wszystkim na zdrowie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2186639 Napisano: 22.02.2009 08:53:17 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

miriam napisał(a):

olunka napisał(a):

marielu napisał(a):

waldi5 napisał(a):

Wkurza mnie, że nikt kogo się pytałem z jakimi czasami wygrywali bony o 18.00 w Carrefourze nie odezwał się. A podobno forum to ludzie, którzy sobie pomagają. Pamiętam konkurs piwa dębowego, gdy wszyscy podawali czasy wygrywające. A teraz to czysty snobizm, później tylko ujawniają się w moich wygranych z info o wygranych bonikach.
Żal....starego forum


59.59 raport



ja taki miałam i nic emotka



Weź jeszcze poprawkę na model telefonu i sieć z jakiej wysyłasz (!!!! tak,tak!!!!)
sprawdziłam na innych czasowych-tu z racji odległości do Carefoura nie brałam udziału...tak sobie tylko wtrącam 3 grosze...


weź jeszcze pod uwage, że setki ludzi takowy raport mieli...



Dobrze, ze się ten konkurs skończył. Bo ostatnio to w okolicach 18.00 wprowadzałam nerwową atmosferę emotka Teraz będzie świety spokój emotka
Niestety rozdaliśmy już wszystkie nagrody - wrrrr. Wkurzał mnie ten sms bardzo!
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2186571 Napisano: 22.02.2009 08:17:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic nie wygrałam w konkursie knorra, nic w kinder bueno emotka
W tych batonikowych konkursach to najbardziej prawdopodobne, że wygram parę kilogramów więcej i duuuużą ........pupę Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2178980 Napisano: 18.02.2009 09:38:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś sprawdziłam wyniki kilku konkursów, w których brałam udział. Po cichutku liczyłam, że chociaż jakiś drobiazg wpadnie. A tu nic. No ale mówi się trudno i gra się dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0