Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#6678730 Napisano: 31.01.2020 11:26:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

(...) problem dotyczący wątku Informują - opis przy formularz z dodawanie odpowiedzi nie spełnia swojej roli.
W głowie narodził się pomysł... aby to w komentarzach przy opisie konkursu dodać dodatkową opcję:


Co o tym sądzicie?


Ten pomysł ma sens, bo wymuszałby wyszukanie konkursu, o którym chce napisać informujący, co tym samym dałoby innym zainteresowanym JEDNOZNACZNĄ informację, a jaki konkretnie konkurs chodzi, bo może starzy wyżeracze-zawodowcy-nałogowcy orientują się doskonale hasłowo i po niewyraźnym mruknięciu "C4, kołdry" wiedzą w lot, o co kaman, o tyle świeżynka-początkujący-eks-mugole TEŻ CHCIELIBY wiedzieć, o czym toczą się rozmowy. Przestałyby one mieć charakter "wiedzy tajemnej" czy "tajemniczego szyfru", a stałyby się stałym, użytecznym narzędziem służącym ogółowi... emotka

P.S. Z jednym wszak wyjątkiem, jeśli można emotka
Zmieniłbym w tym komunikacie w czerwonej ramce słowo "informajcę" na bardziej znane "informację" emotka

obrazka już nie zmienię, aczkolwiek myślałem że zasugerujecie jakiś krótszy komunikat emotka np. "Informują".

z jednej strony forrrum ma rację i lepiej żeby był link
z drugiej strony rzeczywiście nie zawsze jest czas na szukanie linku do konkursu a jak ktoś nowy nie rozumie c4 kołdry to zawsze może się zapytać. emotka  Dałabym link opcjonalnie i możliwość dodawnia krótkich informacji  Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6676821 Napisano: 24.01.2020 12:17:19 w WC - rozmowy o wszystkim
ankabialy napisał(a):

Ja bardzo miło wspominam początki forum i ten syf w różnych wątkach emotka Była nas garstka i to właśnie oni zarazili mnie konkursami.
A potem przestałam się wypowiadać i udzielać bo jad zalał wszystko i widzę,że nadal tak jest.
Pozdrawiam wszystkich z długim stażem na forum.

mam dokładnie to samo
dawno temu przestałam się udzielać na tym forum, bo jad sprawiał mi przykrość i potrafiłam cały dzień spędzić ze łzami w oczach z powodu przykrego komentarza. Dzisiaj mnie to już nie rusza, bo złośliwość opanowała internet.  Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6676817 Napisano: 24.01.2020 12:10:19 w WC - rozmowy o wszystkim
niunia-k napisał(a):

joan napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wydaje się że piszesz o zupełnie innych czasach na forum. Bo ja wspominam początki forum, była nas dosłownie garstka więc to o czym piszesz nie miała wcale miejsca wtedy.


Całkiem możliwe, natomiast człowiek ma tendencje do idealizowania przeszłości. Zawsze znajdzie się ktoś fajny i zawsze: niefajny, tak wychodzi statystycznie emotka

Bardzo możliwe, ta nasza garstka jest wspaniała do dziś dzień, a sam założyciel forum udzielał się i grał z Nami emotka No nie apoccalipsa

co pamiętam? zaledwie kilkanaście osób na forum. Bardzo przyjazna atmosfera. Worki nagród dźwigane przez kurierów Hurtowe wygrywanie drogich nagród. Wpisywanie kodów ( które powinny być z opakowań bez zakupu ani jednego ) na chybił - trafił i każdy kod wchodził za co dostawało się nagrody. Nagrywanie ruchów myszki i puszczanie automatu na komputerze. Podchodziłam tylko po to, żeby wpisać dane do wysyłki, gdy wpadała nagroda. Robienie konkursów na czas, gdzie system się mylił i co ileś prób zaliczał rekordowe wyniki.  To było eldorado w porównaniu do dzisiejszych czasów, a wygrywanie było nienormalnie łatwe, bo organizatorzy dopiero się uczyli, jak to organizować. emotka  To już nigdy nie wróci. Potem pamiętam gdy forum się rozwinęło był mega problem, bo ktoś sprzedaje wygrane nagrody. To była wtedy zbrodnia karana łatką ,,zachłanności". :)   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6675042 Napisano: 19.01.2020 10:54:27 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

A jak tam u was w star? Ja pomału trace wene. Czekam na jakieś olśnienie.  emotka

Rok temu jednym zgłoszeniem mi się udało. W tym też jedno puściłam póki co.  emotka  Bez efektu  emotka

