Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#6833163 Napisano: 23.12.2021 12:04:21 w Informują
Informują z Konkurs "Graj w kolory Somersby" 18+

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
nie wiem który etap Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6833114 Napisano: 23.12.2021 10:50:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
oczyszczacz powietrza Samsung ,,Złap zdrowy oddech"  Nie wiem jaki kurier Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6832622 Napisano: 21.12.2021 12:27:47 w Informują
Informują z Konkurs "Mem w Minutkę" etapy

Rodzaj powiadomienia: e-maile około 11.45
Dodatkowe informacje:
100 zł sklep MOKATE ostatni etap ( już nie sprzedaję ) Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6832526 Napisano: 20.12.2021 22:11:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
10.000 Tyskie z 3 dnia PKO BP emotka   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6832407 Napisano: 20.12.2021 14:55:32 w Informują
Informują z Konkurs "Na ratunek włosom - wygraj suszarkę Panasonic"

Rodzaj powiadomienia: mail o 14.49
Dodatkowe informacje:
suszarka Panasonic Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6830742 Napisano: 13.12.2021 19:22:26 w WC - rozmowy o wszystkim
czy Wam też zniknął ze strony kalendarz i forum z prawej strony ?  Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6830237 Napisano: 10.12.2021 21:08:19 w Avanti
bocin napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

bocin napisał(a):(...)

ja też wolę prozęrymowanki kojarzą mi się z kiczem i dziecinadą. Może dlatego, że tak mi wpajała polonistka. Mówiła, że rymy to ,,disco polo,, wśród wierszy a prawdziwa poezja to wiersz biały - nierymowany  emotka  ale w Avanti akurat wygrywam prozą, więc luz emotka  
tak jak i w 99 procent konkursów emotka  

Najs! Dobrze wiedzieć, że można efektywnie odejść od tych rymowanek.

można emotka   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6830232 Napisano: 10.12.2021 20:54:39 w Avanti
bocin napisał(a):

Powiem szczerze, że tych wierszyków, to ja mam dość. Niby wygrałem wierszykiem 500 w 1 etapie, ale jednak bardziej cieszy nagroda o 10 razy mniejszej wartości lecz wygrana bardziej wartościowym zgłoszeniem, z którego jestem zadowolony i w którym nie odstawiałem szopki. Prozą można przekazać o wiele więcej, aniżeli rymowanką. Proza to wartościowsza forma przekazu lecz ma jeden minus - nie ma rymów, więc wielu "ekspertom" trudniej jest tę wartość dostrzec. Rymy w końcu są takie kreatywne i tyle za sobą niosą. O, na poczekaniu, już rymuję - Podwójnie przegrywam, choć raz wygrałem; na maila od Lidii długo czekałem lecz gdy nadeszła wyników chwila, odświeżył żem pocztę a maila ni ma. Jak to? Dlaczego? Czy żem napisał coś niefajnego? Prawda, chorobcia, nie dałem ryma, na dobrą sprawę sam żem się... wepchł do przegrańców grona. Nie rzekł ja jeszcze ostatniego słowa, głęboko w rękawie stos asów chowam i choć etapy są jeszcze trzy, i tak 500 musi starczyć mi. A gdybym tak spłodził bliźniaki? Podwójny dil bardzo mi pasi! Wtem czipsy, chrupki czy inne napoje, mógłbym wreszcie kupować za dwoje. I wnet podwójną zacząłbym szarżę, dostałbym to o czym tak marzę. Oprócz tego pieluch też stertę, do kosza rzucałbym brudnym pampersem. bla, bla, bla... mógłbym tak w kółko. Chodzi o to, że to nic wielce trudnego lecz jest to bardziej pajacowanie, aniżeli przekazywanie czegoś konkretnego. Takie podejście "na wesołka", z bananem na ustach. Tylko, że od zbyt długiego uśmiechania się, robią się zmarszczki. I nie wiem, ciężkie życie. To takie moje przemyślenia ogólnokonkursowe, zwłaszcza jeśli chodzi o konkursy promocyjne, bo tam pajacowałem od kiedy pamiętam. W aktualnym etapie dam więc odpowiedź na poważnie, bez rymów i nawiązań do produktów promocyjnych. W najgorszym wypadku i tak przegram, ale przynajmniej będę czuł, że działam w zgodzie z własnymi przekonaniami. 

ja też wolę prozę
rymowanki kojarzą mi się z kiczem i dziecinadą. Może dlatego, że tak mi wpajała polonistka. Mówiła, że rymy to ,,disco polo,, wśród wierszy a prawdziwa poezja to wiersz biały - nierymowany  emotka  
ale w Avanti akurat wygrywam prozą, więc luz emotka  
tak jak i w 99 procent konkursów emotka   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6830063 Napisano: 10.12.2021 15:27:43 w Avanti
myja napisał(a):

Idą maile z 5k! Kuuuurrrrna to jednak mąż! emotka emotka

gratki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6830048 Napisano: 10.12.2021 15:15:03 w Avanti
koala33 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

Poratujcie odpowiedzią, czy jak zapytam o numer wygranego paragonu, to odpiszą?

Tak

i wtedy się odsyła tylko wygrany?

tak

dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
1 koala33 0

apoccalipsa

#6830034 Napisano: 10.12.2021 15:03:53 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

Poratujcie odpowiedzią, czy jak zapytam o numer wygranego paragonu, to odpiszą?

Tak

i wtedy się odsyła tylko wygrany? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6830012 Napisano: 10.12.2021 14:43:03 w Avanti
byekitty napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

z jakiego maila przysyłają powiadomienie o wygranej? 

 konkurs@podwojneswietowanie.pl 

Dzięki wielkie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

apoccalipsa

#6830007 Napisano: 10.12.2021 14:41:14 w Avanti
z jakiego maila przysyłają powiadomienie o wygranej?  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6829999 Napisano: 10.12.2021 14:33:22 w Avanti
gregory napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

termitek99 napisał(a):

myja napisał(a):

termitek99 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

gregory napisał(a):

ja też się widzę na liście, a maila brak, ale zdarzało mi się już, że maile nie dochodziły....

