Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

#7050903 Napisano: 03.10.2022 22:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Co z tymi bonami do Carrefoura od Fortisa? Działają? A jak nie to może ktoś do nich pisał?

Agakaz2 pisala, że mają 2 tygodnie na ich aktywację, od momentu, gdy je Wam wysłali.Doradzam uprzednio zadzwonić na infolinię Carrefour zanim wybierzecie się do sklepu. Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

cudaczek121

#7049869 Napisano: 29.09.2022 10:57:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Bostik klej Castorama Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7049034 Napisano: 24.09.2022 22:02:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ch_magd napisał(a):

Czy są tu mamy przedszkolaków? Bardzo mnie wnerwia sytuacja wystąpienia wszawicy...  Dlaczego nie sprawdzają dzieciom głów w pierwszych dniach zajęć jak to było za moich czasów. Od razu taki delikwent był wysyłany do domu. Dopiero jak oczyszczono głowę, mógł wrócić na zajęcia... Niestety to było za "ciężkich" czasów komuny. A dziś samowolka. Moja córka ma długie gęste włosy i tak bardzo się boję ze załapie zwierzątka. Związuję w koka, spryskuję sprayem odstraszającym, edukuję ale jednak obawa jest... A najbardziej o swoją głowę emotka  Jej wyciągnę ewentualnie ja a kto mi??  Przyszłam się pożalić emotka  

Pewnie komuś to wyda się dziwne, ale gdy jakieś 30 lat temu sprawdzali nam włosy w przedszkolu to ja nawet lubiłam jak mi w tych włosach grzebali. Do dzisiaj lubię chodzić do fryzjera, gdzie mi przy tych włosach coś robią. Wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale do dzisiaj lubie nawet do lekarza chodzić czy kosmetyczki bo czuje się tak przyjemnie zaopiekowana. Jedyne, czego nie lubię to pobierania krwi i zastrzyków. Na sama mysl o tym już bardzo spinam ciało. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7048630 Napisano: 22.09.2022 20:42:24 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Nawet nie wiedziałam,że tak się ucieszę,że włączyli kaloryfery.W domu psiarnia a słuchanie mądrali z góry,że 17 stopni w domu to super ogrzewanie to aż mną wstrząsnęło ale z wściekłości.No dobra może człowiek rozpieszczony ale 17 stopni moim zdaniem to za mało:(

W moim domu 17 stopni zima to normalka, bo oszczędzamy z mama na ogrzewaniu.Po prostu wkładamy grube bluzy, dresy i ciepłe skarpety. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7048320 Napisano: 21.09.2022 18:16:49 w Wkurza mnie...
Jechałam dzis rano autobusem podmiejskim do pracyAutobus byl pełen dzieci, na oko 8-9 letnich, które jechały z opiekunkami do Wrocławia. W pewnym momencie na trasie wsiadła jedna starsza pani i spytała jednego młodego chłopczyka, czy mógłby usunąć z fotela obok swój plecaczek. Na te prośbę chłopczyk odpowiedzial: Nie, proszę pani, bo ja lubię siedzieć sam! Na szczęście jego wychowawczyni okazała się bardziej empatyczna i wyrozumiała. Powiedziała chłopcu, by natychmiast usunal swój plecaczek z sąsiedniego fotela, bo to nie jest jego prywatny autobus no i Pani sobie usiadła. Uprzedzając ewentualne fakty, ta starsza Pania z autobusu nie byłam wcale ja, he,he. W autobusie było jeszcze kilka innych wolnych miejsc, a w razie czego gotowa byłam odstąpić tej Pani swoje miejsce. Co nie zmienia faktu, że zirytowała mnie postawa tego chłopca. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7047956 Napisano: 19.09.2022 23:30:12 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Chyba z 1,5 roku temu w jakimś konkursie były do wygrania bilety na koncert Celine Dion. Koncert przez pandemię został przełożony na 03.3023. Czy te bilety są nadal aktualne? I czy ktoś z Was będzie chciał sprzedać jeśli tak. 
emotka

Pytanie...czy Celine dożyje tej daty emotka  emotka

emotka  Pikawko, nie bądź taka zszkowana, to nie żaden makabryczny zart, ale ktoś omyłkowo wpisal datę tysiąc lat do przodu- rok 3023, zauwaz

Wyświetl w wątku >>
2 emi, bethan 0

cudaczek121

#7047483 Napisano: 16.09.2022 20:18:38 w Wkurza mnie...
psotka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Mam to samo - goraczka, bol glowy, oslabienie, brak apetytu, zmeczenie, nic sie nie da zrobic. Lekarka wysłała mnie na test covidowy. 

daj znać czy Covid Ci wyszedł, w sumie ciekawa jestem co to za g*w*o się przypałętało.