A informowali poki co chyba za pierwsze 2 czy 3 dni.

wyświetlają się u Ciebie wyniki? mógłbyś zerknąć jak to wygląda?

u mnie też się nie wyświetlają Sprawdzałam na 3 przeglądarkach Z jakiej  korzystasz? 

firefox (może masz coś poblokowane?)

sprawdzałam na firefoxie i nie mam Blokad też żadnych bo rzadko z niego korzystam ( najwolniejsza moja przeglądarka )  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6675000 Napisano: 18.01.2020 22:23:23 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

A jak tam u was w star? Ja pomału trace wene. Czekam na jakieś olśnienie.  emotka

Rok temu jednym zgłoszeniem mi się udało. W tym też jedno puściłam póki co.  emotka  Bez efektu  emotka

A informowali poki co chyba za pierwsze 2 czy 3 dni.

wyświetlają się u Ciebie wyniki? mógłbyś zerknąć jak to wygląda?

u mnie też się nie wyświetlają Sprawdzałam na 3 przeglądarkach Z jakiej  korzystasz?  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6671749 Napisano: 09.01.2020 11:23:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gonika napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

przychodzi Wam zwrotka z Palmolive / Colgate Lidl?
w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi
wysłałam tym drugim sposobem, bo pierwszy to raczej pomyłka i nic nie dostałam

Dzisiaj też nie mam zwrotki.

a wysyłałaś tak, jak ja? Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6671744 Napisano: 09.01.2020 11:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przychodzi Wam zwrotka z Palmolive / Colgate Lidl?
w regulaminie jest nr.paragonu.treść odpowiedzi i przykład nrparagonu. treść odpowiedzi
wysłałam tym drugim sposobem, bo pierwszy to raczej pomyłka i nic nie dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6671218 Napisano: 07.01.2020 17:44:04 w Informują

apoccalipsa

#6671070 Napisano: 07.01.2020 11:26:03 w Avanti
sasaaabp napisał(a):

a było kiedyś to jakos udowodnione?? że nikt nic nie wygrał 2 razy w Avanti???

nawet jak się wygrało maskotkę Chestera to już mozna nie brac udziału u nich?:D 

nie chodzi o wszystkie konkursy lecz o STAR  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6671045 Napisano: 07.01.2020 10:37:49 w Avanti
rufus napisał(a):

Ciekawe czy nagrody tygodniowe 10k, będą wybieranie z tych który wygrały nagrodę dzienną 1.000?

Ciekawe czy znów wygrają tylko osoby, które nigdy nie brały udziału w konkursach Avanti, czyli czy skreślili konkursowiczów już przy tworzeniu regulaminu emotka   Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6669923 Napisano: 01.01.2020 23:17:08 w PLAGIATY
filemon02c napisał(a):

Chciałabym ostrzec przed Dorotą Batko, która chamsko skopiowała całą moją wypowiedź konkursową i wstawiła u siebie na inny konkurs.
Zwróciłam jej uwagę w wiadomości prywatnej po czym mnie ona zablokowała...
Jak walczyć z takim zjawiskiem?  emotka

nie pisze się do takiej osoby tylko do organizatora konkursu  Wyświetl w wątku >>
2 darog, brucee 0

apoccalipsa

apoccalipsa

#6668478 Napisano: 23.12.2019 12:19:01 w Informują
koral zalodowani @ Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6667981 Napisano: 20.12.2019 16:14:03 w Czy informują/ informowali?
wysyłali już maile z Koral Zalodowani?  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6667634 Napisano: 19.12.2019 14:07:50 w Czy informują/ informowali?
Zalodowani Koral wysyłali już e-maile?  Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#6663075 Napisano: 02.12.2019 10:51:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta  Decathlon i pakiety startowe na @ ( konkurs Doceń ojca ) Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

apoccalipsa

apoccalipsa

#6658961 Napisano: 20.11.2019 15:37:45 w Informują
 Doceń ojca Najlepszy kibic  @  Wyświetl w wątku >>

apoccalipsa

#6656990 Napisano: 13.11.2019 18:37:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

rufus napisał(a):

Vouchery Kozel sa konkretnie na wycieczke do Czech czy ogolne do jakiegos biura podrozy?

Też chciałbym to wiedzieć, niestety w regulaminie nic na ten temat nie ma.

podobno ogólne na dowolną wycieczkę, ale nie mam pewności
mam nadzieję że takie będą bo w Czechach bylam kilka razy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0