Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aggie

aggie

#2907754 Napisano: 03.12.2009 12:05:28 w Rossmann
maa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dzisiaj mają dzwonić też z Walentynek w Paryżu..
ciekawe czy chociaż z jednym konkursem się wyrobią emotka




pewnie nie



Oni chyba maja jeszcze inne - bardziej zaległe konkursy do rozwiazania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2907542 Napisano: 03.12.2009 11:15:21 w Paragony
Szukam paragonu na Purinę (data nie późniejsza niż 24.11 godz. 20.00) Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2906099 Napisano: 02.12.2009 08:14:43 w Rossmann
olus15 napisał(a):

w takim razie będąc przy kasie będę się kłócić jakby co
a jak powiedzą Loreal albo nic to zadzwonię do organizatora i wyślę maila do rossnetu. Gdyby były to bony na Loreala to powinno być to uwzględnione w regulaminie



Ja w sobotę idę jeszcze raz po zakupy z mojej listy i już! Teraz juz wiem i nie dam sie spławić.

A swoja drogą to ja mam jakiegoś pecha z tym wygrywaniem. Jak juz mi sie uda to sie zawsze muszę nachodzić, natłumaczyć, wykłócić.
Ciężko być konkursowiczem emotka
Ale i tak to lubię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2905703 Napisano: 02.12.2009 06:15:19 w Rossmann
banditos napisał(a):

Radą na to jest mail do pana Stępniowskiego z redage...
tez liczyłam na inne rzeczy emotka



Juz napisałam do niego maila. Jesli trzeba, jutro zadzwonię.

Nagrodami 2-go stopnia - dla osób, które nadeślą kolejne 200 zdań
najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe, są karty prezentowe Rossmann
każdy o wartości 200 zł brutto.

Czy tu jest napisane ze to TYLKO na L'oreala???

Moja piekna długa lista zakupów - póki co zawieszona
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2905603 Napisano: 02.12.2009 05:37:56 w Rossmann
Czy ktoś wykorzystał już bon na 200 zł z konkursu L'oreala - tego z sylwestrem w Paryżu?
Bo ja myślałam ze jest to bon do Rossmanna ,a pani w Rossmannie powiedziała mi ze to bon tylko na produkty L'oreala. No i zgłupiałam. Nie kłóciłam sie bo nie byłam pewna. A teraz to już sama nie wiem. W regulaminie nie ma nic takiego wspomniane emotka

http://www.rossne...elaksu/?arId=46407#1 Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2904379 Napisano: 02.12.2009 12:01:11 w Carrefour konkursy
szunia napisał(a):

aggie napisał(a):

szunia napisał(a):

to, że ktoś postępuję inaczej niż my, nie upoważnia nas do oskarżania go emotka
nie widzę tu żadnego oszustwa: ktoś kupił, kasę wysłał, obie strony zadowolone (zawsze lepiej tak niż szukać paragonu po informacji o wygranej)

a że konkurencja większa.. konkurencja zawsze była i będzie, czy z tymi kilkudziesięcioma esami więcej, czy bez nich

a w temacie - ja grałam z Poznania



w którym markecie? ja w pestce...


Franowo, jeśli nie przękreciłam nazwy emotka



Nie przekręciłaś. Ja grałam w innym markecie. Więc nie jesteśmy dla siebie konkurencją. o ile moje biedne 3 smsy są w ogóle konkurencją.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2904310 Napisano: 02.12.2009 11:47:17 w Carrefour konkursy
szunia napisał(a):

to, że ktoś postępuję inaczej niż my, nie upoważnia nas do oskarżania go emotka
nie widzę tu żadnego oszustwa: ktoś kupił, kasę wysłał, obie strony zadowolone (zawsze lepiej tak niż szukać paragonu po informacji o wygranej)

a że konkurencja większa.. konkurencja zawsze była i będzie, czy z tymi kilkudziesięcioma esami więcej, czy bez nich

a w temacie - ja grałam z Poznania



w którym markecie? ja w pestce...
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2903650 Napisano: 02.12.2009 09:14:02 w Rossmann
aggie napisał(a):

Czy ktoś wie gdzie znaleźć regulamin konkursu olay? Tego z gazetki w rossmannie. Bo ja szukam i nie widzę nigdzie.



