Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mirai

mirai

#6390853 Napisano: 17.08.2017 13:58:32 w Czy informują/ informowali?
JBB dzisiaj nie słał sms-ówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6390050 Napisano: 15.08.2017 21:03:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szprotka napisał(a):

W którym Urzędzie Celnym jest zgłoszona ta loteria https://www.e-kon...-ogiera-araba.html  jaki sposób dokona się losowania/wyboru zwycięzcy - zasady są niejasne? I jeszcze straszenie karami w wysokości 25.000 zł. czyli wartości większej niż nagroda za sprzedaż konia do rzeźni - a jeżeli właśnie tylko tam się ona nadaje?

Dla mnie w ogóle organizowanie loterii, gdzie "do wygrania" jest zwierzę powinno być zakazane. Wygrać można pieniądze, samochód, tablet itd, ale nie żywą istotę... emotka . Wyświetl w wątku >>

mirai

#6389037 Napisano: 12.08.2017 12:10:32 w Giełda Kodów ; )
Kod z Lecha dla chętnego: 6XH4JFVL Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6387471 Napisano: 08.08.2017 14:40:31 w Smolar
kedziorldz napisał(a):

mirai napisał(a):

Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę... emotka .


Z tym XL to prawda, towar jest mocno deficytowy, szukam tych puszek juz od 2 miesiecy i widzialem tylko zwykle - bez kodow.

A druga sprawa wydaje mi sie, ze to powiedzenie z jezyka polskiego "wyjatek potwierdzajacy regule" to jedno z glupszych stwierdzen emotka

Wyjatki obalaja regule a nie ja potwierdzaja emotka

Jeśli chcesz już być tak bardzo gramatyczny, to przynajmniej pisz po polskuemotka . W naszej pisowni się także: ą, ę, ł, ń  - itd.
 "wyjatek potwierdzajacy regule" - w jakim to języku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6387282 Napisano: 07.08.2017 23:00:54 w Smolar
jokan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

violka88 napisał(a):

iszhara napisał(a):

ongis napisał(a):

luko922 napisał(a):

superloser napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

karola-00 napisał(a):

nikt nie wygrywa na forum z Coli ?

jeden głośnik padł na forum - tyle znalazłam w MDW

Na 30 paragonów  ... emotka  wciąż 30 szans na samochód mam  emotka

A ciekawe z jakich dni w ogóle powiadamiali już. 

Na pewno za 2 lipca

Raczej sierpnia emotka

ja również ok. 30 zgłoszeń wysłałam - i nic emotka  marnie widzę tą loterie  emotka

Jeżeli dobrze zapamiętałam, że w zeszłym roku było 900 tys. zgłoszeń to oznacza, że musiało być średnio 30 000 zgłoszeń na dzień. Więc jeśli na jeden dzień przypada 10 głośników to nie znaczy że loteria jest do bani, tylko statystycznie mamy tzw. marne-szanse emotka

ja puscilam 1 zgloszenie, jak mam wygrac to wygram i tym emotka

Jeżeli organizuje się loterię, gdzie najtańszy produkt biorący w nim udział kosztuje 1,39 zł - to wiadomo, że liczba zgłoszeń będzie kolosalna - a szansa na jakąkolwiek wygraną minimalna. W takich loteriach biorą udział przecież też ci, którzy na co dzień tego nie robią. Generalnie zasada jest taka: im wyższa cena produktu biorącego udział w loterii, tym mniejsza liczba uczestników i zgłoszeń - i co najważniejsze: większa szansa na wygraną. Ale to wiadomo - tutaj Ameryki nie odkryłem. Chociaż udało mi się JEDNYM ZGŁOSZENIEM wygrać głośnik JBL z XL (gdzie cena puszki jest podobna do tej z Biedronki) - ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę...emotka . Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

mirai

#6386466 Napisano: 04.08.2017 22:13:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To się wpisze - może podziała...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6386356 Napisano: 04.08.2017 17:31:38 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wygraj z XL" - czyżby Smolar nie informował w tym tygodniu emotka ...

tygodniowe byłynie wiem jak miesięczne ale pewnie też

Dzięki Wyświetl w wątku >>

mirai

#6386352 Napisano: 04.08.2017 17:26:07 w Czy informują/ informowali?
Loteria "Wygraj z XL" - czyżby Smolar nie informował w tym tygodniuemotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6386134 Napisano: 04.08.2017 00:21:40 w Dyskusje o loteriach
matys napisał(a):

ongis napisał(a):

norweska20 napisał(a):

wredzia napisał(a):

