Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gryszelm

gryszelm

#6846241 Napisano: 23.02.2022 10:45:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Na @ bon Sodexo z Winiarni Zamojskiej etap III Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6845348 Napisano: 18.02.2022 13:11:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dziś na @
W związku z wygraną w konkursie pn. „Monster Energy X Halo Infinite”
przesyłamy e-kartę do wykorzystania na stronie empik.com  – karta o wartości 219 zł. Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6844629 Napisano: 15.02.2022 17:14:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hej, czy ktoś ma na wymianę/sprzedaż Szklanki do latte macchiato (takie z podwójną ścianką), były w jakimś konkursie do wygrania, może komuś zalegają? PW Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6844204 Napisano: 13.02.2022 17:26:30 w PODZIĘKOWANIA
montezuma
Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli w wątku Szukam na mój post dotyczący wyboru ekspresu do kawy oraz tym, którzy napisali na pw. W szczególności sambolera, domika, xjustx, iwona0103, jokan, jomajd86, babariba, nikos. Po wielu "za" i "przeciw", rozmowach, konsultacjach i przeczytaniu mega ilości opinii o ekspresach zdecydowałam się na Nivone 799 Extra quiet z podświetlaną filiżanką. Wasze uwagi bardzo mi pomogły, dziękuję. Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6843304 Napisano: 08.02.2022 18:12:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Piniaty zawsze z dnia na dzień informują?Muszę się wstrzelić w odpowiedni moment jak będzie mało zgłoszeń 

Tak 

Z piątku informują w poniedziałek emotka . Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

gryszelm

#6843035 Napisano: 07.02.2022 16:33:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher do Drogerii Rossmann z Venus Nature - @

 3 kody na plan premium o wartości 19,99zł z Martini Biedronka I etap - @ (chętnie wymienię na kody HBO lub jakieś paragony) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

gryszelm

#6842621 Napisano: 04.02.2022 19:22:16 w Czy informują/ informowali?
mamuska085 napisał(a):

''Spełnij marzenie z Martini" Biedronka - czy informowali już z II etapu?

Nie, tylko wyniki są na stronie, @ pójdą pewnie po niedzieli... Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6842606 Napisano: 04.02.2022 18:19:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
A do mnie dotarł dziś karton francuskich win (6 sztuk) wygrany w tym konkursie - chyba kurier UPS
https://www.e-kon...francji#.Yf1fpfjdgcQ Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

gryszelm

#6842600 Napisano: 04.02.2022 18:04:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A czy z Konkursu "podRYŻe z Belriso" wysyłali już jakieś nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6842401 Napisano: 03.02.2022 19:43:31 w SZUKAM....
iwona0103 taką opcję z rurką, którą można włożyć do kartonu też rozważam Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

gryszelm

#6842400 Napisano: 03.02.2022 19:41:20 w SZUKAM....
xjustx napisał(a):

domika napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji.

Ja mam Saeco. Jestem bardziej niż zadowolona emotka   Jest masa różnych modeli. Warto poczytać emotka Kwestia tego też ile chcesz przeznaczyć kasy, bo jeżeli dużo to rozejrzałabym się w ofercie marki Jura.

Philips lattego - z uwagi na wygodnie wyjmowany pojemnik do mleka - przechowuje w lodówce i myje w zmywarce. W zależności od modelu różna liczba rodzajów kaw do wyboru, można też zapamiętać swoje ustawienia. To mój najlepszy zakup zrobiony podczas pierwszego lockdownu ;) 

Właśnie ten lattego rozważam ze względu na ten pojemnik na mleko. A jaki konkretnie masz model? Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6842393 Napisano: 03.02.2022 18:51:15 w SZUKAM....
Planuje zakup ekspresu ciśnieniowego. Zależy mi żeby był automatyczny z opcją latte, miał wbudowany pojemnik na mleko i młynek do kawy ziarnistej. Czy polecacie jakiś model? Szukam porady i inspiracji. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6842390 Napisano: 03.02.2022 18:48:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mysia napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Czy ktoś z Was nie dostał jeszcze vouchera z Venus Nature? Iwona0103 dodała informację, że wczoraj wysyłali mailowo. Do mnie mail nie dotarł.

też  czekam emotka

Też czekam na bon z Venus Nature, który powinien przyjść mailowo, u mnie nadal nie ma. Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6841794 Napisano: 01.02.2022 14:49:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czerwona walizka Ochnik z konkursu Somersby "Graj w kolory" (Etap 1). Kurier DPD (dokumenty do podpisu). Wyświetl w wątku >>

gryszelm

#6841339 Napisano: 30.01.2022 10:49:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
No ja tez takiej informacji nie dostałam, ale byłam w takim miejscu na szkoleniu, gdzie internet bardzo słabo działał i pewnie jednak w tej sprawie dzwonili. Pewnie w poniedziałek skontaktują się. Moim zdaniem innego konkursu nie było i chodzi właśnie o ten od p. Daniela K. Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

gryszelm

#6841335 Napisano: 30.01.2022 10:42:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dawno, dawno, dawno temu (2020 rok) był konkurs MONSTER Energy...do wygrania były Xboxy, lodówki i gry na xboxa HALO.Czy ktoś z Was finalnie otrzymał grę? Premiera miała miejsce w grudniu...https://www.monsterenergy.com/pl/pl/promotions/halo-infinite-overlay-promotion-2020-poland

