Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cudaczek121

cudaczek121

#6878804 Napisano: 27.08.2022 01:20:02 w Avanti
rooney napisał(a):

marzenier napisał(a):

rooney napisał(a):

A jak sądzicie, czy to samo zgłoszenie można wysłać ponownie? Komuś się kiedyś udał taki myk i wygrał? emotka  
Sorry, ale tak mi się podobało moje zgłoszenie w poprzednim etapie emotka  Ono zasługuje na więcej miłości! Dlatego ciągle mi chodzi po głowie jego reupload emotka

Możesz próbować, najwyżej stracisz 5 zł emotka

Chyba zaryzykuję! Jeśli się uda, to dam znać w mdw emotka

Mnie też korci, by na kazdy etap wysłać jedno i to samo zgłoszenie. Może się w końcu ulituja?! Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

cudaczek121

#6878803 Napisano: 27.08.2022 01:17:14 w Avanti
moskala22 napisał(a):

olivkap napisał(a):

marzenier napisał(a):

Właśnie stworzyłam trzecie zgłoszenie na gotówkowe Laysy i nie wiem jak Wy, ale u mnie one się rodzą w takich bólach że głowa mi dymi emotka
A tu nawet nie połowa tego maratonu...:/ 

Mogłoby zmieniać się pytanie, byłoby łatwiej o nowe pomysły.

Dla mnie to pytanie jest w ogóle beznadziejne - moja kreatywność poległa na nim emotka  Nie mam pojęcia o czym pisać 

No i racja! Może podpowiedzą Ci, którzy wygrali juz kilka razy.A moze tu trzeba wymyslec coś, ze jeden lays gada do drugiego chipsa, ha ha ha? Jak Boga kocham, nie mam bladego pojęcia jakie bzdury im tam wypisywać! Gratuluje co niektórym kreatywnosc8 Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6878717 Napisano: 26.08.2022 16:33:08 w Wkurza mnie...
szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć

Jeśli on faktycznie w niczym Ci nie pomaga, a do tego ściąga w dół, to po co taki partner?! Pogonić dziada! Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6878669 Napisano: 26.08.2022 14:19:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Podniosłam z chodnika kartonik z loterii Milion lodow od Grycana. Zaczynam drapać, a tam gałka lodow Grycan, he,he. A gdy kupilam te lody za własną kasę, nawet galka lodow nie wpadła, ha ha Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6878336 Napisano: 24.08.2022 20:50:59 w Gratulacje! Dla wygranych!
bezaczek7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Bezaczek, ja również gratuluję. Jednak upór i wytrwałość popłaca! emotka Ale tego oczekiwania to współczuję. Od stycznia? Masakra! A ja myślałem, że tylko UO tak przeciąga wydawanie głównych nagród...

To było niezależne od agencji, miałam możliwość wyboru koloru auta, dachu, naklejki i tapicerki. Teraz na nowe auta czeka się dłużej, niż kiedyś. To było składane od podstaw dla mnie. Do tego jakieś części ściągane z UA, gdzie wszyscy wiemy jaka jest sytuacja. Dla mnie liczy się efekt. A jest WOW. Mój własny samochód. Z salonu. Miałam dosyć spory wybór kolorów wszystkiego, widać zresztą w regulaminie jak wygląda oświadczenie laureata  emotka  w moim starym aucie piszczy sprzęgło przy wciskaniu! I hamulec przy hamowaniu (podobno mam najlepsze możliwe zamienniki tarcz, ale wszyscy słyszą, że jadę emotka ) Sporo kasy za nie poszło, a wychodzą coraz to nowsze kwiatki. Jestem szczęśliwa, że mogę mieć coś własnego, nowego, a do tego tak pięknego. Od zawsze uwielbiam kolor niebieski, na żywo robi na mnie mega wrażenie. I wyróżnia się na parkingu, nie będę długo szukała gdzie tym razem stanęłam emotka
Jestem szczęśliwa. Tak po prostu. Dziękuję wszystkim za gratulacje. Po takim czasie oczekiwania, gdzie ciągle to było takie nierealne, nareszcie jest. JEST! Marzenie każdego konkursowicza. Miałam kilka dni odpoczynku od zgłaszania, ale paragony czekają, a ja dalej będę polowała na coś. Teraz psuje się pralka. Może... emotka  marzyć trzeba. To jest fajne emotka  a do producenta produktów już zawsze będę miała sentyment  emotka

Jeszcze raz gratuluję, Basiu! Szerokiej drogi! Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6878294 Napisano: 24.08.2022 18:06:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kajeczka napisał(a):

emotka 16 lat na forum emotka  i ani cukiereczka od losu? emotka

Witaj w gronie forumowych szesnastek! U mnie 16 lat na Forum minęło w lutym, a nagród jak na lekarstwo, ech Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6878292 Napisano: 24.08.2022 18:02:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
@gnieszk@ napisał(a):

Bezaczek7 Gratuluję autka emotka
Ps. Gdzie mogę zobaczyć ten wychwalany przez wszystkich kolor?