Podziwiam Was Kochani za te szczegółowe wyliczenia, dociekliwość i podsumowania, kto, kiedy i gdzie wygrał za dużo w konkursach z uwzględnieniem parametrów geograficznych, koligacji rodzinnych jak i koleżeńskich  emotka Coś niesamowitego. Sama raz zainspirowana dociekliwością co poniektórych z forum próbowałam zrobić coś podobnego. i niewiele mi wyszło...Pewnie macie bardzo dużo czasu. Daliście mi inspirację do tego co będę robić gdy będę mieć za dużo wolnego czasu na emeryturze.Uwielbiam Was  emotka emotka emotka

Ale to nie chodzi o kogoś prześwietlanie, ale o fakt że np. wpiszesz 200 paragonów z Blacka o różnych porach, z różną częstotliwością na godzinę i nie ugrasz ani 1 nagrody...a sprawdzisz listę laureatów - a tu dziwa i cudy- ktoś wygrał kilkanaście razy ,a potem ktoś następny ...i tu pytanie : to ile on zgłosił tych "losów "  i czy to właściwie możliwe

No i tu popełniasz błąd. Zgłoś te 200 paragonów jeden po drugim co minute i na 100% trafisz jak nie w 1 to 2 godzinie. Różne tu chodzą legendy i bajki ale jako że już w blacka nie gram to napisałem tą instrukcję emotka    Gdy przysiadałem do black z minimum 100 paragonami nie zdarzyło mi się nie wygrać przynajmniej 100$

Robert, skończ pierniczyć!
Od strony statystycznej, zgłoszenie 200 paragonów jeden po drugim co minutę, wcale nie ma przewagi nad zgłoszeniem 200 paragonów w losowych godzinach i odstępach. Jest wręcz odwrotnie!

200 paragonów starczy nam na około 3 godziny grania pod rząd minuta po minucie. Możemy zatem wygrać 0, 1, 2 lub max 3 nagrody. Wystarczy zatem, że zagramy w "złych" 3-ech godzinach, kiedy ruch jest największy, lub też kiedy zagra inna ekipa, która również strzela co minutę i może skończyć się na 0 nagród.

Grając zaś losowo, nasze strzały na pewno rozłożą się na godziny o różnym natężeniu, a zatem mamy pewność, że część strzałów na pewno pójdzie w lżejszych godzinach o większym prawdopodobieństwie ustrzelenia nagrody - to pierwszy plus. Drugi, jest taki, że nie mamy ograniczenia na max 3 nagrody.

Twój sposób, ze słaniem minuta po minucie, może miał rację bytu miesiąc temu i oczywiście tak jak napisałeś pewność była, że nagroda wpadnie jak nie w pierwszej godzinie to w drugiej lub trzeciej (średnia ~ 100-200 zgłoszeń na nagrodę).

---------

A teraz kochane misie wyobraźcie sobie grube ryby, co to jadą do sklepu (paliwo, czas, pieniądze) i tłuką te Blacki u kasjerki na setki i tysiące paragonów, następnie przyjeżdżają do domu, siadają przed kompem i tłuką godzinami formularz aby wygrać to marne 340 zł (~100$ w okolicy października 2017, kiedy je będą wypłacać), gdzie sami wydali już na produkty ~160 zł (przy statystyce 100 zgłoszeń na nagrodę) lub ~320 zł (przy statystyce 200 zgłoszeń na nagrodę), a gdzie tu jeszcze koszty czasu. Zysk nawet jak będzie po opchnięciu towaru na lewo, to wcale nie jakiś porywający.

ABSTRAKCJA!!!

Mnie by się nie chciało, a co dopiero grubym rybom.

Wniosek: mamy do czynienia z różnej maści automatami do wysyłki zgłoszeń oraz obejściami regulaminu o czym się już nie będę rozpisywał, bo pisałem o tym wielokrotnie.

W tej całej sprawie zabawny jest pan Grzegorz Bonder (Unique One), który w wywiadach mówi coś o gangach konkursowych, a sprawa wygląda tak, że gangi te wyrosły na indolencji właśnie takich agencji, które sobie z nimi nie radzą.

PS
W Blacka już nie grasz, bo albo Bonder jednak pogroził Ci palcem za twoje techniki, albo odpuściłeś sobie bo zaczęła się totalna sieczka za sprawą innych, większych grup, które widzę na liście.

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 mirai

mirai

#6386128 Napisano: 03.08.2017 23:15:21 w Dyskusje o loteriach
matys napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Loterii Black - sporo osób ma niesamowite szczęście, trafić kilkanaście razy w otwartą bramkę i zgarnąć kilkanaście 100$ jak np. Kazimierz G z miejscowości Brzegi - bezcenne! To się nazywa szczęście... mam nadzieje!

