Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#2511641 Napisano: 22.07.2009 05:50:34 w Wkurza mnie...
nie wygrałam na ebobasie... tyle się spisałam....(

Mężczyzna na plaży zachodzi do stanowiska ratowników.
- Panowie ratownicy, nie macie przypadkiem zapałek?
- Proszę, oto zapałki. Daj pan papierosa, zapalimy.
- Proszę bardzo - mężczyzna częstuje ratowników papierosami.
Zapalają, przez chwilę delektują się aromatem tytoniu.
- Jak leci, panowie? Jakie nastroje? - pyta.
- No, tak sobie. Pracujemy pomalutku...
- Lato w tym roku okropnie gorące, oddychać nie ma czym...
- Strasznie. Spaliliśmy się przy tej robocie od tego cho*ernego słońca, upały, upały... Koszmar!
- A płacą chociaż dobrze?
- Żartujesz pan? Ledwo można związać koniec z końcem...
- Taa i te ceny złodziejskie...
- Taa. Ciężko. Ale chłopaki, przyszedłem do was w konkretnej sprawie. Przykro mi, że i ja wam głowę zawracam, ale tam, gdzie ta zielona boja, teściowa mi się topi...

Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2510204 Napisano: 21.07.2009 01:11:43 w Popraw sobie humor...
Jedzie samochodem skłócona para. Od dłuższego czasu nie rozmawiają ze sobą, gdyż wcześniejsza dyskusja doprowadziła do awantury. Kiedy przejeżdżają obok farmy świń, kobieta z ironią w głosie pyta mężczyznę:
- Czy to przypadkiem nie twoja kochana rodzinka?
- Taaa, to moi teściowie... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2508944 Napisano: 21.07.2009 05:14:17 w Popraw sobie humor...
Lekarz rozmawia z pacjentem - nałogowym palaczem.
- Czy nie może się pan obejść bez papierosów? Czy sprawiają panu aż tak dużą przyjemność?
- Oczywiście. Ilekroć zapalę, to teściowa wychodzi z pokoju. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2508438 Napisano: 20.07.2009 06:56:01 w Wkurza mnie...
a mnie nic nie wkurza;)

Razu pewnego samochodem jechał ksiądz. Widząc idącą chodnikiem zakonnicę zapytał, czy ją podwieźć. Zakonnica się zgodziła. Gdy wsiadła do samochodu, jej habit część nogi odsłonił, a była to noga piękna i ponętna nadzwyczaj. Wzrok księdza na nodze się zatrzymał i niewiele brakowało, aby wypadek spowodował. Po odzyskaniu kontroli nad pojazdem ręka księdza opadła na nogę siostry, a ona zapytała:
- Bracie, czy pamiętasz psalm 129?
A on rękę zabrał i przepraszać począł. Jednakowoż, gdy biegi zmieniał, ponownie ręka jego na nodze jej spoczęła. A ona ponownie zapytała:
- Bracie, pamiętasz psalm 129?
A on zawstydził się i ponownie przeprosił. Zatrzymali się u bram klasztoru, a ona podążyła do środka. On zaś Pismo otworzył i przeczytał psalm 129:
- Idź dalej przed siebie i szukaj, w górze czeka cię nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2506314 Napisano: 20.07.2009 05:46:28 w Popraw sobie humor...
Kościół przy drodze. Stoi dwóch księży. Piszą na wielkiej tablicy:
KONIEC JEST BLISKI! ZAWRÓÆ, NIM BÊDZIE ZA PÓ¬NO!
Właśnie pisali ostatnią literę, kiedy zatrzymał się samochód. Wyszedł z niego kierowca i mówi:
- Zostawcie nas w spokoju, wy religijni fanatycy!
Wsiada z powrotem do samochodu, odjeżdża, po czym słychać wielki huk... Duchowni patrzą na siebie i jeden mówi:
- Eeee... Może po prostu napisać Most jest zniszczony, co...? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2506192 Napisano: 19.07.2009 09:45:00 w Wkurza mnie...
mnie na szczescie rozstepy ominęły:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2506176 Napisano: 19.07.2009 09:32:09 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

Wiedziałam, że odezwą się panie, które po ciąży figury nie straciły, lub szybko ją odzyskały, ale jednak ogólna tendencja jest do zaniedbania się po porodzie. Nie mówię tutaj tylko o figurze, ale o całokształcie. Młode mamy w pogodni za wyglądem sprzed narodzin potomka często gęsto decydują się na zmiany dość niekorzystne dla ich wyglądu.

Nie piszę, że wszystkie, ale czy przed każdą wypowiedzią muszę to dodawać??? Przecież nie piszę, że avatea i koleżanki swibka są po porodzie nieatrakcyjne. Owszem są kobiety atrakcyjne po porodzie, ale przyjrzyjcie się dobrze młodym mamom w swoim otoczeniu. Wszystkim, a nie tylko tym, które dobrze wyglądają emotka


generlanie masz racje... tez na poczatku nie miałam siły dbać o siebie.... wstawanie co godzinę dwie... brak pomocy,,, itd itp nie wpływa korzystnie na wygląd:( ale troszkę chęci kilka wygranych,ktore pozwolą zapomniec o opłatach za kredyt na miesiąc lub dwa i można zainwestowac w siebie na tyle, że nikt nie spluwa na twoj widok a wręcz ogląda się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2506121 Napisano: 19.07.2009 09:07:49 w Wkurza mnie...
ty niecna
krzyszu napisał(a):

avatea napisał(a):

