Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aggie

aggie

#2961190 Napisano: 23.12.2009 11:21:56 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

aggie napisał(a):

toudikot napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka
tak malo osob gralo w ta zimowa pielegnacje??

mam kolejne 2 barnasoletki- zapraszam osoby z paragonami na pw emotka

tylko szybko bo za 2 h do pracy wychodze i bedzie koniec


jak malo gralo? wrrr na moje 8 smsow-skutecznosc zezerowa emotka



A ja 4 zgłoszenia i nic emotka
A może jeszcze jest szansa?



jest szansa- Pani mowi ze caly czas dzwonia....

bo jak ktos 5 razy nie odebral to od razu do nowych osob dzwonia emotka



Niech zadzwoni do mnie! Bo moje telefony milczą jak zaklęte.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2961179 Napisano: 23.12.2009 11:11:08 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka
tak malo osob gralo w ta zimowa pielegnacje??

mam kolejne 2 barnasoletki- zapraszam osoby z paragonami na pw emotka

tylko szybko bo za 2 h do pracy wychodze i bedzie koniec


jak malo gralo? wrrr na moje 8 smsow-skutecznosc zezerowa emotka



A ja 4 zgłoszenia i nic emotka
A może jeszcze jest szansa?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2961004 Napisano: 23.12.2009 09:46:28 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

aggie napisał(a):

Chyba tylko ja nie wygrałam bransoletki w Tesco emotka
Czy W tym pisaliście trzy słowa, czy może trzy sformułowania dotyczące zimowego piękna.



tylko 3 slowa, nic wiecej;]



ja też pisałam tylko 3 słowa emotka



Dzięki za odpowiedź. Cóż, muszę się pogodzić, że moje 3 słowa nie były wystarczająco piękne emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2960980 Napisano: 23.12.2009 09:37:05 w TESCO konkursy
beata28 napisał(a):

ezka napisał(a):

beata28 napisał(a):

kurka, a gdzie ten Loreal?




Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy iż nagrody drugiego stopnia zostaną wysłane w
ciągu najbliższych dni.
Postaramy się aby nagrody zostały do państwa dostarczone w możliwie
najkrótszym terminie.
Opóźnienie jest wynikiem nieodesłania paragonów przez część
laureatów konkursu.
Prosimy o cierpliwość i z góry dziękuje za zrozumienie.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.



takiego meila dostałam w sprawie Loreala, dziwi mnie ta wyrozumiałość co do paragonów i daty odesłania...



kurka, to juz 3 raz tak sciemniaja , tyle ze tym razem zmądrzeli i nie podali konkretnego terminu juz tak jak mi wczesniej napisali ,że do 16.12 zostana wysłane emotka



Czy Wy piszecie o takim baaardzo starym konkursie L'oreal z tesco?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2960869 Napisano: 23.12.2009 08:43:52 w TESCO konkursy
Chyba tylko ja nie wygrałam bransoletki w Tesco emotka
Czy W tym pisaliście trzy słowa, czy może trzy sformułowania dotyczące zimowego piękna. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2960855 Napisano: 23.12.2009 08:37:21 w Rossmann
alkadia napisał(a):

mogłyby się cuda Świąteczne przydarzyć i... mogliby Garniera rozwiązać emotka



To rzeczywiście byłby cud. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2958321 Napisano: 22.12.2009 08:07:18 w TESCO konkursy
tereska napisał(a):

bransoletka z tesco



Czy to już definitywnie koniec bransoletek?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2949079 Napisano: 17.12.2009 02:12:29 w Rossmann
maa napisał(a):

achemiczka napisał(a):

Czy ktoś może coś wie o rozwiązaniu konka z Garniera z Rossnetu? Wiem ze maja opóźnienie, ale może ktoś ma świeże info? emotka




dokladnie czy ktos sie orientuje kiedy beda wynkiki z konkursu jesien z garnier oraz maile dotyczace kosmetykow z konkursu walentynkowego?



jesien to nie wiem ale kosmetyki z walentynkowego to jeszcze maja sporo czasu. Wg regulaminu do 20 stycznia
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2948993 Napisano: 17.12.2009 01:27:41 w TESCO konkursy
Ja też napisałam 3 słowa - tak było w regulaminie, miałam pomysły na fajne zestawienia ale stwierdziłam ze pewnie mnie za to zdyskwalifikują. No i teraz żałuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2945778 Napisano: 16.12.2009 07:49:51 w Rossmann
anus napisał(a):

aggie napisał(a):

toka napisał(a):

najnowsze dane odnośnie Loreal Dzien zakochanych-wyniki będą do lutego! Chociaż POSTARAJA sie je wczesniej ogłosic emotka emotka emotka emotka emotka



Ale po co ta złość. W regulaminie napisano, że tylko wycieczki rozdadzą w tym roku, a reszta nagród będzie później.

