Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#5765629 Napisano: 03.11.2013 18:59:55 w skojarzenia
LAS - wilki jakieś... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5765618 Napisano: 03.11.2013 18:42:37 w skojarzenia
masakra - piła motorowa Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5765616 Napisano: 03.11.2013 18:37:10 w skojarzenia
0 0

avatea

#5763053 Napisano: 28.10.2013 19:44:38 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

heheheh skarbje wylazłam bo czułam że coś dobrego na kolacje zrobiłaś i kcialam na krzywy ryj wjadomo sie wepchać emotka


Sałatka z winogronami, camembert, żurawiną... no i oczywiście coś otworzę wyskokowego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5763048 Napisano: 28.10.2013 19:39:55 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

eee nje , bo ja swoje paragony trzymam w lodófce na małych wieszaczkach powieszone i oddzielone foliom bombelkowo emotka

ale chciałam cie jakoś pocieszyć... emotka


Nie dość co wygrana z Vanish co go litrami używam, to jeszcze Marielu z cudnom gembom na forum! KUMULACJA wygranych! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5761809 Napisano: 25.10.2013 17:49:01 w Pomocy!!!!
noisy0000 napisał(a):



nie wiem czy dobrze robię, że piszę o tym na forum ale potrzebuję Waszej pomocy/porady.

Po 7 latach rozstałam się z narzeczonym, potrzebuję czegoś na uspokojenie, jednak nie ma mowy o wizycie u psychologa.

CO ROBIĆ emotka emotka emotka emotka



Przyjedź do mnie... ode mnie każdy wraca jak z sanatorium emotka miejscówka gratis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5756936 Napisano: 17.10.2013 21:21:32 w Zabawa - Zniszcz życzenie
eciepecie napisał(a):

avatea napisał(a):

Chciałabym choć na jeden dzień zamienić się w super modelkę o idealnej figurze!


Matematycy utrzymują, że figurą idealną jest kula - ma we wszystkich kierunkach od środka ten sam wymiar. Zmieniasz się, zgodnie ze swym marzeniem.

Na wybiegu nie możesz utrzymać równowagi i tak oto, tego samego dnia kończysz karierę, staczasz się.... ze sceny emotka


Znaczy się do ideału: Kuli - niewiele mi już brakuje! Nie pozostaje mi nic jak tylko... nadal się toczyć emotka eciepecie ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5756925 Napisano: 17.10.2013 20:56:50 w Zabawa - Zniszcz życzenie
"Chciałabym wygrać całą furę. emotka "
Wygrywasz furę siana, siano jest oblegane przez tłumy i dzięki otwierasz szkołę rodzenia ale po 1678 porodzie stwierdzasz, że jeśli znowu usłyszysz: Chcę znieczulenie! otwierasz plantację maryśki i zgarniają cię gliny...

Chciałabym choć na jeden dzień zamienić się w super modelkę o idealnej figurze! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5748253 Napisano: 02.10.2013 22:58:44 w Kaufland konkursy
aneciaa napisał(a):

czy ktoś moze przesłać mi na pw tresć wczorajszych esków z konka z bonami ("Troszczymy się o Twój portfel, gdy zadzwoni pierwszy dzwonek") bo dostałam jednego sms-a na tel. meza a on mi skasował wiadomość i tylko oznajmił ze wygrałam bon emotka teraz nie wiem co dokładnie odesłać i na jaki adres


http://www.regula...ufland/Procedury.pdf emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5748237 Napisano: 02.10.2013 22:30:59 w Kaufland konkursy
ango napisał(a):

joan napisał(a):

bruce napisał(a):

joan napisał(a):

To dlatego, iż przy kasie taki wachlarz produktów napiera na klienta, że oczopląsu można dostać, np. gumy w każdej postaci & smaku i do każdego celu emotka


emotka Bywa, że ja po jedną rzecz jadę do marketu, a przy kasie, stojąc w kolejce, kilka dodatkowych wezmę... Kaufland ma niesamowitą ilość przepysznych, kuszących "łakoci" przy kasach. emotka


Ale wiesz, widziałam w Kauflandzie kasę oznaczoną jakoś tak "dla rodzin z dziećmi, kasa bez słodyczy" czy coś w tym stylu. Czyli już ktoś się wkurzył / poskarżył na ten nadmiar słodkości emotka


Nie wiem jak u was, ale u mnie to jest kasa z prezerwatywami i żelami intymnymi- nie wiem, co lepsze- kupić lizaka czy tłumaczyć, do czego te akcesoria? emotka


- Ja raz a dobrze wytłumaczyłam: kochanie to są ubranka na siusiaka dorosłego faceta. Nie kupię ci ich bo dla Barbie będą zupełnie niemodne!
Od tamtej pory moje dziecko czasem bąknie przy kasie: A to te niemodne ubranka, których nie lubi Barbie!
Uśmiech klientów i pań z kasy: bezcenny! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5743857 Napisano: 26.09.2013 10:30:31 w Zabawa - Zniszcz życzenie
emotka Bruce... dobre emotka
Wyglądasz tak zalotnie jak dziewczę powyżej i napada cię napalony kot z karabinem mówiąc: Pędzim na Będzin! Porywa cię i teraz już tylko tęsknisz za górami i umierasz na suchoty z tęsknoty.

