Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniajukej

aniajukej

#3087361 Napisano: 05.02.2010 08:54:35 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

zeida napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj piątek - wieczór, żaden listonosz ani kurier nie przyjdzie aż do poniedziałku, a tu by się chciało jakąś niespodziankę dostać emotka



Mnie też to wkurza, tym bardziej, że już chyba każdy dostał nagrodę z Cyfrowego, tylko nie ja emotka [/quote
ilonar2301 napisał(a):

zeida napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj piątek - wieczór, żaden listonosz ani kurier nie przyjdzie aż do poniedziałku, a tu by się chciało jakąś niespodziankę dostać emotka



Mnie też to wkurza, tym bardziej, że już chyba każdy dostał nagrodę z Cyfrowego, tylko nie ja emotka




...i nie ja...co właśnie też mnie wkurza emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3081628 Napisano: 03.02.2010 08:21:39 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
laleczka20 napisał(a):

dostałam dzisiaj film ostanie zlecenie pomóżcie nie wiem gdzie wygrałam



Może tu:

https://www.e-kon...rticles-2-53968.html

albo tu:

http://www.filmus...rs-prawo_zemsty.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3078353 Napisano: 02.02.2010 03:38:06 w Pomocy!!!!
Czy ktoś wie jak teraz dodać osobę do listy zablokowanych? emotka

Mam kilka nowych spamów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3078196 Napisano: 02.02.2010 02:35:28 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę z tego,że u mnie w sklepie półki uginają się od Tic Taców i nikt ich nie kupuje oprócz mnie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3073876 Napisano: 01.02.2010 03:19:14 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka



Nie takie płotki zjadałam na śniadanie emotka
Daj mi jej numer telefonu a kasę przyniesie Ci z zębach emotka

W temacie : Was wkurza to,że zima a mnie - brak zimy emotka emotka emotka

Deszcz pada od rana do południa a od południa do wieczora wieje emotka
Ja chcę zaspy po pas emotka


wkurza mnie to że,,aniajukejmnie zablokowała i nie wiem dlaczego?
emotka


a ja chyba wiem emotka



tak tedance - masz rację emotka właśnie dlatego

ania_jukej każdego blokuje kto jej choc raz PeWu zaspamuje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3071966 Napisano: 31.01.2010 12:27:10 w Popraw sobie humor...
mahuska napisał(a):

polec napisał(a):

Moje dziecko spuściło mi dzisiaj soczewki kontaktowe w zlewie... do tego popisało moje ozdobne etui na okulary, a jak puściłam mu bajkę, to uskutecznił dzieła Picassa i pomalował mi całe biurko w niebieskie wzory, a to wszystko w ciągu 10 minut kiedy smażyłam placki.... brak mi słów


mój syn jak mi zgubił soczewki( to ten od włosów z margaryny) to nie umiałam kuchni znaleźć nie mówiąc o gotowaniu emotka Dzisiaj na urodzinach powiedział babci że jest pijokiem emotka Wujka zwyzywał od goroli a tacie powiedział że jest tłumokiem emotka nie wiem czy się cieszyć z takiej elokwencji skoro nie ma jeszcze 3 lat emotka
Może sie spotkają hehe emotka




Cieszyć się,cieszyć emotka
Moja córka słynie z podobnej elokwencji,ale u niej w przedszkolu używa się mocniejszych słów emotka emotka
Ale ona ma już prawie 4 lata emotka emotka więc wiesz ... Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3071953 Napisano: 30.01.2010 11:51:47 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka



Nie takie płotki zjadałam na śniadanie emotka
Daj mi jej numer telefonu a kasę przyniesie Ci z zębach emotka

W temacie : Was wkurza to,że zima a mnie - brak zimy emotka emotka emotka

Deszcz pada od rana do południa a od południa do wieczora wieje emotka
Ja chcę zaspy po pas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3059387 Napisano: 27.01.2010 04:51:16 w Allegro.pl - bez linków
A ja zapraszam wszystkich Sprzedających do bojkotu zmian technicznych,które Allegro wprowadziło wczoraj w serwisie.

http://www.allegr...;i=40945&t=40945 Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3059371 Napisano: 27.01.2010 04:45:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

monludki napisał(a):

ale pamiętam, że ktoś pisał w temacie wyniki.. że zostaną one ogłoszone w bliżej nieokreślonym terminie ale postarają się jak najwcześniej.. skąd ta informacja? być może właśnie z maila;)


to jeśli juz mogliby zamieścić taką informacje na stronie a nie emotka




To ja dzwoniłam do Polsatu i to ja podałam informację o tym,że wyniki zostaną ogłoszone,ale kiedy - niewiadomo.


Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3056616 Napisano: 26.01.2010 05:08:59 w Wkurza mnie...
chasia napisał(a):

Wkurzają mnie dzisiejsze zmiany na Allegro emotka emotka emotka



Mnie też emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3012867 Napisano: 11.01.2010 07:29:59 w TESCO konkursy
http://tesco.pl/k...onkurs/regulamin.pdf


2. Zadaniem konkursowym jest uzupełnienie zdania „Warto dbać o środowisko, ponieważ… „ w formularzu konkursowym umieszczonym na stronie internetowej www.tesco.pl.

5. Prawidłowo wypełniony Formularz zgłoszeniowy powinien zawierać: (poprzez wypełnienie odpowiedniego pola w formularzu)
a) dokończ zdanie: „Warto dbać o środowisko, ponieważ...„



Ja też raczej nie zmieściłam się w jednym zdaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#3008330 Napisano: 09.01.2010 11:16:54 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

UWAGA: trzeba trochę cierpliwości, by się załadowało, ale efekt przechodzi ludzkie pojęcie!
http://www.joemon...0561/Striptiz_boski_ emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

aniajukej

#3004290 Napisano: 08.01.2010 11:16:54 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Vichy próbki w kosmetyczce emotka
Ma ktoś jakiś pomysł skąd to? Wyświetl w wątku >>
0 0