U mnie to samo. I u męża. Coś wygląda na to, że maile nie poszły.

Czy u Was też poczta WP?

u męża też WP

Chyba WP nawala.

ja mam dwie osoby na liście - pewne - unikalne dane i też nie dostalam maili

apoccalipsa - pochwal się - znowu główne zgarnęłaś?

narazie nic nie zgarnęłam bo nie dostałam maili  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6829986 Napisano: 10.12.2021 14:26:25 w Avanti
termitek99 napisał(a):

myja napisał(a):

termitek99 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

gregory napisał(a):

ja też się widzę na liście, a maila brak, ale zdarzało mi się już, że maile nie dochodziły....

U mnie to samo. I u męża. Coś wygląda na to, że maile nie poszły.

Czy u Was też poczta WP?

u męża też WP

Chyba WP nawala.

ja mam dwie osoby na liście - pewne - unikalne dane i też nie dostalam maili Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6829548 Napisano: 09.12.2021 15:48:59 w Informują
Informują z Konkurs "Plebiscyt The Best of Moto 2021" 18+

Rodzaj powiadomienia: e-mail teraz
Dodatkowe informacje:
niby ponowne powiadomienie o wygranej i prośba o dane ale pierwszy e-mail nie dotarł Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

apoccalipsa

#6829354 Napisano: 09.12.2021 08:51:36 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Uśmiechasz mnie od rana emotka  emotka

No i tak do mnie mów emotka emotka emotka tego mi brakuje... A nie: ciągle tylko fą, fą i fochy.

to dla odmiany przesyłam Ci pozytywne fluidy 
miłego dnia, tygodnia, miesiąca, roku i Życia emotka   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6829350 Napisano: 09.12.2021 08:43:16 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ok, postaram się nie patrzeć na avatar a skupiać się na treści Twoich komentarzy emotka  PS Atrakcyjność wizualna to pojęcie względne. emotka  

Postaraj się, postaraj emotka I przekaż innym te same dobre fluidy. emotka Tego mi zawsze brakowało - skupianiu się na treści, a nie na formie jej przekazywania...
Twoja wizualność nie ma sobie nic do zarzucenia. Tak uważam nieskromnie. emotka

Uśmiechasz mnie od rana emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

apoccalipsa

#6829346 Napisano: 09.12.2021 08:32:36 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Fajnie że zmieniłeś nick  emotka PS  Byłoby jeszcze fajniej jakbyś zmienił avatar na taki, po którym oczy nie krwawią. Nie pasuje do Ciebie  emotka

To nie tyle "zmiana", co powrót do korzeni BEZ ZAWRACANIA GITARY Szefowi emotka No wiesz - wszelkie prośby, tłumaczenia, udowadnianie, że ja to ja i takie tam. Wykorzystałem niedoróbkę emotka i mam nadzieję, że to otworzy oczy komu trzeba emotka na sprawy ważne, a za takie uważam konsekwentne trzymanie się założeń systemowych, że "owszem, zmienić nick można, ale tylko raz i nie da się wykorzystać nazwy użytej kiedyś przez innego usera". emotka
Szanuję to, że ludkowie w społeczności mają swoje zdanie i je wygłaszają, co wcale fcale nie znaczy, że muszę to zdanie podzielać. emotka Uważam, że oczywiście, jak najbardziej, obecny awatar pasuje idealnie do charakteru kogoś takiego jak ja, wrednego prowokatora, starego dziada o duszy naiwnego dziecka, który wierzy w to, że świat mógłby być lepszy, gdyby wszyscy dobrzy ludzie się skrzyknęli i wzięli sprawy w swoje ręce. emotka
P.S. NA PEWNO NIE ZMIENIĘ, dopóki asper zachowa swój emotka i dopóki kalmia nie wyprostuje swojego zdeformowanego obrazka, jak Jej proponowałem z dobrego serca...
Tak że ten... Nie jestem tak atrakcyjny wizualnie jak apoccalipsa, by w awatarze umieścić swój własny wizerunek. emotka emotka emotka

wiem, że to Twój stary nick emotka
ok, postaram się nie patrzeć na avatar a skupiać się na treści Twoich komentarzy emotka  
PS Atrakcyjność wizualna to pojęcie względne. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

apoccalipsa

#6829337 Napisano: 09.12.2021 07:10:00 w Avanti
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

konkursy Lays Avanti są tak uwielbiane że mają pertyliard zgłoszeń więc też nie mam pewnościbył kiedyś konkurs gdzie dostawali coś około 100.000 zgłoszen dziennie...

Załóżmy, że jak większość konkursów u Avanti trwa on dwa-trzy tygodnie... To by znaczyło, że mieli 2 100 00 zgłoszeń z całego konkursu.
No ja tam jestem za słaby w uszach, by w to uwierzyć. emotka Nie wierz we wszystko, co ktoś gdzieś napisał emotka Ja w ten sposób wbiłem sobie kiedyś paskudną drzazgę w rękę emotka emotka bo na płocie ktoś napisał "Demotka A" ja chciałem pogłaskać i ała!  emotka

to był jakiś konkurs na kody, tak jak napisała Paula
był na niego szał 
PS Fajnie że zmieniłeś nick emotka
PS 2 Byłoby jeszcze fajniej jakbyś zmienił avatar na taki po którym oczy nie krwawią. Nie pasuje do Ciebie  emotka Wyświetl w wątku >>