Wycofuję prośbę. Juz znalazłam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2903643 Napisano: 02.12.2009 09:11:00 w Rossmann
Czy ktoś wie gdzie znaleźć regulamin konkursu olay? Tego z gazetki w rossmannie. Bo ja szukam i nie widzę nigdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2886848 Napisano: 26.11.2009 02:31:56 w Rossmann
taleksander napisał(a):

myślę, że rossnet kombinuje przy wynikach, bo nie wspominając o AA to często na forum pojawiają się posty, że ktoś wygrał pierwszy raz. Chyba nagrodzili wsześniejszych przegranych.



No to ja powinnam wygrać. W konkursie rossmannowym jeszcze NIGDY nie wygrałam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2886625 Napisano: 26.11.2009 01:33:55 w Rossmann
szarri napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a ja taki fajny wierszyk na Presto, że jak im się nie spodoba to ... emotka


poczekasz na mnie i razem im podrzucimy wybuchową niespodziankę emotka


snupy3 napisał(a):

Może jakoś bym to nawet przełknęła żeby nie drobny fakt,że dla nich Biała Podlaska to najwyraźniej to samo co Bielsko-Biała,bo tu właśnie wybierałam drogerię.
a ta drobna różnica wynosi dokładnie 350 km emotka emotka emotka
zaraz do nich piszę



hahaha, mają poczucie humoru jak widzę ;D




Może mają taką akcję poznaj swój kraj???

Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885724 Napisano: 26.11.2009 09:58:34 w TESCO konkursy
kadjas123 napisał(a):

inka113 napisał(a):

beata28 napisał(a):

Zebra napisał(a):

ezka napisał(a):

dostał już ktoś nagrodę z Loreala Tesco- zestaw kosmetyków za 150 zł???? do dziś był termin wysyłki a na forum cicho emotka


Też czekam...
Czy ktoś coś wie emotka



chyba wszyscy czekaja


wszyscy, wszyscy...


czekają bo pan Tomasz obdzwaniał we wtorek wieczorem listę rezerwową,pewnie chce mieć komplet do wysyłki nagród



Skoro oni jeszcze się bawią z takim dość starym konkursem to pewnie ten Garniera jeszcze nie ruszony emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885713 Napisano: 26.11.2009 09:55:51 w Rossmann
A mam jeszcze takie pytanie. Czy komuś udało się odebrać ten bon na 200 zł w Rossmannie? Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885670 Napisano: 26.11.2009 09:46:40 w Rossmann
kolastynka napisał(a):

Ja to już bym nawet to sprzątanie chciała, bo odkurzacz mi się rozsypał w zeszłym tygodniu i musiałam nowy kupić. Tak więc systemem rachelowym nowy odkurzacz mam, teraz by mogli wpaść posprzątać. emotka



Ja tez marze o odkurzaczu. Mój obecny już ledwo zipie i kółko mu odpadło. Kulawy jest i juz zasługuje na emeryturę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885443 Napisano: 26.11.2009 08:47:51 w Carrefour konkursy
aggie napisał(a):

Zebra napisał(a):

aggie napisał(a):

olus15 napisał(a):

babariba napisał(a):

ja jestem przed odbiorem zestawu - ale czytając info o problemach zadzwoniłam do pani od konkursu i ma oddzwonić czy zestawy są na pewno w sklepie
a tak poza tym, mówiła, że z Poznania nie było żadnych telefonów o problemach, a dziewczyny pisały, że je miały, więc może warto wykonać telefon

- właśnie zadzwoniła - zestawy są od poniedziałku - a miały być od soboty do soboty przecież



ja odbierałam w Poznaniu i problem był
tak samo Aggie



Zestawy sa na miejscu. Na pudełku jest numer telefonu zwycięzcy. problem w tym ze pracownicy nie sa dobrze poinformowani i trochę trwa zanim znajdzie się ktoś, kto wie o co chodzi.
Poza tym nie wiem czy tak było u Was ale na oświadczeniu które daja do podpisu jest byk ortograficzny. Napisali w formularzu PODPIS ZWYCIÊSCY. normalnie WSTYD!!


a w którym miejscu się odbiera ?



W punkcie obsługi klienta, czy jak tam sie to miejsce zwie. Tam gdzie sie np po faktury załatwia, reklamacje i takie tam.