Wiesz co, wstydziłbyś się tak uczepić biednego pana K.G. z miejscowości Brzegi emotka

Może jeszcze za chwilę mu wypomnisz dokładną liczbę, że na te dane wygrał 18 nagród, a podając inną miejscowość (Węgrzyce Wielkie, swoją drogą literówka) pan K.G. wygrał dodatkowo jeszcze 7 nagród.
Może jeszcze zaczniesz wymieniać członków całej ekipy, pana J.S. z Bochni (11 nagród), G.G. z Kokotów (5 nagród) itp.

A to wszystko w okresie kiedy nagrody przypadały już na XXX (liczba trzycyfrowa) wysłanych zgłoszeń.

Może jeszcze zaraz wspomnisz, że to ta ekipa 'rozwaliła' loterię Wedel Carrefour (http://www.slodkiprezentodserca.pl/) wysyłając liczbę zgłoszeń przeczącą opłacalności ... (odebrane tylko nagrody główne, zaś ~ 80% nagród III stopnia nieodebranych).

A może jeszcze zaraz wspomnisz o loterii PBG Mrówka (http://15lat.mrowka.com.pl/), gdzie w ostatnim etapie również Brzegi oraz Bochnia sobie grubo pofolgowały ...

Ach ta zawiść emotka (żart)

---------------------

Powiem Wam tak drodzy forumowicze, to że istnieją ekipy, które być może działają z pominięciem prawa i regulaminów oraz te ekipy rozwalają loterię za loterią, to w pierwszej kolejności wina agencji, a w drugiej kolejności zaś Wasza wina! I tyle w temacie.

Istoto o pseudonimie "matys" - dałbyś sobie już "na wstrzymanie" swoim wywodom matematycznym w temacie rachunku prawdopodobieństwa - czy ktoś na ile może coś wygrać, a na ile nie. Widzę, że jesteś osobą oblataną w tych tematach, mimo że na forum jesteś krótko. Ja ze swoją skromną inteligencją do pięt ci pewnie nie dorastam, więc cieszę się wakacjami, a nie dywaguję. Jak to mówili niektórzy kiedyś: "bez odbioru" (jeżeli wiesz, co mam na myśli)...emotka Wyświetl w wątku >>
1 ongis 1 matys

mirai

#6385479 Napisano: 02.08.2017 15:34:20 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

mirai napisał(a):

XL - ktoś, coś emotka

też czekamna miesięczne 

Ja też emotka Wyświetl w wątku >>

mirai

#6385472 Napisano: 02.08.2017 15:24:54 w Czy informują/ informowali?
XL - ktoś, cośemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6380221 Napisano: 18.07.2017 08:27:53 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... (...)

popieram - dziwi mnie , że starzy forumowicze zmieniają loginy emotka

Powiem więcej, to już jest jakaś epidemia... emotka

Ja też się zastanawiam jaki cel ma zmiana loginu. Ukrycie czegoś? Ja mam swój od kilku lat i nie zamierzam go zmieniać, bo niby po co?... Wyświetl w wątku >>
1 rkvi 0

mirai

#6379456 Napisano: 14.07.2017 22:30:01 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cbb656 napisał(a):

Niespecjalnie wiem, co chciałeś wykazać.Można się w końcu upodobnić do każdego, tylko... Po co? emotka
Żeby była jasność - to konto oczywiście usunę. Zabawa zajęła mi całe 5 minut, na więcej nie mam czasu. emotka

No to baw się dalej - ale nie zanudzaj tym innychemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6376782 Napisano: 06.07.2017 19:36:02 w Smolar
Jeżeli ktoś jeszcze czeka na leżak z Groszka, to informuję, iż dzisiaj i jutro ma pójść od nich jakaś ich ilość. Przepraszają za opóźnienie. Wiadomość sprawdzona, bo telefoniczna emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6376265 Napisano: 05.07.2017 15:24:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY TYG II STOPNIA W LOTERII XL. WYSLIJ DO NAS ORYGINALNY KLUCZYK I OSWIADCZENIE DOSTEPNE NA STRONIE https://www.smola...loteria-wygraj-z-xl.
Głośnik JBL raczej mi się nie przyda, więc jak ktoś chętny - to proszę o PW emotka . Wyświetl w wątku >>

mirai

#6375830 Napisano: 04.07.2017 16:33:21 w Smolar
Loteria "Wygraj z XL" - czy szły dzisiaj sms-ki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6375408 Napisano: 03.07.2017 18:32:04 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

jbb już poszło ?

Będzie jutro około 12-tej... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6373319 Napisano: 28.06.2017 15:06:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Konkurs "Nagradzamy Dzieci i Mamy" Lewiatan - bon o wartości 100 zł na zakupy w Media Expert.
Sms przed chwilą emotka . Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

mirai

#6372093 Napisano: 26.06.2017 15:20:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
 VOD od Aquafresh Wyświetl w wątku >>
0 0