Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#905886 Napisano: 20.07.2007 06:38:21 w Zbieramy kasę!

apoccalipsa

#905725 Napisano: 20.07.2007 05:17:34 w Allegro.pl - bez linków

apoccalipsa

#905709 Napisano: 20.07.2007 05:10:31 w Allegro.pl - bez linków
rano potrzebowalam adres do wysylki i z godzinę sie dobijalam po niego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#905706 Napisano: 20.07.2007 05:08:20 w Allegro.pl - bez linków
taaa z tym to sobie swietnie radza! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#905699 Napisano: 20.07.2007 05:01:40 w Allegro.pl - bez linków
ja tez nie moge Juz dzis byla awaria dluga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#902645 Napisano: 18.07.2007 06:07:31 w dziś mam urodzinki

apoccalipsa

#902500 Napisano: 18.07.2007 04:15:57 w Zbieramy kasę!

apoccalipsa

#894598 Napisano: 14.07.2007 08:30:05 w Allegro.pl - bez linków
ja ostatnio natknelam sie na oplate za pobraniem 1000 zł emotka emotka emotka a opcja przy wplacie na konto 6,5 zł emotka Facet pewnie dał taka kwote, zeby odstraszyc ludzi ktorzy chca za pobraniem ale odstraszyl i mnie, bo nie wiedzialam czy traktowac go powaznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#892702 Napisano: 13.07.2007 04:31:02 w Zbieramy kasę!
apoccalipsa napisał(a):

541 +++



upss...
emotka 540,1 +++ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#892699 Napisano: 13.07.2007 04:30:29 w Zbieramy kasę!

apoccalipsa

#889898 Napisano: 12.07.2007 04:36:54 w Allegro.pl - bez linków
simon2005 napisał(a):

apo,haz0r-dziekuję za odpowiedzi emotka w trybie expresowym emotka


do usług emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#889893 Napisano: 12.07.2007 04:35:27 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

słuchajcie nie wiecie czy moge zapakowac paczke taka zwykłą taśmą przezroczysta ale grubszą???? bo mi sie skonczyla ta szara pakowawcza, i wczoraj bylem w 5 sklepach i nigdzie jej nie znalazłem:)



widze ze masz juz sporo komentarzy i powoli stajesz sie starym allegrowiczem
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#889891 Napisano: 12.07.2007 04:34:16 w Allegro.pl - bez linków
ja:- nie pobieram
- sprzedaję odkąd ,,kopertowcem,, okazal sie lekarz pogotowia emotka choc generalnie mam zle doswiadczenia z poczatkujacymi bo czesto nie placa
- po 3 -4 dniach okolo sie delikatnie upominam, bo przewaznie albo ktos placi od razu albo wcale Takie mam doswiadczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#880143 Napisano: 08.07.2007 09:45:25 w Stopklatka
ja wygralam raz i szybko przyslali nagrode Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#880068 Napisano: 08.07.2007 09:17:43 w dziś mam urodzinki
wiki1985r napisał(a):

08.07 godz 12.30 to już niedługo emotka i 22 na karku emotka emotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#880066 Napisano: 08.07.2007 09:17:23 w dziś mam urodzinki
melisa napisał(a):

apo, marek262 dzięki za zaległe życzenia emotka emotka
ja też się czuję staro zwłaszcza, że żaden z domowników nie pamiętał, żeby choć złożyć mi życzenia emotka nawet mama... emotka


powaznie? emotka to nieładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#878377 Napisano: 07.07.2007 11:26:21 w Zbieramy kasę!
518,80 i reszta Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#878264 Napisano: 07.07.2007 10:08:46 w dziś mam urodzinki

apoccalipsa

#878090 Napisano: 07.07.2007 08:37:46 w dziś mam urodzinki
martynki napisał(a):

07.07. to mój dzień emotka


fajne urodzinki masz emotka Wszystkiego naj! Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#878087 Napisano: 07.07.2007 08:37:17 w dziś mam urodzinki
melisa napisał(a):

Pięknie leje za oknem i ja zaraz się rozpłaczę. Z zewnątrz jako tako, a wewnątrz wypalona. I jak tu przeżyć kolejnych 29 lat? emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0