Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tusiek

tusiek

#5309417 Napisano: 01.08.2012 12:03:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustka,dno,zero,nic,czarna d... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5309382 Napisano: 01.08.2012 11:38:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
BC oil miracle ze studio mody-ostatnia wygrana nagroda.Teraz pozostaje wygrywac następne Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5308835 Napisano: 01.08.2012 05:07:03 w Wkurza mnie...
privatedo napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dochaaa napisał(a):

to ze od jakiegos czasu nie moge wyprawic synkowi chrzcin. Jakieś fatum nad tym wisi! Najpierw problem kwestii finansowej potem ze znalezieniem ojca chrzestnego a dzisiaj kiedy wszystko juz funkcjonuje ksiadz mowi ze ochrzci malego pod warunkiem ze wezmiemy slub...


zmieńcie księdza emotka


Dokładnie! Ja miałam inny dylemat - mąż katolik, ja prawosławna, mamy tylko ślub cywilny. Ale u męża na wsi, w jego zabytkowym kościułku mieliśmy przepiękny chrzest bez żadnych problemów. Ksiądz tylko powiedział na koniec, że gdybyśmy chcieli wziąść ślub kościelny, to też nam go z przyjemnością udzieli emotka myślę, że warto spytać się w kilku kościołach, porozmawiać nie z jednym księdzem tylko z kilkoma, bo niby każdy z nich jest wierny kościołowi, ale każdy z nich jest inny i inaczej rozumuje swoją wiarę i powołanie.



Warto szukac i sie nie poddawac emotka

Ja problemow nigdy z ksiezmi nie mialam ale bylam za to milo zaskoczona. U nas w Polsce panuje zwyczaj, ze chrzest dziecka, slub itd to sie placi emotka Bedac za granica chcialam ochrzcic coreczke, jak zapytalismy sie ksiedza ile sie nalezy za chrzest to myslalam, ze nas przegoni gdzie pieprz rosnie. Wydarl sie na nas, ze to bezbozne, ze to nie sklep gdzie sakrament sie kupuje jak kostke masla...
Powiedzial, ze jesli mamy zyczenie mozemy wrzucic na tace ale bez kopert bez podpisywania, bo jego to nie interesuje ile kto daje i w jakim celu...
Teraz juz rozumiem dlaczego ta parafia jest uboga, ksiadz jezdzi starym autem, ubiera sie bardzo skromnie, do takiego Kosciola chce sie chodzic!



właśnie miałam podobny problem ale księdzu postawiłam jasno,ze nie on będzie decydował o mym zamążpójściu i zapytałam gdzie w kodeksie jest napisane,że nie może ochcic dziecka niezamężnej pary.Pokiwał głową,pobełkotał i na wieśc że biskup będzie zdziwiony że klecha ma swój własny kodeks od razu umówiliśmy datę.Nie daj się zatem.Ja też jestem od kilku lat na cywilnym i ślub kościelny wezmę kiedy sama uznam to za stosowne a nie pod przymusem.Dodam że wujek mój jest księdzem wiec też nie miałam lekko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5307507 Napisano: 31.07.2012 11:22:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Masakra jakaś i tyle.Nic.Czarna dziura.Nagrody poprzychodziły i jak zaraz czegoś nie wygram to listonosz zapomni gdzie mieszkam.A tak serio to wierzę,że ten wątek ma cudowną moc i jak zwykle odcaruje trochę moją nagrodową klęskę Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5301719 Napisano: 26.07.2012 11:41:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
colgate z wizaż
Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5299171 Napisano: 24.07.2012 11:07:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
perfum Benefit Sasha
szampony head&shoulders z wizażu Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5298042 Napisano: 23.07.2012 11:10:09 w Konkursy to ... ciężka praca!
wsciekly napisał(a):

tusiek napisał(a):

czytałam pierwsze stroni i kto to do licha ta słynna Monika.Jeszcze nie jestem zbyt wtajemniczona



wrzuc w google, to się dowiesz emotka



no tak
nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5298014 Napisano: 23.07.2012 10:55:06 w Konkursy to ... ciężka praca!
czytałam pierwsze stroni i kto to do licha ta słynna Monika.Jeszcze nie jestem zbyt wtajemniczona Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5297889 Napisano: 23.07.2012 09:37:40 w Konkursy to ... ciężka praca!
U mnie zaczęło się parę lat temu przez koleżankę.Wysłałam zgłoszenie z jakiejś kolorowej gazety i wpadła golarka idealna na prezent świąteczny.Później po kilku miesiącach grania nastąpiła przerwa az do zeszłego roku kiedy to znów usiadłam do latopa i zaczęłam grac.czasem kilka konków na dzień a czasem całe tygodnie nic.Najfajniejsze jest kiedy przychodzi nagroda i zdziwiona mina mojej zawistnej siostry,która z wścieklości zaciska pięści.Ot taka jakaś odmienna miłośc siostrzana.Kosmetyki mam zapewnione,przezenty na urodziny dla przyjaciół zapewnione a ze sprzedaży tych niechcianych wygranych nawet uzbiera się niezła pensja.Warto miec ten nałóg dla jednych a dla mnie prawdziwą przyjemnośc kiedy w zwycięzcach czytam swoje imię i nazwisko. Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5293541 Napisano: 19.07.2012 01:14:50 w Rossmann
po 15 a na rossnet cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5292895 Napisano: 19.07.2012 06:14:42 w Rossmann
dolly napisał(a):

