Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#1067873 Napisano: 21.09.2007 11:03:55 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

wysylam wszystko priorytetem, bo wlasnie klienci sa niecierpliwi a ja tez wole miec szybko sfinalizowana transakcje emotka



Tak tylko, że to jest narzucanie klientowi swojej że tak powiem woli. Ja mam dwa koszty wysyłek (ekonomiczna i priorytetowa). Jak ktoś chce szybko, to sam sobie ustala czy chce priorytet. Poza tym, na kilku aukcjach spotykałam się z takimi dopiskami: wysyłam priorytetem, bo ekonomiczne giną, nie ma opcji przesyłek ekonomicznych. Dziwne to trochę, bo to tak jakbyś szła zapłacić rachunek i firma telekomunikacyjna żądała wpłacania należności w określonym banku, opłata za ekspres itp. Wszystkie przelewy za rachunki wykonuję jak najtańszym kosztem. Nieraz wpływają po terminie 2-3 dni (nawet do tygodnia) i jakoś specjalnie nic się z tego powodu nie działo... a że ludzie są niecierpliwi, no cóż, nawet priorytetem niektórym też będzie za wolno. Takie charaktery.


mysle ze nie narzucam bo czesto mnie pytaja czy moga nie priorytetem i sie zgadzam oczywiscie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1066939 Napisano: 20.09.2007 07:52:38 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

apoccalipsa

#1066630 Napisano: 20.09.2007 05:44:08 w Allegro.pl - bez linków
maltulenka napisał(a):

zunior88 napisał(a):

legion23 napisał(a):

pewnie chodzi o http://www.ups.co...tent/pl/pl/index.jsx
ludzie mylą te nazwy, UPC to tv kablowa emotka



Właśnie, tylko że mam gorszy problem bo rower mam już zapakowany w paczkę i przekracza on dopuszczalny wymiar w UPS. w DHL musiał bym zapłacić około 100zł za wysyłke, a rozmiar jest większy jedynie o 20cm. może jest jeszcze jakiś inny dobry kurier??



Ja swoją jedyną przesyłkę wysłaną firmą kurierska powierzyłam Pocztexsowi emotka
Nie wiem jak wyglądają ich ceny w porównaniu z konkurencja, ale nie było jakoś tak drogo drogo, kurier był punktualny i przesyłka wysłana jednego dnia o 14.30 była u odbiorcy na drugim końcu Polski następnego o 9.00 rano emotka

ja akurat porownywalam bo mialam do wyslania dwie wazne paczki spore i pocztex kosztowal o wiele drozej
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1066071 Napisano: 20.09.2007 01:28:15 w Allegro.pl - bez linków
zunior88 napisał(a):

legion23 napisał(a):

pewnie chodzi o http://www.ups.co...tent/pl/pl/index.jsx
ludzie mylą te nazwy, UPC to tv kablowa emotka



Właśnie, tylko że mam gorszy problem bo rower mam już zapakowany w paczkę i przekracza on dopuszczalny wymiar w UPS. w DHL musiał bym zapłacić około 100zł za wysyłke, a rozmiar jest większy jedynie o 20cm. może jest jeszcze jakiś inny dobry kurier??

servisco? opek? poczta polska pocztex? nie mam pojęcia...
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1066055 Napisano: 20.09.2007 01:22:40 w Allegro.pl - bez linków
legion23 napisał(a):

pewnie chodzi o http://www.ups.co...tent/pl/pl/index.jsx
ludzie mylą te nazwy, UPC to tv kablowa emotka


emotka emotka emotka tak, pewnie! pomylilam sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1065975 Napisano: 20.09.2007 12:52:33 w Allegro.pl - bez linków
zunior88 napisał(a):

Chce sprzedać rower i nie wiem jakim kurierem go wysłać?? Najlepiej by było jakby oni sami przyjechali po paczke bo jest bardzo duża. Jakiego kuriera polecacie??



kiedys wysylalam UPC i mi przyjechali do domu Kulturka była emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1065969 Napisano: 20.09.2007 12:52:02 w Allegro.pl - bez linków
wysylam wszystko priorytetem, bo wlasnie klienci sa niecierpliwi a ja tez wole miec szybko sfinalizowana transakcje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1064538 Napisano: 19.09.2007 05:37:46 w Sport
nasza Staleczka jest o krok od awansu do ekstraligii ! Oby tak dalej! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1064394 Napisano: 19.09.2007 04:23:07 w Allegro.pl - bez linków
maltulenka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ja unikam tej formy bo parę razy sie nacięłam A polega to na tym, ze wysylasz na poczcie i podajesz kwote jaka chcesz za tę paczkę. Kupujacy placi za nią przy odbiorze i poczta przysyla ci pieniadze przekazem emotka