Chciałabym by w końcu "coś" do mnie zadzwoniło! Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5743650 Napisano: 25.09.2013 22:12:37 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Zrealizowałaś marzenia i nie masz siły marzyć i życie staje się szare i nijakie...
Chciałabym by moje dzieci w końcu przestały siedzieć w lodówce, jeść i poszły w końcu spać!
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5742846 Napisano: 24.09.2013 21:58:54 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Na bezludnej wyspie okazało by się że jesteś w ciąży z dwunastoraczkami i nici z bezludności... emotka
Chciałabym by mój listonosz znowu zaczął przynosić jaja... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5742838 Napisano: 24.09.2013 21:35:44 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Nie ma niebieskiego podkładu i nigdy nie jesteś w stanie ukryć pryszczy i krost...

Chciałabym mieć wcięcie w talii zamiast wcięcia w sobotę.... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5736176 Napisano: 12.09.2013 17:06:18 w PODZIĘKOWANIA
anava napisał(a):

Wielkie podziękowania dla
avatea
oraz
cudaczek121

za pomoc i wsparcie emotka emotka emotka emotka emotka


co ty... emotka Ja tylko whisky się z tobą napiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5681547 Napisano: 22.06.2013 13:31:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie 6 zmysł doprowadził mnie do Tych ( dojeżdżam) i będę zwiedzać Browar Tyski w zakręconym towarzystwie emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5681544 Napisano: 22.06.2013 13:25:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
privatedo napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

abodak emotka emotka



:) emotka emotka emotka



Piękny film! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5606279 Napisano: 08.03.2013 11:45:48 w TESCO konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

anava napisał(a):

avatea napisał(a):

luk1990 napisał(a):

avatea napisał(a):

luk1990 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

zaczyna mnie niepokoić brak tych kart z tesco-bobovita....kontaktowałsie ktoś może z nimi ?:OO



Tak - pisałam @ i niestety zrobiłam zakupy w Tesco, którego nie było na liście... zdarza się . Szkoda tylko, że zaraz po odesłaniu danych nie napisali, że nagroda jest nieprzyznana... człowiek się niepotrzebnie naczekał emotka emotka emotka

m

ój market niby na liście jest...pewnie się przyczepia,że nie ma wyszczególnione ,że to produkty bobovita...ale to chyba nie problem dla nich to sprawdzić...a pisałas na maila,z któego przyszła informacja o wygranej ?:)


Tak

avatea rozumien Twój ból, mam tak samo, dwie karty przepadły bo mimo, że kupowałam w dużym Tesco w okolicznym mieście to okazało się, że na liście go nie było...
Najgorsze, ze nie napisali od razu, że coś jest nie tak
Chyba trzeba z Bobovity przerzucić się na Gerbera


Skoro była jakaś lista i tego sklepu nie było na liście, to nie można mieć pretensji do Organizatora emotka


ja nie mam pretensji do organizatora przecież pisałam, że nie dopatrzyłam i zrobiłam zakupy tam gdzie nie trzeba. Szkoda, że wcześniej nie zwrócili mi uwagi na mój błąd - od razu po odesłaniu danych...
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5606025 Napisano: 08.03.2013 10:57:19 w TESCO konkursy
luk1990 napisał(a):

avatea napisał(a):

luk1990 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

zaczyna mnie niepokoić brak tych kart z tesco-bobovita....kontaktowałsie ktoś może z nimi ?:OO



Tak - pisałam @ i niestety zrobiłam zakupy w Tesco, którego nie było na liście... zdarza się . Szkoda tylko, że zaraz po odesłaniu danych nie napisali, że nagroda jest nieprzyznana... człowiek się niepotrzebnie naczekał emotka emotka emotka

m

ój market niby na liście jest...pewnie się przyczepia,że nie ma wyszczególnione ,że to produkty bobovita...ale to chyba nie problem dla nich to sprawdzić...a pisałas na maila,z któego przyszła informacja o wygranej ?:)


Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5605975 Napisano: 08.03.2013 10:42:31 w TESCO konkursy
luk1990 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

zaczyna mnie niepokoić brak tych kart z tesco-bobovita....kontaktowałsie ktoś może z nimi ?:OO



Tak - pisałam @ i niestety zrobiłam zakupy w Tesco, którego nie było na liście... zdarza się . Szkoda tylko, że zaraz po odesłaniu danych nie napisali, że nagroda jest nieprzyznana... człowiek się niepotrzebnie naczekał emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0