Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika apoccalipsa

apoccalipsa

#5703121 Napisano: 20.07.2013 08:21:48 w Paragony
oddam wygrany nr z bonem 50 zł Amino osobie z własnym paragonem za doładowanie telefonu 10 zł pw Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702955 Napisano: 19.07.2013 22:05:47 w Biedronka
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

też jestem zdania,że zaskocz wiedziało wcześniej ..
Nie mieli wyboru musieli to ciągnąć do czasu ogłoszenia informacji publicznie.

Myślę,że będą teraz próbowali dać bilety na inne mecze



bilety nie doszły do wszystkich na czas więc musieli osobom które ich nie otrzymały wydać duplikaty

aby zrealizować taki plan potrzebowali wiedzieć, do kogo bilety nie dotarły i jakie miały numery

próbowali się tego dowiedzieć dzwoniąc i smsując prosząc o podanie numerów przez osoby ktore bilety otrzymały

gdy zorientowali się ze tą drogą nie dojdą do celu bo większość nie odpowiedziała na ich smsa postanowili anulować wszystkie i zaprosić ludzi pod stadionem po nowe bilety

w tym działaniu jest taki chaos ze nie sądze aby mieli pojęcie iz mecz się nie odbędzie

wtedy siedzieliby spokojnie i czekali az ogłoszą punlicznie informacje a następnie oni rozdadzą slodkie upominki jako rekomensatę

zgadzam się
nie wiedzieli bo nie kazaliby szukac mufinkowego punktu itd Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702882 Napisano: 19.07.2013 21:34:11 w Biedronka
maa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

maa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

właśnie
i co teraz???
nie ich wina ale nagroda przepada emotka


organizator na pewno otrzyma zwrot kwoty jaką wydał na bilety więc zapewne coś nam zaproponują jako rekompensatę. Mam tylko nadzieję, że nie muffinek za 280 zł z datą ważności do sierpia bo pękniemy:) emotka emotka



właśnie - stroną do otrzymania zwrotu za bilety jest jedynie Zaskocz, bo oni na nie maja rachunki

my nie mamy nic, a na biletach nie ma nawet ceny

też tak myślę



to liczmy na rekompensate od firmy zaskocz



jestem pewna, że damy radę ją od nich wydębić a jeśli to firma na poziomie, to sama nam zaproponuje kasę za bilety Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702872 Napisano: 19.07.2013 21:31:02 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

maa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

właśnie
i co teraz???
nie ich wina ale nagroda przepada emotka


organizator na pewno otrzyma zwrot kwoty jaką wydał na bilety więc zapewne coś nam zaproponują jako rekompensatę. Mam tylko nadzieję, że nie muffinek za 280 zł z datą ważności do sierpia bo pękniemy:) emotka emotka



właśnie - stroną do otrzymania zwrotu za bilety jest jedynie Zaskocz, bo oni na nie maja rachunki

my nie mamy nic, a na biletach nie ma nawet ceny

też tak myślę
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702848 Napisano: 19.07.2013 21:21:37 w Biedronka
no ale do Gdanska nie pojedziemy
Zaskocz to powinien zalatwić Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702843 Napisano: 19.07.2013 21:20:08 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

właśnie
i co teraz???
nie ich wina ale nagroda przepada emotka



na osłodę pewnie po paczce muffinek nam przyslą

wolę kasę emotka

powinni nam oddać po 280 zł za bilet
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702837 Napisano: 19.07.2013 21:19:23 w Biedronka
maa napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Mecz odwołany!
W wiadomościach mówią-trener Barcy ma raka

http://www.polski...C-Barcelona-odwolany


serio emotka emotka emotka emotka

to jest naprawdę konkurs ZASKOCZ



lepiej konkursu do nazwy marki nie mogli dobrać

dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702834 Napisano: 19.07.2013 21:18:56 w Biedronka
to mecz towarzyski z tego co wiem wiec wcale nie musi się odbyc Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702828 Napisano: 19.07.2013 21:17:18 w Biedronka
właśnie
i co teraz???
nie ich wina ale nagroda przepada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702823 Napisano: 19.07.2013 21:15:51 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