mia napisał(a):

kate1980 napisał(a):

u mnie też podobna była sytuacja, że listy nie było, ale babka sprawdziła u siebie na kompie i na tej podstawie wydała mi nagrodę


A mnie dali bez listy, bez nazwiska i bez dowodu - ino w drzwiach stanęłam i powiedziałam co to ma być emotka
Chyba zmienię drogerię, bo już mi zaczyna być głupio... emotka



to i ja się dołączę emotka
u mnie była zupełnie mi obca pani, ale nic nie chciała ode mnie, tylko wydała nagrodę
emotka



mam to samo,wchodzę mówię dzien dobry a drugiego konca wrzaskNagroda już jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5290179 Napisano: 17.07.2012 11:23:56 w Rossmann
jak to jest z tym Rimmelem brałam udział w tym Rimmel łowi ekspertów ale o tych lakierach nie słyszałam-ba nawet nie widziałam go na liście konkursowej.Hmm czyżby konkursik widmo? Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5284174 Napisano: 13.07.2012 09:56:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
błyszczcyk benefit z fb
wygrane buciki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5282643 Napisano: 12.07.2012 09:19:52 w Rossmann
frodo napisał(a):

picola napisał(a):

paryzanka napisał(a):

czy ktoś sie orientuje ILE OSÓB wzieło udział w konku sensodyne na rower?> miałam przed północa zerknąć i zasnełam...

dzieki za odp


1274, dużo emotka


O, kurcze MARNE SZANSE emotka



ja miałam paragon i wysłałam w ostatni dzień,żeby przynajmniej wykorzystac go i nie pluc sobie w brodę że mogłam spróbowac.Napisałam byle jak więc nie liczę na nic
Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5281353 Napisano: 11.07.2012 11:41:00 w Wkurza mnie...
Benefit na fb
Wygrałam błyszczcyk,do wszystkich już dodtarły a do mnie nie.No to im wysłałam maila,pisze na tablicy a oni nic,cisza.No kurde o co chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5281023 Napisano: 11.07.2012 08:44:19 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
kasiunia23 napisał(a):

dostałam dzisiaj figurkę Ben10 Alien Force, ale nie mam pojęcia skąd
na kopercie: EP Invest, a w środku ulotki Topcom, ale nigdzie nie mogę znaleźć skąd i za co



na fb był kiedyś konkursik na entliczku i każda odpowiedx zostawała nagrodzona
ja też dostałam to samo ale nie mam koperty już wiec nie jestem w stanie Ci sprawdzic czy to ten sam nadawca
Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5278582 Napisano: 09.07.2012 01:44:10 w Rossmann
dotusia napisał(a):

sylkapul napisał(a):

ani z Hipp ani z Velvet - skąd Wy macie takie szczęście do wygrywania u mnie za grosz go nie ma emotka
ale szczerze gratuluję emotka



Ja w Rossmannie wygrałam naprawdę wiele rzeczy... czasem nawet nagrody główne - to mnie nakręciło i zaczęłam brać udział we wszystkich konkursach... wtedy coś się zatkało... przestałam wygrywać, bo chyba ilość zwyciężyła nad jakością... odpuściłam na kilka miesięcy, a teraz biorę tylko udział w tych konkursach Rossmanna, które mnie interesują... czyli średnio w 2/3 konkursach na miesiąc... i okazało się, że znowu dobra passa wróciła... emotka staram się nie grać na siłę we wszystkim co popadnie... papier za 10 zł mogę kupić sama - a jak widzę 12 tys. zgłoszeń, to tym bardziej mi się nie chce... potem przynajmniej nie ma rozczarowania emotka :D:D



dokładnie.Mam tak samo,zresztą nawet nie chce mi się grac o nagrodę która albo mi się n ie przyda albo mogę nią sobie jedynie tyłek wystrzec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5278089 Napisano: 09.07.2012 09:48:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

tusiek

#5263868 Napisano: 29.06.2012 08:22:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
od kilku dni prawie pustka.Ach...nagrody wpadajcie.Ja czekam i przyjmę was z otwartymi ramionami. Wyświetl w wątku >>
0 0

tusiek

#5259537 Napisano: 27.06.2012 10:04:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
iwostin serum po opalaniu Wyświetl w wątku >>
0 0