Wyboru zwycięzców nagród 1-go stopnia do dnia 30 listopada 2009 roku dokona Jury, powołane przez Organizatora konkursu. Wyboru zwycięzców nagród 2-go stopnia do dnia 20 stycznia 2010 roku dokona Jury, powołane przez Organizatora konkursu. Jury dokona także wyboru kolejnych 10 osób, które znajdą się na liście rezerwowej zwycięzców.


mogliby rozwiązać Jesienny garniera - juz dawno po terminie, nie mówiąc o innych konkach w tesco, real czy carrefor emotka



W carrefourze do 15 stycznia maja czas. Ale garnier w Rossmannie i Garnier w Tesco na 100% przeterminowane emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2945757 Napisano: 16.12.2009 07:44:19 w Rossmann
toka napisał(a):

najnowsze dane odnośnie Loreal Dzien zakochanych-wyniki będą do lutego! Chociaż POSTARAJA sie je wczesniej ogłosic emotka emotka emotka emotka emotka



Ale po co ta złość. W regulaminie napisano, że tylko wycieczki rozdadzą w tym roku, a reszta nagród będzie później.

Wyboru zwycięzców nagród 1-go stopnia do dnia 30 listopada 2009 roku dokona Jury, powołane przez Organizatora konkursu. Wyboru zwycięzców nagród 2-go stopnia do dnia 20 stycznia 2010 roku dokona Jury, powołane przez Organizatora konkursu. Jury dokona także wyboru kolejnych 10 osób, które znajdą się na liście rezerwowej zwycięzców.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2945709 Napisano: 16.12.2009 07:26:03 w Rossmann
raia2006 napisał(a):

aga17 napisał(a):

a co z olay , jedna osoba tylko wygrała kosmetyki?


Dzisiaj otrzymałam taką odpowiedz z Rossmana:
Witamy,

Konkurs został rozwiązany i wszyscy laureaci zostali powiadomieni o wygranej, a nagrody zostały rozesłane do zwycięzców.

Regulamin był od początku dostępny na stronie www.olay.pl.

Pozdrawiamy,

Redakcja Rossnet.pl

To chyba kpina, nigdzie nie będzie zamieszczonych wyników i zwycięskich haseł???
Juz po balu???
Tylko jedna osoba od nas wygrała, aż nieprawdopodobne...



Buuu. no myślałam że może na zestaw kosmetyków się załapię...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2943189 Napisano: 15.12.2009 09:32:07 w Rossmann
A czy ktoś wie co z wynikami Olay??? Laptopy już poszły czy jeszcze można mieć nadzieje? Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2937557 Napisano: 12.12.2009 10:20:28 w Rossmann
martu18 napisał(a):

polec napisał(a):

martu18 napisał(a):

polec napisał(a):

nataszka napisał(a):

wysłałam 1 zgłoszenie na olay(siostra jechała do rossmana specjalnie po tonik za 19.99 35 km i teraz patrzę że paragon dosłownie wyparował...., czy jest ktoś chętny poratować paragonem z Kłodzka lub z Wrocławia wrazie wygranej ???jestem wkurzona bo tych paragonów pilnuję jak oka w głowie...???



Ale to miały być kremy z lini definite i total effects, a nie tonic to inna linia cleneaser czy coś takiego. To sie nie liczy emotka , tez tak mam , kupiłam Tonik z olay i sie okazało, ze to nie to, więc po fakcie, a na nowe zakupy pieniedzy brak, wiec lipa emotka


ja kupiłam tonik total 7 effects, to nie musiały być kremy...




Nie wiem na 100% , ale w regulaminie jest napisane tak zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects

Natomiast na stronie olay jest oddzielny Dział pt: total effect cleansers oddzielnie poza działami total effects, definity i regenerist , a w regulaminie nie ma total effects cleansers emotka


http://www.olay.p...;search=product_line

Już to własnie sprawdzałyśmy, bo sama się na to złapałam niestety emotka


zakup w drogerii Rossmann produktu Olay z linii Definity, Regenerist oraz Total
Effects to nie jest zaznaczone przecież, że nie może być total effect cleansers... jak i też nie ma zaznaczone, że to musi być krem koniecznie. ja mam tonik i będę się kłóciła w razie wygranej.
emotka



Ja myśle, ze nawet nie będzie o co kłócić. Jest wyszczególnione że ma być linia total effects. Nie jest napisane że tylko x7. Zatem wynika że mogą być obie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2933331 Napisano: 11.12.2009 09:10:39 w Rossmann
brunetka napisał(a):

aggie napisał(a):

brunetka napisał(a):

Konkurs rozpocznie sie dnia 23.11.2009 roku i trwał bedzie do dnia 03.12.2009 roku.
Laureata konkursu sad konkursowy wyłoni do dnia 08.12.2009 z posród osób, które spełniły
warunki udziału w konkursie zgodnie z pkt. 9 regulaminu.
Zwyciezcy konkursu zostana powiadomieni o wygranej telefonicznie do 10 dni od dnia
zakonczenia konkursu.



