Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#5858273 Napisano: 05.05.2014 21:02:26 w Konkursy ABC
trebor1 napisał(a):

ja rozumiem Wróżkę Lunę że ma potrzebę napisania do mnie...
oraz ciągle dobujące się do mnie smsy po "zakupowani" w biedronce, ale to małe miki po tym co dziś po dostawałem, po zgłoszeniu wczoraj swojego akcesu do konkursu Zubra w ABC na nr 70975...
bo dziś z numeru 73975 (przypadek?) dostałem:
1. Witam emotka Chcesz to wysle Tobie moje zdjecie albo adresik zebys od razu mogl do mnie przyjechac tylko jedna rzecz musze wiedzec. Czy masz ukonczone 18 lat?
2.Co sie z Toba dzieje? Mam ochote sie zajac Twoim mniejszym przyjacielem i to pozadnie, mam nadzieje ze jestes zaintersowany ?
3.Chcesz to wysle Tobie jeszcze jakies moje nagie zdjecie? Co Ty na to?
To się nazywa uwieść jury zgłoszeniami:)
Też dostajecie ten spam?


To samo mam...
Tylko jakoś nie rozumiem tego tekstu z mniejszym przyjacielem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5856687 Napisano: 30.04.2014 12:39:00 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

marielu napisał(a):

M jak Mary :F choc złapiemy sie za rence i pobiegajmy po trafje !






emotka emotka emotka emotka

Fajny masz teraz ogonek emotka


Lepiej teraz ???

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5856677 Napisano: 30.04.2014 12:22:32 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

marielu napisał(a):

avatea napisał(a):

marielu napisał(a):

hehe e tam , ale dla odmiany wstawię aktualnom focie z ronsi emotka


słitfocia emotka a czemuś tak zdziwiona?



Bo magnus się dziwi emotka



hihi ja się dziwię ???
emotka emotka



W sumie twój awatar przypomina kogoś drapiącego się w głowę ze zdziwienia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5856663 Napisano: 30.04.2014 12:08:46 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

hehe e tam , ale dla odmiany wstawię aktualnom focie z ronsi emotka


słitfocia emotka a czemuś tak zdziwiona? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5852038 Napisano: 18.04.2014 18:31:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
Malutka, edith i karolkas - gratulacje fajnych nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5847593 Napisano: 09.04.2014 11:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

zarania napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ja mam pytanie do osób, które grają (i wygrywają) w tych wszystkich abc, groszkach i innych bardzo dobrze zaopatrzonych sklepikach emotka Dużo zgłoszeń wysyłacie? Zastanawiam się, czy tam da się przebić z jednym, dwoma dobrymi zgłoszeniami, czy trzeba rozpychać się sporą ilością paragonów?


Zabawne pytanie. Jasne, że duża ilość zgłoszeń zwiększa szanse na wygraną, ale czasem wystarczy jedno dobre zgłoszenie i można wgrać. Moja bratowa wygrała tak ekspres za 1500 zł z ABC.



Ja wiem, że duża ilość zgłoszeń zwiększa szanse, ale jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce (w tych konkretnych sklepach). Dlatego pytam, czy wygrywają osoby z niewielką ilością zgłoszeń emotka


Zawsze jest szansa, że jednym wygrasz o ile:
1 dobrze napiszesz
2 komisja to przeczyta i będzie gustować w twoim stylu pisania
3 nikt nie napisze lepiej od ciebie

;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5841914 Napisano: 26.03.2014 14:03:42 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

teodozja napisał(a):

Zapisuje się do klubu siwych głów.Też ciągle farbuje i farbuje. Teraz dużo osób w młodym wieku ma siwe włosy.Ja myśle że duży wpływ ma stres.


Masz rację, u mnie: stres, stres i stres. Nawet ostatnio fryzjerka powiedziała, że w pewnym momencie mojego życia "musiało się coś stać", bo bardzo dużo włosów mi wypadło (teraz odrastają śmiesznymi kępkami). Cóż: proza życia emotka



Ja po porodzie i w trakcie karmienia stałam się na pół łysa. Autentycznie na pół łysa i musiałam obciąć moje bardzo długie włosy.



Dziewczyny - nieważne co na głowie - ważne to co w głowie emotka
Po wypadku też osiwiałam i siwa jestem choć buzia młoda... Czasem mi przykro, ale... Farby, tonery i inne takie emotka Chociaż mój Pan i Władca twierdzi, że czarodziejki powinny mieć siwe włosy - więc coś w tych siwych włosach niektórym się podoba emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5841581 Napisano: 25.03.2014 17:45:53 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Gardło mnie boli, śnieg sypie emotka , nic nie wygrywam, rachunki jak popłaciłam, to mi się już debet na jednym koncie zrobił... emotka
Dziś ja się czuję, jak ostatnia d..a. W dodatku stara i tłusta. emotka



Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jesteś stara i tłusta...

