Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aniajukej

aniajukej

#6559079 Napisano: 26.12.2018 15:01:35 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Przydałaby się opcja blokowania osób a wraz z nimi ich postów na forum. Tak jak na fb. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6559078 Napisano: 26.12.2018 14:59:53 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie



Po ch.. w ogóle takie coś wrzucasz na forum??? Może ktoś nie czyta i nie śledzi wiadomości i w ogóle nie chce o takich rzeczach czytać??!!

Wybacz, ale nie mam zamiaru się pod Ciebie podporządkowywać. Od takich rzeczy jest ten dział. Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach? Masz przecież wątek z czego ludzie się cieszą. Litości...



Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli! Takie wiadomości i filmiki nawet na fb na szanujących się stronach są ukryte i widnieje na nich ostrzeżenie, że filmik/zdjęcie zawiera przemoc lub jest nieodpowiedni dla ludzi o wysokim poczuciu estetyki. Jak widać Ciebie jara taki news skoro przerzucasz go tutaj.
Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6559067 Napisano: 26.12.2018 12:52:51 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie



Po ch.. w ogóle takie coś wrzucasz na forum??? Może ktoś nie czyta i nie śledzi wiadomości i w ogóle nie chce o takich rzeczach czytać??!! Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6557949 Napisano: 19.12.2018 10:57:23 w SZUKAM....

atyde25 napisał(a):

Od nocy mam problemy z wysyłką smsów premium z 2 numerów plusa?Wie ktoś o co biega zawsze plus idealnie premium słał.



To samo u mnie. Pisałam do nich kilka dni temu, bo u mnie od tamtego tygodnia problemy i juz moge wysylac. Nie wiem czy dzieki nim czy samo sie naprawilo. Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6556349 Napisano: 13.12.2018 16:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy komuś udało się wysłać odpowiedź na konkurs kawa za marzenie? Nie chce mi pójść ani przez fb ani przez normalną rejestrację. Co robię źleS


Sprawdź następnego dnia w galerii, bo może poszło. Tak było u mnie. Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

aniajukej

#6555627 Napisano: 11.12.2018 16:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

darog napisał(a):

a taki tel?
618...430 to jakas agencja?

Albedo marketing


Pani dzwoni z informacją, że bilety do Heliosa zostały wysłane na maile (Loteria Winiary) Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6554969 Napisano: 09.12.2018 17:41:50 w Wkurza mnie...
emotka cb656 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks... Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

...ale ma siostrę, która zaniedbuje męża seksualnie i jest wyposzczony emotka


I to Cię wkurza? Bo o tym jest ten wątek... Pionas, chyba trzeba rozdać parę karniaków... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6554869 Napisano: 09.12.2018 00:25:02 w Wkurza mnie...
Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks...
Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi  emotka
Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6554847 Napisano: 08.12.2018 21:25:08 w Dziś cieszę się z.....
rudawka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

rudawka napisał(a):

Cieszę się, że po długiej przerwie zajrzałam na forum i przypomniałam sobie dzięki temu o loterii nestle, po paru minutach grzebania w koszu znalazłam paragon, no tak... tylko zgłoszenia były do 2.12 emotka emotka Nie wiem czemu ale bawi mnie to emotka

pogadaj ze mną, wczoraj zasiadłam do wklepywania 10ciu kodów Almette emotka

hahah a ja miałam dopiero kupić emotka


Usiadłam właśnie do wklepania zdjęcia świątecznej dekoracji z motywem Ferrero Rocher  emotka  Dzisiaj wydałam na nie prawie 10f  emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6553858 Napisano: 05.12.2018 19:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

i weź tu się pochwal wygrana eh

Zboczenie zawodowe. Wybacz  emotka
A tak na marginesie, ile masz lat?

bo w szoku jeszcze jestem pisze w emocjach

A mam 40 lat a co?