Mecz odwołany!
W wiadomościach mówią-trener Barcy ma raka

http://www.polski...C-Barcelona-odwolany


serio emotka emotka emotka emotka

to jest naprawdę konkurs ZASKOCZ Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702770 Napisano: 19.07.2013 20:15:47 w Biedronka
dziś wygrało piekło a mało prawdopodobne, żeby zwycięzca w nim mieszkał emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702764 Napisano: 19.07.2013 20:12:29 w Biedronka
petunija1 napisał(a):

zibek napisał(a):

silvia8 napisał(a):

Czy ma ktoś jeszcze bilet na meczyk ?? (pw)



Oto jest pytanie! emotka emotka


Podobno w PUNKcie będzie trzeba wyrecytować swój zwycięski sms, a żeby było w stylu ZASKOCZ, to z tartą bułką w ustach. emotka



emotka emotka emotka Padłam. emotka

to ja nie jadę ,mam alergię na bułkę tartą emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702749 Napisano: 19.07.2013 19:41:09 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

dolly napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

paragony i opakowania po mufinkach promocyjnych z odciskami palców emotka



byle nie robili testów na zawartość muffinek we krwi



ale bez tego słodkiego upominku nie dadzą

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702737 Napisano: 19.07.2013 19:18:19 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

tylko zabierzcie ze sobą PARAGONY emotka

bo jutro może się okazać, że bez tego biletu nie wydadzą emotka emotka

jak zaskocz to zaskocz

paragony i opakowania po mufinkach promocyjnych z odciskami palców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702728 Napisano: 19.07.2013 19:08:55 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ja nie dostałam smsa na temat anulowania czy stawienia się w mufinkowym punkcie a mam 2 bilety



a odesłałaś im mailem nr biletów ?

nie, dzwoniła do mnie pani, podałam i nic nie mówiła, że anulowane czy że mam się zgłosić do mufinkowego punktu
Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702717 Napisano: 19.07.2013 19:00:30 w Biedronka
ja nie dostałam smsa na temat anulowania czy stawienia się w mufinkowym punkcie a mam 2 bilety Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702658 Napisano: 19.07.2013 17:52:00 w Biedronka
noemi napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

noemi napisał(a):

Już mam dość tych emocji dzięki nim! Przeginają pałę emotka

i to totalnie emotka dobrze że nie trzeba wkładać kostiumu mufinki na ten mecz emotka albo napisać sobie flamastrem na czole ZASKOCZ emotka emotka emotka emotka emotka



Nie podpowiadaj im takich rzeczy, bo zaraz pójdą kolejne smsy emotka

No nie mogę - udało im się - czuję się totalnie zaskoczona organizacją emotka

pomysłowi są więc sami wpadną na coś równie głupiego
np że bez mufinki w buzi na stadion się nie wejdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702631 Napisano: 19.07.2013 17:32:12 w Biedronka
noemi napisał(a):

Już mam dość tych emocji dzięki nim! Przeginają pałę emotka

i to totalnie emotka dobrze że nie trzeba wkładać kostiumu mufinki na ten mecz emotka albo napisać sobie flamastrem na czole ZASKOCZ emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702589 Napisano: 19.07.2013 17:02:35 w Biedronka
ja nie dostałam emotka
przed chwilą drugi sms z prośba o nr biletów , nie licząc telefonu w tej sprawie emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

apoccalipsa

#5702582 Napisano: 19.07.2013 16:58:25 w Biedronka
ja nie dostałam żadnego smsa Dzwoniła pani spytać o nr biletów i nic nie mówiła
moze to dotyczy tylko osób do których bilety nie dotarły? Wyświetl w wątku >>
0 0