W sumie można to zinterpretować że wyniki będą do 13.12. Ale skoro to niedziele to ja obstawiam ze o ewentualnych wygranych dowiemy sie dopiero w przyszłym tygodniu.



w moim odczuciu będą dziś informować,co najwyżej resztę pozostawia sobie na poniedziałek



Obys miała racje. Chociaż jakoś nie wierzę, ze mogłabym laptopa wygrać. Póki co to omijają mnie szerokim łukiem...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2933303 Napisano: 11.12.2009 08:59:43 w Rossmann
brunetka napisał(a):

Konkurs rozpocznie sie dnia 23.11.2009 roku i trwał bedzie do dnia 03.12.2009 roku.
Laureata konkursu sad konkursowy wyłoni do dnia 08.12.2009 z posród osób, które spełniły
warunki udziału w konkursie zgodnie z pkt. 9 regulaminu.
Zwyciezcy konkursu zostana powiadomieni o wygranej telefonicznie do 10 dni od dnia
zakonczenia konkursu.



W sumie można to zinterpretować że wyniki będą do 13.12. Ale skoro to niedziele to ja obstawiam ze o ewentualnych wygranych dowiemy sie dopiero w przyszłym tygodniu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2933218 Napisano: 11.12.2009 08:32:47 w Rossmann
mysza75 napisał(a):

aggie ja brałam udział w konkursie olay ale nie wiem kiedy i gdzie wyniki sa moze ktos wie



Kilka postów wyżej napisałam. Na powiadomienie maja czas do 18.12.2009 emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2933155 Napisano: 11.12.2009 08:10:22 w Rossmann
raia2006 napisał(a):

Słuchajcie, ponawiam pytanie...naprawdę nikt od nas z forum nie brał udziału/nie wygrał w konkursie Rossman-Olay gdzie były laptopy i zestawy kosmetyków???? emotka



Ja brałam. Ale oni jeszcze maja czas. W regulaminie jest ze wyłonienie zwycięzców 8.12 i 10 dni na powiadomienie. Wiec spokojnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2921903 Napisano: 08.12.2009 08:44:58 w Rossmann
A tych konkursów Garnierowo Lorealowych jest więcej.
Ja czekam na:
Garniera w Rossmannie (3xspa i 200x100 zł)
L'oreal Walentynki w Paryżu

I może to nie powinno być w tym temacie ale dotyczy tych samych kosmetyków:
Garnier w Tesco gdzie nagrodą były bony 200 x 100 zł
Czy były już wyniki tych konkursów? Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2907961 Napisano: 03.12.2009 12:57:02 w Rossmann
olus15 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

toka napisał(a):

olciak napisał(a):

toka napisał(a):

olciak napisał(a):

radosna napisał(a):

olciak napisał(a):


dzwonil pan z agencji i poinformowal ze bony z loreala mozna wykorzystac na caly asortyment z drogerii Rossmann emotka



Poszłam dzisiaj do Rossmanna i bonów jak było, tak nie ma. Tylko chyba ja w całej Polsce nie mogę ich odebrać emotka A o jakich nominałach są te bony?


całe 200 zł do wykorzystania jednorazowo, bon wazny do konca roku


do konca którego roku???????????Miały byc wazne do końca czerwca 2010 emotka


na bonie malym druczkiem jest data waznosci 31.12.2009 emotka


niech mnie ktos poprawi jesli sie myle ale chyba w regulaminei konkursu była data czerwcowa.Ktos ma moze jeszcze regulamin? emotka


regulamin tu

http://www.redage.pl/swiatpiekna



odebrałam, też do końca tego roku ważny. no i pani podkreśliła, ze to tylko na loreal można wydać emotka



napisz do gościa z agencji
wydrukuj jego odpowiedź i daj tym niedoinformowanym babom na sklepie
co za ludzie pracują w tych rossmannach emotka



Ten Pan dzwonił także do mnie. powiedział, ze składają aktualnie reklamacje w Rossmanie i że za kilka dni wszystkie drogerie będą już wiedziały ze to bon na cały asortyment.
Wyświetl w wątku >>
0 0