krzyszu napisał(a):

tato999 napisał(a):

a mnie wkurza a raczej znowu dołuje to że tęsknie i nie mogę przestać myśleć a on milczy emotka


już się nie wkurzaj bo napisałem na PW emotka


krzyszu ty zdrajco;) emotka


:O Chyba o kimś zapomniałem emotka Albo ktoś usiłuje mi coś wmówić? emotka


ty niecna istoto;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2506072 Napisano: 19.07.2009 08:54:10 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

tato999 napisał(a):

a mnie wkurza a raczej znowu dołuje to że tęsknie i nie mogę przestać myśleć a on milczy emotka


już się nie wkurzaj bo napisałem na PW emotka


krzyszu ty zdrajco;) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2505925 Napisano: 19.07.2009 08:04:01 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

hittmanka napisał(a):

ja od 3 lat po emotka i wiecie... zajefajnie się z tym czuję, mam wrażenie że uroda przyszła wraz z wiekiem. Nigdy nie miałam takiego brania jak teraz emotka emotka



Co fakt, to fakt, jeśli chodzi o fizyczność to po 30tce nie jest tak źle. Chyba to co miało spaść już opadło, a to co miało się podnieść wyżej, już się podniosło emotka O sobie akurat nie piszę, bo pokraczna byłam zawsze, tylko akurat teraz jestem w miarę ze swojego wyglądu zadowolona. emotka
Gorzej z kobietami po ciąży. Jak już się zapuszczą, albo po 2, 3 dziecku to po znajomych koleżankach widzę, że wielokrotne ciąże raczej nie służą. Dlatego miłe Panie nie obrażajcie się, ale niestety takie są fakty. emotka



jestem po ciąży - 1,5 rku i po trzydziestce... ale np dzięki jodze dają mi max 24 lata:) filiganowa nie jestem ale ciałko jędrne;P
nie kazda po ciąży pączusiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2505518 Napisano: 19.07.2009 02:16:25 w Pomocy!!!!
0 0

avatea

#2505498 Napisano: 19.07.2009 01:52:21 w Pomocy!!!!
kto wytłumaczy blondynce jak wstawic awatar???? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2505032 Napisano: 19.07.2009 07:26:30 w Popraw sobie humor...
W kolejce stoja 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi gruba baba - tak ze 150 kg minimum. Synek mowi do ojca:
- Tato, patrz jaka ta baba jest ogrooomnaaaa...
Ojciec sie zaczerwienil, glupio mu sie zrobilo i mowi:
- Synku, nie mozna tak mowic o ludziach.
- Ale ona jest taka gruuubaa... nigdy nie widzialem takiej grubej baby.
- Dobrze, ale to niegrzecznie w ten sposob mowic o innych.
W tym momencie kobiecie przy pasku odzywa sie komorka - pi, pi, pi...
A synek z przerazeniem:
- Tato! Uwazaj! Bedzie cofac!
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2505027 Napisano: 19.07.2009 07:24:47 w Popraw sobie humor...
Jedzie ksiadz przez mala miescine, na glownym skrzyzowaniu, tuz przed drzwiami komendy policji lezy rozjechany pies. Ksiadz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komende i mowi:
- Panowie chcialem zwrocic uwage, ze przed waszymi drzwiami lezy rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony!
Na to gliniarz glupio sie zasmial i mowi:
- Ja myslalem, ze to wy jestescie od pogrzebow.
Ksiadz na to tez z ironicznym usmiechem:
- Przyszedlem zawiadomic najblizsza rodzine Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2504992 Napisano: 19.07.2009 07:03:15 w Popraw sobie humor...
Wchodzi pijak na dworzec autobusowy, szuka wolnego miejsca, ale nie ma dużego wyboru, więc siada obok księdza. Ksiądz niezadowolony, bo pijak wonie alkoholem, z jednej kieszeni wystaje mu butelka, z drugiej papierosy. Pijak wyjmuje gazetę i czyta. Po chwili zwraca się do księdza z pytaniem:
- Może mi ksiądz powiedzieć co powoduje artretyzm?
Ksiądz pomyślał: no! teraz mu palnę kazanie! - i zaczyna:
- Jeżeli nadużywasz alkoholu, papierosów, prowadzisz życie niemoralne - cudzołożysz, kradniesz, nie szanujesz wartości - to Bóg zsyła artretyzm!
Pijak pokiwał ze zdziwieniem głową, zakrył się gazetą i czyta dalej. Po chwili księdzu głupio się zrobiło, że tak z góry potraktował bliźniego, zaczyna w pojednawczym tonie:
- Przepraszam, wiem że tak nie powinienem, a jak długo pan ma ten artretyzm?
- Kto? Ja? - dziwi się pijak - ja nie mam, właśnie czytam, że papież ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2461184 Napisano: 26.06.2009 08:23:27 w Pomocy!!!!
albo uzyj innej przegladarki
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2461181 Napisano: 26.06.2009 08:22:59 w Pomocy!!!!
zamknij przeglądarki
skopiuj link zaproszenia z maila
wklej do nowo otwartego okna
powinno zadziałać Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2461175 Napisano: 26.06.2009 08:21:40 w Pomocy!!!!
magdalenka rejestrujesz na tym samym kompie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2460210 Napisano: 26.06.2009 01:48:02 w co chcielibyście wygrać?
pralka i laptop koniecznie... moje się psują,,, emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#2342849 Napisano: 28.04.2009 12:49:01 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś kto grał w AA Wyświetl w wątku >>
0 0