... albo na konto... ale to strasznie długo trwa (jak to z PP) i ja osobiście nie mam do tego nerwów emotka

ja raz czekalam na kase miesiac Dlatego nie wysylam w ten sposob
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1064370 Napisano: 19.09.2007 04:13:01 w Allegro.pl - bez linków
ja unikam tej formy bo parę razy sie nacięłam A polega to na tym, ze wysylasz na poczcie i podajesz kwote jaka chcesz za tę paczkę. Kupujacy placi za nią przy odbiorze i poczta przysyla ci pieniadze przekazem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1063607 Napisano: 19.09.2007 08:58:20 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
drzemek napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

mam propozycję bo moim zdaniem czegos na forum brakuje
w moje dzisiejsze wygrane chwalimy sie nagrodami ale nie mozemy sobie ich pogratulowac a czasem wprost wypada jak ktos znajomy wygra cos cennego Moim zdaniem przydalby sie topik gratulacje specjalny do gratek.
Co admini na to?


No ale to by było niewygodne trochę, w jednym temacie czytać o wygranej, a w drugim gratulować.
Powinna być możliwość gratulowania w temacie moje dzisiejsze wygrane, bo tak to wygląda na to, że ten temat jest tylko do hmmm chwalenia się. Ktoś napisze wygraną i tyle, cisza...powinno być jak na początku emotka

no ale nie ma takiej mozliwosci bo za to jest karniak Wlasnie dlatego powinno byc na to ,,legalne,, miejsce
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1062772 Napisano: 18.09.2007 06:53:06 w PODZIĘKOWANIA
Xagadee Ty wiesz za co! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1062744 Napisano: 18.09.2007 06:43:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mam propozycję bo moim zdaniem czegos na forum brakuje
w moje dzisiejsze wygrane chwalimy sie nagrodami ale nie mozemy sobie ich pogratulowac a czasem wprost wypada jak ktos znajomy wygra cos cennego Moim zdaniem przydalby sie topik gratulacje specjalny do gratek.
Co admini na to? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1062734 Napisano: 18.09.2007 06:39:12 w Pomocy!!!!
drzemek napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

jesli ktos z Gorzowa Wlkp wie czy jest u nas sklep Top Secret please pw emotka


z list:
http://www.mbank....mrabatki/sklepy.html
i
http://www.topsecret.pl/ts/sklepy.htm

wygląda na to, że nie ma emotka


no wlasnie ale wydaje mi sie ze kiedys bylam w takim sklepie u nas tylko nie pamietam gdzie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1062465 Napisano: 18.09.2007 04:48:52 w Pomocy!!!!
jesli ktos z Gorzowa Wlkp wie czy jest u nas sklep Top Secret please pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1059924 Napisano: 17.09.2007 01:40:35 w Żegnamy zmarłych

apoccalipsa

#1059900 Napisano: 17.09.2007 01:28:21 w NaSza GaLeRiA
rafi323raf napisał(a):

a to ja emotka
http://img133.ima...p?image=obrazxb3.jpg


to zabawne bo Ty mi sie kojarzysz z Simpsonem < avatar> emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1059823 Napisano: 17.09.2007 01:01:19 w NaSza GaLeRiA
kingaa napisał(a):

A tu moje zdjęcia z wygranego wyjazdu do SPA do włoch, nie mam siły słać ich po raz któryś tam do tych co chcieli,więc daje je tutaj, zaoszczędzę roboty emotka to i tak jedna tysięczna fotek emotka
zdjęcia nie najlepszej jakości bo aparat się schrzanił przed wyjazdem emotka

http://img152.ima...mage=hpim3881ws5.jpg
http://img201.ima...mage=hpim3883sm9.jpg
http://img71.imag...mage=hpim3902en2.jpg
http://img83.imag...mage=hpim3906mu7.jpg
http://img86.imag...mage=hpim3974pa4.jpg
http://img84.imag...mage=hpim4170lc2.jpg
http://img507.ima...mage=hpim3940uo3.jpg

mogłaś mnie wziać w walizkę!!!
emotka ale raj ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1059819 Napisano: 17.09.2007 01:00:15 w NaSza GaLeRiA
keity napisał(a):

spin napisał(a):

keity napisał(a):

heh ja chyba tez sie ujawnię emotka porażkaaa emotka
www.keitus.fotka.pl emotka )

spoczatku myslalem ze to twarz 14-15 dzieczynki emotka

niqsia swietne fotki




hehe fakt emotka młodo wyglądam emotka :D:D i dobrze sie z tym czuje emotka

ktora kobieta nie marzy o tym zeby wygladac na mlodsza??? jeszcze nie raz bedziesz z tego powodu szczesliwa
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1059670 Napisano: 17.09.2007 11:57:36 w NaSza GaLeRiA
Co Wy wszyscy tacy ładni jesteście??? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0