Łoj, z pośpiechu jakoś niegramatycznie napisałam. Ale chyba wiadomo o co chodzi
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885426 Napisano: 26.11.2009 08:45:48 w Carrefour konkursy
Zebra napisał(a):

aggie napisał(a):

olus15 napisał(a):

babariba napisał(a):

ja jestem przed odbiorem zestawu - ale czytając info o problemach zadzwoniłam do pani od konkursu i ma oddzwonić czy zestawy są na pewno w sklepie
a tak poza tym, mówiła, że z Poznania nie było żadnych telefonów o problemach, a dziewczyny pisały, że je miały, więc może warto wykonać telefon

- właśnie zadzwoniła - zestawy są od poniedziałku - a miały być od soboty do soboty przecież



ja odbierałam w Poznaniu i problem był
tak samo Aggie



Zestawy sa na miejscu. Na pudełku jest numer telefonu zwycięzcy. problem w tym ze pracownicy nie sa dobrze poinformowani i trochę trwa zanim znajdzie się ktoś, kto wie o co chodzi.
Poza tym nie wiem czy tak było u Was ale na oświadczeniu które daja do podpisu jest byk ortograficzny. Napisali w formularzu PODPIS ZWYCIÊSCY. normalnie WSTYD!!


a w którym miejscu się odbiera ?



W punkcie obsługi klienta, czy jak tam sie to miejsce zwie. Tam gdzie sie np po faktury załatwia, reklamacje i takie tam. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885413 Napisano: 26.11.2009 08:43:24 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

babariba napisał(a):

ja jestem przed odbiorem zestawu - ale czytając info o problemach zadzwoniłam do pani od konkursu i ma oddzwonić czy zestawy są na pewno w sklepie
a tak poza tym, mówiła, że z Poznania nie było żadnych telefonów o problemach, a dziewczyny pisały, że je miały, więc może warto wykonać telefon

- właśnie zadzwoniła - zestawy są od poniedziałku - a miały być od soboty do soboty przecież



ja odbierałam w Poznaniu i problem był
tak samo Aggie



Zestawy sa na miejscu. Na pudełku jest numer telefonu zwycięzcy. problem w tym ze pracownicy nie sa dobrze poinformowani i trochę trwa zanim znajdzie się ktoś, kto wie o co chodzi.
Poza tym nie wiem czy tak było u Was ale na oświadczeniu które daja do podpisu jest byk ortograficzny. Napisali w formularzu PODPIS ZWYCIÊSCY. normalnie WSTYD!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2885121 Napisano: 26.11.2009 07:24:45 w TESCO konkursy
szunia napisał(a):

ziolko napisał(a):

emmmiliaaa napisał(a):

dziwne malo osob sie chwalilo wygrana, ale jesli ktos nie podal telefonu to powinni mailem napisac o wygranej, ktos dostal od nich maila z tego konkursu?


to już były wyniki, że mało osób się chwaliło?? emotka


cierpliwości emotka

nie było wyników



A czy ktoś wie kiedy będą?
Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2883125 Napisano: 25.11.2009 02:41:04 w Rossmann
quote=ilonar2301] Jutro wyniki Teekanne emotka Mam nadzieje, że tym razem się uda...
Czy jakieś jeszcze? Orientuje się ktoś?

A kiedy będą odkurzacze rozdawali z konkursu Presto? Tez jutro?

Chociaż co ja się łudzę. Rossmann nigdy nie ceni mojej twórczości. Wyświetl w wątku >>
0 0

aggie

#2882578 Napisano: 25.11.2009 11:49:30 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

toudikot napisał(a):

toudikot napisał(a):

olunka napisał(a):

toudikot napisał(a):

czy ktos odbieral juz zestaw palmolive w carrefourze dabrowka w katowicach? tata wlasnie chcial swoj odebrac i panie robia wielkie oczy emotka



ja dzisiaj dzwoniłam i pani mi kazała dzwonic jutro emotka


hihi, moj biedny tata dalej tam stoi i domaga sie swojego zestawu:) dobrze im tak, skoro maja burdel!!!! i podobno w dalszym ciagu nikt nic nie wie na temat tych zestawow


po zazaleniu jakie tata zlozyl, pan z palmolive osobiscie dostarczyl wygrany zestaw do domu emotka



Super Tata emotka
A ja się sporo naczekałam na nagrodę. No ale zestaw bardzo mi się podoba. I jakie ładne pudełko.

Wyświetl w wątku >>
0 0