Domowy test wykazal wynik pozytywny - 2 kreski, 1 mocno widoczna, a druga mniej. Zaje.bisty urlop emotka  mialam być Dzis ww Wrocławiu na wygranym wyjezdzie emotka  drugi covid w tym roku
 Musial mnie ktoś w pociagu nad morze zarazic 

Dużo zdrowia życzę! Gdybys miała jeszcze kiedyś okazję być we Wrocławiu, to zaprszam- fajne miasto moje rodzinne:) Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

cudaczek121

#7047481 Napisano: 16.09.2022 20:12:56 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

Wkurzyła mnie kasjerka na stacji Orlen. Podjechałam nadać paczkę i skoro już tam zajechała to uznałam, że wezmę udział w konkursie żywca. Kupiłam trzy wody i tigera, ale kasjerka nabiła mi 4 wody, co zauważyłam dopiero po wydrukowaniu paragonu. Trzy wody wystarczą na konkurs, a za czwarta liczą już sobie ponad 4 zl. No bez przesady:D Ok, nie ma problemu, zrobi zwrot. No i zrobiła, ale w aucie zorientowałam się, że zabrała mi paragon. No to z powrotem idę do niej, a ona że musi mieć oryginał dla siebie i zrobi mi skan. Stwierdziłam, że no trudno, zerknę w regulaminy, może skan wystarczy, ale dla spokoju kupiłam nowe trzy wody, dostaje nowy paragon i ok. Ale w aucie znowu widzę, że to nie skan, a jakiś wydruk z komputera tego błędnego paragonu z czterema wodami, patrzę na te masy wody w aucie i mnie strzela. Mam kilka butelek drogiej wody i jeden paragon. Jako klient powinnam dostać oryginał paragonu, a nie jakiś wydruk nie wiadomo czego z komputera. Idę tam z powrotem. Krótka dyskusja z panią, która ma mnie już na pewno za czepliwą wariatkę, co akurat mam gdzieś emotka i dostaję oryginał paragonu z powrotem. Nauczka na przyszłość i rada dla Was emotka  jak zależy wam na paragonie to poproście o anulowanie całego paragonu i nabicie od nowa prawidłowo. Według mnie tak powinno to być zrobione, ale pani na Orlenie ma możliwość zrobienia storno tylko jednej pozycji z paragonu i z niej skorzystała, tylko w tej sytuacji klient zostaje bez oryginału paragonu. Bo w tej sytuacji kupiłam trzy wody i tigera, a paragonu nie mam żadnego. A wydruk, który mi na początku dała był wydrukiem z czterema wodami, czyli dalej to nie było to, co ja faktycznie kupiłam. 

Jakbym potrzebowała coś na konkurs, to jakoś bym przebolała ta wodę za 4 zł, serio. Mnie by się nie chciało walczyć o te 4 złote wte czy wewte. Cieszyłabym się, że mogę w ogóle zagrać, bo jakby babeczka nabija tylko 2 wody, to już gorzej, he he Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7047214 Napisano: 15.09.2022 15:56:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Pytanko do osób, które wygrały w rolmlecz. Faktycznie proszą później o te wieczka ?

Nie

A coś w ogóle każą odesłać pocztą tradycyjną lub mailem? Np zdjęcie paragonu? Może tylko jak się trafi te 5 tysięcy to trzeba coś odesłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#7039196 Napisano: 13.09.2022 11:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ja nie czekałam już na maila napisałam że wysyłam 2 protokoły plus paragon bo nie wiem jaka nagroda
chodzi o wakacje pełne z

odnoszę wrażenie, że tu jednak dyskusja dotyczy DINO Nałęczów, to oni wysłali smsy, a w ślad za nimi nie poszły maile 

Dino NAMYSŁÓW jakby co:) Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6990200 Napisano: 11.09.2022 16:13:55 w Lotto i inne
as32572 napisał(a):