No ja nie otrzymałam, ale w piątek "dobijał się" do mnie Fortis (byłam cały dzień na szkoleniu i musiałam mieć wyłączony telefon) i myślę, że to w sprawie tej nagrody...no chyba, że w sprawie jakiejś rezerwy z Coca-coli...

Tego nie organizował fortis - była to jakaś inna agencja z magicznym Panem "Danielem", który pisał maile w sprawie nagród. 

Wiem, znalazłam te @ od pana Daniela K., ale ostatnio Monster w Auchan organizował Fortis i pomyślałam (może błędnie), że "przejęli" może tamte zaległe nagrody i teraz oni ogarniają Monstera... Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6841333 Napisano: 30.01.2022 10:34:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

Dawno, dawno, dawno temu (2020 rok) był konkurs MONSTER Energy...do wygrania były Xboxy, lodówki i gry na xboxa HALO.Czy ktoś z Was finalnie otrzymał grę? Premiera miała miejsce w grudniu...
https://www.monsterenergy.com/pl/pl/promotions/halo-infinite-overlay-promotion-2020-poland

No ja nie otrzymałam, ale w piątek "dobijał się" do mnie Fortis (byłam cały dzień na szkoleniu i musiałam mieć wyłączony telefon) i myślę, że to w sprawie tej nagrody...no chyba, że w sprawie jakiejś rezerwy z Coca-coli... Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6841299 Napisano: 29.01.2022 22:34:18 w Czy informują/ informowali?
Szukam z jakiego konkursu w piątek ok 15stej dzwonił Fortis? Byłam na szkoleniu, miałam wyłączony telefon i dopiero dziś dostałam wiadomość, że dzwonili, a dopiero teraz zorientowałam się, że to oni. Może do kogoś też dzwonili...? Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#6841218 Napisano: 29.01.2022 12:31:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek mega gratulacje potrójne szczęście  Dużo zdrówka dla dzieci i dla rodziców   Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

gryszelm

#6839373 Napisano: 22.01.2022 11:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Napisałam post i usunęłam przypadkowo… jeszcze raz: Uważam, że każda agencja ma oprogramowanie, które wyłapuje zgłoszenia ze słowami-kluczami, jakich dana agencja w danym konkursie oczekuje. To zawęża im znacznie pole wyboru, tym bardziej, jeśli zaznaczą sobie, ile % ma się takich słów-kluczy znaleźć. Takie oprogramowanie to żadna innowacja czy coś zaawansowanego, także dla programistów z agencji to żaden problem, by to stworzyć. Z puli zgłoszeń, które „zdały egzamin”, agencja faktycznie później wybiera zgłoszenia, czytając je (a nie losując). To jest moja teoria, także proszę bez hejtu, ja po prostu uważam, że tak to się odbywa  

Nie każda agencja chce słów kluczów emotka Mam wiele nagród na koncie bez użycia takich słów.Chciałabym kiedyś zobaczyć, jak wygląda wybieranie najlepszych odpowiedzi.

Zgadzam się, ale czasem sobie myślę, że tam, gdzie wygrałam bez takich słów, to albo było mało zgłoszeń, albo po prostu naprawdę wszystko czytali i docenili emotka

Napiszę tak: kilka lat temu moja córka wygrała wycieczkę. Na tej wycieczce byli ludzie z firmy, której produkt trzeba było kupić (jakiś olej silnikowy) i ludzie z agencji, która organizowała konkurs. Po wieczorze integracyjnym córka spytała o swoje hasło i chłopak z agencji powiedział jej, że dostali około 2 000 zgłoszeń (ten olej był dość drogi jak na ówczesny zakup konkursowy) i za pomocą "programu" odsiali hasła i zostało im ok 200 - te przeczytali i wybrali 2 najlepsze ich subiektywnym zdaniem. Jak spytała jak "odsiewali" to stwierdził, że nie może powiedzieć, ale odsiewają np. puste smsy i takie do 10 słów, za długie i z wulgaryzmami, które są zapisane w pamięci programu. Od tej pory nie używam więc w hasłach słów, w których w środku może wystąpić wyraz niecenzuralny, nawet jak całe słowo jest jak najbardziej cenzuralne. Na pewno nie jest tak zawsze i przy wszystkich konkursach, ale zapewne tak bywa. Wyświetl w wątku >>