Gratuluję wygranej i debiutu  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

aniajukej

#6553853 Napisano: 05.12.2018 19:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

i weź tu się pochwal wygrana eh

Zboczenie zawodowe. Wybacz  emotka
A tak na marginesie, ile masz lat? Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6553847 Napisano: 05.12.2018 19:09:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
agakaz2 napisał(a):

debiut kolejny na antenie złote przeboje
spełnione marzenie przyjaciółki oraz choinki dla niej i dla mnie emotka
emotka Wow jaka radość

edit konkurs już trwa dziś w bazie
https://www.e-kon...ba.html#.XAgSBR7Tk0M

Jak może być kolejny debiut? emotka
W temacie 10000 od Nestle...
Żartowałam emotka
W temacie książki z Claudii emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6552761 Napisano: 02.12.2018 03:37:16 w Konkurs na forum2?
aniajukej napisał(a):

Ogłaszam konkurs na imię dla mojego kocurka emotka

Propozycje imion wysyłajcie na PW lub wpisujcie je tutaj.

W sobotę wybierzemy najfajniejszą propozycję a zwycięzca otrzyma balsam do ciała Hugo Boss Deep Red 50 ml.

Ponieważ nie znam jeszcze płci futrzaka,który w sobotę z nami zamieszka,wysyłajcie propozycje zarówno dla dziewczynek jak i chłopaków emotka

Ej, a wiecie, że nadal mam Coco? I ma się bardzo dobrze emotka
I mam jeszcze jedno pytanie...Co podczas mojej nieobecności stało się z marielu?  emotka   Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6552759 Napisano: 02.12.2018 03:13:05 w Winiary
darog napisał(a):

isiulka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ma ktoś link do loterii winiary?

https://www.winiary.pl/swiatecznaloteria

Dziękuje emotka )

wygląda na to że biletów do Helios już nie ma?!

Chyba nie ma. Ja zgłaszałam paragon przed chwilą i napisali, że gratulują wygranej, ale jakieś słuchawki JBL. A biletu jak nie było tak nie ma...Szajs emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6550092 Napisano: 23.11.2018 10:20:25 w SZUKAM....
Szukam Franciszka N. który wygrał na Heinekenie 19go  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6549638 Napisano: 21.11.2018 18:49:43 w Lay's
Masza86 napisał(a):

czy na maila przychodzi potwierdzenie , typu..... dziękujemy za  udział .... czy tylko info na stronie ??

Przychodzi potwierdzenie po wysłaniu zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6456674 Napisano: 26.01.2018 14:59:51 w SZUKAM....
buziolek napisał(a):

Szukam osoby która napisala do mnie na priv, usunęłam wiadomość przez przypadek bez czytania. 



Może ja w sprawie biletów do Multikina? Też usunęłam i nie wiem z kim pisałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6446905 Napisano: 29.12.2017 16:46:50 w SZUKAM....
Szukam użytkownika o nazwie basiagol.
U nas ktoś taki jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

aniajukej

#6445371 Napisano: 22.12.2017 15:32:50 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z tego, że apka e-konkursów śmiga mega za.je.biś.cie! Dziękuję za ciężką pracę pionasowi emotka emotka Niech mu się wiedzie w każdej dziedzinie życia!  emotka Wyświetl w wątku >>

aniajukej

#6445179 Napisano: 22.12.2017 01:56:32 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dziś dostałam smsa z Kinder Bueno o wygranych biletach do kina, a przecież przy dwóch wysłanych zgłoszeniach miałam komunikaty,że kody są nieprawidłowe emotka A skoro kody są błędne, to jakim cudem można potem na nie przyznać nagrodę emotka Spróbuję jeszcze poszukać w domu,ale coś czuję,że w ramach przedświątecznych porządków i mojej złości na Kinder Bueno opakowania i paragony wylądowały w koszu, wrr.Dlaczego wokół ciągle tylko same baty,ech emotka


Ja ciągle mam w domu paragony z 2007 r. Przezorny zawsze ubezpieczony. A nuż jakaś rezerwa się trafi... emotka Wyświetl w wątku >>