4 w Lotto,szkoda że to tylko 36zl  emotka

To czasem za 3 w mini jest wiecej Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

cudaczek121

#6959915 Napisano: 10.09.2022 13:32:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Monika11 gratulacje! Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

cudaczek121

#6894885 Napisano: 08.09.2022 21:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Swoja droga to jestem ciekawa czy jeśli mieszkam pod Wrocławiem, to jest szansa, że w Biedronce we Wroclawiu jest wieczko z ta sama seria/partii nadrukowane czy nie ma na to szans Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6894881 Napisano: 08.09.2022 21:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Po co trzymacie te wieczka, przecież wszystkie są takie same

Nie są wszystkie takie same, bo są na nich nadrukowane różne daty produkcji czy tam przydatności do spozycia. Będzie podana tam załóżmy na wieczku data 15 wrzesnia, ktoś zrobi zdjęcie wieczka z 15.09, wywali to wieczko.Wygra, ale wieczko wywali przez pomyłkę i nic mu to nie da, ze pójdzie do sklepu i kupi nowy serek, bo będzie na wieczku inna data.
  Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6894867 Napisano: 08.09.2022 20:51:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrze tak czasem poczytać Was na forum. W teorii to tak, wiedziałam, że po zrobieniu fotki paragonu i wieczka z Rolmlecz należy bezwzględnie schować te rzeczy do pudełka z paragonami. A jednak po powrocie do domu okazało się, że wywaliłam wieczko z serka do kosza z odpadami Metal/plastik. Wiwat segregacja śmieci, bo nie miałam zbyt wiele do przegrzebania. A tak się składa, że akurat jutro u mnie na wiosce wywożą te śmieci, ha ha. Także wiecie- uważajcie, co robicie, he,he Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

cudaczek121

#6880913 Napisano: 06.09.2022 16:10:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kupilam na loterie eti dare 3 batony w Carrefour.Gdy wpisuje ten numer z paragonu  tym lamancem czyli ten sześciocyfrowy łamane przez czterocyfrowy, to mi pisza, że nieprawidłowy. To może w tej sytuacji mam pominąć te cyfry po łamaniu?

Chyba lepiej pominąć "/"
Ja tak zgłosiłem

Chyba ze to trzeba te cyfry wszystkie w jednym ciągu napisać? Czy całkiem pominąć te 4 cyfry? Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6880907 Napisano: 06.09.2022 16:03:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupilam na loterie eti dare 3 batony w Carrefour.Gdy wpisuje ten numer z paragonu  tym lamancem czyli ten sześciocyfrowy łamane przez czterocyfrowy, to mi pisza, że nieprawidłowy. To może w tej sytuacji mam pominąć te cyfry po łamaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6880683 Napisano: 05.09.2022 19:45:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej! Jakos chyba w zeszłym roku wygralam voucher z Fortis Wyjątkowy prezent na 500 zl ważny do 10 marca 2024 roku czy jakoś tak. W każdym razie dałam Mamie ten voucher w prezencie. No i ja twierdze, ze jeśli ona chce day spa Wrocław o wartości 429,99 i jeszcze voucher dajmy na to o wartości 230 zl z innego miejsca we Wroclawiu, to te zamówione vouchery na zabiegi mozna łączyć i najwyżej zrobić dopłatę. Czy jednak jak mam voucher jeden o wartości 500 zl, to muszę go wykorzystać w jednym miejscu? Uprzedzając fakty- Tak, zdaje sobie sprawę, że  kwota przepada pewna 70 zljak wybiorę  prezsnt o wartości 430 zl, a jak przykładowo 614 zl, to ja lub Mama musi do interesu dopłacić. Mam nadzieje, ze da się dopłacić i zrobić taka jakby hybryde-vouchet 500 i wlasny hajs. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6880665 Napisano: 05.09.2022 17:44:07 w Smolar
zabcia0410 napisał(a):

Z Żywca macie już wszystkie przelewy?

Nie mam jednej jedynej 50 zl, ktora wygralam. Widocznie coś źle zrobiłam, jakoś przeboleje brak 50 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6878814 Napisano: 27.08.2022 07:25:25 w SZUKAM....
Hej! Będziemy dzis z agakaz2 od 9.15 do ok 15 w Krakowie. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na mały spontan z nami-:spacer/soczek/piwo, to prosimy pw:) Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0