A ja to właśnie jestem gruba i wkurza mnie kolejna dietowa porażka... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5840645 Napisano: 22.03.2014 15:16:46 w PODZIĘKOWANIA
mia napisał(a):

Avatea, dziękuję ogromnie za Twoją sugestię! emotka emotka emotka

Co prawda samochodu nie wygrałam, ale wczoraj się okazało, że jednak da się jeszcze nasz stary naprawić, i to nawet stosunkowo niewielkim kosztem! emotka emotka emotka [/quote
Jeszcze kiedyś wygrasz emotka fajnie ze obejdzie się bez większych kosztów emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5839932 Napisano: 20.03.2014 14:28:42 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Czysta rozpacz... Dopiero się cieszyłam, że w tym miesiącu spłaciliśmy ostatnią ratę kredytu, a dzisiaj mężowi padł samochód i rokowania są nieciekawe. emotka
Czy kuźwa już się człowiek nigdy od dna nie odbije? emotka
Nie wspomnę, że rachunki jeszcze w tym miesiącu czekają niezapłacone...


Mia podobnie miałam...
Wpisz się do topu - co chcę wygrać emotka Z całego serca życzę autka!

W temacie wkurza mnie roztargnienie... znów zrobiłam porządki w dokumentach i znów nie mogę znaleźć tego co szukam! Wrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5837223 Napisano: 13.03.2014 18:49:40 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję za wszystkie szczere gratulacje emotka Oby każdy mógł doświadczyć takich emocji jak ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5836970 Napisano: 13.03.2014 11:30:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dzięki wszystkim i wszystkim życzę takich samych emocji emotka - loteria w Stokrotce - z rezerwy! z loterii! Szczęście jak sto bandytów! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5836961 Napisano: 13.03.2014 11:21:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
henryczka62 napisał(a):

Avatea gratuluję i mam taką cichą nadzieję, że skoro Twoje marzenia się spełniają to może moje też się w końcu spełnią. Gratuluję!!! emotka



Coś w tym jest... Moje Oszołomki powiedziały, że nie chcą innego auta tylko Opla (mamy osiemnastoletniego) i co.. no jest Opelek zupełnie niespodziewanie z rezerwy... joj Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5836741 Napisano: 12.03.2014 19:20:01 w Wkurza mnie...
rwas napisał(a):

barszcz napisał(a):

Moja córa emotka Zgubiła telefon,na szczęście ktoś uczciwy oddał do pobliskiego sklepu.Czy ktoś może mi poradzic,co zrobić oprócz podziękowań?Zaraz jadę odebrać.


cora w ubr znalazla telefon dziecka,zadzwonila pod nr z ksiazki do jego mamy,babka podala adres.ja po adresie wiedzialam do kogo idzie i nie kazalam jej nic brac/mala miescina/,ale babka jej wcisnela 20zl emotka


Moja córeczka ostatnio znalazła dokumenty - nic nie chciałam od właściciela ale dał Młodej 50 zł i puzzle - skakała z radości. Przysłowiowe 10% znaleźnego - kwiat, bombonierka cokolwiek i myślę, że jest każdemu miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5834572 Napisano: 06.03.2014 21:10:33 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

avatea napisał(a):

haz0r napisał(a):

Wkurza mnie to, że od stycznia jeszcze nic nie wygrałem, jaaaakaś masakra, czuję się wręcz chory zna ktoś specjalistę od takich przypadków ? emotka


Wpisz się w wątek chciałbym wygrać. Ja się wpisałam i wygrałam emotka



potwierdzam, warto się tam wpisać emotka


I naprawdę wygrywa się to CO się WPisało! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5834533 Napisano: 06.03.2014 19:37:06 w Wkurza mnie...
haz0r napisał(a):

Wkurza mnie to, że od stycznia jeszcze nic nie wygrałem, jaaaakaś masakra, czuję się wręcz chory zna ktoś specjalistę od takich przypadków ? emotka


Wpisz się w wątek chciałbym wygrać. Ja się wpisałam i wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5834469 Napisano: 06.03.2014 16:29:55 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Wkurza mnie brak wynikow z konkursów w ktorych bralam udzial. emotka Ta cisza na telefonie bywa frustrująca emotka


To Isia cisza przed burzą...
Mnie wkurza to, że mam fajną historię w głowie a jak siadam do laptopa to mi się zdania kleić nie chcą...wrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5834242 Napisano: 06.03.2014 09:23:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
nataszka napisał(a):

gratulacje autka emotka dla maryja70 -marzenia się spełniają emotka



Właśnie! Marzenia zawsze się spełniają - czasem trzeba tylko troszkę poczekać emotka Gratulacje!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5831286 Napisano: 28.02.2014 12:13:20 w Dziś cieszę się z.....
radosna napisał(a):

A ja się cieszę, że to KOBIETY ostatnio wygrywają samochody na naszym forum. Forumowa płeć brzydka (choć niebrzydka emotka zaraz rzuci się na mnie. Ale to nie tylko solidarność damska, tylko po prostu my też lubimy jeździć i chcemy mieć nowe cacko z kierownicą!



Cacko z kierownicą i cacko za kierownicą lubię być pasażerem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5831283 Napisano: 28.02.2014 12:11:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
To prawdopodobnie ten konkurs. Ci co grali nieźle się napracowali emotka Gratki autek emotka
https://www.e-kon...moda-na-zdrowie.html Wyświetl w wątku >>
0 0