Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#5664479 Napisano: 29.05.2013 12:37:47 w Połączenia nieodebrane
zastrzeżony o 12.17 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5664246 Napisano: 29.05.2013 08:18:41 w Konkursy ABC
aniabania napisał(a):

aniabania napisał(a):

Ja chyba tez nie dam rady pojechać na mecz do Warszawy. Gdyby to był podwójny bilet to prędzej, a tak to lipa... emotka

Gdyby ktoś był chętny na ten bilet - to PW. Jakoś się dogadamy.



Własnie dostałam bilet - sektor G - czyli ten najlepszy! emotka
Też tak macie?

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5659458 Napisano: 23.05.2013 08:32:09 w TESCO konkursy
dede napisał(a):

Informowali może dzisiaj z konka wody Pellegrino, coś cicho na forum w tym zakresie Wygrał wogóle ktoś coś? Jak szybko informują?

ja wygrałam Jakoś po paru dniach po wysłaniu eska dzwoniła pani. Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5658029 Napisano: 21.05.2013 12:50:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

apoccalipsa

#5657960 Napisano: 21.05.2013 11:39:07 w Biedronka
0 0

apoccalipsa

#5657946 Napisano: 21.05.2013 11:29:29 w Biedronka
w tym oświadczeniu wpisujecie jakąś kwotę?
i co oznacza kopia paragonu? zeskanować? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5657934 Napisano: 21.05.2013 11:23:04 w Biedronka
mia napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ksantypa wysłałam 4 zgłoszenia w tym 3 ambitne takie jakimi zazwyczaj wygrywam i zrażona niepowodzeniem jedno byle jakie I wygrało to ostatnie emotka


O raju, a ja moje oba zgłoszenia tak ambitne i poetyczne, jak dla Karlsbada napisałam! emotka emotka
Znaczy, wszystko jasne!

ja nad trzema myślałam bardzo długo i są zajeb... a to banalne na odwal wygrało emotka może losują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5657913 Napisano: 21.05.2013 11:08:16 w Biedronka
ksantypa wysłałam 4 zgłoszenia w tym 3 ambitne takie jakimi zazwyczaj wygrywam i zrażona niepowodzeniem jedno byle jakie I wygrało to ostatnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5656177 Napisano: 18.05.2013 17:34:26 w Żegnamy zmarłych

apoccalipsa

#5654991 Napisano: 16.05.2013 18:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

apoccalipsa

#5654982 Napisano: 16.05.2013 18:15:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dajcie linka, proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5653232 Napisano: 14.05.2013 17:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

apoccalipsa

#5653084 Napisano: 14.05.2013 13:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka emotka emotka

fakt, że takie rzeczy się prędzej czy później mszczą emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5653076 Napisano: 14.05.2013 13:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
podziwiam ludzi którzy kontrolują cudze profile fb emotka Chciałabym mieć tyle wolnego czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5653072 Napisano: 14.05.2013 13:42:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
regulaminów staram się przestrzegać i nie miałabym zadnych pretensji gdyby organizator zauważył, że nie udostępniłam na fb. Ok, mój błąd. Ale takie coś denerwuje bo jestem tu od początku istnienia forum i była tu KONKURSOWA RODZINA
osobiście nikogo nigdy nie podkablowałam i nie mam zamiaru tego zmieniać bo czułabym się z tym bardzo źle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5653064 Napisano: 14.05.2013 13:35:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kosmetyki Lirene emotka


nieaktualne


pragne podziękować osobie która podkablowała mnie do organizatora, że nie udostępniłam wiadomości o konkursie na fb ( nie zauważyłam że trzeba ) Mam nadzieję, że nagrodę z której zrezygnowałam dostanie ktoś inny bo POPROSIŁAM O TO ORGANIZATORA gdyż uważam, że zawiść i zachłanność powinna być piętnowana a nie nagradzana emotka emotka



po takich wpisach aż strach pisać, że się ma jakiekolwiek wygrane emotka emotka emotka

kablować o głupie kosmetyki emotka emotka
trzeba być wyjątkowo zachłannych i mściwym


normalnie nie wierze w co czytam
emotka
żeby kablować i donosić o takie błahostki...! emotka

powiem szczerze, że w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby takie cos sprawdzać u tych co wygrali. Pewnie dlatego, że nie jestem zawistna i umiem przegrywać. Organizator wyraźnie napisał, że został o tym poinformowany Odpisałam, że zrzekam się nagrody i poprosiłam aby nie dawał jej donosicielowi bo na nią nie zasłużył emotka

i właśnie, żeby to chociaż była konkretna nagroda ale kosmetyki... coraz gorzej się dzieje w świecie konkursów... Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5653028 Napisano: 14.05.2013 13:04:12 w Połączenia nieodebrane
0 0

apoccalipsa

#5652975 Napisano: 14.05.2013 12:09:17 w Konkursy ABC
mereszka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

sa eski flora emotka



no to masz nagrodę za te kremy emotka oliwa sprawiedliwa

dzięki emotka poprawiło mi to humor emotka

eski jeszcze lecą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5652964 Napisano: 14.05.2013 12:02:12 w Konkursy ABC
0 0

apoccalipsa

#5650820 Napisano: 10.05.2013 13:54:17 w Biedronka
dzwonią czy sms? Wyświetl w wątku >>
0 0