Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#1059630 Napisano: 17.09.2007 11:34:22 w NaSza GaLeRiA
niqsia napisał(a):

a to niqsia emotka już jako żonka emotka

http://niqsia.fot...l/albumy/271506.html


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1057037 Napisano: 16.09.2007 10:57:05 w Żegnamy zmarłych

apoccalipsa

#1056635 Napisano: 16.09.2007 08:35:21 w dziś mam urodzinki
wysokieszpilee napisał(a):

emotka emotka Wszystkiego Najlepszego dla solenizantów! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


przyłączam sie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1049525 Napisano: 13.09.2007 07:12:09 w Allegro.pl - bez linków
a ja od kilku dni zauwazylam ze strasznie sie wiesza przy wystawianiu, zmianach itp Chyba ruch jest taki duży... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1047896 Napisano: 12.09.2007 08:34:56 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

apoccalipsa

#1045715 Napisano: 11.09.2007 09:30:20 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

apoccalipsa

#1037529 Napisano: 07.09.2007 09:11:59 w Allegro.pl - bez linków
działa ale nadal mi zle wyswietla to co bylo zle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1037440 Napisano: 07.09.2007 08:29:19 w Allegro.pl - bez linków
ale cos tam im ostatnio nie dzialalo bo mi nie podliczalo sprzedazy wcale Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#1037432 Napisano: 07.09.2007 08:27:45 w Zbieramy kasę!

apoccalipsa

#1034805 Napisano: 06.09.2007 06:33:11 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

apoccalipsa

#1024627 Napisano: 02.09.2007 04:40:01 w Zbieramy kasę!

apoccalipsa

#1022223 Napisano: 01.09.2007 03:21:36 w Żegnamy zmarłych

apoccalipsa

#1022167 Napisano: 01.09.2007 02:52:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
ania16 napisał(a):

moim zdaniem to do konkursów fotograficznych powinna byc oddzielna zakładka emotka


popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#994652 Napisano: 22.08.2007 09:22:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
chochliczka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

rachel napisał(a):

a skąd wiecie o tym ze ktos sie próbował wam włamac. Apo czemu uwazasz ze ktos sie próbował dostac na twoje konto. chciałabym tez sprawdzic na swoim a nic takiego nie widze


po powrocie z wczasow dostalam maila z nowym haslem Niby nie moglam sie dostac do konta, wiec poprosilam o nowe haslo A ja nawet dostepu do netu nie mialam 10 dni...


mialam to samo...
emotka

mam e - maila z ekonkursy z dnia 4 sierpnia 2007 godzina 13:58


u mnie ten sam dzien a godzina 13.49
emotka

czyli ktos sie chcial pod nas podszyc
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#991658 Napisano: 21.08.2007 11:47:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
chochliczka napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

rachel napisał(a):

a skąd wiecie o tym ze ktos sie próbował wam włamac. Apo czemu uwazasz ze ktos sie próbował dostac na twoje konto. chciałabym tez sprawdzic na swoim a nic takiego nie widze


po powrocie z wczasow dostalam maila z nowym haslem Niby nie moglam sie dostac do konta, wiec poprosilam o nowe haslo A ja nawet dostepu do netu nie mialam 10 dni...


mialam to samo...
emotka

mam e - maila z ekonkursy z dnia 4 sierpnia 2007 godzina 13:58 Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#990956 Napisano: 21.08.2007 08:59:20 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kamil17 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

kamil17 napisał(a):

a mi się nie podoba ,to że wchodza tu nowi użytkownicy , podszywający się pod inne osoby,
nowi użytkownicy (prawie wszyscy), : obrażają, awanturują się, wwszystko chcą mieć podane na tacy, zazdroszczą nam chyba wygrancyh, wogóel sie nei umeiją zachowac emotka emotka emotka


gdy bylam na urlopie na poczatku sierpnia ktos probowal dostac sie na moje konto tutaj Prawdopodobnie chcial sie pode mnie podszyc emotka


dopiero by była heca, bo ty masz najwiecej postów, i tobie to by forumowicze złote góry tu pooddawali zqa wygranr wiec potencajlnyhugo by się obłowił, a ty byś była ytu skończona! emotka emotka emotka


mysle ze o to wlasnie temu komus chodzilo Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#990953 Napisano: 21.08.2007 08:58:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rachel napisał(a):

a skąd wiecie o tym ze ktos sie próbował wam włamac. Apo czemu uwazasz ze ktos sie próbował dostac na twoje konto. chciałabym tez sprawdzic na swoim a nic takiego nie widze


po powrocie z wczasow dostalam maila z nowym haslem Niby nie moglam sie dostac do konta, wiec poprosilam o nowe haslo A ja nawet dostepu do netu nie mialam 10 dni...
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#990915 Napisano: 21.08.2007 08:49:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kamil17 napisał(a):

a mi się nie podoba ,to że wchodza tu nowi użytkownicy , podszywający się pod inne osoby,
nowi użytkownicy (prawie wszyscy), : obrażają, awanturują się, wwszystko chcą mieć podane na tacy, zazdroszczą nam chyba wygrancyh, wogóel sie nei umeiją zachowac emotka emotka emotka


gdy bylam na urlopie na poczatku sierpnia ktos probowal dostac sie na moje konto tutaj Prawdopodobnie chcial sie pode mnie podszyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#985560 Napisano: 19.08.2007 12:26:10 w Allegro.pl - bez linków
kono napisał(a):

apoccalipsa robie cennik jest podany na aukcji bo np.za lay jest drozej tylko szkoda mi kasy na wystawianie aukcji osobno sygna osobno lay itp dlatego np jak chcesz lay kupujesz np. jako 5 sztuk czyli 5 zł a ja robie ci 1 laya


ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#982741 Napisano: 18.08.2007 10:12:08 w Allegro.pl - bez linków
za 1zł robisz projekt czy sprzedajesz juz gotowe? Wyświetl w wątku >>
0 0