Wątek Zdjęcia naszych wygranych, Agnieszko:) Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6877381 Napisano: 20.08.2022 20:21:23 w WC - rozmowy o wszystkim
000
ola120 napisał(a):

Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

A mi się ubzdurało, że ta loteria jest do końca sierpnia i kupilam promocyjnego Zywca, a tu zgłoszenie do wczoraj,wrr Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876989 Napisano: 18.08.2022 22:53:42 w WC - rozmowy o wszystkim
bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

A mi się wydaje, że ekwiwalent pieniezny należy się gdyby Sponsor nagrody nie mogl wypożyczyć komuś kamera np. bo nie miałby wystarczającej ilości ich do wypożyczenia albo znowu wybuchłaby pandemia Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876616 Napisano: 17.08.2022 13:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z yope na maila powinno przyjść coś w stylu Dziękujemy za wypełnienie formularza zwycięzcy? Niby klikam wyslij na tej stronie z formularzem, ale nie mam żadnego konunikatu Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876609 Napisano: 17.08.2022 13:25:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Paczka jarmarkowych smakow w konkursie na hasło promujące jarmark sw Dominika Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6876606 Napisano: 17.08.2022 13:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Poszły smsy czy sprawdzałaś wyniki na stronie?
Nie mam pod ręką paragonu

Sms Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876578 Napisano: 17.08.2022 12:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi

Pewnie za duży plik

Nie wiem, mam.niby 1.02 mb, a przyjmuje do 5 mb Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876570 Napisano: 17.08.2022 12:07:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udało się  Wam juz odesłać oświadczenie i skan paragonu z Yope? Klikam wyślij i mi nie przechodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876555 Napisano: 17.08.2022 11:24:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
marzenie16 napisał(a):

Zestaw kosmetyków (227 zł) z loterii ,,Naturalnie Yope" emotka

U mnie taka sama sytuacja i to jednym zgloszeniem. Klękajcie narody, hi,hi Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6876487 Napisano: 16.08.2022 23:40:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od kilku dni codziennie wydzwania do mnie niejaką firmą Confronter w celu porównania ofert telefonii komórkowej. Co zablokuje jeden numer, dzwonią z innego, wrr. Zmuszają  człowieka do tego, by po chamsku musiał się rozłączać! Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876485 Napisano: 16.08.2022 23:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Somersby w tym formularzu przechodzą Wam maile z końcówką wp.pl? Bo u mnie cały czas po angielsku wyskakiwał komunikat o tym, że niby moj mail jest nieprawidłowy, a o dziwo, gdy podałam adres na Gmail, to nagle przeszlo po,ytywnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876449 Napisano: 16.08.2022 20:26:50 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Silverman2022-08-16 16:15:54 Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail (kfmcken81@gmail.com) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.kfmcken81@gmail.comGenerał porucznik Kenneth.
Też dostaliście takie go.....u nas w wiadomości? 

No i niestety znajdują się "mądre", które takim odpisują. Dziś znów informowano, że kobieta przekazała dorobek swego życia emotka https://kalisz.wy...isableRedirects=true
Z innej beczki, to skąd ktoś ma takie oszczędności emotka

Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez. Wyświetl w wątku >>

cudaczek121

#6876293 Napisano: 16.08.2022 09:16:19 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail ([email protected]) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od [email protected]enerał porucznik Kenneth.
nick Silverman

serio ktoś zadaje sobie tyle trudu by tu sie zalogowac i pisać takie pierdółki 

Widać amerykańscy żołnierze dotarli i na nasze forum,ech. Wyświetl w wątku >>
0 0

cudaczek121

#6876209 Napisano: 15.08.2022 14:07:39 w WC - rozmowy o wszystkim
mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  

Wygrywa element losowania i szczęścia, bo wiadomo, że tych wszystkich zgloszen przecież nikt nie czyta.A że konkursowicz i tak się z gruntu rzeczy stara zazwyczaj, żeby jego zgłoszenie było arcyciekawe,to już inna sprawa.Losuja pewnie z 1000 zgloszen i z tego wybierają moim zdaniem. Wyświetl w wątku >>